رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

پیشرفت اجرای تقاطع‌های غیرهمسطح در مسیر پروژه احداث ادامه بزرگراه شهید حکیم

عصر خودرو- پل تقاطع غیرهمسطح ادامه بزرگراه شهید حکیم با خیابان کاج به زودی آماده اجرای روکش آسفالت می‌شود.

پیشرفت اجرای تقاطع‌های غیرهمسطح در مسیر پروژه احداث ادامه بزرگراه شهید حکیم
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایسنا، مهندس علیرضا جاوید معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران ضمن اعلام پیشرفت 75 درصدی عملیات احداث ادامه بزرگراه شهید حکیم در بخش حدفاصل تقاطع بزرگراه آزادگان تا تونل شهدای غزه، از پیشرفت قابل ملاحظه اجرای تقاطع‌های غیرهمسطح این مسیر خبر داد و گفت: با توجه به انسداد ترافیکی در مسیر خیابان کوهک، گشایش ترافیکی پل تقاطع غیرهمسطح خیابان کاج، کاهش مشکلات ترافیکی این پروژه بزرگراهی را به دنبال دارد.

  وی با بیان آنکه مسیر 3 کیلومتری ادامه بزرگراه شهید حکیم در بخش شرق تونل شهدای غزه در حال اجرای لایه‌های نهایی زیرسازی است، یادآور شد: جدول‌گذاری و تکمیل شبکه جمع‌آوری و هدایت آبهای سطحی، به موازات اجرای مراحل پایانی خاکریزی ادامه دارد و با توجه به آماده شدن بیش از 700 متر از طول مسیر برای انجام روکش آسفالت، طی روزهای آینده این عملیات آغاز می‌شود.

  معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، در تشریح روند پیشرفت عملیات اجرایی در سایر بخش‌های پروژه، از اتمام عملیات سازه‌ای پل‌های تندروی تقاطع بزرگراه شهید حکیم با خیابان کوهک خبر داد و گفت: پل‌های کندروی این تقاطع در مرحله اجرای عملیات قالب‌بندی و آرماتوربندی قرار دارند. همچنین 75 درصد از مجموع دیوارهای حائل موردنیاز در بخش شرقی پروژه احداث ادامه بزرگراه شهید حکیم به طور کامل احداث شده است.

  بر اساس گزارش معاونت فنی وعمرانی شهرداری تهران،  احداث ادامه بزرگراه شهید حکیم که از تقاطع بزرگراه آزادگان آغاز شده و تا تقاطع غیرهمسطح کاروانسراسنگی 2 ادامه دارد، شامل 12 کیلومتر معبر بزرگراهی به انضمام 10 تقاطع غیرهمسطح می باشد.

  انتهای پیام

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط