نمایشگاه خودرو و صنایع وابسته تبریز95 (16)

عرضه خودرو جدید پژو 2008 در دی ماه

عصر خودرو- معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو از عرضه خودرو جدید پژو 2008 در دیماه سال‌جاری خبر داد و گفت: این خودرو توسط شرکت ایکاپ (شرکت مشترک ایران خودرو و پژو) تولید شده و قیمت آن بر اساس نوع گیربکس و دیگر آپشن‌های خودرو، بین 75 تا 95 میلیون تومان متغیر است.

Thursday 29 September 2016 - 14:10:00

عرضه خودرو جدید پژو 2008 در دی ماه

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایسنا، مصطفی خان کرمی در حاشیه نمایشگاه صنعت خودرو در تبریز، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امسال برای ایران خودرو سال پرباری بوده و این کارخانه از همان فروردین ماه با قدرت وارد عرصه رقابت شده است.

وی ادامه داد: امسال شرایط فروش محصولات ایران خودرو متنوع و فراتر از انتظار بازار است؛ بطوری که دیگر خودروسازها هم سعی می‌کنند، شرایط فروش خود را با ایران خودرو تطبیق دهند.

به گفته وی، ارتقای کیفیت محصولات، عمل به تمامی تعهدات در زمان مقرر، در اختیار گرفتن بخش اعظمی از بازار و ... موفقیت‌های ایران خودرو در سال 1395 است.

وی با اشاره به تولید خودرو 508 اظهار کرد: در نظر داریم این خودرو را وارد بازار کرده و محک بزنیم، این خودرو رقیب محصولات سوناتا، کیا اسپورتیج، تویاتو کمری است و مطمئناً قیمت آن مناسب با کیفیتش خواهد بود.

معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو با بیان اینکه دیگر محصولات جدید را از سال 1396 به بازار عرضه می‌کنیم، عنوان کرد: با شرکت رنو شراکتمان همچنان ادامه دارد و سال گذشته خودرو رنو کپچر را تولید و روانه بازار کردیم که با استقبال خوبی مواجه شد، از آذرماه هم مدل 2017 این خودرو وارد بازار می‌شود و پیش‌بینی می‌کنیم تا پایان سال، 3000 دستگاه رنو کپچر عرضه ‌شود. همچنین در حال پیگیری ساخت سه خودرو مشترک با شرکت رنو هستیم که در آینده اطلاعات بیشتری در این خصوص ارایه خواهیم کرد.

وی با اشاره به همکاری ایران خودرو با سوزوکی ژاپن، اظهار کرد: پیش از این در تولید خودروهای کیزاشی و ویتارا با شرکت سوزوکی شراکت می‌کردیم که خودروی ویتارا جدید را عرضه خواهیم کرد و بر اساس نظرسنجی‌ها، این خودرو نظر بازار را به خود جلب می کند.

خان کرمی ادامه داد: این خودرو در دو مدل تک دیفرانسیل و دو دیفرانسیل وارد بازار شده و قیمت آن بر اساس آپشن های خودرو بین 93 تا 110 میلیون تومان متغیر است.

وی عنوان کرد: خودرو "سرا" دیگر محصول شرکت سوزوکی است که قراردادش مراحل نهایی را طی می‌کند و از سال 1396 این خودرو هم وارد بازار می‌شود.

خان کرمی با بیان اینکه محصول فیس لیفت شده ال 90 برای اولین بار در نمایشگاه صنعت خودرو تبریز رونمایی شده است، گفت: در این محصول تغییراتی در شکل ظاهری و داخل خودرو ایجاد شده و آن ایراداتی که مشتریانمان به این خودرو می گرفتند، در محصول فیس لیفت شده رفع شده است، البته هنوز قیمت این خودرو مشخص نیست و بر اساس نتایج نظر سنجی، قیمت گذاری کرده و اواخر امسال وارد به بازار عرضه می‌کنیم.

وی در خصوص فروش خودروی اچ 30 کراس، محصول مشترک شرکت دانگ فنگ چین با پژو، گفت: این خودرو را خرداد ماه ثبت نام کرده‌ایم. این خودرو به قیمت 44 میلیون و 300 هزار تومان در نمایشگاه تبریز به فروش می‌رسد که ارزان ترین خودروی اتوماتیک بازار به شمار می‌رود.

وی با بیان اینکه یکی دیگر از محصولات ایران خودرو هایما است، گفت: به دنبال این هستیم که ایرادات جزئی این خودرو را رفع کرده و وارد بازار کنیم، قدرت محصول جدید هایما ارتقا یافته و محصولی مطلوب روانه بازار می‌شود.

خان کرمی در خصوص مشکلات صنعت خودروسازی در سال 1393 و تشکیل کمپینی برای نخریدن خودروی داخلی، اظهار کرد: در سال 1394 مردم منتظر توافق هسته‌ای و ورود خودروهای خارجی با قیمت مطلوب بودند و به خاطر همین انتظار، مردم نسبت به خرید خودروی جدید رغبت نشان نمی‌دادند، در این بین گروهی هم به دنبال تخریب صنعت خودروسازی و و دولت بودند؛ چرا که سهم خودروسازی به خصوص ایران خودرو در توسعه اقتصادی کشور بالاست.

وی ادامه داد: در نتیجه تب و تاب بازار، فروش محصولاتمان به حدأقل رسید ولی در ادامه از مهرماه سال 1394 رفته رفته شرایط فروش و تولید بهتر شد و روزانه 2500 خودرو تولید می کردیم و حدود 36 هزار خودرو در پارکینگ کارخانه و نمایندگی‌ها باقی مانده بود.

معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو با ارایه تسهیلات خرید دولت از سوی دولت، در مدت پنج روز 90 هزار نفر متقاضی خرید خودرو از ایران خودرو شدند که با توجه به محدودیت‌ها، برای 64 هزار نفر از متقاضیان که وجه واریز کرده بودند، متعهد شده و به تعهداتمان به طور 100 درصدی عمل کردیم.

وی ادامه داد: اواخر مرداد ماه سال قبلی تولید خودرو را به 1800 خودرو در روز کاهش داده و تمام تمرکزمان را روی ارتقای کیفیت محصولات گذاشتیم و توانستیم ضمن ارتقای کیفیت محصولات، گارانتی خودرو را به سه سال یا 50 هزار کیلومتر کارکرد افزایش دهیم.

وی با بیان اینکه اکنون تولید روزانه ایران خودرو 2200 تا 2300 دستگاه است، اظهار کرد: به دلیل تعطیلی شش روزه در ماه گذشته تا حدودی از تعهداتمان عقب افتادیم که به دنبال به روز کردن تعهدات هستیم.

معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو عنوان کرد: امسال نسبت به سال 1394 رشد 60 درصدی و نسبت به سال 1393 رشد 30 درصدی فروش محصولات داشتیم و پارکینگ کارخانه هم به روز است؛ بطوری که خودروی تولیدی بلافاصله بارگیری شده و به سمت شهرستان ها حرکت می‌کند.

وی در رابطه با کیفیت نمایشگاه صنعت خودرو تبریز در مقایسه با دیگر نمایشگاه‌های صنعت خودرو در کشور، اظهار کرد: بنده نمایشگاه تبریز را بیشتر دوست دارم و کیفیت این نمایشگاه نسبت به سال گذشته و سال 1393 ارتقا یافته است.

وی از عقد قرارداد فروش 90 هزار دستگاه خودرو در راستای نوسازی تاکسی‌های فرسوده خبر داد و افزود: بهمن ماه سال گذشته این قرار داد منعقد شد و سپس برخی مشکلاتی از قبیل نصب جی پی اس مطرح شد که در نهایت از خرداد ماه تحویل تاکسی های جدید آغاز شد.

خان کرمی از اجرای طرح "کلید به کلید" با هدف تحویل تاکسی نو در هنگام اسقاط خودرو فرسوده خبر داد و گفت: با اجرای این طرح رانندگان و مالکان تاکسی می‌توانند تا لحظه دریافت خودرو جدید، تاکسی قبلی خود را در اختیار داشته و از آن استفاده کنند.

وی در پاسخ به سئوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه پرفروش ترین محصول ایران خودرو چه چیزی است؟ اظهار کرد: فروش محصولات بر اساس شرایط فروش و میزان تولید آن متغیر است، به عنوان مثال با اجرای طرحی توانستیم تنها در طول چند روز 15 هزار خودروی 206 تیپ دو به فروش برسانیم.

وی در پایان از طرح‌های ویژه ایران خودرو برای فروش محصولاتش در نمایشگاه صنعت خودروی تبریز خبر داد. 

 

برچسب ها

پژو2008نمایشگاه خودرو و صنایع وابسته تبریز 95
مطالب مرتبط بیشتر
لیست جدید نمایندگی‌های ایکاپ در کشور تمامی خودروهای پژو 2008 ثبت نامی تحویل مشتریان می شود «استپ‎وی» 7 میلیون و «پژو 2008» 20 میلیون تومان ارزان شد The French have never broken the pledge فرانسوی ها هیچ گونه بدعهدی نداشتند قیمت انواع محصولات ایران خودرو 7 بهمن 96 میزان تولید 2008؟ قیمت انواع محصولات ایران خودرو 1 بهمن 96 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 26 دی 96 ارائه لوکس‌ترین نسخه پژو 2008 با نام آلور قیمت انواع محصولات ایران خودرو 20 آذر 96 آخرین آمار از تولید پژو 2008 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 21 آبان 96 خرید پژو 2008 در دبی چقدر آب می خورد؟ قیمت انواع محصولات ایران خودرو 8آبان 96 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 6 آبان 96 چند دستگاه پژو 2008 تحویل شد؟ هنوز قطعات پژو 2008 وارد بازار نشده است آخرین خبر درباره قیمت پژو 2008 تولید پژو 2008 در سالن شماره یک ایران خودرو در حال انجام است گزارش تصویری رونمایی از پژو 2008 و دنا پلاس با حضور روحانی رنگ‌های پژو 2008 در ایران مشخص شد سهم داخلی‌سازی در خط تولید پژو 2008 چقدر است؟ معرفی شرکت مشترک ایران‌ خودرو و پژو (ایکاپ) پژو 2008 را بیشتر بشناسید + تصاویر اجرای نخستین قرارداد پسابرجامی در ایران‌خودرو زمان پیش فروش پژو 2008 مشخص شد مقایسه کوتاه نیسان جووک، رنو کپچر و پژو 2008 (+جدول) نخستین بدنه پژو2008 در ایران خودرو رنگ شد گزارش تصویری از جدیدترین محصول پژو که به بازار ایران خواهد آمد تازه‌واردهای پرطرفدار در نمایشگاه خودروی تبریز گزارش تصویری از چهارمین روز نمایشگاه خودرو تبریز فروش محصولات میتسوبیشی با اقساط بدون بهره و تخفیف نقدی به دنبال تولید خودروهای هیبرید در ایران هستیم معرفی طرحی نوین از آذهایتکس در ارائه خدمات پس از فروش گزارش تصویری از سومین روز نمایشگاه خودرو تبریز عرضه سوناتا هیبرید با قیمت 175 تا 190 میلیون تومان تندر فیس لیفت در تبریز رونمایی شد +عکس گزارش تصویری از دومین روز نمایشگاه خودرو تبریز صنعت خودرو آذربایجان 10 هزار خودرو تولید می کند عرضه محصولات آذهایتکس با گیربکس اتوماتیک تا پایان سال گزارش تصویری از اولین روز نمایشگاه خودرو تبریز 15هزار هیوندای سوناتا هیبرید را به کشور وارد خواهیم کرد تخفیف ٢.٥ میلیونی سیباموتور به مناسبت نمایشگاه خودرو تبریز افزایش 60 درصدی فروش ایران خودرو گزارش تصویری از حضور گرو صنعتی ماموت در نمایشگاه خودرو تبریز حضور پر قدرت آذهایتکس در نمایشگاه خودرو تبریز راه اندازی خط تولید خودرو سواری ام جی 360 در تبریز نمایشگاه خودرو تبریز رسما افتتاح شد گزارش تصویری از اولین حضور ام جی پارس موتور در ایران حضور سیباموتور در نمایشگاه خودرو تبریز گزارش تصویری از نخستین روز نمایشگاه تبریز آذربایجان شرقی می تواند قطب صادرات لوازم یدکی شود فرهنگی مطرح کرد: توسعه خودروسازی با استفاده از پتانسیل های صنعتی تبریز فروش ویژه BYD S6 به مناسبت نمایشگاه تبریز تولید پژو 2008 از اسفند آغاز می‌شود 10 SUV کوچک برتر دنیا نگاهی اجمالی به محصول جدید در حال ورود پژو به ایران پژو 2008 بهترین خودرو از نظر بازدیدکنندگان شد پژو 208، 301 و 2008، بالاخره چند؟
Back to top