یازدهمین کنفرانس ملی راهکارهای توسعه خدمات پس از فروش و پشتیبانی در ایران برگزار شد

عصر خودرو- یازدهمین کنفرانس ملی راهکارهای توسعه خدمات پس از فروش و پشتیبانی در ایران در سالن همایش‌های دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.

Thursday 05 September 2019 - 15:26:00

یازدهمین کنفرانس ملی راهکارهای توسعه خدمات پس از فروش و پشتیبانی در ایران برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از ایلنا، سید محمدعلی امامی «دبیر یازدهمین کنفرانس ملی راهکارهای توسعه خدمات پس از فروش و پشتیبانی در ایران» ابتدای این برنامه گفت: حضور بیشتر شرکت‌کنندگان جدید در این کنفرانس نسبت به سال گذشته نشانه رویه رو به رشد آن است.

تولید ملی بدون خدمات پس از فروش کاری بی‌ثمر است

دبیر یازدهمین کنفرانس ملی راهکارهای توسعه خدمات پس از فروش ادامه داد: از آنجاکه این کنفرانس رویدادی ملی در این حوزه است، در تلاش است با مشارکت و همکاری بخش خصوصی، دانشگاه‌های کشور، اندیشمندان و پژوهشگران، اصناف، فعالان اقتصادی و صنعتگران زمینه‌های لازم برای رشد، پیشرفت و تعالی خدمات پس از فروش و پشتیبانی را در ایران فراهم آورده و از این رهاورد به رونق اقتصادی و تولید در کشور کمک کند.

امامی یادآور شد: این کنفرانس هر ساله برای تبیین جایگاه خدمات پس از فروش و بحث و تبادل‌نظر پیرامون مباحث مختلف در این حوزه برگزار می‌شود و با توجه به اینکه خدمات پس از فروش وظیفه دولت است اما متاسفانه هنوز اقدامی برای حمایت جدی از برگزاری کنفرانس خدمات پس از فروش انجام نداده است.

وی یادآور شد: یازدهمین دوره کنفرانس ملی راهکارهای توسعه خدمات پس از فروش و پشتیبانی در ایران با محوریت «بررسی چالشهای پیش روی گارانتی و خدمات پس از فروش در ایران»، «بررسی تجربیات شرکت‌های موفق در این زمینه»، «راهکارهای توسعه خدمات پس از فروش در ایران» و  «جایگاه مشتری مداری در خدمات پس از فروش» برگزار شده و تقدیر از فعالان دانشگاهی و صنفی این حوزه و همچنین انتخاب شرکت‌های برتر در این حوزه از جمله برنامه‌های این کنفرانس ملی است.

خدمات پس از فروش در ایران تبدیل به بیزنس شده است

محمد‌رضا شهیدی رئیس انجمن صنفی لوازم صوتی و تصویری در این کنفرانس به ارایه تجربیات خود در این حوزه پرداخت و گفت: به‌دلیل فراوانی استفاده مردم از تلویزیون می‌توان تقریبا می‌توان گفت که با بازار 80 میلیونی در ایران مواجه‌ایم. سرعت تعمیر تلویزیون برای مردم خیلی مهم است به همین دلیل نمی‌توانیم به تعطیلات  فکر کنیم.

وی ادامه داد: ما شبکه گستره‌ای داریم. به طوری که شرکتی مثل سامسونگ بالای هزار نمایندگی در ایران دارد. برای انتخاب شخصی که به عنوان نماینده خدمات پس از فروش به خانه‌های مردم می‌رود باید نکاتی چون رعایت مسائل اجتماعی تا موارد فنی، پاسخ‌دهی و نظارت و کنترل او را مورد توجه قرار داد. مهم‌ترین بخش در این حوزه گرفتن فیدبک مثبت از مشتریان است. ما در سیستم‌های پیامکی، اینترنتی این بازخورد‌ها را دریافت می‌کنیم.

شهیدی افزود: درباره مساله آموزش این افراد خیلی کار کردیم و حدود 11‌هزار نفر را در حوزه صوتی‌تصویری و تلویزیون آموزش دادیم. آموزش‌های  ابتدایی خود را در ابتدا مدیون ژاپنی‌ها و سپس کره‌ای‌ها هستیم و سعی کردیم پس از آن این آموزش‌ها را بومی کنیم و بهترین خدمات را داشته باشیم. خدمات پس از فروش را  از آن‌جایی مهم می‌دانیم که معتقدیم با افزایش خدمات پس از فروش بازار بهتری خواهیم داشت اما متاسفانه خدمات پس از فروش در ایران تبدیل به بیزنس شده است.

اهمیت بحث محتوا در خدمات پس از فروش

مجتبی نظری، مدیر بازاریابی و تبلیغات گروه خودروسازی بهمن دیگر سخنران این کنفرانس گفت: خدمات و انسان رابطه مشترکی دارند. ما در کشوری هستیم که در جنبه‌های خاص خدمات، نگهداری و همراهی مشتری دچار مشکل هستیم.

وی تاکید کرد: باید در سطح دسترسی مشتریان به خدمات پس از فروش بازنگری صورت گیرد. بحث محتوا در خدمات پس از فروش اهمیت ویژه‌ای دارد و این‌که ما بتوانیم محتوای مناسبی تهیه کنیم، کار دشواری است و محتوا باید به تناسب نوعِ طراحی هر محصول ارایه شود.

نظری با بیان این‌که معمولا در ایران یا یک محصول تمام شده را در اختیار داریم که نمی‌توانیم به محتوای آن دسترسی داشته باشیم یا آن‌که در داخل محصولی تهیه کرده‌ایم که مهندسان در حین طراحی توجهی به محتوا نداشته‌اند، گفت: به این ترتیب در خدمات پس از فروش دچار مشکل می‌شویم. چون نگاه خدماتی در طراحی نداشته‌ایم.

وی گفت: پیشنهاد می‌کنم که در ابتدای فرایند هر خدمات پس از فروشی که می‌خواهیم ارایه دهیم، مطالعه جامعی از شرایط طراحی محصول داشته باشیم. معمولا چارچوب‌های خارجی را می‌خواهیم در داخل کشور هم اجرا کنیم که عدم رضایتمندی مشتری را در پی دارد. بخشی از خدمات پس از فروش برای تکرار خرید مشتری است. امروزه در دنیا ساختن محتوای بازاریابی بسیار مورد توجه است.

نظری یادآور شد: خدمات هیچ محصولی با محصول دیگر برابر نیست و لطف کنید از خدمات تکراری استفاده نکنید. مشتریان امسال شما برابر با مشتریان پارسال شما نیستند. آن‌ها مورد هجوم اطلاعات بسیاری هستند و به شدت در حال مقایسه شما هستند. بنابر این باید خدمات بعد از فروش همواره مورد بازنگری قرار گیرند.

نقش رضایت‌مندی مشتریان در سودآوری کالا و خدمات

محمدباقر معتمد، رییس اتحادیه شوفاژ و تهویه مطبوع نیز در سخنانی اظهار کرد: خدمات پس از فروش شامل برآورده کردن نیازهای مشتری بالفعل در تمامی حوزه‌هاست. شناسایی و برآورده‌سازی نیاز‌ها به عنوان ابزار خدمات پس از فروش شناخته می‌شود. مانند حمل و نصب و راه‌اندازی و سرویس در محل.

وی گفت: اصولا در دنیای امروزی خدمات پس از فروش همراه با کیفیت کالا از الزامات ارایه خدمت به مشتری نهایی است. ارایه‌کنندگان کالا و خدمات مزایای رقابتی را ضمیمه خدمت یا کالای خود می‌نمایند.

رضایت مشتریان از خدمات پس ازفروش نقش مهمی در سودآوری محصولات ایفا می‌کند. کمی‌سازی خدمات پس از فروش مهم‌است. هر مشتری دیدگاه خاص خودش را دارد و باید نیاز مشترک مشتریان را درنظر گرفت و کیفیت خدمات پس از فروش را بالا برد.

معتمد افزود: تولید‌کنندگان در صنف ما هم ملزم به ایفای نقش خود در کسب رضایت مشتری و حفظ حقوق مشتریان هستند و من حفظ حقوق مشتریان را مهم‌تر می‌دانم. ما استاندارهای اجباری و تشویقی را به منظور افزایش کیفیت خدمات قرار داده‌ایم. به تولیدکندگان پیشنهاد کرده‌ایم که به مشتریان و کارکنان خودشان آموزش دهند.

وی در پایان گفت: همچنین فروش سبز را مد نظر قرار داده‌ایم. به این معنی که کالای استفاده شده را به ما تحویل دهند و برای خرید کالای بعدی از ما تخفیف بگیرند که به بهیه‌سازی مصرف انرژی و مشتری‌مداری می‌انجامد.

نگاه قانوگذار به خدمات پس از فروش

آرش لشکری،  مدیر حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان سازمان تعزیرات حکومتی، آخرین سخنران بخش نخست همایش بود و گفت: خریداران در سیر خرید با «خدمات پیش از فروش»، «هنگام فروش» و «پس از فروش» مواجه‌اند. پیش از فروش هیچ ارتباطی بین مشتری و کالایی خاص وجود ندارد و در مرحله بعد، نوعی از کلا به مشتری معرفی می‌شود و او با کالا ارتباط می‌گیرد. پس از فروش توسط کارشناسان شرکت اطلاعاتی درباره آن محصول به مشتری داده می‌شود و شرکت‌هایی موفق‌ هستند که بتوانند هر سه مرحله را با موفقیت بگذرانند.

وی افزود: قانون‌گذار نیز تولیدکنندگان برخی کالاها را موظف دانسته که نماینده فروش و خدمات پس از فروش کالا را معرفی کنند. ماده چهار قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان اعلام می‌کند که تمام عرضه‌کنندگان اعم از تولید‌کنندگان کالا‌های سرمایه‌ای از جمله خودرو‌(سنگین یا سبک)ماشین‌آلات صنعتی، کشاورزی، راهسازی، لوازم خانگی، مصنوعات الکتریکی و اکترونیکی، صوتی، تصویری و وسایل ارتباطی مکلف به داشتن نمایندگی رسمی و تعمیرگاه مجاز، تامین قطعات یدکی و ارایه سرویس و خدمات بعد از فروش می‌باشند.»

لشکری گفت: همچنین ماده 41 آیین‌نامه اجرایی قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان می‌گوید: «مسئولیت رسیدگی به اعتراضات مصرف کنندگان و احقاق حقوق و جلب رضایت ایشان در وهله اول برعهده عرضه کنندهمی‌باشد. در صورت بروز اختلاف بین عرضه کننده و مصرف‌کننده مراتب مطابق مفاد فصول سوم، چهارم و پنجم قانون و آیین‌نامه‌های اجرایی آن و سایر قوانین و مقررات مرتبط قابل پیگیری می‌باشد.» یعنی صرفثا وارد کردن و عرضه کردن یک محصول به داخل کشور، واردکنندگان را از ارایه خدمات محصول معاف نمی‌کند.

لشکری افزود: ضمانت‌نامه و خدمات پس از فروش بند 3 -1 قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان ضمانت‌نامه کالا یا خدمات را سندی می‌داند که تولید‌کننده، وارد‌کننده، عرضه‌کننده یا تعمیرکننده هر دستگاه فنی به خریدار یا سفارش‌دهنده کالا و خدمات می‌دهد تا چنانچه ظرف مدت معین عیب یا نقص فنی در کالای فروخته شده یا خدماتی که انجام گردیه مشاهده شود، نسبت به رفع عیب یا تعویض قطعه یا قطعات معیوب و یا دستگاه بدون اخذ وجه و یا پرداخت خسارت وارده اقدام کند.

وی ادامه داد: تبصره ماده 58 نظام صنفی اعلام می‌کند که «عدم انجام خدمات پس از فروش در دوره ضمانت(گارانتی) توسط متعهد در حکم کم‌فروشی است و متخلف از این امر علاوه بر انجام خدمت مربوط، به جریمه‌های موضوع این ماده نیز محکوم می‌شود. مبنای محاسبه ارزش خدمات پس از فروش، قیمت کارشناسی خدمات مورد نظر است که توسط کارشناسان سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان تعیین می‌شود.»

لشکری در بیان راهکارهایی برای خدمات پس از فروش گفت: عرضه‌کنندگان باید کالای با کیفیت و خدمات استاندارد ارایه کنند. اطلاع‌رسانی مناسب انجام دهند و در اریه خدمات پس از فروش سرعت داشته باشند. مشتریان باید سطح آگاهی  نسبت به محصول را افزایش و قبل از خرید کالا تحقیقات لازم را انجام دهند. فرهنگسازی در عدم خرید کالاهای بدون گارانتی صورت گیرد. آگاهی افراد زیان‌دیده از نتایج شکایتشان از مسادل بسیار مهم است.

در انتهای مراسم افتتاحیه این کنفرانس به شرکت «خدمات پس از فروش مدیران خودرو» لوح اهتمام در خدمات پس از فروش و به شرکت «تخته فشرده ممتاز گلستان» و شرکت «فناوری اطلاعات و ارتباطات اندیشمند آریا» تندیس شرکت برتر در خدمات پس از فروش اهداء گردید.

همچنین در ادامه با اهدای لوح تقدیر فعال حوزه خدمات پس از فروش در کشور به احمدرضا تهرانی، باقر باقریان کاسگری، سعید سرشار، محسن حکیمی اصل، مسعود کرمی، بهنام حیدری، آرش الیاسی، امیر کردمحله، امید حیدری و سیده سمیه امام تجلیل شد.

در ادامه این کنفرانس محمد سخایی در کارگاهی به نقش خدمات پس از فروش در توسعه کسب و کار پرداخت همچنین یوسف بالو در کارگاهی دیگر به ارائه مطالبی در خصوص خدمات پس از فروش و ارتباط با مشتریان اشاره کرد.

همچنین در این کنفرانس مقاله راهکارهای ارتباط با مشتری در حوزه خدمات پس از فروش توسط باقر باقری کاسگری، مقاله روش‌های مختلف اندازه گیری رضایت مشتری توسط الهام حسنی و لیلا اسلامی اشلقی، مقاله بررسی تاثیر خدمات پس از فروش بر تثبیت جایگاه برند توسط ایرج فلاح خورشیدی، مقاله شایستگی مدیران خدمات پس از فروش توسط امید حیدری ارائه شد.

برچسب ها

خدمات پس از فروش
مطالب مرتبط بیشتر
تمهیدات گروه صنعتی آمیکو برای جلوگیری از شیوع کرونا و حفظ سلامت کارکنان ایران خودرو خدمات پس از فروش را به در منازل مشتریان برد خدمات فروش ایران خودرو از فردا غیرحضوری ارایه می‌شود هوای "بهمن" با حداکثر رضایت مشتریان بهاری شد چالش مشتریان با خدمات پس از فروش خودرو تامین قطعات محصولات مدیران خودرو در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد رشد 6درصدی کیفیت خدمات پس از فروش خودرو در ایران خودکفایی خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در تولید ابزار مخصوص گواهی‌نامه سیستم مدیریت یکپارچه ایساکو برای پنجمین سال متوالی تمدید شد رتبه اول خدمات پس از فروش خودروهای سنگین به ماموت دیزل رسید بازنگری در دستورالعمل خدمات پس از فروش ایران خودرو نمایندگی‌های منتخب ایران‌خودرو جمعه‌ها باز است کمپین تابستانی شرکت خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو بازدید مدیران خدمات پس از فروش ایران‌خودرو از اکیپ‌های امدادی مستقر در جاده هراز و نمایندگی‌های شهر بابل کاهش 11درصدی تأمین قطعات خودرو در شبکه خدمات پس از فروش مقام نخست در بهبود ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان از آن شرکت مدیران خودرو گردید چرا رتبه اول خدمات پس از فروش سال 97 به ایساکو رسید؟ بهبود یک و نیم درصدی کیفیت خدمات پس از فروش شرکت‌های واردکننده خودرو شفاف‌سازی ISQI در مورد حاشیه‌های ارزیابی خدمات پس از فروش خودرو آغاز جشنواره خدمات پس از فروش آمیکو کدام شرکت واقعا مقام اول خدمات پس از فروش را به دست آورد؟ سایپایدک، برترین شبکه خدمات پس از فروش خودرو کشور رتبه‌بندی بازیگران خدمات پس‌از فروش خودرو برنامه های جدید رایان سایپا در حوزه های صادراتی و خدمات پس از فروش خدمات پس از فروش ایران‌خودرو بالاترین امتیاز رضایت مشتریان را کسب کرد مدیران خودرو ، رتبه نخست در خدمات فروش پرشیا خودرو پیشتاز در ارائه خدمات نوآورانه به مشتریان سیبا موتور مقام اول و بهمن دیزل مقام دوم خدمات فروش در سال 97 را کسب کردند بهمن موتور مقام دوم خدمات فروش در سال 97 را از آن خود کرد جشنواره خدمات نوروزی ایران خودرو از فردا آغاز می شود جزئیات طرح ارائه خدمات پس از فروش به خودروها در ایام نوروز برای دومین بار متوالی ، بیشترین رضایت مشتری برای مدیران خودرو بدست آمد وضعیت خدمات پس از فروش عرضه کنندگان خودرو پس از تحریم ایران‌خودرو رکورددار بالاترین امتیاز شاخص رضایت مشتریان در خدمات پس از فروش شد سبد محصولات مدیران خودرو، پاسخگوی مشتریان خدمات ‌پس ‌از‌ فروش مطمئن، نقطه اتکا مشتریان به دنبال حل مشکل و کسب رضایت مشتریان هستیم سومین مرکز تعمیر تخصصی گیربکس اتوماتیک آغاز به کار کرد هدف گروه سایپا جلب رضایت مشتریان و پاسخ به تعهدات خود است ارائه خدمات پس از فروش به سازمان ها وفاداری مشتریان به نمایندگی های خدمات پس از فروش در ایران جمعه‌های طلایی پرشیا خودرو برای رفاه علاقه‌مندان و خریداران BMW و MINI رضایت مشتریان از خدمات ایساکو افزایش یافت نسخه شفابخش برای آشفته بازار خودرو شرکت مدیران خودرو ( ام وی ام-چری ) رتبه نخست SSI را بدست آورد پذیرش خودرو در شیفت عصر نمایندگی‌های مجاز ایران‌خودرو تخفیف های ویژه در جشن خدمات یلدایی پرشیاخودرو مشکلات خدمات پس از فروش در جلسه مشترک با معاون وزیر صنعت بررسی می شود نسخه جدید اپلیکیشن ایساکو در دسترس قرار گرفت نمره مشتریان به کیفیت خودروها شبکه خدمات پس از فروش مدیران خودرو در مسیر آموزش های تخصصی فنی ارتقا شبکه فروش و خدمات پس از فروش در دستور کار سایپا نحوه رسیدگی به شکایات خدمات پس از فروش خودرو‌های وارداتی مرحله دوم بزرگ‌ترین آزمون سراسری حوزه خدمات پس از فروش کشور، از فردا برگزار می‌شود دفتر منطقه ای آذربایجان، رتبه نخست مشتری مداری را کسب کرد آغاز طرح ویژه بازدید پاییزی تعمیرگاه مرکزی داتیس خودرو نظارت بر نمایندگی‌های مجاز ایران‌خودرو با هدف افزایش رضایت مشتریان ارائه خدمات مناسب و با کیفیت، دغدغه شرکت ایساکو اردبیل، ایستگاه آخر بازدید تابستانی مدیران ارشد خدمات پس از فروش ایران خودرو روند توسعه محصول مدیران خودرو، رمز وفادارسازی مشتریان دستورالعمل خدمات پس از فروش خودرو بازنگری می‌شود طرح ویژه خدمات پس از فروش خودروسازی کارمانیا رضایتمندی مشتریان در سراشیبی تحریم "تاخیر در تحویل" داد مشتریان خودرو را درآورد! دوره آموزش ویژه کارشناسان فنی نمایندگی های خدمات پس از فروش برگزار شد ارتقای سطح خدمات غیرحضوری ایران خودرو به مشتریان مراحل پذیرش تا ترخیص خودرو با پیامک به مشتریان اطلاع رسانی می شود کارشناسی فنی خودروهای کار کرده در تعمیرگاه مرکزی نگین خودرو دلایل نارضایتی مشتریان از خدمات خودرویی اعلام شد دستورالعمل فعالیت امدادخودروها به وزارت صنعت ارسال شد اینجا هوای ب ام و شما را دارند خدمات پس از فروش سایپا دیزل 2 ستاره شد خدمات پس از فروش ایران خودرو اول شد ارزیابی خدمات پس از فروش خودروهای سنگین در سال 1396 نتایج ارزیابی وضعیت خدمات پس از فروش شرکت های خودرویی منتشر شد خدمات رسانی به مالکین خودروهای جیلی رشد شاخص های کیفیت، رضایت از خدمات پس از فروش و کاهش مدت زمان پاسخگویی به درخواست ها خدمات پس از فروش خودروهای وارداتی تا 10 سال آینده ارائه می‌شود سایپا شبکه فروش محصولات خود را متحول می‌کند گفت و گوی نماینده و مشتریان ایران خودرو با مدیران خدمات پس از فروش نمایندگی‌های رتبه 4 از شبکه خدمات پس از فروش خودرو حذف شدند ارائه خدمات آنلاین در ارتقای رضایت مشتریان موثر است آغاز «طرح قدر» شرکت ایساکو به مناسبت لیالی قدر و ایام نیمه خرداد شعار "اول مشتری" راه دستیابی به برتری در رقابت است خدمات در محل مشتری، حلقه طلایی زنجیره ارزش نگین خودرو ارتباط مستقیم مدیران خدمات پس از فروش ایران‌خودرو با مشتریان و نمایندگی‌ها ارتقاء کیفی خدمات باید برای تمام مشتریان ملموس باشد افتتاح نمایندگی خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در چابهار افزایش رضایتمندی مشتریان از امداد نوروزی ایران خودرو راه اندازی واحد های سیار ارائه خدمات فنی و آپشن توسط رامک یدک خدمات پس از فروش ایران خودرو به کمپین «نه به تصادفات جاده ای» پیوست سال نو خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در کرمانشاه تحویل شد خدمات نگین خودرو در ایام عید تعطیل نیست هیچ اجباری برای دریافت کارت امدادخودروها وجود ندارد تداوم حرکت رو به رشد رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش ایران خودرو سایپایدک تندیس بلورین جایزه ملی تعالی سازمانی را کسب کرد افتتاح مرکز خدمات پس از فروش نمایندگی مجاز 322 گودرزی مدیران خودرو تداوم روند صعودی رضایت مشتریان ایران خودرو از خدمات پس از فروش کاهش ادامه‌دار رضایتمندی مشتریان از خدمات فروش خودرو آغاز به کار جدیدترین و مجهزترین مرکز آموزش نگین خودرو پیاده سازی استانداردهای جهانی رنو در ارتقاء کیفیت فروش و خدمات پس از فروش نگین سرویس، همان امداد نیست! تمام تلاش ما عرضه خدمات پس از فروش باکیفیت تر است شبکه خدمات پس از فروش خودرو در کشور باید توسعه یابد مجهزترین و پیشرفته ترین تعمیرگاه مرکزی نگین خودرو به زودی افتتاح می شود رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش ایران خودرو بهبود یافت خدمات پس از فروش با کیفیت و مصرف سوخت پایین برگ برنده فوسو نگاهی به دلایل نارضایتی‌ها از عرضه‌کنندگان خودرو بیش از 90نمایندگی ایساکو برای ارائه خدمات به «اچ30 کراس» تخصصی شدند مسیر موفقیت کارمانیا در حوزه خدمات پس از فروش صفر تا صد کمپین زمستانی آسان موتور هزینه بالای تعمیر دلیل اصلی نارضایتی مردم از خدمات پس از فروش خودرو گسترش شبکه فروش و خدمات پس از فروش کارمانیا کنترل قیمت قطعات و اجرت خدمات از طریق وب سایت شرکت ایساکو همگرایی فروش و خدمات با هدف افزایش کیفیت خدمت به مشتریان گزارش تصویری از آزمون سراسری سنجش مهارت پرسنل نمایندگی‌های ایران‌خودرو آزمون سراسری سنجش مهارت پرسنل نمایندگی‌های ایران‌خودرو برگزار می‌شود به دنبال افراد ماهر و نخبه در خدمات هستیم تمامی خودروهای ولوو توسط داتیس خودرو گارانتی می‌شوند نرم‌افزار جست‌وجوی تعمیرگاه‌های پروانه‌دار خودرو هم آمد رکورد ایساکو در کاهش زمان تعمیرات و افزایش سرعت خدمات تلاش برای رضایتمندی مشتریان از خدمات خودرویی کاهش رضایت‌ مشتریان از عرضه‌کنندگان خودرو لیست جدید شبکه فروش و خدمات پس از فروش محصولات شرکت ایکاپ نقص فنی در صدر شکایت از خودروسازان است توقف خودرو، هزینه خواب و تأمین قطعات 3 دغدغه اصلی مردم در خدمات پس از فروش خدمات پس از فروش ایران‌خودرو برای هشتمین سال متوالی اول شد خدمات پس‌از فروش کدام خودروها بهتر است؟ رضایت مصرف‌کنندگان از خدمات خودرو افزایش می‌یابد!؟ سمینار جهانی نوآوری در زمینه رضایت‌مندی مشتریان هیوندای مسابقه سراسری مهارت‌سنجی ایساکو برگزار می‌شود بهمن موتور خیال مشتریان خود را راحت کرد داتیس خودرو طلسم خدمات استاندارد سواری های "ولوو" را شکست رشد و بهبود شاخص های مختلف خدمات پس از فروش شرکت مدیا موتورز نصب آپشن‌ خودروهای سواری با گارانتی سایپایدک عاملیت های برتر در حوزه فروش و خدمات پس از فروش مورد تقدیر قرار گرفتند برنامه های گسترده نگین خودرو در خدمات پس از فروش رنو/ تاسیس 9 مرکز خدمات پس از فروش جدید طی ماه مبارک رمضان افزایش سرعت و کیفیت خدمات مهمترین برنامه سال 96 است رضایت از خدمات خودرویی باید افزایش یابد دو عامل اصلی افزایش رضایت از خدمات افزایش رضایتمندی از خدمات پس‌از فروش سرویس کمپین تابستانه خدمات پس از فروش محصولات مدیران خودرو شبکه فروش و خدمات پس از فروش محصولات شرکت ایکاپ مدیر عامل ایساکو این بار به سیستان و بلوچستان سفر کرد حمل خودروهای در راه مانده در دوره گارانتی رایگان است خسارت خواب خودرو را دریافت کنید! خدمات پس از فروش خودرو، تولید مستمر را تضمین می کند فعلاً 4 شرکت امتیاز گرفتند آغاز مدیریت سرمایه های انسانی خدمات پس از فروش صنعت خودرو رشد تصاعدی رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش ایران‌خودرو خدمات پس ازفروش امروز با ده سال قبل قابل مقایسه نیست فروش قطعات «اسلی» در «چراغ‌برق»ها خدمات پس از فروش خودرو سرکلاس بین المللی می رود خدمات پس از فروش جهانی خودرو در ایران استقبال گسترده مشتریان MG از بسته زمستانی ایرتویا؛ رتبه 1 رضایت مندی مشتریان از خدمات پس از فروش خودروسازان ایرانی باید رفتار با مشتری را یاد بگیرند ایرتویا در صدر جدول رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش قرار گرفت چشم بادامی‌ها، اوج رضایت را از آن خود کردند وضعیت رضایتمندی مشتریان از خدمات پس از فروش خودرو ارائه خدمات ویژه به مشتریان ایران خودرو + جدول نرخ خدمات خدمات تعمیرگاهی به اتوبوس‌های اسکانیا با 25 درصد تخفیف ارائه می‌شود 7 تغییر اساسی در ارزیابی خدمات پس از فروش حضور در بازارهای صادراتی با خدمات پس از فروش استاندارد ضرورت بازنگری در الزامات تولید و خدمات پس از فروش تدوین استانداردهای سختگیرانه خدمات پس از فروش جزئیات الزام خدمات پس از فروش انواع خودرو اعلام شد برنامه شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرو برای مراسم اربعین امسال جزئیات کاهش سطح کیفی خدمات پس از فروش خودرو خدمات پس از فروش ارزان در اختیار مشتریان دو عامل اصلی ضعف در خدمات پس از فروش کاربراتوری‌ها 8 سال حق تردد دارند چالش خدمات پس‌از فروش خودروهای داخلی اجرای دستورالعمل‌های سختگیرانه در خدمات پس از فروش خدمات پس از فروش همچنان سر در گم نقش خودروسازان و قطعه‌سازان در ضعف خدمات پس از فروش ارائه خدمات ویژه سایپایدک به مشتریان به مناسبت هفته دولت نمره متوسط برای خدمات پس از فروش خودروسازان ایساکو باز هم در خدمات پس از فروش برتر شد تعمیر خودرو و تعویض قطعات رایگان شد طرح تابستانه محصولات کرمان موتور اجرا می شود صدور کارت اعتباری خدمات پس از فروش ایران خودرو برای فرهنگیان مشتری‌مداری مهمترین رویکرد عقاب‌افشان است خدمات پس از فروش چرخه‌ای برای بهبود مستمر طراحی تاخیر در تحویل خودرو بیشترین شکایت مشتریان فقط 4 درصد مشتریان ناراضی شکایت می‌کنند خدمات خودرو مشمول گارانتی شد گارانتی کیسه هوای خودرو 10 ساله شد آغاز فعالیت دوباره کمیته بررسی خدمات پس از فروش واردات خودرو دارای نظم و کنترل منطقی شده است آمادگی کامل شبکه خدمات پس از فروش گروه خودروسازی سایپا در موج دوم سفرهای نوروزی وزارت صنعت بر تعرفه خدمات خودرو نظارت می‌کند رشد 20درصدی پاسخگویی به شکایات خودرویی قانون جدید درباره خدمات پس از فروش خودرو خودروسازان جریمه می‌شوند الزامات جدید در خدمات پس از فروش خودرو اولتیماتوم خدماتی به عرضه‌کنندگان خودرو الزام عرضه‌کنندگان خودرو به نظرسنجی از مشتریان جزییات سرمایه‌گذاری رنو برای تولید داستر خودروسازان ملزم به شفاف‌سازی خدمات می‌شوند قدم در راه "همگام" چند توصیه به نمایندگی ها و تعمیرگاهداران برای اخذ نمایندگی ها در بازار پساتحریم افزایش کیفیت خدمات پس از فروش
Back to top