حیات خودروسازی در گرو افزایش عمق تولید داخلی است؟

حرکت در جاده یک‌طرفه داخلی‌سازی

عصر خودرو- حمایت از قطعه‌سازان برای تولید و داخلی‌سازی قطعات وارداتی و تا حدودی پشتیبانی مالی از آنها پروژه‌ای است که این روزها توسط سیاست گذاران کلان بخش خودرو برای سر پا نگه داشتن زنجیره خودروسازی دنبال می‌شود.

Saturday 16 February 2019 - 00:35:00

حرکت در جاده یک‌طرفه داخلی‌سازی

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از دنیای اقتصاد، در برنامه 10گانه بهبود وضعیت خودروسازان که چهارشنبه گذشته از سوی معاون وزیر صمت رونمایی شد، از دو خودروساز بزرگ کشور خواسته شده که در راستای داخلی‌سازی قطعات وارداتی از قطعه‌سازان حمایت کنند. آنچه مشخص است یکی از اهداف وزارت صمت در برنامه 10 گانه، توسعه عمق ساخت داخل یا به نوعی داخلی‌سازی قطعات وارداتی برای ادامه حیات خودروسازی کشور است. با توجه به اعمال تحریم‌های بین‌المللی ورود بسیاری از قطعات به کشور با دشواری‌هایی همراه است. این دشواری هم‌اکنون خطوط تولید برخی از خودروها را متوقف کرده حال آنکه برخی از دست‌اندرکاران صنعت خودرو معتقدند که در سال آینده تولید محصولات خودروسازان تاثیرپذیری بیشتری از ورود قطعات اصلی خواهد داشت. به این ترتیب وزارت صنعت، معدن و تجارت از خودروسازان خواسته که هم قطعه‌سازان وابسته به این شرکت‌ها در این زمینه فعال کنند و هم قطعه‌سازان کشور را مورد حمایت قرار دهند. در حال‌حاضر دو شرکت تامین قطعه ساپکو و سازه‌گستر با برگزاری نمایشگاهی در این زمینه، قطعات وارداتی را به منظور داخلی‌سازی در معرض دید قطعه‌سازان و فعالان این حوزه قرار داده‌اند تا اگر توانمندی در این مسیر وجود دارد، مورد حمایت قرار دهند.

در این حین به‌نظر می‌رسد به‌کارگیری این رویه وزارت صنعت، اگرچه قطعه‌سازی کشور را به سمت داخلی‌سازی هدایت می‌کند، اما نقطه کوری در دل خود دارد که همان موضوع افت کیفیت است. آنچه طی دهه‌های گذشته خودروسازی کشور را با چالش همراه کرده افزایش داخلی‌سازی همراه با افت کیفیت بوده است؛ به‌طوری‌که هر خودرویی هرچه از قطعات ساخت داخل بهره برده با افت کیفیت مواجه شده است.در دور پیشین تحریم‌ها نیز شاهد بودیم که تیراژ و کیفیت دو مولفه‌ای بودند که دست در دست یکدیگر روند نزولی را طی کردند. این در حالی است که طی آن دوره شرکت‌های خودروساز به‌واسطه تحریم‌ها مجبور بودند برای تامین قطعات وارداتی مورد نیاز خود منابع تامین خود را تغییر دهند و تولید‌کنندگان درجه دو و سه چینی را جایگزین شرکت‌های اصلی کنند.در هر صورت به‌نظر می‌رسد که دور جدید تحریم‌ها که از اواسط مردادماه سال‌جاری آغاز و با تکمیل حلقه آن در آبان ماه گذشته، هوشمندانه‌تر از دوره پیشین است منجر به آن شده که وزارت صنعت به‌دنبال تغییر رویه خود برای نجات زنجیره خودروسازی در دور جدید تحریم‌ها باشد.

در این زمینه فرشاد مقیمی، معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت با تبیین برنامه 10‌گانه این وزارتخانه تاکید داشته در شرایطی که دشمن زنجیره خودروسازی کشور را زیر فشار قرار داده، باید با تلاش در افزایش عمق ساخت داخل به‌ویژه در صنعت قطعه بتوانیم وابستگی این صنعت به خارج را کاهش دهیم. وی ارائه برنامه عملیاتی دو خودروساز بزرگ کشور برای داخلی‌سازی قطعات خودرو را خواستار شده و عنوان کرده که تولیدکنندگان باید با شناسایی توانمندی‌های قطعه‌سازان به برنامه‌ریزی برای توسعه تولید این قطعات اقدام کنند. با توجه به اظهارات فرشاد مقیمی وزارت صنعت بالاجبار به‌دنبال داخلی‌سازی قطعات وارداتی است تا مانع از توقف خطوط تولیدی خودروهایی شود که به قطعات وارداتی وابسته هستند.

اگرچه داخلی‌سازی این قطعات می‌توانست در شرایط مهیاتری صورت بگیرد تا از افت کیفی آنها جلوگیری شود، اما ظاهرا مسوولان صنعتی کشور بیشتر به‌دنبال تولید این قطعات آن‌هم با هر کیفیتی هستند. به گفته برخی از فعالان صنعت قطعه هم‌اکنون 35 درصد قطعات در خطوط تولیدی خودروسازان وارداتی است، بنابراین تولید‌کنندگان خودرو به دستور وزارت صنعت، معدن و تجارت به‌دنبال داخلی‌سازی این قطعات هستند. آنچه مشخص است به‌دلیل انحصاری که در صنعت خودرو و قطعه وجود دارد و همچنین دولتی بودن خودروسازی‌های کشور، هیچ گاه اراده‌ای برای عمق بخشیدن به میزان داخلی‌سازی قطعات نبوده، هرچند که  واردات برخی قطعات برای بعضی از افراد و شرکت‌ها نیز ایجاد نفع می‌کرده برای همین اراده‌ای برای داخلی‌سازی هیچ گاه وجود نداشته است. حال با توجه به اینکه دروازه ورود بسیاری از قطعات به کشور مسدود شده این سوال مطرح می‌شود که داخلی‌سازی قطعات وارداتی چه شرایطی باید داشته باشد و در این میان چگونه می‌توان کیفیت را حداقل در سطح فعلی حفظ کرد؟

در این زمینه برخی از کارشناسان تصمیم به داخلی‌سازی آن هم در شرایط کنونی را برای حفظ بقای صنعت خودرو اقدامی مثبت می‌خوانند اما الزاماتی را برای آن تعریف می‌کنند؛ به‌طوری‌که در وهله اول باید توجیه اقتصادی داخلی‌سازی این قطعات نادیده گرفته شود زیرا تولید این قطعات در صورتی توجیه اقتصادی دارند که در تیراژ انبوه باشند، بنابراین در این شرایط که تیراژ خودرو داخلی به نسبت گذشته روند نزولی به خود گرفته است، قطعا داخلی‌سازی این قطعات توجیه اقتصادی ندارد؛ اما چنانچه نگاه اقتصادی را کنار گذاشته و تمرکز بر ادامه حیات زنجیره خودروسازی در شرایط تحریم متمرکز شود، این اقدام توجیه‌پذیر خواهد بود.

این کارشناسان تاکید دارند که باید به این مساله به‌صورت یک پروسه نگاه شود، نه یک پروژه. چنانچه به بحث داخلی‌سازی قطعات نگاه بلندمدتی داشته باشیم، این اتفاق می‌تواند منجر به ایجاد یک جریان پایدار در داخلی‌سازی قطعات شود. اما نگاه کوتاه‌مدت به داخلی‌سازی و صرفا برای عبور از تحریم‌ها می‌تواند تمام سرمایه‌گذاری‌های صورت‌گرفته در این بخش را هدر دهد. مساله دیگر این است که برای داخلی‌سازی قطعات نیازمند سرمایه‌گذاری روی خطوط تولید هستیم زیرا برای تولید آنها نیاز به ابزار دقیق داریم که این امکان در شرکت‌های قطعه‌ساز به‌دلیل واردات ایجاد نشده و در شرایط تحریمی دستیابی به ماشین‌آلات با چالش‌هایی همراه است؛ بنابراین نیاز است تا مجموعه دولت در این بخش به حمایت از شرکت‌های قطعه‌ساز پرداخته و این امکان را فراهم کند تا خطوط تولید قطعه‌سازان به این ماشین‌آلات مجهز شود. پیشنهاد دیگر کارشناسان این است که در گام اول تعداد محدودی خودرو که عمق داخلی‌سازی بیشتری دارند به‌عنوان نمونه مورد بررسی قرار بگیرند و کمبود قطعات این خودروها داخلی‌سازی شود و چنانچه این مدل موفق بود به سمت داخلی‌سازی محصولات دیگر برویم. آنها تاکید می‌کنند این امکان وجود دارد که تلاش برای داخلی‌سازی تمام محصولات در یک بازه زمانی مشخص منجر به شکست پروژه داخلی‌سازی شود و در این میان سرمایه‌گذاری‌های صورت‌گرفته به‌دلیل عدم‌نتیجه‌گیری مناسب هدر رود.در ارتباط با بحث کیفی هم کارشناسان تاکید می‌کنند که بی‌تردید در ابتدای راه شاهد کاهش کیفیت خواهیم بود، اما چنانچه این مسیر ادامه‌دار باشد و همان‌‌طور که وزارتخانه تاکید کرده نظارت روی آن با دقت انجام شود، می‌تواند کیفیت پله‌پله افزایش یابد.
چرایی حرکت به سمت تولید داخلی

داخلی‌سازی خودرو با توجه به شعار خودروهای ملی توسط دو شرکت خودروساز کشو در بازه‌های زمانی مختلف مطرح بوده است. اما از شروع دهه 90  و به‌دنبال اعمال تحریم‌های بین‌المللی بیش از گذشته مورد توجه قرار گرفت. در این بین هر چند زنجیره خودروسازی کشور در تحریم‌های اولیه هسته‌ای طعم تلخ نبود قطعه در خطوط تولید را چشیدند؛ چراکه دروازه ورود قطعات به کشور مسدود شده بود، اما با لغو تحریم‌ها هیچ فعالیتی برای داخلی‌سازی انجام ندادند. حال که تحریم‌های ثانویه هسته‌ای با شدت بیشتری از سوی ایالات‌متحده آمریکا اعمال شده دست‌اندرکاران صنعت خودرو با هدایت وزارت صمت در اندیشه و رویای داخلی‌سازی قطعات خودرو هستند.البته پیش از اینکه تحریم صنعت خودرو اتفاق بیفتد، در مقاطعی با نظر برخی مدیران خودروساز شاهد بودیم که نگاه ویژه‌ای به داخلی‌سازی قطعات صورت گرفت. به‌خصوص در زمان مدیریت رضا ویسه که نگاه ویژه‌ای به داخلی‌سازی بسیاری از قطعات شد.بنابراین می‌توان این طور جمع‌بندی کرد که افزایش عمق داخلی‌سازی قطعات در داخل یا براساس یک نیاز، مانند تحریم، شکل گرفته یا نوع نگاه مدیران خودروساز باعث شده است که ضریب داخلی‌سازی قطعات افزایش یابد.

با این حال هیچ یک از این دو دیدگاه سبب نشده که داخلی‌سازی قطعات روند پایداری داشته باشد. تغییر مدیریت شرکت‌های خودروساز و همچنین رفع تحریم‌های این صنعت در سایه برجام شرایطی را فراهم کرد تا مباحث مرتبط با افزایش عمق داخلی‌سازی قطعات به حاشیه برود. افزایش تیراژ خودروسازان بعد از نهایی شدن برجام و همچنین نگاه شرکت‌های خودروساز به شرکای بین‌المللی خود برای تامین قطعات، این مساله را تشدید کرد. در کنار این مساله، تفکری هم که به نوعی ترمز داخلی‌سازی قطعات را کشیده است، بی‌اعتمادی به کیفیت قطعات داخلی است.با این شرایط بسیاری از کارشناسان تاکید دارند با وجود  سایه سنگین تحریم‌ها و موضوع افزایش عمق داخلی‌سازی قطعات باید به سمتی برویم که نگاه بلندمدت در این بخش را مدنظر قرار دهیم.
چگونگی افزایش داخلی‌سازی

نیاز به تغییر دیدگاه در زمینه داخلی‌سازی قطعات مورد توجه حسن کریمی‌سنجری نیز قرار گرفته است.این کارشناس خودرو، به «دنیای اقتصاد» می‌گوید: داخلی‌سازی قطعاتی که تا پیش از این وارد می‌شده، نیازمند سرمایه‌گذاری است. بنابراین پیش از اینکه در این زمینه سرمایه‌گذاری صورت بگیرد باید به‌دنبال نگاه بلندمدت در این زمینه باشیم.اشاره این کارشناس به تغییر نگاه به بحث داخلی‌سازی در واقع پرده از یک حلقه مغفول مانده در زنجیره خودروسازی برمی‌دارد. پیش از این هرگز یک برنامه‌ریزی منسجم در این زمینه وجود نداشته است. در دوره اول تحریم‌ها این بحث مطرح شد و زنجیره خودروسازی به‌صورت جزیره‌ای و غیر‌منسجم اقداماتی انجام داد، اما با نهایی شدن برجام، به نوعی تمام آن اقدامات به حاشیه رفت و بار دیگر نگاه مدیران خودروساز به شرکای بین‌المللی معطوف شد.کریمی‌سنجری معتقد است در کنار تغییر دیدگاه باید اتفاقات دیگری هم در زنجیره خودروسازی بیفتد. افزایش توان بهره‌وری در زنجیره خودروسازی، استفاده از استعدادها و توانمندی‌های موجود در کشور به جای استعدادکشی و تغییر نگاه مدیران خودروساز می‌تواند سبب شود تا افزایش عمق داخلی‌سازی در زنجیره خودروسازی تسریع شود.

وی در پاسخ به این سوال که چه اتفاقی برای کیفیت محصولات داخلی در صورت افزایش داخلی‌سازی خواهد افتاد؟ می‌گوید: قطعا در کوتاه‌مدت کیفیت روند کاهشی خواهد داشت، اما همان طور که اشاره شد چنانچه نگاه بلندمدت به داخلی‌سازی داشته باشیم، به‌تدریج نمودار نزولی کیفیت محصولات، صعودی خواهد شد. امیرحسن کاکایی، کارشناس خودرو نیز با کریمی‌سنجری در ارتباط با کاهش کیفیت محصولات در صورت داخلی‌سازی قطعات موافق است. این کارشناس خودرو به خبرنگار ما می‌گوید: در شرایط فعلی که با تحریم‌های هوشمندانه به نسبت دوره قبل مواجه هستیم و به‌نوعی تمام راه‌ها برای تامین قطعات مورد نیاز از منابع تامین خارجی مسدود شده است، چاره‌ای نداریم که با افزایش عمق داخلی‌سازی زمینه را برای ادامه حیات زنجیره خودروسازی مهیا کنیم.

به عقیده این کارشناس برای مهیا شدن این شرایط باید برنامه‌ریزی مناسب در کنار ایجاد یک نقشه راه فناورانه در دستور کار دست‌اندرکاران زنجیره خودروسازی قرار گیرد.  کاکایی تاکید می‌کند باید برای دستیابی به این مهم، صبر و پشتکار وجود داشته باشد. وی پیشنهاد می‌کند با توجه به تعدد محصولات داخلی و میزان نیاز متفاوت هر یک از این محصولات به قطعات وارداتی، بهتر است ابتدا دو محصول را که از عمق داخلی‌سازی بیشتری برخوردارند، داخلی‌سازی کنیم و در صورتی که این مساله جواب داد با توجه به میزان نیاز کمتر به واردات قطعات به‌تدریج داخلی‌سازی محصولات دیگر را هم در دستور کار قرار دهیم. این کارشناس دلیل این مساله را جلوگیری از هدررفت منابع می‌داند. رضا نجفی‌منش، رئیس انجمن صنایع همگن قطعه‌سازی نیز عنوان می‌کند که در این زمینه می‌توان از شرکت‌های دانش‌بنیان کمک گرفت و قطعات وارداتی را داخلی‌سازی کرد. وی همچنین تاکید می‌کند که در حال حاضر 3 هزار و 800 شرکت دانش‌بنیان در کشور وجود دارد که می‌توان در زمینه داخلی‌سازی قطعات به زنجیره خودروسازی یاری دهد.

برچسب ها

بازار خودروجادهقطعه سازانخودروسازان
مطالب مرتبط بیشتر
انتقاد قطعه‌سازان از به‌روز نشدن قراردادها با شرکت‌های خودروسازی تشریح پیشنهاد عوارض فروش خودرو برای ایمنی جاده اختصاص سهمی از فروش خودروها برای افزایش ایمنی جاده‌ها تایید قاطع اقدامات بورس کالا در تنظیم بازار خودرو قیمت سازی‌های مجازی و غیر واقعی، بلای جان بازار خودرو آخرین قیمت تارا، دنا، پژو و کوییک سخنگوی بیمه مرکزی برکنار شد توضیحات رئیس کل بیمه مرکزی پیرامون مطالبات صنعت بیمه از خودروسازان وزیر صمت: 4 سال با کاهش تولید خودرو روبرو بودیم خودروسازان موظف به اصلاح دعوت های اشتباهی به مردم شدند 3 گام بلند دو‌لت در مسیر تحول صنعت خودروسازی ضرورت هوشمند سازی انعقاد قراردادها بر اساس قیمت نهاده های تولید درخواست بیمه مرکزی در مورد قانون بیمه خودروهای نامتعارف اعلام شد قیمت‌ها در بازار خودرو کاذب است شورای رقابت قیمت خودرو را اعلام نمی کند افزایش یک‌باره قیمت خودرو، مصرف‌کننده را از بازار دور می‌کند قیمت‌گذاری خودرو برعهده شورای رقابت نیست شورای رقابت در قیمت‌های اعلامی خودرو تجدیدنظر کند ولوو دلچسب بازار شد ثبت 4.7 میلیون تخلف سرعت غیرمجاز در جاده‌های کشور افزایش 31 درصدی تحویل خودرو در سال 1401 پیش‌ بینی قیمت خودرو در روزهای آینده یک پیش‌بینی جدید از آینده بازار خودرو پیش‌بینی جالب یک کارشناس از قیمت خودرو در سال جدید صنعت خودرو در 1402 به کدام سمت می‌رود؟ تردد نزدیک به دو میلیون و 200 هزار وسیله نقلیه در جاده ها فروش خودرو وارداتی رسماً آغاز شد سمت و سوی خودروی 1402 آئودی با مدل‌های ارزان، خطر را از سر گذراند فروش خودروهای داخلی در سامانه یکپارچه آغاز شد افزایش هزینه‌ تولید، قیمت پایه خودرو در تابستان را دوباره افزایش می‌دهد شورای رقابت مسئول تعیین قیمت خودرو است چه کسانی در طرح گسترده عرضه خودرو می توانند شرکت کنند؟ طرح فروش یکپارچه خودرو راهکاری مناسب برای کنترل بازار است خودروسازان پرداختی‌های خود به قطعه‌سازان را به موقع انجام دهند قیمت‌های کف بازار افزایش نمی‌یابد تیر خلاص سمیه در جاده مخصوص کاهش 30 درصدی ثبت تخلفات تاخیر اتوبوسها اماواگرهای بزرگ‌ترین طرح فروش تاریخ خودروسازی کشور شوک به بازار خودرو؛ قیمت خودروها ریزشی شد فروش انحصاری خودرو برای شکستن انحصار بازار خودرو جهش قیمت‌ها در بازار خودرو تسویه مطالبات قطعه‌سازان تا پایان سال چرا محصول جدید برند فونیکس مورد توجه بازار قرار گرفت؟ بازار خودرو به کما رفت مطالبات معوق قطعه‌سازان خودرو تا پایان امسال تسویه می‌شود روسیه: خودروهای ایرانی مورد تأیید نیست آینده بازار خودرو چه خواهد شد؟ اصلاح نقاط پرتصادف برای عید نوروز بازار خودرو اصلا انحصاری نیست پیش‌بینی رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران از بازار خودرو تا شب عید جاده کرج - چالوس بازگشایی شد ایران خودرو 70 درصد از قراردادهای قطعه سازان را به روزرسانی کرد بیش از 108 هزار خودرو تولید و حدود 116 هزار دستگاه فروخته شد سودآوری صنعت خودرو به نفع سهامداران عدالت آخرین قیمت انواع خودرو داخلی آمادگی کامل قطعه‌سازان برای تولید موتور جدید خودرو گامی مهم در تغییر روند تولید خودرو تولید 35 درصد محصولات ایران خودرو با موتور پرقدرت جدید بهبود شرایط قطعه سازان پس از عرضه خودرو در بورس کالا رونق به بازار خودروی جهانی باز خواهد گشت؟ خودرو با ورود شورای رقابت رسماً گران می‌شود؟ رکورد تولید خودرو در کشور باز هم شکست 150 میلیارد تومان به اصلاح نقاط حادثه‌خیز روستایی اختصاص یافت تلاش دلالان برای بازگشت رانت 100 هزار میلیاردی خودرو راهکارهای یک عضو کمیسیون صنایع برای ساماندهی بازار خودرو خریداران خودرو تمایل به خرید کدام خودروها در جهان دارند؟ دسترسی قطعه‌سازان به منابع مالی ایران‌خودرو تسهیل می‌شود 380 کیلومتر راه و بزرگراه به‌زودی افتتاح می‌شود مشارکت قطعه‌سازان اراک در ارتقای کمی و کیفی تولیدات ایران‌خودرو قیمت خودرو ترمز برید+ جدول رکوردشکنی قیمت‌ها در بازار خودرو افزایش بالای 100 میلیونی قیمت برخی خودروها در عرض یک‌ماه! عرضه خودرو در بورس کالا به‌منظور مقابله با شکل‌گیری تقاضای کاذب و افزیش قیمت‌ها رکود تولید در منطقه یورو فروکش کرد سن بالای ناوگان حمل‌ونقل به‌ویژه در حوزه جاده‌ای ترمز قیمت خودرو کشیده می‌شود؟ چرایی رشد بالای قیمت خودروها در یک هفته گذشته چهار گام برای حل مشکلات بازار خودرو بازار پرتیراژهای خودروسازان در نیمه آذر ماه چگونه بود؟ عرضه در بورس بهترین راهکار برای جبران خسارت خودروسازان بازار خودرو در خواب زمستانی 19 هزار کیلومتر بزرگراه و 2793 کیلومتر آزادراه داریم عرضه خودرو در بورس دست دلالان را کوتاه می کند کاهش هیجان قیمت‌های بازار آزاد خودرو، با استمرار عرضه‌ها در بورس جهش خودروسازان در آبان ماه 1401 غفلت قطعه‌سازان از صادرات نکاتی که رانندگان باید در روز‌های بارانی بدانند مشارکت قطعه سازان برتر در تولید خودرو اقتصادی برنامه تحولی بازار خودرو وزارت صنعت ، معدن و تجارت جتا VS7؛ درباره یک شاسی بلند موفق و پرفروش چینی+عکس اکنون زمان خرید خودرو نیست رکود بازار خودرو تشدید شد + جدول قیمت خودرو شیب افزایش مطالبات قطعه‌سازان کند شده، اما هنوز کاهش نیافته است 3392 نقطه حادثه‌خیز در جاده‌های کشور شناسایی شد تولید خودرو به قیمت رشد بدهی توسعه محصول با تحقق 90 درصدی عمق ساخت داخل با مشارکت قطعه سازان پیش‌بینی معاون وزیر صنعت درباره قیمت خودرو اقدامات وزارت صمت دولت سیزدهم در ثبات بخشی به بازار خودرو رشد تیراژ تولید پیش شرط سرمایه گذاری قطعه سازان برای تحقیق و توسعه جلوی واردات قطعات داخلی‌سازی شده گرفته شود لزوم توجه به عمق ساخت داخل قطعات خودرو فشار مالیاتی بر قطعه سازان خودرو وارد نشده است پاییز زمستانی بازار خودرو جاده کرج- چالوس باز شد دشواری‌های خاص قطعه‌سازان ایرانی در بازار روسیه عرضه خودرو توسط شرکت‌های خودروساز یا بورس کالا در نیمه دوم امسال واکنش بازار خودرو به افزایش قیمت دلار بررسی نوسانات قیمت خودرو در بازار 10 روز اخیر بازار خودرو در تعلیق رشد صادرات خودرو از مسیر احیای سایت‌های خارجی با حدود 300 میلیون تومان چه خودروهایی در بازار جهانی می توان خریداری کرد؟ +عکس کلی‌گویی در واردات خودرو قطعه‌سازان ایرانی برای صادرات آماده می‌شوند چرا صنعت خودروسازی ایران برای روس‌ها جذاب شد؟ واردات خودرو تلنگری به خودروسازان داخلی می‌زند پلیس نمی‌تواند مدعی شود، در سال‌های گذشته نقاط پرحادثه اصلاح نشده‌اند شوک شدید برجام به بازار خودرو ارزبری 5/ 2 میلیاردی تولید خودرو بازار خودرو چشم به راه «وین» پیشنهاد و هشدار یک کارشناس ایمنی راه درباره افزایش عوارض آزادراه‌ها ردپای جنگ در صنعت خودروهای برقی سیستم کنترل موتور یورو 5 دریچه گاز برقی رونمایی شد جاده کرج - چالوس بازگشایی شد تصویب اجازه تردد خودروهای پلاک منطقه آزاد انزلی در کل گیلان فروش جهانی خودرو در سراشیبی نزول واردات،‌ خودروهای تولید داخل را ارزان می‌کند؟ ریزش قیمت خودرو تا کی ادامه دارد؟ شکاف عرضه و تقاضا کاهش یافت؟ خودرو در پارکینگ بلاتکلیفی برنامه وزارت صمت برای واردات خودرو به‌شرط داخلی‌سازی فروش خودرو در اروپا از رونق افتاد زمان مرحله دوم ثبت نام خودرو مشخص شد پارک خودرو در بورس کالا زمان برگزاری دور جدید قرعه‌کشی خودرو بن بست خودرو مذاکره خودروسازان با سازمان استاندارد برای ادامه پلاک گذاری تیبا و سمند قطعه سازان ایرانی در نمایشگاه مسکو پاویون اختصاصی خواهند داشت راهکار چین برای افزایش تقاضای خودرو قیمت خودرو در دوراهی جدید بازار خودروی ایتالیا در مسیر بهبود ایست ارزی به ریزش خودرو وزارت صمت: توقفی در سامانه تخصیص خودرو انجام نشده است سرعت زیان در خودروسازی اما و اگرهای همکاری خودرویی ایران و روسیه تعدیل قیمت قطعات و پرداخت به موقع مطالبات آمادگی قطعه‌سازان برای تحقق تولید 750 هزار دستگاه در ایران خودرو آمادگی روسیه برای همکاری مشترک در صنعت خودروسازی با ایران بی‌اعتنایی بازار خودرو به نوسان‌های بازار ارز مطالبات قطعه سازان چقدر است؟ مردم در انتظار کاهش بیشتر قیمت خودرو «فروش» از «تولید» پیشی گرفت چرا تاثیر عرضه خودروهای ناقص در بازار مشهود نیست؟ دستور قیمتی به قطعه‌سازان رشد فروش جهانی خودروهای برقی خودرو‌سازان و قطعه سازان، باید افق مشخصی را برای رسالت خدمتگزاری تدوین کنند عامل افزایش قیمت خودروهای جدید؟ علت عدم عرضه خودرو در بورس کالا واردات خودرو به کشور حالا در دست انداز ارزی تورم انتظاری به بازار خودرو نرسید قرعه کشی وزارت صمت هم قیمت خودرو را کاهش نداد! اعلام نتایج قرعه‌کشی خودرو سازوکار بورس کالا برای شفافیت در بازار خودرو بی توجهی خودروسازان به تذکرات سازمان ملی استاندارد افت تقاضا در اولین طرح فروش سامانه یکپارچه خودرو «خودروی اقتصادی» کلیدواژه واردات سقوط استلانتیس در شاخص ارتباط با زنجیره تأمین عرضه محدود و تقاضای زیاد، دلیل تشویش در خریداران خودرو استقبال خریداران از اولین محصول عرضه شده در بورس کالا آمادگی قطعه سازان برای توسعه همکاری‌های دانش بنیان با ایران خودرو ترمز قیمت در بازار خودرو بازدید مدیر حوزه مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از شرکت‌های قطعه‌ساز استان خراسان ماهانه 100 هزار نفر برنده خودرو می‌شوند تاکید مدیر حوزه مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو بر توجه ویژه به کیفیت محصولات ترخیص قطعات خودرو در گرو تعلل تصمیمات وزارت صمت برخی با قیمت‌سازی و تقاضای کاذب، بازار خودرو را تحریک می‌کنند جزئیات سامانه یکپارچه فروش خودرو موسوی: مصوبه واردات خودرو بزودی ابلاغ می‌شود تاثیر آزادسازی واردات بر بازار خودرو کاهش میلیونی تولید خودرو در 2022 واردات خودرو با تصویب دولت آزاد شد عکس العمل بازار با خبر راه اندازی سامانه یکپارچه فروش خودرو فعلا افزایشی است 3 راهکار رفع التهاب از بازار خودرو مدیریت همزمان عرضه و تقاضا، قیمت خودرو در بازار را متعادل می‌کند تولید در تیراژ بالا قیمت خودرو را اقتصادی می کند چرا قیمت خودرو در کشور 3 برابر قیمت های جهانی است شفاف سازی عرضه خودرو با سامانه فروش یکپارچه سرنوشت بازار خودرو در پسا واردات همکاری قطعه‌سازان ایرانی و خودروسازان روسی کلید خورد سرنوشت بازار خودرو در پسا واردات واردات مقطعی خودرو، راهکار خلاصی از آشفته بازار موجود کاهش تولید خودرو با ادامه شرایط موجود قیمت خودرو در اوج سهمیه عادی در قرعه کشی خودرو به 40 درصد ظرفیت رسید مجمع تشخیص مصلحت نظام با واردات خودرو موافقت کرد بازار بلاتکلیف خودرو چالش «قطعه» در پروژه خودرویی «صمت» جزئیات خودروی اقتصادی هنوز به قطعه‌سازان اعلام نشده است افسار قیمت خودرو پاره شده است بهانه‌های خودروسازان در توجیه ایمنی پایین خودروها مردم را بیشتر عصبانی می‌کند خودروسازان اروپا باید تا 2040 سوخت‌های فسیلی را کنار بگذارند خودرو با دست فرمون کنونی خودروسازان ارزان نمی‌شود کاهش سرعت رشد قیمت خودرو پراید 200 میلیونی را هم دیدیم! با تامین نقدینگی قطعه سازان، تولید خودرو رونق می‌گیرد احتمال افزایش 20 درصدی بهای خودرو امسال بازار راکد خودروی تهران فروردین داغ بازار خودرو دلالان و قطعه سازان نگران واردات خودرو‍ هستند قطعه سازان آماده تولید خودروی اقتصادی و ارزان قیمت هستند ساماندهی بازار خودرو بدون واردات مدیریت شده محقق نمی‌شود شیوع خفیف «انتظارات تورمی» در بازار خودرو افزایش تقاضا برای مدلهای 1401 افزایش 10 تا 18 میلیون تومانی خودروهای مدل جدید جزئیات همکاری شرکت‌های دانش‌بنیان با قطعه‌سازان خودرو نمی‌توان گفت که در چالوس و هراز اتفاقی نمی‌افتد باید از قطعه سازان داخلی حمایت کرد بهبود روند پرداخت مطالبات قطعه سازان با رویکرد عدالت در پرداخت زیان خودروسازان به 100 هزار میلیارد تومان رسید تصویر بازار خودرو در 1400 عرضه خودرو در بورس‌کالا کلید خورد جزئیات ارتقای ایمنی ‌جاده‌ها برای سفرهای نوروز انحصار خودرو به نفع مردم نیست استیضاح وزیر صمت تقدیم هیئت رییسه مجلس شد مسیر شکست انحصار در بازار خودرو؛ از قطعه سازی تا قراردادهای استارت‌آپی با برجام و بی برجام واردات خودرو انجام خواهد شد تلاش قطعه‌سازان برای حفظ تولید خودرو واردات 100 هزار خودرو در سال آینده بهبود صنعت خودرو قابل اجراست مشروط به تحقق برخی پیش‌فرض‌ها در سال 1401 سایپا محصولی در کف پارکینگ نخواهد داشت روند پرداخت مطالبات قطعه سازان سایپا با رویکرد عدالت محور بهبود پیدا کرد نشست مشترک مدیران زنجیره خودروسازی در افق 1401 بهبود روند پرداخت مطالبات قطعه سازان با رویکرد عدالت در پرداخت رکود شب عید خودرو برنامه تولید 750 هزار دستگاه خودرو توسط بزرگ‌ترین خودروساز کشور در سال 1401 مدیرعامل گروه بهمن از برنامه ریزی برای کسب بیش از 50 درصد از بازار خودروهای تجاری خبر داد تأثیر حمله روسیه به اوکراین بر رشد فروش خودروهای سبک «نعمت زاده» انحصار در صنعت خودرو را زنده کرد امیدی به رشد عرضه تا پایان سال هست؟ خودرو پشت سرعت‌گیر ارز و انتظارات انجمن قطعه سازان تهران: روند تولید خودرو مختل می شود انحصار زمینه تولیدات زیرپله‌ای قطعات یدکی تقلبی را فراهم کرده است مسیر معیوب ساماندهی ارزی خودرو پرفروش ترین خودروهای پاکستان در حال حاضر نبض بازار خودرو در دست مافیای قطعه‌سازان است قیمت گذاری دستوری نرخ خودرو را منطقی نکرد قیمت خودرو تا پایان سال کاهش می یابد؟ افزایش کیفیت و کاهش قیمت تمام شده تولید در دستور کار قرار دارد نفع دوم واردات خودرو خودرو با نفت تهاتر می شود؟ سه آسیب مطالبات معوقه قطعه‌سازان به خودروسازی لزوم توجه صنعت قطعه سازی بر بکارگیری از جوانان نخبه در این صنعت شکست رکورد فروش خودرو در بریتانیا دولت با نقش تنظیم‌گری وارد بازار خودرو شود چرا قطعه‌سازان از کیفیت می‌زنند؟ قطعه سازان توانایی لازم برای تولید محصولات فعلی خودروسازان را دارند هشدارهای مهم پلیس درباره تردد در جاده‌ها لزوم حمایت دولت از بنگاه‌های بزرگ قطعه‌سازی قیمت خودرو با دلار هماهنگ است خودروسازان محصولاتشان را برای آزمون جاده‌ای نمی‌برند سورپرایز بازار خودروی 2022 تخت گاز تراشه ساز تایوانی در سال 2022 برندگان اصلی بازار خودرو در سال 2021 برترین خودروهای الکتریکی 2022 کدامند؟ ادامه روند افزایشی قیمت خودروها در سال 2022 مجلس به خودروسازان فرصت داده تا بازار خودرو را سامان دهند کاهش حدود 40 میلیون تومانی خودروهای مونتاژی در بازار سرمایه در گردش قطعه سازان به خاطر خودروسازان از بین رفته است مورد عجیب بازار خودرو سبقت خودرو از ارز گفت‌وگوی نمایندگان مجلس با معاون اول رئیس جمهور درباره وضعیت بازار خودرو انتقاد خودروسازان از مجلس خاموشی موتور تقاضای کاذب خودرو؟ حذف نظام حمایت از کل تولیدات صنعتی ملی به بهانه «ساماندهی بازار خودرو» التهابات بازار خودرو چگونه برطرف خواهد شد؟ ارز، ضرب قیمت خودرو را گرفت مردم و قطعه سازان از افزایش قیمت های کالا و خودرو در بازار و مواد اولیه رنج می برند استفاده از ظرفیت‌های هوش مصنوعی برای کاهش میزان تصادفات جاده‌ای جاده‌ها چه مقدار در وقوع تصادفات نقش دارند؟ بازار خودرو با تحویل 130هزار دستگاه تا پایان امسال متعادل می‌شود استدلال‌های وزیر صمت برای افزایش قیمت خودرو اثر فروش هفتگی خودرو بر بازار وزیر صمت بابت گرانی خودرو به مجلس فراخوانده شد قیمت جدید 27 خودرو بانی صعود قیمت خودرو در مهرماه تولید خودروسازان بزرگ به بیش از 583 هزار دستگاه رسید محصولات جدید لوبرکس سال آینده به بازار ایران عرضه خواهد شد صادرات تقلبی خودروی ایرانی! 5 گام برای حل بحران نقدینگی صنعت قطعه‌سازی بایدها و نبایدهای رانندگی در هوای بارانی جزئیات طرح واردات خودرو در ازای صادرات مصوبه خودرویی انحصار خانوادگی واردات خودرو را شکست واردات در قبال صادرات خودرو انجام می شود؟ اولین قدم برای رفع انحصار در بازار خودرو برداشته شد قیمت خودرو کاهشی شد پیش‌بینی بارش شدید برف و باران در جاده‌های 18 استان انتقاد قطعه سازان از بلاتکلیفی اصلاح قیمت خودرو جاده‌های شریانی کشور تا آذرماه به دوربین ثبت تخلفات مجهز می‌شوند 7 ابهام تصمیم جدید رئیس جمهوری آزادسازی کاذب قیمت خودرو واکنش بازار به قیمت‌‌های جدید خودرو در نشست خبری انجمن قطعه سازان مطرح شد: بحران مالی در قطعه سازان وعده عرضه خودرو در بورس و چند ابهام رشد جهانی قیمت خودرو متوسط قیمت خودروی نو از 45 هزار دلار گذشت تاکید بر تنظیم بازار خودرو در نشست مشترک کمیسیون صنایع و معادن مجلس با وزیر صمت جزییات انفجار در آزادراه تهران-شمال و زمان بازگشایی تکذیب ‌«اعلام قیمت جدید خودرو به زودی»‌ تشکیل قرارگاه راهداری زمستانی و آغاز طرح از 15 آبان فضا برای رقابت در بازار خودرو فراهم‌ می‌شود بازار خودرو کی تمام برقی می‌شود؟ کاهش دو ساعته فاصله اصفهان-شیراز با افتتاح آزادراه 7000 میلیاردی معاملات خودرو در بازار مشهد به صفر رسید روند تخلیه خودروهای انباری کند شد حل مشکل کامیون‌دارن در ارمنستان با ساخت راه جایگزین کاهش قیمت ها در بازار خودرو چرا خودروهای مانده کف پارکینگ خودروسازان به بازار عرضه نمی شوند؟ ارتقای ایمنی محورهای مواصلاتی تهران با همکاری راهداری و پلیس نکاتی پیرامون طرح واردات خودرو درس عبرت «لاتاری» برای «صمت» میزان تورم پرتقاضاهای خودروسازان در نیمه نخست امسال افزایش عرضه، تنها راه برون‌رفت از مشکلات بازار خودرو است سهم خودروهای برقی از بازار خودروی نروژ چقدر شد؟ منوی خارجی خودروهای متوسط مثبت و منفی از واردات خودرو ورود برقی‌های روسی از سال 2024 طرح واردات مشروط خودرو به تنظیم بازار کمک می‌کند منتظر اتفاقات مهم خودرویی باشید ایرادات شورای نگهبان به طرح واردات خودرو چه بود؟ آزادسازی واردات خودرو چه تاثیری بر بازار خواهد گذاشت؟ احتمال کاهش 50 تا 80 درصدی قیمت خودروهای وارداتی نگاهی به قیمت خودروهای پرتیراژ در بازار بحران خرید دین خودروسازان در راه است تشدید رکورد تورمی در بازار خودرو در صورت افزایش بیشتر قیمت‌ها قیمت خودرو در بازار کاهش یافت امسال، کدام خودرو‌ها باید مالیات بپردازند؟ مازاد تولید در انتظار بازار خودرو؟ بازار خودرو از نفس افتاد؟ قیمت خودرو چرا پیاپی ترمز می‌بُرد؟ پیش‌پرداخت خودرو مشمول تورم نیست مانع زدایی خودرو از هفت مسیر معاملات خودرو نصف شد خودروهای ایران قابلیت عرضه به بازار جهانی را دارند افزایش 40 تا 50 میلیونی قیمت خودروهای داخلی در بازار اهواز با پیگیری سایپا 300 هزار کارگر قطعه ساز واکسن کرونا دریافت می کنند آغاز واکسیناسیون صنایع قطعه‌سازی کشور با هماهنگی سایپا از امروز پراید پرفروش ترین خودروی ایران+ وضعیت دیگر کشورها ضرورت اصلاح ساختار خودرو سازان دنبال قیمت‌گذاری دستوری نیستیم رکود بازار جهانی خودرو به خاطر کمبود ریز تراشه و گسترش کرونا بازار جهانی خودرو در حال کوچک‌تر شدن است بازار خودرو در شوک افزایش قیمت ها زنگ خطر افزایش خودروهای ناقص جاده های هوشمند آینده؛ از خورشیدی تا خودترمیم! +عکس نگاهی به مشخصات پیشرانه و سیستم انتقال قدرت آریزو 5 جدید تخصیص 200 هزار دوز واکسن به صنعت خودرو؛ در گام اول آغاز واکسیناسیون کارگران صنایع خودرو و قطعه سازی کشور با مدیریت سایپا همکاری بین روسیه و شرکت‌های خودروسازی و قطعه‌سازی ایرانی آغاز طرح واکسیناسیون کارکنان صنعت خودرو از گروه سایپا آغاز بیستمین مرحله فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو با عرضه دو مدل پژو پارس سه مالیات جهانی برای خودرو بیستمین مرحله فروش فوق‌العاده ایران خودرو فردا اجرا می شود قطع برق، خودرو را گران‌تر کرد! سه شرط نجات بازار خودرو کاهش تولید در 3 خودرو‌ساز بزرگ کشور خودروها کمتر از 30 دقیقه محبوس ماندند تاکید وزیر صمت بر پایان تصدی گردی دولتی در صنعت خودرو ایست موقت فروش فوق‌العاده خودرو تاکید کمیسیون صنایع بر پرداخت مطالبات خودروسازان به قطعه‌سازان 75 هزار خودرو در تعطیلات 6 روزه وارد مازندران و گیلان شدند ‌افتتاح 9 کیلومتر از منطقه 2 آزادراه تهران-شمال برای تردد ضروری کرایه خودرو روزی 4 میلیون برای شمال‌گردی! مالیات جدید خودرو چگونه محاسبه می‌شود؟ آخرین وضعیت ارائه تسهیلات خودرو به جانبازان تعویق زمان فروش خودرو فیدلیتی بهمن موتور رشد بدهی خودروسازان به قطعه‌سازان صفرکیلومترها در راه بازار چرا در قیمت‌گذاری خودرو شکست می‌خوریم؟ خودروهای خارجی ارزان می شوند؟ مطالبات قطعه‌سازان کوچک در اولویت پرداخت خودروسازان قرار گرفت کدام آزادراه‌ها به 1400 می‌رسند؟ شرایط فروش اقساطی بدون بهره محصولات کرمان موتور اعلام شد+جدول دلیل زیان ده بودن ایران خودرو چیست؟ خودرو در محاصره دو تحریم آغاز پیش‌فروش 5 محصول ایران‌خودرو از امروز خودرو به سرنوشت برق و مرغ دچار می‌شود چرا کف پارکینگ‌ها پر از خودرو ناقص می‌شود؟ خودرو در ایران گران نشده است بازار خودرو کِی از خواب عمیق برمی خیزد؟ واکنش دوم خودرو به تغییر انتظارات امسال حدود 12 میلیون قطعه به خودروسازان ارسال کردیم چرا جاده‌ها قربانی می‌گیرند؟ افزایش بی سابقه ی تقاضا برای مینی ون، خودروی خانواده تنها 30درصد مشکلات قطعه سازان خودرو مربوط به تحریم هاست مرز بین رویا و واقعیت در تولید خودروی ارزان دخل‌و‌خرج خودروسازان در برجام و تحریم تشدید نظارت پلیس راه بر ناوگان حمل و نقل اتوبوسی در تهران پرداخت بدهی خودروسازان به قطعه سازان در 120 روز قیمت لنت ترمز خودرو در بازار ایمن‌ترین جاده‌های جهان در سال 2020 پیگیری گزارش ارائه شده قطعه سازان به رئیس قوه قضائیه مقیمی: اقدام جهادگونه قطعه سازان برای استقلال کشور ستودنی است تقویت ساخت داخل، را با جدیت دنبال می‌کنیم مطالبات معوق قطعه سازان در 4 ماهه امسال به 15 هزار میلیارد تومان رسید نتیجه قیمت گذاری شورای رقابت ایجاد بازار دو قیمتی و توزیع رانت است سفارت ایران در عراق زمینه حضور قطعه سازان و خودرو سازان بخش خصوصی در بازار عراق را فراهم می کند شارژ خودرو با اصلاح قیمت تلاش برای رفع مشکل قطعه‌سازان ظرف یک ماه آینده قیمت خودرو کاهش می‌یابد؟ ایست قیمت در بازار خودرو خروج مشتریان از بازار کساد خودروهای خارجی ساخت خودروهای ایرانی با کیفیت محقق می شود؟ نهاده‌ تولید به قیمت آزاد و تعیین قیمت خودرو توسط شورای رقابت، منطقی نیست رشد آمار سرقت خودرو در دنیا نسخه درمان رکود بازار خودرو ثبات قیمت‌ها است سوبارو ایمپرزا 2022؛ محصول ژاپنی جدید با قیمت 2 سال پیش! +عکس ستاری فردا برای بازدید از پیشرفت های شرکت قطعه سازی دانش بنیان ایسکرا به کاشان سفر می کند قیمت بالای خودرو در سنگاپور ثبات نسبی قیمت‌ها در بازار خودرو شتاب خودرو از انبار به بازار کروز در راستای اهداف گام دوم انقلاب به نوعی حماسه آفرینی کرده است جدیدترین شرایط فروش جک S5 اعلام شد+جدول تیگو8 پرو توسط مدیران خودرو به بازار ایران می آید خرید و فروش خودرو متوقف شد کاهش 100 درصدی فروش خودرو در استان فارس نسبت به سال گذشته تداوم نهضت ساخت داخل در خودروهای تجاری طرح جدید فروش فوری محصولات سایپا ویژه خردادماه 1400 تولید 2/ 1 میلیون خودرو در 1400 بازدهی منفی خودرو در اردیبهشت طلب50هزار میلیارد تومانی از خودروسازان تابستان داغ بازار خودرو با ورود شرکت خاص تولید بیش از 118 هزار دستگاه خودرو در دو ماهه نخست 1400 میان‌سالان جذاب آیا خودروسازان دنبال واردات خودرو هستند؟ پایان ساخت راه هشتگرد-طالقان پس از 20 سال بازار خودرو به افزایش قیمت‌ها واکنش نشان نداد پیشنهاد خودروسازان درباره قیمت بازار خودرو آماده آزادسازی قیمت جدید محصولات سایپا اعلام شد راز نرمش خودروسازان در برابر واردات ساخت 440 کیلومتر آزادراه و 1200 کیلومتر بزرگراه تا پایان سال مجلس با رویکرد حمایتی برای رفع مشکل قطعه سازان کوتاهی نخواهد کرد قرارداد‌های قطعه سازان با خودروسازان باید به روز شود وزیر صمت و رئیس شورای رقابت به کمیسیون صنایع مجلس می‌آیند نوع قیمت‌گذاری شورای رقابت؛ زمینه‌ساز افزایش قیمت خودرو و فساد پیشتاز بازار خودروهای ایرانی پیامک واردات در بازار خودرو مالیات خودرو لوکس چند؟ دومین پیش‌ فروش محصولات ایران‌ خودرو آغاز شد خواب زمستانه خودرو در بهار ضرر 110 میلیارد دلاری خودروسازان از کمبود تراشه ایران خودرو یک تنه جهش تولید را به دوش کشید پیش بینی رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران از آینده قیمت خودرو مرحله دوم فروش خودروی دیگنیتی بهمن جدول شرایط فروش دیگنیتی ویژه اردیبهشت 1400 طرح فروش ویژه پیکاپ آسنا به مناسبت عید سعید فطر معضل قیمت گذاری خودرو چطور حل می شود؟ جزئیات جلسه خودرویی رئیس کمیسیون صنایع مجلس واردکنندگان مجبور به مونتاژکاری شده اند استفاده از ظرفیت بخش خصوصی بازار خودرو را از انحصار خودروسازان خارج می‌کند دلیل زیان خودروسازان احتمال بازگشت خارجی‌ها به آزادراه تهران-شمال شرایط پیش فروش محصولات سایپا ویژه عید فطر درخواست کمک خودروسازان آمریکایی از کنگره برای خرید تراشه ارتقای توان مالی و نقدینگی مورد نیاز صنعت خودرو در سال 1400 لزوم همکاری با خارجی‌ها در خودروسازی بر اساس اسناد بالادستی حرکت بازار خودرو برخلاف جهت تصمیم شورای رقابت! اظهارنظرها در مورد قیمت‌گذاری خودرو پوپولیستی است خودرو در تعقیب دلار افت 15درصدی نرخ خودروهای خارجی اعلام فهرست ارزان ترین خودروهای امسال آغاز بهره برداری از سامانه جامع بازرگانی سازمان راهداری شورای رقابت قیمت خودرو را گران کرد قیمت گذاری خودرو در جهان چگونه است؟ قیمت خودرو در فضای مجازی کاملا ساختگی است صرفه جویی 341میلیون دلاری ارزی قطعه سازان البرز کاهش تقاضای کاذب برای سرمایه گذاری در بازار خودرو دنده معکوس بازار خودرو روند نزولی قیمت‌ها در بازار راکد خودرو هیچ اختلالی در تأمین ورق فولادی خودروسازان ایجاد نمی‌شود 2 هزار دوربین ثبت تخلف در جاده‌ها نصب می‌شود چه تعداد هیوندای، تویوتا و... در گمرک خاک می‌خورد؟ خودروسازان سال 1400 را با رشد 117 درصدی تولید آغاز کردند ایجاد تفاهم‌نامه بلندمدت با خودروسازان جهت ساخت اتوبوس کدام روش قیمت گذاری بازار را کنترل می کند؟ آرامش نسبی در بازار خودرو تردد کامیون در محور پونل به خلخال در روزهای تعطیل ممنوع شد با 100 میلیون تومان چه خودروهایی را می توانیم بخریم ؟ بازار خودرو در ماه شبه‌تعطیل سونامی فرسودگی در بازار خودرو قیمت جدید محصولات گروه بهمن اعلام شد امسال داخلی‌سازی 35 قطعه را در دستور کار داریم خودروسازان 5هزار میلیاردتومان به کروز بدهکارند قیمت محصولات ایران خودرو در فروردین 1400+جدول بازار در شرایط فعلی به نفع فروشندگان است تا خریداران تولید خودرویی که در انبوه برف و یخ زمین گیر نمی‌شود قیمت خودرو در اردیبهشت سقوط می‌کند؟ توقف معاملات خودرو در فضای مجازی خرید و فروش به حداقل رسیده است رمز افت و خیز قیمت در بازار خودرو شرایط فروش نقدی کاپرا دو کابین دو دیفرانسیل ویژه فرودین 1400 اعلام اولین طرح پیش فروش ایران خودرو در سال 1400 مراکز خرید و فروش خودرو تعطیل شد ایرادات رویه جدید وزارت صنعت برای تأمین فولاد قطعه سازان بازار خودرو به سمت خصوصی‌ها می رود اجرای طرح برخورد با فروشندگان سیار در حاشیه جاده‌های تهران طراحی سامانه هوشمند پایش سلامت مکانیزه زیرساخت‌های حمل‌ونقل انتظارات متضاد در بازار خودرو توان تولید سالیانه 2 میلیون دستگاه خودرو وجود دارد شرایط فروش نقدی و اقساطی جک S3 با مدل 1400 بازار خودرو بدون مشتری ماند چینی‌ها با صنعت خودرو ایران چه خواهند کرد؟ 15 خودرو پرفروش در سال 2021 قیمت خودرو در بازار پس از تعطیلات نوروزی 1400 دیگنیتی به تولید انبوه رسید جاده چالوس باز است کاهش فروش خودروهای نو در ژاپن کاهش ناگهانی سرعت با رسیدن به دوربین دیگر اثرگذار نیست جاده‌ها یک طرفه نمی‌شود ریزش قیمت خودرو در راه است؟ دارندگان خودرو تعیین‌کننده قیمت‌های بازار شده‌اند ارزان‌ترین خودروهای جدید سال 2021 هوشمندسازی مراکز خرید و فروش خودرو در تهران؛ بزودی جایگاه صنعت خودرو در بازار سرمایه استقرار خودروهای امدادی کرمان موتور در جاده های کشور یاداشت|موانع پیش روی تولید در صنعت خودرو افزایش چندین برابری قیمت خودرو‌های خارجی با ممنوعیت واردات فراز و فرود قیمت خودرو در سال 99 رتبه بازار خودرو در بازدهی رشد کلید قفل واردات خودرو تداوم کاهش قیمت خودرو تا سال 1400 پلتفرم جامع خدمات خودرویی، رضایت مشتری را در پی دارد افزایش 25 درصدی تولید ایران‌خودرو در سال آینده آغاز فروش اقساطی خودرو جک S5 ویژه نوروز 1400 حضور هوندا در بازار خودرو‌های برقی آمریکا تا سال 2024 نگاهی به کیفیت سواری‌های داخلی تولید ایران‌خودرو از نیم میلیون دستگاه گذشت خرید خودرو در روزهای پایان سال منطقی است؟ تحلیل 5 کارشناس از قیمت خودرو در سال 1400 رشد 19 درصد تولید خودرو تا پایان بهمن‌ماه فروش نقدی اعتباری و نقدی وانت کارا تک و دو کابین ویژه اسفند٩٩ اخذ مالیات از خودروهای گران‌قیمت امکان‌پذیر است؟ کاهش فروش در بهمن‌ماه احتمال نصف شدن قیمت خودرو در سال 1400 فروش اقساطی محصولات چری و ام وی ام از سوی مدیران خودرو بازار خودرو به کجا می‌رود؟ تقاضای واقعی بازار خودرو نصف برآوردهاست شرایط جدید فروش فوری دنا پلاس اتوماتیک توربو اعلام شد مالیات گیری از خودروهای میلیاردی بازار آنها را کساد می کند؟ تعرفه واردات خودرو در سال آینده تعیین شد افتتاح آزادراه غدیر و کاهش ترافیک شلوغ‌ترین مسیر ارتباطی کشور تاریخ پیش فروش محصولات سایپا مشخص شد بازار خودرو در اسفند چگونه است؟ آزادراه غدیر تاثیرات مطلوبی در حوزه فراملی دارد شرط ایران برای همکاری با خودروسازان خارجی فراخوان مشارکت قطعه سازان برای داخلی سازی موتور جک J4 پروژه قطعه 3 آزادراه تبریز-ارومیه احیا می‌شود افتتاح خطوط مجموعه 23 قطعه فلزی و بدنه در شرکت مهندسی خور رکود کامل بازار خودروهای خارجی و رونق اندک داخلی‌ها قیمت‌گذاری در بورس بازار خودرو را سامان می‌دهد؟ تعیین قیمت خودروهای کم‌تیراژ توسط خودروسازان خودرو بخریم یا نخریم؟ قطعه سازان برای تولید 50 هزار دستگاه تارا میثاق بستند دنده معکوس قیمت خودرو پرداخت یک‌هزار میلیارد تومان به قطعه‌سازان ثبات قیمت در بازار خودروهای داخلی عرضه خودرو در بورس اجرایی می‌شود؟ خودروهای تولید شده داخلی در بورس عرضه می‌شوند فروش فوق العاده مرحله سیزدهم ایران خودرو از فردا تغییر قیمت برخی خودروها در بازار رانت 100 هزار میلیارد تومانی در قیمت کارخانه و بازار خودرو ام وی ام 315 هاچ بک محبوب مدیران خودرو با تجهیزات جدید معرفی پرهزینه‌ترین خودرو‌های جهان برای نگهداری خودروهای خارجی بدون مشتری ماندند آگهی فروش خودروهای صفر افزایش یافت جدیدترین آمار زیرساختهای حمل و نقلی شارژ بازار خودروهای برقی در اروپا بازار خودرو؛ بهشت سوداگران شریک پنهان سفته‌بازی خودرو یک راهکار ساده برای ایمن سازی جاده ها بازار در مقابل آزادسازی قیمت خودرو هوشمندانه عمل می‌کند سیاست‌های وزارت صمت در جهت رقابتی کردن صنایع خودروسازی وزیر صنعت 2 خودرو جدید را به بازار معرفی کرد دلالان خودرو در حال حذف شدن هستند طرح جدید پیش فروش محصولات سایپا با قیمت غیرقطعی ویژه دهه مبارک فجر شرایط فروش فوری محصولات سایپا ویژه دهه فجر قیمت خودرو کاهشی است رتبه بازار خودرو در بازدهی منفی قطعه سازان و خودروسازان تحریم را مدیریت کردند اجازه واردات قطعات داخلی‌سازی شده را نخواهیم داد مسیر انحرافی اخراج سوداگران خودرو آیا زمان خرید خودرو فرا رسیده است؟ صنعت خودرو، قربانی قیمت‌گذاری دستوری است قیمت خودرو آزاد شود؛ بازار هوشمندانه عمل می کند عرضه 9 محصول در دوازدهمین مرحله فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو راه‌اندازی "مرکز خرید و فروش خودرو" در بوستان ولایت جهش خودرو از جاده خاکی کاهش تقاضای خودرو جاده ها بخشنده هستند؟ روایتی تلخ از بازار خودرو بخشی از اتوبان امام علی سرپوشیده می شود قرعه‌کشی حذف می‌شود؟ 21 خودروی جدید آماده ورود به بازار قرعه کشی، تجویز اشتباه شورای رقابت برای بازار خودرو بارش برف در محور چالوس و آزادراه تهران - شمال آزادراه تهران-شمال هفته ای 3 روز مسدود می‌شود معاملات بازار خودرو قفل شد کاهش اختلاف قیمت خودرو بین بازار و کارخانه وعده‌های خودرویی در اجلاس داووس خودروسازان سرد شدند زیان انباشته خودروسازان بزرگ کشور به 43 هزار میلیارد تومان رسید خودروسازان جدید در راه بازار؟ فشار از بیرون یا اعتراف به شکست در قیمت گذاری دستوری راه حلی جدید برای خودرودار شدن کم درآمدها شرکای خودرویی در راه ایران افزایش‌ سه برابری تولید خودرو در گروه بهمن تسریع در عرضه با لغو مصوبات خودرویی؟ مسیر راهیابی قطعات بی‌کیفیت به خطوط تولید سونی خودروساز می‌شود؟ آغاز فروش فوری فیات دوکاتو+قیمت و شرایط این روز‌ها خودرو زیر قیمت کارخانه هم خریدار ندارد افزایش تیراژ تولید خودرو در کشور به 1.5 میلیون دستگاه در سال آینده روند معکوس دخل و خرج خودروسازان رمزگشایی از عقب‌نشینی شورای رقابت قیمت کوئیک‌S و سایناS این هفته مشخص می‌شود رشد قیمت؛ شتاب‌دهنده رشد زیان شد قیمت خودرو باز هم کاهش یافت خودروی داخلی تا 30 درصد افت قیمت داشته است خودرو بین 10 تا 20 میلیون تومان دیگر باید ارزان شود بازار خودرو سواری در اتحادیه اروپا 24 درصد کوچک تر شد مشتری‌ها منتظر کاهش بیشتر قیمت‌ها هستند چرا قیمت خودرو همسو با قیمت دلار گران می‌شود؟ فرصت طلایی آزادسازی خودرو خودرو 10 درصد دیگر ارزان شد کاهش قیمت خودرو به نوسانات نرخ ارز بستگی دارد بارش برف و باران در جاده‌های 9 استان توسعه همکاری های گروه صنعتی ایران خودرو با دانشگاهیان و قطعه سازان اراک مقیمی: با همکاری خوب قطعه‌سازان، عرضه «تارا» به موقع خواهد بود آغاز فروش فوری 6 محصول سایپا استفاده از پلتفرم پیشرفته T1X در کراس اوور تیگو7 گوگل چینی‌ها، خودروساز می‌شود طرح تحول بازار خودرو در کمیسیون صنایع بررسی شد بهترین ماشین برای داخل شهر چیست؟ خرید و فروش خودرو در بازار آشفته این روزها جزئیات تازه از واردات خودرو از مناطق آزاد قیمت خودرو به سایت‌ها برگشت بازدید معاون وزیر راه از بنادر غرب هرمزگان کمیته تحقیق و تفحص از خودروسازان در هفته جاری تعیین می‌شود فرمول شورای رقابت قیمت خودرو را گران می‌کند؟ مصوبه کمیسیون تلفیق برای واردات خودرو از مناطق آزاد قابلیت اجرایی ندارد کوپه ای که رینگ هایش از ارزان ترین خودروی بازار آمریکا گران تر است! (+عکس) علل افت قیمت دست دوم‌ها در آمریکا بهترین فرصت برای خرید پرفروش ترین خودرو ب ام و در جهان بازار خودرو از تب و تاب افتاد بازگشت آرامش به بازار خودرو کنترل بازار خودرو از کدام راهکار؟ آخرین مهلت ارسال ایده‌ها به رویداد قطعه‌سازی خودرو بازدید معاون رییس جمهوری از قطعه دوم آزاد راه تهران- شمال فرمول شورای رقابت زیان خودروسازان را کاهش می‌دهد افزایش 10 تا 15 میلیون تومانی نرخ خودرو با تصمیم شورای رقابت سازمان بازرسی رسماً خواستار لغو مصوبه شورای رقابت برای گرانی خودرو شد حبس خودرو با فرمول جدید کاهش قیمت و افزایش کیفیت با رقابتی‌شدن صنعت خودرو بازار مشهد به معاملات خودروهای خارجی روی خوش نشان داد تصمیم جدید شورای رقابت، ورق بازار خودرو را برمی‌گرداند؟ بازگشت قیمت به سایت‌ها در انتظار دستور قضایی زمان قرعه کشی محصولات سایپا مشخص شد حداقل پیش پرداخت ، اقساط 5 ساله ، موعد تحویل 30 روز کاری مخالفت صریح سازمان بازرسی با افزایش قیمت خودرو شورای رقابت در تنظیم بازار خودرو شکست خورد آغاز پیش فروش یکساله ایران خودرو از فردا چهارشنبه 10 دی ماه 99 تولید بیش از 653 هزار دستگاه خودرو توسط خودروسازان بزرگ داخلی مواد اولیه صنعت خودرو باید در بورس عرضه شود شکست انحصار خودروسازی با خودروساز شدن قطعه‌سازان آیا کاهش قیمت خودرو ادامه دارد؟ آغاز پیش فروش یکساله سایپا از فردا دوشنبه ٨ دی ماه ٩٩ خودرو در دوربرگردان تورم پیشنهاد تشکیل کنسرسیومی از قطعه سازان برای ایجاد رقابت در تولید خودرو گروه بهمن در آینده ای نزدیک به ضلع سوم بازار خودرو تبدیل می شود سفید، محبوب ترین رنگ خودرو افزایش تولید خودرو با کمک ظرفیت قطعه‌سازان داخلی فناوران برای رفع چالش‌های سایپا فراخوانده شدند قطعه‌سازان برای افزایش تولید 15 هزار تن فولاد نیاز دارند پارادوکس عرضه در بازار خودرو فروش فوق العاده مرحله دهم ایران خودرو از فردا پیشنهاد مالیات 50درصدی بر قیمت خودرو از کارخانه تا بازار شناسایی 30 شرکت قطعه ساز خودرو در استان فارس خودروهای ارزان از نمایشگاه های خودرو رخت می بندند اگر خودرو با کیفیت می‌خواهیم باید بازار را رقابتی کنیم کاهش 25 تا 43 میلیونی پژو 207 در یک ماه هدف از طرح‌های جدید خودرویی، ساماندهی بازار است واردات خودرو در بودجه 1400 به روایت یک نماینده واردات خودرو منابع ارزی را می‌بلعد رشد 27.3 درصدی تولید انواع خودرو قرعه‌کشی محصولات ایران‌خودرو برگزار شد شروط مجلس برای آزادسازی قیمت خودرو فلسفه جدید آمیکو در حوزه خدمات پس از فروش کمبود قطعات های‌تک عامل اصلی تجاری نشدن خودروهاست ثبات نسبی قیمت‌ها در بازار خودرو از دستور تعیین تکلیف خودروهای بلاتکلیف تا لزوم توجه نمایندگان به بودجه عدلیه عرضه سه محصول در طرح پیش فروش یک ساله ایران خودرو قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده سایپا شنبه برگزار می‌شود پیشنهاد تدوین بسته مشوق ساخت داخل از سوی قطعه سازان فروش فوق العاده محصولات سایپا از فردا آغاز می‌شود معاملات در بازار خودرو به صفر رسید 50 میلیارد ریال کلاهبرداری از طریق فروش لیزینگی خودرو باید تلاش کنیم التهاب بازار خودرو کاهش یابد ریزش قیمت در بازار خودرو همچنان ادامه دارد افزایش تکالیف خودروسازان با تدوین بسته حمایتی از صنعت شرایط فروش فوری اعتباری مدیران خودرو برای برند ام وی ام شرایط فروش فوری اعتباری مدیران خودرو برای برند چری حقوق ورودی خودرو برای ترخیص دپوشده ها در گمرک است نه واردات جدید شاهد دپوی خودروها در پارکنیگ‌های شخصی هستیم نه در پارکینگ‌های خودروسازان پیش‌بینی آزادسازی واردات خودرو در لایحه بودجه فروش خودرو در فرانسه 27 درصدسقوط کرد طرح ساماندهی تولید و عرضه خودرو، چهارچرخ‌ها را به دست مصرف کننده واقعی می‌رساند سیر نزولی قیمت‌ها در بازار رکود زده طرح تبدیل دنا پلاس توربو شارژ اتوماتیک به دیگر محصولات بازار داغ حواله خودروهای پیش‌فروش زمان قرعه‌کشی مرحله نهم فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو مشخص شد نرخ‌گذاری دستوری خودرو حذف می‌شود؟ فراخوان ولوو برای 5 هزار خودروی وارداتی از چین به علت نقص فنی تداوم ریزش‌های میلیاردی در بازار خودروهای خارجی افت 20 تا 30 درصدی قیمت خودرو در 20 روز گذشته نگاه مثبت رزم‌حسینی به آزادسازی واردات خودرو کوچ نقدینگی از بازار به تولید روند کاهشی قیمت خودرو در بازار ادامه خواهد داشت؟ تداوم روند کاهشی قیمت خودرو اعلام شرایط جدید پیش فروش مشارکت در تولید محصولات سایپا افزایش تولید خودرو با اجرایی شدن بسته جهش تولید صنعت خودرو بازار خودرو در خواب الزامات کاهش ریسک در بازار خودرو قدرت چانه‌زنی خریداران افزایش یافت فردا قطعه‌ای دیگر از کریدور شمال-جنوب افتتاح می‌شود مردودی خودروسازان و قطعه‌سازان در سودآوری چرا خودروی ارزان قیمت به دست مردم نمی رسد؟ ظرفیت قطعه‌سازی پاسخ‌گوی تولید سالیانه 3 میلیون خودرو است روند کاهشی قیمت خودرو در بازار 90درصد بودجه نگهداری راه‌ها تأمین نمی‌شود قرعه‌کشی محصولات سایپا دوشنبه برگزار می‌شود طرح تحول بازار و صنعت خودرو در کمیسیون صنایع مجلس بررسی می‌شود حباب قیمت خودرو‌های داخلی همچنان پابرجاست بارندگی در جاده‌های 5 استان کشور ادامه دارد 80 درصد ثبت نام کنندگان قرعه کشی خودرو سرمایه گذار هستند توقیف خودروی 20 میلیاردی در کرج جذب 3 هزار نفر در جنرال‌موتورز قیمت جدید محصولات زامیاد اعلام شد قطب سوم خودروسازی با پلت فرم ملی تعاون استارت زد عرضه پنج محصول در هفتمین مرحله فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو کاهش 25 درصدی قیمت خودرو تاثیر ریزش ارز بر بازار خودرو بزودی آشکار می‌شود خودروی باکیفیت و قیمت پایین حق هر ایرانی است جدیدترین خودروی سوبارو در تاریخ 18 نوامبر معرفی می شود توقیف 112 کانتینر قطعات خودرو توسط پلیس امنیت اقتصادی واکاوی عرضه خودرو در بورس کالا طراحی و ساخت نسل پنجم رایانه خودرو پیش‌بینی قیمت خودرو بعد از انتخابات آمریکا اولین تصاویر واضح Porsche 911 GT3 منتشر شد ال 90 ایرانی تا 18 ماه آینده وارد بازار می شود 2 چشم‌انداز متفاوت بازار خودرو ادامه ریزش نرخ خودرو با وجود مجوز افزایش قیمت شورای رقابت عرضه خودرو در بورس احتمالا منتفی می‌شود شرایط پیش فروش جدید سایپا ویژه آبان ١٣٩٩ پیش‌بینی ریزش 40 درصدی قیمت خودروهای خارجی کسب درآمد 330 میلیون دلاری تسلا طی سه ماه اخیر پنج دلیل کاهش قیمت خودرو در بازار طرح مشترک دولت و مجلس برای ساماندهی بازار خودرو به زودی اعلام می‌شود وضعیت خدمات پس از فروش هر روز بحرانی‌تر می شود فروش خودرو همزمان در اروپا، آمریکا و چین افزایش یافت بررسی طرح تحول بازار و صنعت خودروی سبک در کمیسیون صنایع و معادن مجلس قیمت‌گذاری خودرو به سازمان حمایت منتقل نخواهد شد خرید و فروش خودرو در بازار آزاد به صفر رسید! شورای سیاست‌گذاری خودرو تشکیل جلسه داد قیمت‌های دستوری برای صنعت خودرو کشور زیان‌بار بود طرح جدید فروش فوری سایپا ویژه مهر ماه عقبگرد سیاستی در بازار خودرو معاملات خودرو صفر شد هدف ازسومین جشنواره خدمات پس از فروش آمیکو چیست؟ از مامور007 تا فناورانه ترین اتاق مرسدس بنز! خسارت شورای رقابت به خودروسازان؛ سه برابر یارانه نقدی شرط پیش پرداخت مبلغ خودرو دوباره حذف شد طرح جدید فروش فوق‌العاده ایران خودرو اعلام شد 110 هزار خودرو ناقص در نتیجه عدم تخصیص ارز برای ترخیص قطعات از گمرک عزم قطعه سازان انجمن همگن استان تهران در جهش تولید خودروهای دنا به نمایندگان مجلس فروخته نمی‌شود چرا رشد تولید بازار را آرام نکرد؟ اوراق گواهی اعتبار مولد، برای تامین مالی قطعه سازان منتشر می‌شود ابهامات طرح سامان‌دهی بازار خودرو نگاه گریت‌وال به بازارهای جهانی مزایای طرح مجلس برای ساماندهی بازار خودرو حضور شورای رقابت در کنار لغو نظام قیمت‌گذاری کروز طراحی، تولید و کالیبراسیون ای سی یو را در ایران انجام می دهد نمایندگان مجلس خودروهای ارزانتری را جهت خدمت جایگزین کنند التهاب زدایی از بازار خودرو از طریق عرضه خودرو صفر در بورس کالا سیاست‌گذاری به روش آزمون و خطا آشفتگی بازار خودرو به دلیل نبود فرمانده‌ واحد در عرصه اقتصاد است 60 هزار خودروی ناقص به‌زودی تکمیل و تحویل مشتری می‌شود فعلا خودرو نخرید فروش 150هزار خودرو در نیمه دوم سال به کنترل قیمت کمک می‌کند 1500 خودرو وارداتی متروکه شد نوسازی ناوگان حمل و نقل با حذف رانت بازار خودرو ریکاوری تقاضا برای خودرو جزئیات طرح مجلس برای ساماندهی بازار خودرو بازار خودروی روسیه دومین بازار بزرگ در اروپاست فروش فوق العاده خودرو با تحویل یک تا سه ماهه از کاهش فروش تا گرایش مردم به سمت خودروهای کارکرده تغییر ریل از بورس به خودرو زمان فروش فوق العاده جدید ایران خودرو اعلام شد اعلام محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی تشکیل جلسه کمیته خودرو برای پیگیری دستور رئیس جمهور نماینده‌های مجلس سه‌شنبه به شرکت سایپا می‌روند طرح ساماندهی خودرو هفته آینده در کمیسیون صنایع و معادن بررسی می‌شود اختلافات مالیاتی خودروسازان و قطعه سازان خودروسازان قرارداد قطعه‌سازان را بروزرسانی کنند کدام سال بدترین سال فروش خودرو لقب گرفت؟ تولید خودروهای ارزان قیمت، چقدر تمام می‌شود؟ اعلام قیمت آئودی‌های جدید مورد عجیب بازار خودرو انتقاد قطعه‌سازان از عدم رای اعتماد به مدرس خیابانی چالش های جدی صنعت قطعه‌سازی تشریح شد هزینه سرکوب خودرو در کارخانه را مردم می‌دهند پیشنهاد قطعه‌سازان برای دریافت مطالبات از خودروسازان خودروی ایمن،با کیفیت و مردمی باید جایگزین پراید شود قیمت خودرو همچنان روی مدار گرانی افزایش قیمت هم حاشیه زیان را کم نکرد فتح مرزهای جدید قیمت در بازار خودرو گلایه مردم از شرط " عدم پلاک فعال در خانواده" تعطیلات خودروسازان و قطعه‌سازان هماهنگ شد نیاز 400 میلیون دلاری ترخیص قطعات خودرو از گمرک تعطیلات تابستانی ناهماهنگ، سازندگان قطعات را سردرگم می‌کند تخصیص مجدد ارز نیمایی از فردا به قطعه‌سازان بررسی طرح اخذ مالیات بر قراردادهای مکرر فروش خودرو اتفاقات خوب خودرویی منطقی‌کردن قیمت خودرو اولویت نخست است کاهش التهاب بازار با طرح های فروش خودروسازان موج‌سواری بازار خودرو بر نوسان نرخ ارز پاسکاری گرانی میان خودروساز و دلال خودرو نرخ ارز؛ عامل تعیین‌کننده در بازار خودرو تداوم افت فروش خودرو در اندونزی قابل اعتمادترین خودروها در 2020 دشمن جدید بازار خودرو افزایش ظرفیت تولید ایران خودرو کرمانشاه به سالانه 63 هزار دستگاه خودرو راهکار وزارت صنعت ‌‌برای کنترل بازار خودرو در حال مشارکت با تامین کنندگان و قطعه سازان در بخش های مختلف هستیم استقبال قطعه‌سازان از عرضه خودرو در بورس کالا مالیات بر خودرو‌های صفر بازار را هیجان زده می‌کند تشکیل کمیته مشترک انجمن‌های قطعه‌سازان در شش محور تقاضای کاذب در بازار خودرو چگونه از بین می‌رود؟ تاثیر دریافت مالیات از خودرو‌های صفر کیلومتر بر بازار شرایط پیش فروش جدید سایپا اعلام شد+جدول انتقاد تعزیرات از توزیع فصلی و مناسبتی خودرو جزئیات پیشنهاد وزارت اقتصاد برای اخذ مالیات سنگین از دلالی خودرو صفر گرانی خودرو به خاطر شکاف بین عرضه و تقاضا بود بازار سهام قیمت‌ خودرو را پایین کشید خودروهای ناقص کف پارکینگی خودروسازان به 90 هزار دستگاه رسید عبور قیمت خودرو ‌از موانع دستوری از صعود غیر سواری‌ها تا کمیته ارزی قطعه‌سازان قیمت خودرو در بازار به‌زودی متعادل می‌شود قیمت ‌ها در بازار خودرو کِی منطقی می‌شود؟ محصولات ثبت نامی چه زمانی تحویل داده می‌شوند؟ مقایسه قدرت خرید خودرو در ایران و کشورهای مختلف کمیسیون صنایع برای بهبود وضع بازار خودرو راهکار می‌دهد مردم قربانیان اصلی قیمت‌گذاری دستوری خودرو حذف تقاضای سرمایه‌ای بازار خودرو با استفاده از بورس دستاوردهای چهارمین میز تخصصی تعمیق ساخت داخل خودرو افزایش تولید و فروش، کاهش رضایت‌مندی گام بعدی صرفه‌جویی ارزی سایپا به ارزش 48 میلیون یورو با امضای 33 قرارداد همکاری با قطعه‌سازان داخلی درآمد خودروسازان از فروش بهاره "واکاوی التهاب بازار خودرو" در نخستین نشریه الکترونیکی سایپا تأثیر حذف سود مشارکت بر کاهش تقاضای سرمایه‌ای خودرو خودرو باید به دست مصرف کننده واقعی برسد 7 راهکار برای برون‌رفت از التهاب بازار خودرو تنظیم بازار خودرو مستلزم ثبات بازار ارز است معاملات خودرو در نمایشگاه‌ها صفر شد بازار خودرو چشم به میرداماد دوخته است ​مردم در سال98 از کدام خودروسازان رضایت بیشتری داشتند؟ سه راهکار اصلاح بازار خودرو نقش کروناویروس در طراحی خودروهای جدید چهار دلیل برای رشد قیمت خودرو گامی مهم در گسترش خودروهای برقی نیاز فعلی بازار خودرو واقعی نیست هنوز قطعات را با دلار 11 هزار تومانی می‌فروشیم نقطه کور عرضه خودرو به بازار افزایش 80 درصدی قیمت مواد اولیه مورد نیاز قطعه‌ سازان چراغ سبز خودرو به صنایع نظامی پرفروش‌ترین خودروهای برقی فرانسه واکنش تعزیرات نسبت به گرانفروشی قطعات خودرو در بازار کاهش 52 درصدی فروش خودرو در اروپا انتشار گزارش تخلف خودروسازان سامان دادن به وضعیت بازار خودرو با ابزار مالیات بازار فروش خودروهای برقی چه زمانی شکوفا می‌شود؟ جاده هراز 4 خطه می‌شود نصب دکل‌های جدید برای جلوگیری از سرقت دوربین‌های نظارتی جاده‌ها تجربیات تحقیقاتی‌مان را به خودروسازان منتقل خواهیم کرد آرامش بازار خودرو با اهرم مالیاتی خرید خودرو با مدارک اجاره‌ای اوضاع بزرگترین بازارهای فروش خودرو چطور است؟ پیش فروش محصولات ایران خودرو ثبت نام 7 میلیون نفر در طرح فروش فوری 25 هزار خودرو 102 مورد بازرسی از نمایندگی‌های فروش خودرو در کردستان انجام شد دو منبع برای تخصیص ارز به قطعه‌سازان مشخص شد کاهش شدید تقاضا برای خودرو در بازار اصلاحیه آیین نامه قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان خودرو + جدول فعال شدن تقاضاهای خاموش با شرط تحویل خودرو به‌صورت قرعه‌کشی چه کسانی قیمت پراید را تا سقف 90 میلیون تومان بالا بردند؟ علت محبوبیت خودروهای الکتریکی دلال‌بازی چه زمانی در بازار خودرو به پایان می‌رسد؟ خریداران خودروهای صفر دقت کنند انگلیس در یک ماه 197 دستگاه خودرو تولید کرد تدارک برای پیش‌فروش یکساله 75 هزار دستگاه خودرو سایپا هدف‌گذاری تولید خودرو شاهین در سال 99 را افزایش داد قرعه کشی خودرو فقط در ایران انجام شده است؟ قرعه‌کشی صرفاً در واگذاری خودرو موفق است، نه برای شکستن قیمت بازار دلالان با پیش‌فروش خودرو چگونه کاسبی می‌کنند؟ در تمام کشورها خودرو کالایی مصرفی است ازسرگیری فروش خودرو در بریتانیا نظارت سازمان حمایت بر فرآیند قرعه کشی خودرو‌ها سیاست‌های سه‌گانه برای ساماندهی بازار خودرو شناسایی 3 پارکینگ احتکار خودرو در اراک متقاضیان عجله ای برای ثبت نام نداشته باشند گردش مالی 13 میلیارد تومانی اخلالگر بازار خودرو ترافیک سنگین در محور هراز بیش از 15 هزار خودرو فاکتور شده و در حال تحویل به مشتریان است جزییات عملکرد 2 مفسد اقتصادی با مشارکت 2 نماینده مجلس و مدیرعامل سایپا تکلیف 1100 دستگاه خودروی فاقد ثبت سفارش چیست؟ سرنوشت مبالغ دریافتی از متقاضیانی که در قرعه‌کشی برنده نمی‌شوند آخرین آمار از خودروهای مانده در گمرک ساز وکار کاهش رانت در بازار خودرو کاهش 3.5 درصدی تردد در جاده های کشور دردسرهای عدم اصلاح نرخ ارز در قراردادهای قطعه‌سازان بازار خودرو در انتظار سرانجام ثبت نام خودروسازان اعلام قیمت مصوب چهار محصول ایران خودرو جزئیات پیش فروش 25هزار خودروی تولید داخل قیمت جدید محصولات سایپا و زامیاد اعلام شد فروش فوق العاده ایران خودرو ویژه عید فطر +جدول طرح تبدیل جدید حواله داران هاوال H2 از سوی بهمن موتور اعلام شد +جدول قیمت های جدید به خودروسازان ابلاغ شد جاده‌های ورودی مازندران مملو از خودروهای غیربومی شده است رکود ساخت آزادراه‌ها و راهکارهایی برای حل گرانی حمل مصالح ترافیک نیمه سنگین در محورهای منتهی به شمال بهسازی 13 کیلومتر از کمربندی دوم تهران در سال جاری ترافیک سنگین در چالوس و هراز آرامش نسبی بازار آشفته خودرو با ورود شورای رقابت به فرآیند قیمت گذاری محورهای چالوس و هراز یک طرفه می‌شوند ترافیک سنگین در آزادراه تهران-شمال و هراز تخلیه ماشین‌های صفر کیلومتر و بدون پلاک از پارکینگ‌ها «صمت» به‌دنبال محتکران خودرو نامه رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان به استانداران 2 دلیل عمده التهاب بازار خودرو انبار 38 میلیاردی احتکار خودرو در کازرون لو رفت! ترافیک در آزادراه قزوین-کرج-تهران سنگین است خرید و فروش خودرو به صفر رسید حواله خودروی صفر در بورس کالا عرضه شود برخورد قاطع پلیس امنیت اقتصادی با اخلالگران بازار خودرو جاده‌های استان‌های قم و مازندارن بارانی است ترافیک در آزادراه قزوین-کرج-تهران سنگین است فرودگاه مهرآباد احتکار خودرو در پارکینگ فرودگاه را تکذیب کرد بازار خودرو زیر ذره بین نهادهای نظارتی کاهش 2.3 درصدی تردد در جاده‌های کشور جلسات پلیس با وزارت صمت درباره بازار خودرو تعداد خودروهای مشمول افزایش قیمت بیشتر شد مشخصات محصول جدید خودروسازان بم اعلام شد برخورد قاطع با محتکران خودرو در خراسان جنوبی تحویل خودرو در نمایندگی‌ها با پلاک از الزامات مهم خودروسازان است تکلیف قیمت جدید تمام خودروهای ایران خودرو و سایپا مشخص شد خودرو؛ مسأله روز! 89 دستگاه خودروی احتکاری در اصفهان توقیف شد جزئیات چالش‌های صنعت خودرو و تخلفات شرکت‌ها و نمایندگی‌ها در گزارش کمیسیون اصل 90 مجلس فروش خودرو در بازار با سود بالای 10 درصد ممنوع است مهار دلالان بازار با خرید کارخانه‌ای کاهش قیمت بازار با روند افزایشی تیراژ تولید فردا، قیمت جدید خودروهای داخلی به خودروسازان ابلاغ می‌شود عرضه خودرو در بورس ممکن است؟ خودرو در بازار 15 درصد ارزان شد قیمت خودرو کاهش یافت خداحافظی با خودروهای تحویل فوری محتکران خودرو در امان نیستند درخواست واگذاری سهام خودروسازان از رئیس‌جمهوری رونمایی از بسته ساماندهی خودرو نحوه و شرایط ثبت نام پیش فروش خودرو در سال 1399 حباب بازار خودرو در حال شکستن است مشمولیت ثبت نام خودرو‌های صفر کیلومتر در سامانه جامع انبارها مردم خودروهای صفر در پارکینگ‌ها را به تلفن 124 گزارش کنند مردم فعلا برای خرید و فروش خودرو دست نگه دارند تعلل شورای رقابت در اعلام قیمت‌های خودرو موافقت با افزایش قیمت خودرو ابلاغ نشده است سایپا آمادگی کامل اجرای بسته ویژه کنترل بازار خودرو را دارد وضعیت بازار خودرو تا عید فطر بهبود خواهد یافت محدودیت تردد در آزادراه تهران-شمال ترافیک در محور شهریار-تهران سنگین است با ریزش قیمت ها؛ همه فروشنده خودرو شدند پلیس به بازار خودرو ورود می‌کند؟ جزییات کامل از نحوه و شرایط ثبت‌نام پیش‌فروش و فروش فوق‌العاده خودرو در سال 99 داستان پرفراز و فرود سلبریتی بازار خودرو عصر خودرو: یکبار هم که شده ادعایتان را کامل و مستند منتشر کنید قیمت خودرو در بورس تعیین شود بررسی گزارش اجمالی از چالش‌های صنعت خودرو در دستور کاهش 3.2 درصدی تردد در جاده‌های کشور فرمول قیمت گذاری خودرو امروز مشخص می شود ترافیک در آزادراه کرج-تهران سنگین است احتمال تمدید زمان ترخیص خودروهای دپو شده قیمت های جدید خودرو فردا اعلام می شود قراردادهای قطعه سازان بدون افزایش قیمت تمدید می شود؟ نمایش وزارت صمت برای کنترل بازار خودرو 6 ماه خودرو نخریم، قیمت‌ها تعدیل می‌شود آزادسازی واردات خودرو، خودروسازان را از خواب خرگوشی بیدار می‌کند باید دست واسطه‌ها از بازار خودرو قطع شود نبود خودروی جایگزین، پراید را در بازار گران کرد پیشنهاد رئیس قوه قضاییه برای ساماندهی بازار «خودرو» تولید ناکافی، عرضه و تقاضا را برهم می‌زند ترافیک در آزادراه کرج-تهران نیمه سنگین است دستور اکید رحمانی برای افزایش تیراژ خودرو تا یک میلیون و 200 هزار دستگاه پیش فروش جدید ایران خودرو از دوشنبه٢٢ اردیبهشت٩٩ +جدول دستورالعمل ساماندهی بازار خودرو تدوین شد نوبرانه لوکس از چانگچون 15 کیلومتر از کمربندی دوم تهران - قم در حوزه شهرری بهسازی می‌شود کاهش 2.1 درصدی تردد بین جاده‌ای در شبانه روز گذشته ترافیک نیمه سنگین در آزاد راه کرج_تهران رونق بورس، قیمت خودرو را کاهش می‌دهد مردم هیجانی وارد بازار خودرو نشوند دستور رئیس جمهور برای رسیدگی سریع به موضوع افزایش قیمت خودرو جاده چالوس و محور فیروزکوه یکطرفه می‌شود تردد در همه محورهای استان مازندران برقرار است زلزله به هیچ محوری در استان تهران آسیب نزده است قیمت خودرو در بازار به زودی اصلاح می‌شود تمام محورهای کوهستانی باز هستند برخورد با متخلفان بازار خودرو اقدامی لازم اما دیرهنگام چرا تقاضای خودرو ترمز برید؟ رفع محدودیت تردد در آزادراه چالوس_مرزن آباد افزایش 1.8 درصدی تردد در جاده‌های کشور دستور وزیر صمت جهت بررسی فوری قیمت‌های نامتعارف بازار خودرو ترافیک نیمه سنگین در آزاد راه کرج- تهران هراز و فیروزکوه باز است بهمن موتور بیش از 95درصد تعهدات معوق فروش خودرو را انجام داد نیاز ارزی 2 میلیارد دلاری قطعه‌سازان در سال 99 کاهش سهم خودروهای ولوو در بازارهای جهانی از اعلام فرمول قیمت‌گذاری خودرو تا اصلاح طرح ساماندهی بارش باران در جاده‌های 8 استان از هیولای مینیمال تا کلاسیک 1 میلیون دلاری! (+تصاویر) سرمایه‌گذاری در بورس مطمئن‌تر است یا خودرو؟ اخبار مربوط به ضرر قطعه‌سازان نادرست است بیشترین ترافیک در آزادراه کرج ـ قزوین ـ تهران افزایش 0.2 درصدی تردد در جاده‌های کشور نماد «خودرو» چه زمانی بازگشایی می‌شود؟ جهش تولید نیاز به تصمیمات بزرگ و منطقی دارد با شروع فعالیت خودروسازان در سال جدید، شرکت سیف خودرو تولید SWM را شروع کرد ورود سازمان بازرسی به ماجرای نابسامانی بازار خودرو جزئیات قیمت‌گذاری خودرو در جلسه امروز ستاد تنظیم بازار انسداد 8 ساعته جاده هراز طی امروز و فردا ترافیک در آزادراه قزوین ـ تهران و جاده شهریار کاهش 2.1 درصدی تردد در جاده‌های کشور رشد حداقل 50 درصدی قیمت خودرو؟ زمزمه‌های موافقت دولت با افزایش 30 درصدی قیمت کارخانه‌ای خودرو ترافیک در آزادراه کرج-تهران نیمه سنگین است افت 88 درصدی فروش خودروسازان فرانسوی! 12 رونوشت متفاوت از خودروهای برتر جهان! قیمت خودرو آزاد نشود، روزهای سختی را در پیش خواهیم داشت کاهش 2 درصدی تردد در محورهای برون شهری کوچ نقدینگی از بازار خودرو به بازار سرمایه؟ ترافیک در آزادراه کرج-تهران نیمه سنگین است افت فروش خودرو در ژاپن 758 هزار دستگاه خودروی سواری در سال 98 تولید شد متولیان امور باید برای جلوگیری از ضربه به اقتصاد به دغدغه‌های تولیدکنندگان بپردازند از افت تولید تا خداحافظی پراید نگاهی به وضعیت تولید خودروسازان بزرگ در سال 98 گاردریل های بزرگراه‌های شهری اصفهان باید به بلوک نیوجرسی تبدیل شود جاده‌های شمالی بارانی است افزایش 1.3 درصدی تردد در جاد‌ه‌های کشور ترافیک آزادراه کرج-تهران نیمه سنگین است قوه قضایه با قاطعیت به موضوع پیش فروش خودروها ورود کند یک سرویس دوره‌ای ساده، چند؟ افزایش 4.4 درصدی تردد در جاد‌ه‌های کشور ترافیک در آزادراه کرج-تهران نیمه سنگین است احتمال افزایش قیمت خودرو در صورت نبود نظارت کافی بر بازار افزایش 93 درصدی ورود خودروها به گیلان افزایش دوربین‌های نظارتی در جاده‌های کشور به هفت هزار دستگاه کاهش 6.2 درصدی تردد در جاده‌های کشور افزایش 23 درصدی ترددهای جاده‌ای در هفته اول اردیبهشت ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج-تهران تندباد سهمگین کرونا؛ بحرانی غیر قابل پیش بینی تهران صدرنشین مسافرت‌های بین‌استانی شد حذف گارد ریل فلزی از جاده‌های مازندران کلید خورد تحقق 3800 میلیارد از تسهیلات خودروسازان باران جاده‌های استان تهران را لغزنده کرد افزایش 1.9 درصدی تردد در جاده‌های کشور ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج-تهران خودروهای چینی جدید در راه بازار ایران برف بهاری در جاده‌های 2 استان ترمیم 300 کیلومتر از روکش آسفالت جاده های استان تهران کلید خورد تکمیل 110 کیلومتر راه و بزرگراه در 3 استان به ارزش 795 میلیارد تومان ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر شمال به جنوب کاهش نیم درصدی تردد در جاده‌های کشور افزایش 3.1درصدی تردد در جاده‌های کشور بارش باران در جاده‌های 7 استان کشور اتاق شیشه ای نقطه عطف تعامل ایران خودرو و قطعه سازان چشم‌انداز بازار خودرو در سال 1399 کشمکش ادامه‌دار بر سر قیمت گذاری خودرو ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران افزایش 1.6 درصدی تردد در جاده‌های کشور بازگشت قیمت‌گذاری به کمیته خودرو مذاکره خودروسازان آمریکا با اتحادیه‌ کارگران برای بازگشایی خطوط تولید چرا خودرو در شرایط رکود دوباره گران شد؟ سیل امسال1290 میلیارد تومان به جاده‌های کشور خسارت زد رکود 20 درصدی صنعت خودروسازی در جهان تلاش می‌کنیم مکمل آزادراه همت-کرج قبل از پایان سال 99 افتتاح شود آخرین وضعیت معاملات خودرو در روزهای کرونایی تحقق تولید 1.2 میلیون خودرو با وجود شیوع کرونا بازار خودرو با اتمام قرنطینه جان می‌گیرد! ادامه اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در سه محور جاده‌ای قیمت انواع خودرو 2 سال پیش چقدر بود؟ + جدول زیان انباشه 55 هزار میلیارد تومانی خودروسازان و قطعه‌سازان ترافیک در آزادراه قزوین-کرج-تهران سنگین است کاهش 4.2 درصدی تردد در جاده‌های کشور ترافیک در آزادراه کرج-تهران سنگین است کرونا، فروش خودرو در اروپا را به پایین‌ترین حد در سه دهه گذشته کشاند نرخ معاملات خودرو در روز‌های تعطیل قابل قبول نیست خواب بازار خودرو در عصر کرونا بلاتکلیفی در قیمت‌گذاری خودرو مسئولیت اجتماعی آمیکو در روزهای شروع کرونا افزایش 3.3 درصدی تردد در جاده‌های کشور کرونا حدود 40 درصد فروش جهانی خودرو را کاهش داد محدودیت تردد در جاده‌ها تا پایان فروردین ماه ادامه دارد جاده اسالم به خلخال پس از یک ماه بازگشایی شد سیلاب 9 هزار میلیارد ریال به راه‌ها خسارت زد ترافیک در آزادراه قزوین-کرج-تهران سنگین است ابر بدهی؛ مانع جهش تولید خودرو فروش 60 درصد خودروهای خریداری شده در بازار آزاد وضعیت قیمت‌ خودرو در سال 99 چگونه خواهد شد؟ بلاتکلیفى خودروهاى وارداتى در گمرک بازگشایی محور فشم-زردبند خرید و فروش خودرو تقریبا به صفر رسیده است خسارت ریزش سنگ در جاده سوادکوه 110 میلیون تومان برآورد شد بازگشایی جاده تهران_مشهد در میامی جزئیات هوشمندسازی جاده ها و نصب 2000 دوربین بازار خودرو هم آنلاین شد آغاز فعالیت زنجیره خودروسازی بارش باران در محورهای 5 استان اطلاعیه ایران خودرو در خصوص نحوه جدید ثبت‌نام در سایت فروش اینترنتی + جزئیات جاده‌ها بلای جان کوهستان‌ها ریزش کوه در محور فشم-زردبند ممنوعیت‌های تردد بین استانی همچنان برقرار است ادامه بارش‌ها طی فردا در بیشتر استان‌های کشور شرایط بهداشتی برخی تولیدکنندگان برای آغاز فعالیت از شنبه مهیا نیست جاده‌های کوهستانی مازندران برفی و لغزنده مازندران آماده باش وزارت صنعت به قطعه سازان برای شروع تولید از 23 فروردین کاهش 32 درصدی فروش خودرو در رومانی بازار خودرو به کدام سمت می‌رود؟ مسدود شدن محور سوادکوه بر اثر ریزش سنگ بازار خودروهای پورشه در کدام کشورها داغ‌تر است؟ کرونا فتیله گرانی خودرو را پایین می‌کشد؟ خواب زمستانه بازار خودرو در بهار 99 تردد بین استانی در شبانه روز گذشته 15 درصد افزایش یافت ترافیک در محور‌های چالوس، هراز و فیروزکوه روان است قیمت خودروهای خارجی در سال 99 ارزان می‌شود؟ بازار خودرو در سال 99 به کدام سمت می‌رود؟ پایان عملیات غربالگری و تب سنجی مسافران نوروزی در ورودی و خروجی استان‌ها 856 راه روستایی بازگشایی شد بازار خودرو همچنان تعطیل است نمایشگاه داران فعلا تعطیل هستند ترافیک روان جاده‌ها در صبح 16 فروردین 99 تعطیلی صنایع قطعه‌سازی تا 22 فروردین‌ماه تردد در راههای برون شهری بیش از 17 درصد افزایش یافت خودروهای برقی 75 درصد بازار نروژ را تصاحب کردند شیوه پیش فروش خودرو در سال 99 اصلاح شود منتظر ارزان شدن خودرو نباشید کاهش 68 درصدی تردد اتوبوس‌ در جاده‌ها باران شدید 7 استان کشور را دربرمی‌گیرد جاده اهواز - خرمشهر از امروز بسته می‌شود تردد در همه محورهای مواصلاتی کشور روان است جهش تولید نیازمند رفع موانع تولید است تردد در جاده‌ها طی 24 ساعت گذشته 4.4 درصد کم شد ورود به شهرها فقط با پلاک و بیمه‌نامه مربوط به همان شهر نتایج میزهای تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو چه بود و به کجا رسید؟ لزوم تشکیل کمیته ملی برای جهش تولید در خودروسازی تعطیلی خودروسازان آمریکا تا ماه آوریل ادامه خواهد داشت سرانجام پرداخت تسهیلات به قطعه‌سازان ادامه ترافیک سنگین در 5 محور خروجی تهران «جاده تلو» در شمال شرق تهران مسدود شد بارش برف در 6 استان کشور در دومین روز سال 99 بیش از 200 قطعه با ارزبری 2 میلیارد یورویی داخلی سازی شد بازگشایی آزادراه چالوس ـ مرزن آباد بارش باران در جاده‌های گیلان و مازندران ترافیک سنگین در آزادراه تهران-کرج-قزوین اوج و قعر قیمتی بازار خودروهای داخلی در سالی که گذشت بارش باران در جاده‌های فارس و گلستان آزادراه همت - کرج زیر بار ترافیک رفت آمار سفر خودروهای پلاک همدان 77 درصد کاهش یافت کاهش 44 درصدی تردد در جاده‌ها اعلام محورهای مسدود در کشور بارش باران در جاده‌های 10 استان کشور ورود خودرو به خراسان رضوی کاهش یافته اما کافی نیست «کرونا» فتیله گرانی روزانه خودرو را پایین کشید چرا آزادسازی واردات خودرو به بن‌بست می‌خورد؟ اجرای طرح محدودیت ورود خودروها به خراسان رضوی آغاز شد جزییات محدودیت و ممنوعیت ترافیکی نوروز 99 84 درصد مطالبات قطعه‌سازان پرداخت شد فعلا هیچ جاده‌ای مسدود نیست ورود خودرو به خراسان رضوی 40 درصد کاهش یافت مطالبات قطعه‌سازان تا پایان هفته جاری پرداخت می‌شود شورای نگهبان مصوبه واردات خودروهای خارجی را رد کرد نقش سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در تنظیم بازارخودرو افت شدید معاملات خودرو بارش برف و باران در جاده‌های 8 استان محدودیتی در جاده ها نداریم تردد در جاده‌های کشور طی 24 ساعت گذشته 15.3 درصد کم شد قیمت برخی از خودروهای داخلی و مونتاژی در اوضاع و احوال کرونایی کرونا بازار خودرو پایتخت را تعطیل کرد دستوری مبنی بر بستن راه‌ها به راهور ابلاغ نشده است کاهش تردد در مسیرهای مواصلاتی کرمانشاه کاهش چشمگیر تردد در جاده‌های کشور انجام بیش از 9 هزار تست کرونا در جاده های ارتباطی ایلام کنترل مبادی ورودی و خروجی شهرها برای مقابله با کرونا خواب دلالان برای فروش نوروزی خودرو تعبیر نشد کاهش 20 درصدی تردد خودرو در محورهای آذربایجان‌شرقی کرونا بازار خودرو را هم خلوت کرد! تشریح وضعیت محدودیت‌های ترافیکی نوروز 1399 کرونا بازار خودرو را قفل کرد ثبت بیش از 210 هزار تردد وسیله نقلیه در آزادراه تهران ـ کرج ترافیک در آزادراه قزوین-کرج-تهران سنگین است کاهش 30 درصدی تردد‌ در محور‌های شمالی خودروهای غیربومی در مبادی ورودی آذربایجان‌شرقی کنترل می‌شوند تردد روان در محورهای شمالی کشور افزایش 10.5 درصدی تردد خودروها در جاده‌ها پیش فروش جدید ایران خودرو ویژه چهارشنبه ٢١ اسفند ٩٨ توصیه رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو به خریداران تولید ماسک های مختلف مورد نیاز جامعه را شروع کنید کاهش 18 درصدی تردد در جاده‌های خراسان شمالی کدام آزادراه‌ها مسدود است؟ محدودیت مراجع نظارتی برای ورود به بازار خودرو واردات خودرو چه تاثیری در بازار می‌گذارد؟ توضیح معاون وزیر درباره ریزش بخشی از آزادراه تهران-شمال ریزش قطعه اول آزادراه تهران - شمال تکذیب شد شهرستان نور از سمت چمستان و محمودآباد بر روی غیربومیان بسته است آخرین وضعیت تردد در جاده‌های شمالی کشور قطعه 4 آزادراه تهران-شمال تا اطلاع ثانوی مسدود شد رانش کوه در آزاد راه چالوس به مرزن‌آباد قیمت خودروهای خارجی را به نصف می‌رسانیم بارش باران در جاده های 3 استان ترافیک سنگین در جاده قدیم بومهن ترافیک سنگین در جاده قدیم بومهن مه گرفتگی در جاده‌های کشور جاده‌های مازندران تا اطلاع بعدی بسته می‌ماند دست سازمان تعزیرات حکومتی برای برخورد با گرانفروشی خودرو بسته است ترافیک در آزادراه کرج-تهران سنگین است سقوط آزاد فروش خودرو در استرالیا بخاطر کرونا! ممنوعیت دوباره درج قیمت خودرو هشدار به توقف دست کم 2 ماهه قطعه‌سازی و بیکاری 550 هزار نفر 7 نکته مهم درباره خرید خودروی کارکرده خطر توقف موقت تولید صنعت قطعه سازی تمام محورهای جاده‌ای خراسان رضوی باز است خرید و فروشی در بازار خودرو صورت نمی‌گیرد وضعیت مواصلاتی راه‌ها در 14 اسفند لغو محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های مازندران برف و باران در محورهای سه استان کرونا، ترمز خودرو را کشید! ممنوعیت تردد تریلی‌ها و خودروهای مفصل‌دار در محور قوچان به درگز برف و باران در جاده های 7 استان تردد در جاده‌های همدان با شیوع کرونا افزایش یافت علت بالا و پایین شدن قیمت خودرو بارش برف و باران در جاده‌های 5 استان ارائه غیرحضوری خدمات فروش ایران‌خودرو، زمینه‌ساز توسعه دولت الکترونیک هشدارهای ویروس کرونا به بیش از 78 هزار مسافر در ورودی های گیلان احتمال سقوط بهمن در راه‌های مواصلاتی مازندران بازار خودرو متاثر از کاهش قدرت خرید مردم و کرونا خودرو ارزان‌تر می‌شود بلایی که کرونا بر سر بازار خودرو آورد پیش‌بینی فروش خیره‌کننده ون‌های برقی در 10 سال آینده جاده های زنجان لغزنده است برفی شدن نیمه شمالی کشور خودروها چه زمانی ارزان می شوند؟ بارش برف و باران در جاده چالوس اکثر خریداران خودرو فروشنده‌اند قطعه سازان تاکنون 15 درصد از مطالبات را دریافت کرده اند اگر تا فردا مطالبات پرداخت نشود دیگر توان تولید نخواهیم داشت جاده‌های منتهی به شمال کشور باز است خسارت 1000 میلیارد تومانی سیل به راه‌های استان لرستان کاهش محسوس سفرهای بین شهری در جاده‌های کشور ترافیک در آزادراه کرج- تهران سنگین است هیچ مسیر مسدود شده‌ای در جاده‌های شمالی کشور وجود ندارد 176 محور روستایی خراسان شمالی بازگشایی شد وضعیت مواصلاتی راه‌ها در 9 اسفند تمامی راه‌های خراسان رضوی باز است آخرین وضعیت مواصلاتی راه‌ها در 8 اسفند محور چالوس تا اطلاع ثانوی مسدود است موج جدید پیش فروش خودروها آغاز شد کرونا به جان بازار خودرو افتاد تردد روان در محورهای شمالی با آزادسازی واردات، می‌توان خودرو را ارزان کرد جدول شرایط تبدیل برخی از محصولات ایران خودرو به سال ١٣٩٩ آخرین وضعیت راه‌های استان‌های سیل‌زده محورهای مواصلاتی کردستان باز است پلیس راه اصفهان نسبت به لغزنده بودن جاده‌ها هشدار داد ریزش سنگ در جاده امامزاده داود (ع) تهران انسداد چند محور به دلیل سیلاب اعلام محدودیت‌های ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور محورهای اصلی فیروزکوه باز است آزاد راه زنجان-قزوین مسدود شد مردم از سفرهای غیرضروری در محورهای استان سمنان اجتناب کنید جاده چالوس بسته شد آغاز فروش اقساطی ام وی ام X55 توسط مدیران خودرو+جدول بارش برف و باران جاده‌های استان تهران را لغزنده کرد بارش برف و باران در محورهای 14 استان تمام محورهای ارتباطی چهارمحال و بختیاری لغزنده است ایران خودرو از صبح چهارشنبه کدام خودروها را پیش فروش می کند؟ آغاز پیش فروش 10محصول سایپا از صبح سه شنبه محورهای ارتباطی استان بوشهر برای ترددهای نوروزی ایمن سازی شد امشب کدام جاده‌ها برفی می‌شود؟ هشدار پلیس راهور درباره سیلابی شدن برخی محورها ترافیک نیمه سنگین در محدوده ورودی پایتخت حضور دستگاه‌های نظارتی در بازار خودرو کم‌رنگ است هشدار بهمن و ریزش سنگ در این جاده‌ها آزادسازی قیمت راه نجات خودروسازان مه غلیظ دید افقی رانندگان را در خراسان شمالی کاهش داد بارش باران در جاده‌های سه استان بیش از 235 میلیون تردد خودرو در محورهای آذربایجان‌شرقی ثبت شد واکنش معاون دادستان کل کشور به حذف قیمت خودرو از سایت‌های اینترنتی سه سناریو برای کاهش التهاب بازار افت شدید فروش خودرو در چین با شیوع کرونا منطقه یک آزادراه تهران-شمال 6 اسفند رسماً افتتاح می‌شود آخرین وضعیت راه‌های کشور در 2 اسفند ترافیک پرحجم در آزاده راه کرج-قزوین آخرین وضعیت جاده‌های کشور در اولین جمعه اسفندماه کروز نخستین قطعه ساز در همکاری با دانشگاه های کشور برای طراحی قطعات پیشرفته داخلی است محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های شمالی در روز انتخابات افزایش تقاضای شب عید موجب گرانی چارچرخ ها شد برف و باران در محور های مواصلاتی 4 استان شرایط فروش جدید سایپا ویژه پنج شنبه ١ اسفند +جدول تقاضای خودرو واقعی نیست یخبندان در جاده‌های دو استان کمیسیون صنایع مجلس عنصر اصلی کاهش نرخ خودرو در بازار شرط تنظیم بازار خودرو با واردات آزادراه زنجان-قزوین بسته شد اطلاعات نقل و انتقالات خودرویی را داریم پیش فروش عادی ایران خودرو ویژه چهارشنبه 30 بهمن +جدول تردد در گردنه خان بانه فقط با زنجیر چرخ امکانپذیر است بارش برف در محورهای ١0 استان ترافیک در آزادراه کرج-تهران سنگین است معمای دلالی در بازار خودرو حذف "قیمت خودرو" در سایت‌های اینترنتی به سود دلالان است نیمی از رانندگان قادر به بستن زنجیرچرخ نیستند احتمال سقوط بهمن در جاده‌های کوهستانی رانندگان سرعت مطمئنه را در معابر شهری گیلان رعایت کنند راه 490 روستای استان گیلان بازگشایی شد بارش برف در چالوس و هراز هشدار پلیس درباره بارش برف در محورهای شمال و شمال غربی کشور اعضای هیات مدیره انجمن قطعه‌سازان انتخاب شدند تردد در تعدادی از محورهای کردستان تنها با زنجیر چرخ ممکن است استان گیلان به زودی از بحران خارج می شود مسیر آزادراهی و جاده قدیم قزوین-رشت بازگشایی شد راهنمایی و رانندگی مقصر تاخیر در امداد رسانی جاده‌های شمال آغاز پیش فروش محصولات ایران خودرو از صبح شنبه 26 بهمن تردد خودروها در همه محورهای اصلی گیلان در جریان است 2 علت اصلی گران شدن خودرو اعلام شد صاحبان خودروهای رها شده برای جابجایی به آزادراه قزوین-رشت برگردند آیا قیمت خودرو در شب عید ارزان می‌شود؟ استفاده از روش قرعه کشی در ثبت نام خودرو یک مُسکن است از سفر غیرضروری به گیلان خودداری کنید تاکید بر تشدید نظارت بربازار خودرو الزام تردد با زنجیرچرخ در جاده‌های گیلان و زنجان آزادراه قزوین-رشت همچنان مسدود است ترافیک 10 کیلومتری در ورودی رشت رانندگان مراقب تصادف زنجیره‌ای باشند تردد با زنجیر چرخ در محور های 8 استان محورهای مواصلاتی دماوند باز است راه های البرز لغزنده است وضعیت راه‌های کشور در 22 بهمن زلزله مالی در جاده مخصوص واردات خودروهای هیبریدی و بنزینی در انتظار تصمیم رییس جمهور ممنوعیت تردد کامیون و اتوبوس از هراز و چالوس محدودیت‌ ترافیکی جاده‌های شمالی تا 26 بهمن اعلام شد آمادگی راهداری برای کولاک برف در گیلان و مازندران کولاک در محورهای سه استان تعیین قیمت در حاشیه بازار، راه حذف دلالان خودرو آزادراه تبریز - زنجان بازگشایی شد ترافیک در آزادراه کرج-تهران سنگین است بازار خودرو از جای دیگری دستور می‌گیرد خودروسازان 300 هزار خودرو معوق دارند لزوم تردد با زنجیر چرخ در محورهای چهار استان کولاک شدید مانع بازگشایی راه‌های ارتباطی کردستان شد اصلاحیه بخش نامه 4281-طرح مشارکت در تولید خودرو 207 دستی پانوراما -بهمن 98 طرح جدید مشارکت در تولید پژو 207 دستی پانوراما اعلام شد +جدول استعفاء یا عزل؛ دولت با مسببان گرانی خودرو چه برخوردی می‌کند؟ قطعه‌سازان اهل خودروسازی؟ فعالیت 80 دستگاه تردد شمار آنلاین در سیستان و بلوچستان از امروز جاده‌ها دوباره برفی می‌شود آخرین وضعیت ترافیکی در جاده‌های استان البرز خودرو کارخانه‌ای در شب عید گران نمی‌شود وضعیت ترافیکی محور‌های مواصلاتی در 18 بهمن اعضای هیات مدیره انجمن قطعه‌سازان انتخاب شدند تردد در محور هراز و چالوس روان است اعضای هیات مدیره انجمن قطعه‌سازان انتخاب شدند هدف اصلی کمک صنعت دفاعی به خودروسازان، شکستن تحریمها است وزارت صمت مجوز ترخیص 1048 خودرو وارداتی را صادر کرد تردد کشنده‌ها در محور بجنورد-اسفراین ممنوع شد اسامی محورهای مسدود در کشور جوی آرام و ترافیکی روان در اکثر محورهای مواصلاتی کشور تقویت سیستم‌های پیامکی اعلام تخلفات و کنترل پهپادی جاده‌ها ترافیک نیمه سنگین در محدوده ورودی پایتخت مسئول آشفتگی بازار خودرو معرفی شد معمای تعیین قیمت خودرو در بازار ترافیک کندوان کاهش می‌یابد بیش از 14 میلیون تخلف عدم رعایت فاصله طولی رانندگی در اردبیل ثبت شد آغاز پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک توربو از صبح دوشنبه +جدول جاده‌های استان‌ تهران لغزنده است لزوم تردد با زنجیر چرخ در چهار محور راه های مواصلاتی بین شهری باز است کولاک و مه در برخی از جاده های زنجان حاکم شده است تردد تنها با زنجیر چرخ امکان دارد قیمت جدید خودرو SWM سیف خودرو مسدود شدن راه ارتباطی 15 روستای هشترود بر اثر کولاک تندباد به چندین خودرو در جاده خلخال - اسالم آسیب زد هشدار ریزش «بهمن» در جاده‌های کوهستانی قیمت خودرو پایین می‌آید؟ وضعیت ترافیکی محور‌های مواصلاتی در 11 بهمن ترافیک در محور هراز سنگین است پیش‌بینی مقصد بازار خودرو پس از ماجرای بنزین تردد روان در محور‌ چالوس و هراز شنبه در پایتخت برف و باران داریم ‌ ادامه اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران جاده چالوس یک‌طرفه می‌شود ترافیک سنگین در محور هراز و چالوس افزایش 17.8 درصدی تردد در محورهای برون شهری پیش فروش عادی ایران خودرو ویژه ١٢و ١٣بهمن ماه ٩٨ +جدول تردد روان در محورهای شمالی مه غلیظ تمام جاده های زنجان را فرا گرفته است مه گرفتگی در جاده های ٣استان راهکار کاهش قیمت تمام‌شده خودرو فروش فوری-اعتباری کوییک R از صبح دوشنبه آغاز شد جامعه قطعه سازان بدون دعوت اعضا مجمع برگزار می‌کند آغاز محدودیت ترافیکی برای خودروهای سنگین در محورایلام-سرابله طرح جدید مشارکت در تولید پژو 207 پانوراما اعلام شد سبقت در ثبت نام خودرو با دوپینگ‌های میلیونی تردد بیش از 220 میلیون خودرو در محورهای آذربایجان‌شرقی خودرو ارزان می‌شود؟ سهم 17 درصدی وسایل نقلیه سنگین در جاده‌های قزوین انسداد 16 جاده به دلیل نبود ایمنی و آب‌بردگی‌ تردد با زنجیر چرخ در جاده‌های 6 استان تردد در محورهای اصلی آذربایجان‌شرقی عادی است بی‌برنامگی برای تخلیه تقاضای بازار استقرار کامل مأموران پلیس راه در جاده‌ها برفی شدن راه‌های نیمه شمالی کشور تا 24 ساعت آینده قیمت جدید لاستیک خودرو در بازار کدام محورها مسدود هستند؟ احتمال محدودیت ترافیکی در جاده چالوس بارش برف و باران در جاده‌های 8 استان امدادرسانی به بیش از 258خودرو طی برف اخیر در کهگیلویه و بویراحمد خودروهای پاک معاف شدند جاده‌ها هر نیم ساعت جان یک نفر را می‌گیرند جلوگیری ازتردد خودروهادر آزاد راه پل‌زال محدودیت ترافیکی پایان‌ هفته در جاده‌های شمال تردد در تمامی جاده فارس در جریان است مردم از تردد غیرضروری در گردنه تونل آزادی خودداری کنند برف و باران در محورهای اکثر استان‌ها بارش شدید برف سطح جاده های زنجان را لغزنده کرده است رانندگان از سفرهای غیر ضروری در محورهای لرستان پرهیز کنند برف و باران در جاده‌های 13 استان فروش فوری پارس اتوماتیک و پژو 405 از صبح پنج شنبه برف و باران در جاده‌های 13 استان با 60 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول لغزندگی برخی محورهای مواصلاتی خراسان جنوبی قیمت روز خودرو در 30 دی افت شدید بازار خودرو در سال 2019 برف و باران پراکنده در جاده‌های 8 استان وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور عرضه مواد اولیه داخلی با نرخ جهانی موجب افزایش قیمت خودروها شده است قیمت خودروهای داخلی در بازار30 دی قیمت خودروهای وارداتی در بازار 30 دی لزوم تردد با زنجیر چرخ در محورهای 7 استان برف و باران در جاده‌های 22 استان حمایت دولت به هموار کردن مسیر برای قطعه سازان یک ضرورت است مجلس از قطعه‌سازان در تعمیق ساخت داخل قطعات حمایت می‌کند تردد در محورهای اصلی مواصلاتی در جریان است وضعیت محور‌های مواصلاتی در 29 دی برف و باران در جاده‌های 18 استان قیمت خودروهای داخلی در بازار29 دی قیمت خودروهای وارداتی در بازار 29 دی انتقاد قطعه سازان از اعمال جریمه توسط بانک مرکزی بابت دیرکرد تسویه ارزی جزئیات ارتقاء‌خودروها به استاندارد یورو 5 پیش‌بینی قیمت خودرو در هفته پیش‌رو خودروهای زیر 150 میلیون بازار تهران +جدول قیمت روز خودرو در 28 دی رانندگان در گردنه‌های کوهستانی ایلام با احتیاط رانندگی کنند حمایت همه جانبه ایران‌خودرو از قطعه‌سازان سراسر کشور بارش برف و باران در محورهای 12 استان قیمت خودروهای داخلی در بازار28 دی قیمت خودروهای وارداتی در بازار 28 دی دنا پلاس اتوماتیک نیامده در بازار اوج گرفت! ایران خودرو صبح شنبه چه خودرویی را پیش فروش می کند ؟ وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور تردد در جاده‌های اشنویه بدون زنجیر چرخ امکان‌پذیر نیست محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های کشور تا صبح فردا بازگشایی اغلب جاده‌های مسدود هرمزگان و سیستان‌‌‌وبلوچستان قیمت روز خودرو در 26 دی استان مرکزی رتبه چهارم تردد خودرو در جاده‌های کشور را به خود اختصاص داد آرامش نسبی در بازار خودرو قیمت خودروهای وارداتی در بازار 26 دی اختلاف قیمت 13 تا 44 میلیون تومانی خودروهای زیر 100 میلیون از کارخانه تا بازار تخریب‌ 110 دهنه پل جاده‌ای درسیلاب سیستان‌‌وبلوچستان افزایش قیمت خودروها ناشی از نوسانات بازار است قیمت روز خودرو در 25 دی تردد در راه‌های کوهستانی یزد تنها با زنجیرچرخ خودروهای 200میلیونی بازار تهران + جدول ترافیک‌ سنگین در آزادراه قزوین-کرج و جاده شهریار-تهران قیمت خودروهای داخلی در بازار25 دی عوامل گرانی بازار خودرو چیست؟ فروش فوری دو محصول ایران خودرو در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه قیمت روز خودرو در 24 دی خودرو ارزان نمی‌شود قطعه سازی باعث زنده نگه داشتن خودروسازی می شود قیمت جدید خودروهای داخلی در بازار 24 دی قیمت خودروهای وارداتی در بازار 24 دی شرایط تبدیل تعهدات هاوال به سایر محصولات تولیدی شرکت بهمن موتور تردد در محورهای نقده روان است سطح 22 هزار کیلومتر جاده در خراسان رضوی برف‌روبی شد راه‌های آذربایجان‌شرقی باز و لغزنده است برای سفر به شمال و غرب کشور زنجیرچرخ همراه داشته باشید تمام محورهای مواصلاتی اصلی آذربایجان شرقی باز است قیمت روز خودرو در 23 دی برف و مه گرفتگی در جاده‌های 4 استان قیمت خودروهای وارداتی در بازار23 دی قیمت خودروهاى داخلى در بازار23 دی کاهش تاثیر وام خودروسازان با تاخیر در پرداخت خودروسازان در پیچ واگذاری وکالتی خودرو نخرید بازگشایی تمامی محور‌های مسدود جنوبی کشور تا پایان امروز تمامی راه‌های خراسان رضوی باز است قیمت روز خودرو در 22 دی بارش سنگین برف درتایباد 60 نقطه حادثه خیز در جاده های اصفهان وجود دارد جاده های آذربایجان غربی مه آلود است 5 هزار میلیارد تومان از بدهی قطعه‌سازان تسویه می‌شود تردد در تمام راه‌های مواصلاتی یزد برقرار است خودروها را از مراکز شناسنامه‌دار بخرید قیمت جدید خودروهای وارداتی (22 دی 98) آخرین تغییرات قیمت خودروهای داخلی انسداد 25 جاده به دلیل سیلاب و نبود ایمنی اغلب جاده‌های استان یزد لغزنده است بارش برف و باران در جاده‌ها شرایط فروش دنا پلاس اتوماتیک توربوشارژ +جدول دریافت مالیات از خرید و فروش خودرو، بساط سوداگران را جمع می‌کند برخی از محورهای استان اصفهان لغزنده است سه محور ارتباطی مسدود کرمان، بازگشایی شد قیمت روز خودرو در 21 دی کروز با افزایش ظرفیت تولید خودروسازان بیشترین سهم را در تامین قطعات دارد انسداد 15 جاده در 2 استان به دلیل آبگرفتگی آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌ها تمامی جاده‌های کوهستانی مازندران برفی است جذب 40 هزار نفر در صنعت قطعه‌سازی با رونق خودروسازی تردد خودروها در جاده‌های روستایی یزد با زنجیرچرخ امکان‌پذیر است قیمت جدید خودروهای داخلی در بازار 21 دی ماه قیمت خودروهای وارداتی در بازار21 دی توصیه پلیس راه: شبانه سفر نکنید قرار گرفتن ایران در "وضعیت هشدار" حوادث جاده ای در شاخص‌های بهداشت جهانی تردد در محور‌های برون شهری کاهش یافت بارش برف، باران و تگرگ در برخی استان‌ها قیمت جدید خودروهای داخلی در بازار 19 دی متهم گریخت موج دیگری از بی‌ثباتی در بازار خودرو واردات خودروهای سبک و سنگین معدنی با منشاء ارز خارجی در سال99 خودروهای 200میلیونی بازار تهران +جدول 100 هزار خودرو وارد استان کرمان شد قیمت روز خودرو در 18 دی چرا خودرو در مقابل کاهش قیمت مقاومت نشان می‌دهد؟ قیمت خودروهای داخلی در بازار18 دی قیمت خودروهای وارداتی در بازار18 دی فروش فوری جیلی GC6 ویژه نیمه دوم دی ماه قیمت روز خودرو در 17 دی اعلام وضعیت قرمز برای جاده‌های برفی دید افقی در محورهای اشنویه به کمتر از 50 متر رسید ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه قزوین-کرج و هراز ‌محدودیت ترافیکی در جاده قدیم قم-تهران تا ساعت 20 امروز لیست قیمت خودرو‌های 100 تا 150 میلیون تومانی در بازار تهران محورهای خراسان شمالی لغزنده است تردد کامیون در جاده قدیم قم_ تهران ممنوع شد تردد در محور‌های چالوس، فیروزکوه، هراز روان است پیش فروش صبح دوشنبه ایران خودرو به تعویق افتاد +جدول آغاز پیش فروش پژو 207 با سقف پانوراما از چهارشنبه 250 راهدار برای جلوگیری از انسداد راه‌های قزوین دست به کار شدند خودروهای زیر 100میلیون بازار تهران + جدول قیمت روز خودرو در 15 دی قیمت خودرو این ماه می‌شکند! راه‌های آذربایجان‌شرقی باز و لغزنده است کاهش دید افقی و لغزندگی برخی محورهای مواصلاتی خراسان جنوبی گردنه‌ها و مسیرهای کوهستانی استان سمنان لغزنده است برف و باران در جاده‌های 17 استان قیمت خودروهای وارداتی در بازار15 دی پیش فروش سایپا کوییک همچنان ادامه دارد خودروهای زیر 150 میلیون بازار تهران +جدول قیمت روز خودرو در 14 دی بارش برف تردد در جاده‌های مهاباد را با مشکل مواجه کرد بارش برف و باران در جاده‌های ١٢استان استفاده از زنجیر چرخ در جاده های زنجان ضروری است ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج - تهران کدام خودرو را می‌توان تا مبلغ 200 میلیون تومان خرید؟ ثبت‌نام خودرو به اسم کودکان شیرخواره! وضعیت محور‌های مواصلاتی در 13 دی آمادگی برای روزهای برفی آینده و ممنوعیت تردد برای تریلی‌ها راهکار کاهش قیمت خودرو از زبان رئیس اتحادیه نمایشگاه داران تمام راه‌های مواصلاتی اصلی و فرعی هشترود باز است بارش برف و باران در جاده‌های خراسان قیمت روز خودرو در 12 دی برف و باران در جاده‌های چهار استان قیمت خودروهای داخلی در بازار 12 دی قیمت خودروهای وارداتی در بازار12 دی خرید شب عید خودرو جلو افتاد خودروسازان تا پایان سال 99 واگذار می شوند برنامه پیش فروش محصولات ایران خودرو از شنبه تا دوشنبه هفته آینده + جدول قیمت خودرو لوکس در بازار تهران +جدول کولاک برف و مه در برخی جاده‌ها از جمعه بازار خودرو شرق تبریز بهره‌برداری شد قیمت انواع خودرو هیبریدی در بازار تهران؟ ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-تهران مه گرفتگی و بارش برف و باران در محورهای شش استان قیمت خودروهای داخلی در بازار 11 دی قیمت خودروهای وارداتی در بازار11 دی فروش فوری کوییک دنده از صبح فردا جدیدترین شرایط فروش ایران خودرو شرط استفاده ایران‌‌ خودرو و سایپا از مصوبه افزایش 10 هزار میلیارد تومانی برف و باران در هر از و کندوان آخرین قیمت خودرو بعد از افزایش نرخ بنزین +جدول 10 هزار تخلف اضافه بار در جاده‌های خراسان رضوی ثبت شد قیمت روز خودرو در 10 دی تاخیر یک ماهه در تحویل فروش فوری خودرو قیمت خودروهای داخلی در بازار10 دی 98 قیمت خودروهای وارداتی در بازار10 دی فروش فوری پژو 405 و پژو پارس از چهارشنبه توسط ایران خودرو دلالان خودرو ربات‌دار شده‌اند با 60 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول قیمت روز خودرو در 9 دی فروش فوری سایپا کوییک از صبح فردا+جدول شرایط 6 منطقه متولی بررسی شکایت بازار خودرو در کشور فعال شد قیمت روز خودرو در 8 دی ترافیک روان در اکثر جاده‌ها قیمت خودروهای داخلی در بازار8 دی 98 قیمت خودروهای وارداتی در بازار8 دی تکمیل و عرضه 5 هزارو 299 دستگاه خودرو دردو روز رانندگان در شرایط نامساعد جوی سرعت مطمئنه را رعایت کنند با700 میلیون چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول اختصاص 7200میلیارد تومان وام به خودروسازان جدیدترین قیمت خودروهای پرتیراژ داخلی برف و باران در جاده‌های 7 استان قیمت روز خودرو در 7 دی کولاک و مه در برخی از جاده های زنجان حاکم شده است قیمت خودروهای داخلی در بازار7 دی 98 قیمت خودروهای وارداتی در بازار7 دی موافقت رییس‌جمهور با افتتاح قطعه دوم آزادراه تهران - شمال تا 1400 کاهش 5 درصدی تردد در جاده‌های کشور محدودیت‌های ترافیکی در محورهای منتهی به پایتخت قیمت جدید خودروهای داخلی در بازار - 5 دی ماه آرامش، بازار خودرو را فرا گرفت قیمت خودروهای داخلی و وارداتی در بازار 5 دی 98 با 100 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول تردد روان در تمامی جاده ها 10هزار میلیارد تسهیلات برای خودروسازان در نظر گرفته شد قیمت خودروهای داخلی در بازار3 دی 98 قیمت خودروهای داخلی در بازار2 دی 98 شکستن رکورد در ایران خودرو با تولید 2300 دستگاه خودرو قیمت روز خودرو در یکم دی اعمال محدودیت ترافیکی در هراز ترافیک نیمه سنگین در آزادره کرج-تهران ترافیک روان در جاده‌های کشور قیمت خودروهای داخلی در بازار 30 آذر 98 ترافیک پرحجم در دو "محور کرج–چالوس" و "قزوین-کرج" وضعیت جاده‌ها در 29 آذر کدام خودروها رکورد کاهش قیمت را زدند؟ تردد روان در محور چالوس و هراز نقاط حادثه‌خیز جاده‌های کرمانشاه اصلاح شد وضعیت قیمت خودرو در روز پنجشنبه انسداد 16 جاده به دلیل آبگرفتگی و نبود ایمنی قیمت روز خودرو در 28 آذر وضعیت جاده‌ها در 29 آذر کاهش حباب قیمتی در بازار خودرو قیمت خودروهای داخلی در بازار 28 آذر وزارت دفاع ایران در ساخت قطعات به خودروسازان کمک خواهد کرد طرح جدید فروش اقساطی پژو 405 جی ال ایکس و پارس TU5 از شنبه لغزندگی برخی محورهای خراسان جنوبی خودروهای 200میلیونی بازار + جدول محدودیت ترافیکی پایان هفته در راه‌ها قیمت خودرو ژاپنی در بازار تهران +جدول مشتری در بازار خودرو کمیاب شد فعلا گرانی از بازار خودرو رفت امید به کاهش واژگونی‌ها با تغییر در مبلمان جاده‌ای استان سمنان تردد در محورهای مواصلاتی شهرستان نهاوند برقرار و روان است استان مرکزی رتبه هفتم نرخ تردد در کشور را داراست بارش برف و باران در جاده‌های کشور ایران خودرو در روز چهارشنبه چه خودروهایی را پیش فروش می کند ؟ مسیر جدید تامین نقدینگی قطعه‌سازان امضای تفاهمنامه 6500 میلیارد تومانی بین وزارت نفت و خودروسازان تامین نقدینگی موردنیاز قطعه سازان ظرف دو هفته آینده خودروهای زیر 100میلیون بازار تهران +جدول سرقت روشنایی معضل تازه راه‌های سمنان با700 میلیون چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول مه گرفتگی در جاده‌های 10 استان بازار خودرو ریزشی شد، قیمت‌ها عقب نشستند بارش برف و باران در محورهای 11 استان آغاز طرح امداد زمستانه اورژانس 115 در مازندران آخر هفته‌ با طعم نوسان شدید قیمت خودرو قیمت روز خودرو در 21 آذر قیمت جدید خودروهای داخلی در بازار تهران امروز پنجشنبه مه گرفتگی در پنج محور مواصلاتی کشور شرایط جدید پیش فروش دنا پلاس و پژو 207i اعلام شد سهم 44 درصدی بزرگراه‌ها و آزادراه‌ها از تصادفات جاده ای استان مرکزی خودروهای 200میلیونی بازار + جدول باران و برف در محورهای هفت استان بازدهی سرمایه‌گذاری در بازار خودرو کراس اوور جدید ام وی ام را بشناسید (+تصاویر ) تردد روان در جاده‌های کشور ترافیک صبحگاهی معابر بزرگراهی پایتخت در 19 آذر ماه عارضه‌ هفت گانه قطعه‌سازی قیمت خودروهای داخلی در بازار 19 آذر قیمت روز خودرو در 18 آذر توصیه‌هایی برای خریداران خودرو بازار خودرو در روزهای دلار 13 هزار تومانی بارش برف و باران در محورهای دو استان/ انسداد 4 محور به دلیل آبگرفتگی بارش برف و باران در چندین استان از حال و روز بازار خودرو چه خبر؟ قیمت خودروهای داخلی در بازار 18 آذر شرایط فروش فوری ایران خودرو در روز سه شنبه طرح جایگزینی خودروهای کارکرده ام وی ام و چری با شرایط ویژه قیمت روز خودرو در 17 آذر برف، جاده‌های همدان را لغزنده کرد در این محورها از زنجیرچرخ استفاده کنید تفاوت قیمت خودروهای دوگانه‌سوز با تک‌سوز چقدر است؟ + آخرین نرخ‌ها ویراژ قیمت خودرو روی سلولهای خاکستری مردم! مهار بازار خودرو با چه ابزاری؟ فروش فوری اقساطی خودرو سایپا 131 از فردا جهش فروش خودرو در آلمان جدیدترین قیمت خودروهای داخلی در بازار+ جدول فرسوده‌هایی که دوگانه سوز می‌شوند پیش‌بینی قیمت خودرو تا 3 ماه آینده خودرو ارزان مى شود؟ بارش برف و باران در اکثر محورهای مواصلاتی کشور تولید مشترک خودروهای روسی در ایران جدی شد فروش اقساطی پژو پارس و 405 از یکشنبه کندوان یک‌طرفه می‌شود بارش برف و باران در محورهای 6 استان بارش برف و باران در برخی جاده‌های کشور قیمت روز خودرو در 14 آذر پاییز سرد بازار خودرو قیمت خودرو تویوتا در بازار تهران +جدول چانه‌زنی خودروسازان برای تغییر استاندارد آلایندگی خودروهای 200میلیونی بازار تهران +جدول قیمت خودرو پژو در بازار تهران +جدول متوسط تردد ساعتی راه های البرز سه برابر شاخص کشوری ارزان‌ترین خودروها بعد از افزایش قیمت بنزین +جدول ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران شوک دومی که به بازار خودرو وارد شد! قیمت خودروهای داخلی در بازار 13 آذر آخرین قیمت خودرو بعد از افزایش نرخ بنزین +جدول بخربفروش‌های خودرویی پشیمان شدند دلالان باعث افزایش قیمت‌ها شدند قیمت روز خودرو در 12 آذر ‌برف و باران در بسیاری از جاده‌ها آشفتگی در بازار افزایش قیمت ارز از 11 هزار و 500 به 12 هزار و 300 تومان روی بازار خودرو اثر گذاشته است تصویب افزایش 10 هزار میلیارد تومانی حد اعتباری خودروسازان در دولت افزایش دوباره قیمت خودروهای داخلی با 60 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول قیمت روز خودرو در 11 آذر لغزنده بودن اکثر محورهای مواصلاتی استان ایلام با 100 میلیون تومان چه خودرویی می‌توان خرید؟ بارش در جاده‌های برخی استان‌ها چه جاده‌هایی در زمستان بسته نمی‌شوند؟ قیمت خودروهای وارداتی در بازار11 آذر فروش فوری و اعتباری پراید 131 از سوی سایپا برای تنظیم بازار و حذف نقش واسطه‌ها بازار خودرو بر مدار افزایش خودروهای زیر 100میلیون بازار تهران +جدول قیمت روز محصولات سایپا (10 آذر 98) + جدول قیمت روز خودرو در 10 آذر قیمت خودروهای داخلی در بازار 10 آذر با 700میلیون چه خودرویی می‌توان خرید؟ + جدول قیمت روز خودرو در 9 آذر آینده قیمت خودروهای داخلی و وارداتی تا آخر 98 قیمت خودروهای داخلی در بازار 9 آذر قیمت خودروهای وارداتی در بازار9 آذر فروش فوری محصولات ایران خودرو از پس فردا خرید قطعه خارجی خودرو که در کشور تولید می‌شود، ممنوع است قیمت جدید بنزین بازار کدام خودروها را داغ کرد؟ پیش بینی قیمت خودرو در زمستان 98 بارش باران در جاده‌های 6 استان کشور جدیدترین وضعیت قیمت‌ها در بازار خودرو جدیدترین قیمت خودروهای داخلی امروز پنجشنبه در بازار تهران مالیات بر خرید خودرو در راه است؟ صعود دنباله‌دار قیمت خودرو در بازار دنده معکوس گرانی در بازار خودرو قیمت روز خودرو در 6 آذر قیمت خودروهای داخلی در بازار 6 آذر قیمت خودروهای وارداتی در بازار6 آذر قیمت خودروهای داخلی در بازار 5 آذر قیمت خودروهای وارداتی در بازار5 آذر افزایش 10 میلیون تومانی قیمت خودروهای گازسوز با 100 میلیون تومان چه خودروهایی می‌توان خرید؟ قیمت روز خودرو در 4 آذر آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور در 4 آذر ماه قیمت خودروهای داخلی در بازار4 آذر قیمت خودروهای وارداتی در بازار4 آذر قیمت خودرو از نفس افتاد خودروهای زیر 100میلیون بازار تهران +جدول قیمت روز خودرو در 3 آذر تردد روان در محورهای تهران-شمال محدودیت ترافیکی راه های کشور در 3 آذر قطعات پژو 405 برای سمند و پارس قابل استفاده است قیمت خودروهای داخلی در بازار3 آذر قیمت خودروهای وارداتی در بازار3 آذر کاهش 6 میلیون تومانی قیمت خودروهای داخلی برف و باران در هراز و آزادراه قزوین-رشت بارش برف و باران در جاده‌های شمالی کشور قیمت روز خودرو در 2 آذر تردد روان در محور‌های هراز، فیروزکوه و چالوس ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه قزوین‌-تهران قیمت خودروهای داخلی در بازار 2 آذر قیمت خودروهای وارداتی در بازار 2 آذر بارش برف و باران در جاده‌های 3 استان آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور با400میلیون چه خودرویی می توان خرید؟ +جدول افزایش 7.2 درصدی تردد جاده ای نسبت به روز گذشته قیمت روز خودرو در 30 آبان اعمال محدودیت ترافیکی در کندوان قیمت خودروهای داخلی در بازار 30 آبان قیمت خودروهای وارداتی در بازار 30 آبان دوپینگ قیمت خودرو با نرخ ارز بارش برف و لغزندگی در محور هراز محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته اعلام شد بارش برف و باران در محورهای 17 استان کشور موافقت وزیر راه با اصلاح نقاط حادثه خیز جاده‌ها به روش تهاتر بارش سنگین برف در جاده‌های مازندران 35 خودرو گرفتار در برف توسط راهداران استان مرکزی رها سازی‌ شدند برف و باران در محورهای تهران-شمال و برخی جاده‌ها‌ی کشور قیمت روز خودرو در 29 آبان کدام جاده‌ها برفی و بارانی است؟ قیمت خودروهای داخلی در بازار 29 آبان قیمت خودروهای وارداتی در بازار 29 آبان برف و باران در جاده‌های 13 استان قیمت روز خودرو در 28 آبان خدمات حمل و نقل در محور آستارا-اردبیل ساماندهی می‌شود سایت فروش اینترنتی ایران خودرو فعال است تردد در محورهای کوهستانی گیلان تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است آخرین قیمت خودرو بعد از افزایش نرخ بنزین +جدول 23هزار میلیارد تومان؛ میزان بدهی خودروسازان به قطعه‌‌سازان بارش برف و باران در اکثر محورهای مواصلاتی برف و باران در استان سمنان شدت می‌گیرد قیمت خودروهای وارداتی در بازار 28 آبان تمامی محورهای مواصلاتی اردبیل باز است رئیس پلیس راه اردبیل: تردد از جاده خلخال - اسالم فقط با زنجیرچرخ امکان‌پذیر است قیمت روز خودرو در 27 آبان مردم از سفر غیرضروری به مناطق کوهستانی سمنان خودداری کنند بارش برف در محورهای کوهستانی استان سمنان قیمت خودروهای داخلی در بازار 27 آبان قیمت خودروهای وارداتی در بازار 27 آبان رفتار بازار خودرو پس از ماجرای بنزین بارش برف و باران در محورهای 18 استان کشور قیمت خودروهای هیبریدی تا 100 میلیون تومان افزایش یافت برف و باران در جاده‌های 15 استان کشور بازار خودرو در انتظار ریزش قیمت‌ها تردد در تمام محورهای مرکزی جریان دارد واکنش سرد بازار خودرو به افزایش قیمت بنزین قیمت خودروهای میلیاردی در بازار تهران؟ +جدول قیمت روز خودروهای داخلی در 26 آبان قیمت روز خودروهای وارداتی در 26 آبان آمادگی کامل راهداری برای خدمات‌رسانی در جاده‌ها کاهش 25 درصدی ترافیک راه‌ها تدابیر پلیس راه تهران بزرگ برای بازگشایی آزادراه تهران_ قم گردنه قوچک از تردد غیرضرور در آزادراه تهران - قم و محورهای لواسانات خودداری کنید هیچ مسدودیتی در راه‌های اصلی و فرعی کشور وجود ندارد قیمت روز خودرو در 25 آبان "بارش برف پاییزی" در جاده‌های شمالی کشور آخرین وضعیت راه‌های کشور در بارش‌های اخیر جاده‌های 7 استان، برفی قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 25 آبان آیا قیمت خودرو در شب عید گران خواهد شد؟ رشد 1.6 درصدی تردد در راه ها در 24 ساعت گذشته قیمت روز خودرو در 23 آبان خودروهای پرفروش بریتانیا قیمت جدید خودروهای داخلی در بازار تهران بازار خودرو در دست انداز قیمت سوداگری در بازار خودرو افزایش قیمت‌ها در بازار خودرو اینفوگرافیک؛ قیمت روز خودرو جاده‌های کوهستانی سمنان نیازمند ایجاد راه اضطراری فرار است امـسال خـودرو گران نمی‌شود با 100 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول قیمت روز خودروهای پرفروش در 22 آبان خیلی "بی‌پول" شده‌ایم! قیمت خودرو مرسدس بنز و ب.ام.و در بازار +جدول زمزمه افزایش قیمت در بازار خودرو آخرین قیمت خودرو در بازار تهران +جدول قیمت روز خودرو‌های داخلی در سه شنبه 21 آبان سه مانع در عدم کاهش قیمت خودرو با وجود افت دلار قیمت روز خودرو‌های داخلی در 20 آبان 98 چرایی تردد کامیون‌های دودزا در روزهای آلوده تهران به رغم ممنوعیت به کامیون نچسبید جدیدترین قیمت خودروهای وارداتی پرطرفدار شرایط فروش اعتباری برخی خودروهای سایپا اعلام شد شرایط جدید پیش فروش محصولات ایران خودرو اعلام شد شرایط فروش اعتباری کاپرا اعلام شد هیجان‌ در بازار خودرو و سیگنال‌های اشتباه مسئولان خودروهای زیر 100میلیون بازار تهران +جدول انسداد محور هراز از فردا آخرین قیمت روز خودرو‌های داخلی در 19 آبان 98 رایزنی برای تامین نقدینگی آزادراه اصفهان-نطنز-کاشان مرمت و ایمن سازی می‌شود امکان کاهش قیمت خودروهای داخلی در بازار خودروهای زیر 150 میلیون بازار تهران +جدول ترافیک نیمه سنگین در ورودی پایتخت قیمت روز خودرو‌های داخلی در 18 آبان 98 انسداد روزانه محور هراز از دوشنبه قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 18 آبان ترافیک سنگین در چالوس و هراز آشکارسازی 1585 نقطه پرحادثه جاده‌ای همه راه‌های مواصلاتی آذربایجان شرقی باز است ممنوعیت تردد خودروهای شخصی در معابر منتهی به مناطق زلزله‌زده تمام محورهای مواصلاتی اصلی استان‌های زلزله‌زده باز است ترافیک نیمه‌سنگین در آزاد راه تهران - کرج آخرین قیمت خودرو‌های پرفروش در 16 آبان 98 + جدول ترافیک روان در همه جاده‌ها خودروهای‌ خارجی دست‌دوم چند؟ +جدول وجود 3 هزار و 392 نقطه حادثه خیز در کشور تردد در محور‌های هراز، فیروزکوه و چالوس روان است آخرین وضعیت قیمت‌ها در بازار خودرو پشت‌ پرده افزایش قیمت خودرو در هفته‌های اخیر بهترین خودرو‌های دست دوم با بودجه 50 تا 60 میلیونی آخرین وضعیت ترافیکی آزادراه تهران-قم اعلام شد سوداگران از بازار خودرو خارج می‌شوند؟ پراید بالاتر از مرز روانی ماندگار شد ترافیک سنگین جاده کندوان را یکطرفه کرد «کرج» به «چالوس» یکطرفه شد افزایش 18.4 درصدی تردد‌های جاده‌ای نسبت به روز گذشته جولان قیمت‌ها در بازار خودروهای داخلی محدودیت‌های ترافیکی تا 18 آبان قیمت انواع سواری‌های شاسی بلند در بازار تهران +جدول محورهای کرمان - بافت و رابر به سامانه ثبت تخلف مجهز شدند جایگاه سوخت جاده کندوان دوباره فعال شد ترافیک روان در تمامی محورهای مواصلاتی جدیدترین قیمت خودروهای پرتیراژ داخلی در بازار آخرین قیمت خودرو در بازار تهران +جدول با 60 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول آخرین قیمت خودرو‌های پرفروش در 14 آبان 98 + جدول ترافیک روان در محورهای تهران-شمال ترافیک در آزادراه‌های قزوین-کرج-تهران سنگین است قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 14 آبان قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 14 آبان چرا پراید دوباره 50 میلیون تومان شد؟ قیمت خودروهای سایپا امروز 98/08/13 قیمت خودروهای ایران خودرو امروز98/08/13 آخرین قیمت خودرو‌های پرفروش در 13 آبان 98 + جدول ترافیک در آزادراه کرج- تهران نیمه سنگین است 20 درصد قطعات خودرو در بازار داخلی است دلیل گرانی خودرو عدم تعادل بین عرضه و تقاضا است چرا قیمت‌ها در بازار افزایش یافت؟ کاهش 99 درصدی تولید برلیانس در کشور قیمت لاستیک خودرو تا پایان سال ثابت می‌ماند شرایط پیش فروش محصولات ایران‌خودرو اعلام شد آغاز ترخیص خودروهای دپو شده از فردا بارش برف در گردنه اسالم بارش باران در جاده‌های شمالی کشور ادامه دارد محور مازندران - گلستان به طور موقت باز شد بارش برف و باران در محورهای شمالی کشور پیش فروش خودرو باعث افزایش قیمت خواهد شد جاده‌های بی‌کیفیت با طعم حادثه برای رانندگان توزیع ناعادلانه تسهیلات بانکی میان قطعه‌سازان 207 اتومات دو میلیون تومان بالا رفت آخرین قیمت خودرو‌های پرفروش در 11 آبان 98 + جدول تردد در جاده‌های برون شهری 11 درصد افزایش یافت صنعت خودرو 10 هزار میلیارد تومان بهره به بانک‌ها پرداخت کرد آخرین نرخ انواع خودرو در بازار آسیب صنعت قطعه در پی مشکلات خودروسازان آخرین قیمت خودرو‌های پرفروش در 9 آبان 98 + جدول چه عواملی بر تعیین قیمت خودرو دست دوم تأثیرگذار هستند؟ جدول قیمت جدید خودروهای داخلی در بازار تهران شناسایی گلوگاه‌های فساد رکود پاییزی خودرو شرایط فروش کاپرا ٢ از سوی بهمن موتور اعلام شد افزایش قیمت خودرو محدودیت ترافیکی در محورهای تهران-شمال‌ رانندگان با سرعت مطمئنه از جاده‌های کردستان عبور کنند حذف آپشن چقدر روی قیمت خودروها تاثیر دارد؟ افزایش 5 درصدی تردد در راه‌های برون شهری جدیدترین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور قیمت خودروهای سایپا امروز 98/08/06 کاهش 6.1 درصدی تردد در جاده‌های کشور دنا 108میلیون معامله شد باران و مه ‌در برخی جاده‌های کشور مه و باران در جاده‌های 11 استان برخی راه ها لغزنده است قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 6 آبان با 60 میلیون تومان چه خودرویی می‌ توان خرید؟ + جدول ترافیک نیمه‌سنگین در امامزاده هاشم(ع) و آبعلی آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور اعلام شد این ‌محورها درگیر بارندگی و مه‌گرفتگی هستند قیمت خودروهای سایپا امروز 98/08/04 آخرین قیمت خودرو‌های پرفروش در 4 آبان 98 + جدول محدودیت‌‌ ترافیکی جاده‌ها در پایان ماه صفر ابلاغ شیوه‌نامه‌ سفرهای جاده‌ای برای زیارت امام رضا ترافیک در روزهای بارانی طبیعی است تاثیر عوامل داخلی بر گرانی خودرو قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 4 آبان قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 4 آبان رانندگان از جاده پلدختر- خرم‌آباد تردد نکنند کدام خودروها در مهر ماه نوسان قیمت داشتند؟ لغزندگی و کاهش دید در اغلب جاده‌های کشور پیش‌بینی قیمت خودرو در هفته آینده یکه‌زارع: افزایش 30 درصدی قیمت خودروها کذب محض است تردد روان در اغلب محورهای تهران-شمال آخرین قیمت خودرو‌های پرفروش در 2 آبان 98 + جدول قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 2 آبان قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 2 آبان چرا قیمت خودرو صعودی شد؟ طرح تبدیل محصولات ایران خودرو ویژه آبان ماه اعلام شد اخطاریه سازمان هواشناسی درباره لغزندگی جاده‌های کوهستانی قیمت خودروهای سایپا امروز 98/08/01 خودروهای 200میلیونی بازار تهران +جدول اعطای تسهیلات به قطعه‌سازان از محل سود وام‌های قبلی دنا 108 میلیون تومان شد آخرین قیمت خودرو‌های پرفروش در اول آبان 98 + جدول سطح جاده‌ها لغزنده است قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 1 آبان قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 1 آبان فروش اعتباری محصولات ایران خودرو فردا آغاز می شود تردد پرحجم و روان در محورهای با مبدأ پایانه‌های مرزی قیمت خودروهای سایپا امروز 98/07/30 آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور آخرین قیمت خودرو‌های پرفروش در 30 مهر 98 + جدول هشدار پلیس راه قزوین نسبت به لغزندگی سطح جاده‌ها نظارت مستقیم بر نحوه عملکرد ادارات برای احداث بزرگراه همت شمال باران در جاده‌های 9 استان جاده‌های کرمانشاه لغزنده‌اند سوناتا هیبرید GLS پنج میلیون تومان ارزان شد آیین‌نامه‌های مورد نیاز FATF در دولت تصویب شده است به روز رسانی تعهدات معوقه هفت محصول پر تیراژ ایران خودرو دادگاه مفسد فی‌الارض بودن متهمان پرونده پرهام را رد کرد اجداد اَبَر استیشن‌ها! نزدیک به 2 میلیون تردد خودرو در جاده‌های سمنان ثبت شد آخرین قیمت خودرو‌های پرفروش در 29 مهر 98 + جدول قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 29 مهر قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 29 مهر در کران بیکران فروش اقساطی سراتو و ساینا از سوی رایان سایپا خودروهای زیر 100میلیون بازار تهران +جدول آغاز مرحله سوم پیش فروش محصولات ایران خودرو از 30 مهرماه قیمت روز خودروهای تویوتا + جدول میزان دقت در قطعه سازی کروز فرا دقت است تردد ‌پرحجم در جاده‌های منتهی به پایانه‌های مرزی بلاتکلیفى ٢٣هزار میلیارد بدهى خودروسازان به قطعه سازان تخلیه اکثر پارکینگ‌ها در 4پایانه مرزی اربعین 8میلیون تردد در جاده های مرکزی طی دهه منتهی به اربعین ثبت شد آخرین قیمت خودرو‌های پرفروش در 28 مهر 98 + جدول لغزندگی سطح جاده‌های استان کرمانشاه رشد 11 درصدی تردد‌های برون شهری نسبت به روز گذشته قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 28 مهر قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 28 مهر فروش غالب خودروها با قیمت 97 خودرو و جاده‌ غیراستاندارد، از عوامل افزایش شمار مددجویان بهزیستی تردد در مرزها عادی است در کدام کشورها واردات خودروهای دست‌دوم محدودیت دارد؟ قیمت خودروهای داخلی در بازار تهران - 25 مهر آخرین قیمت خودرو‌های پرفروش در 25 مهر 98 + جدول منتظر خودروی جدید به جای پراید و 405 باشیم؟ از آغاز حذف پراید و پژو تا ضد حمله فولکس به ترکیه افت و خیز پاییزی بازار خودرو هیچ مشکل جاده‌ای خاصی را در ایام اربعین شاهد نبوده‌ایم واردات خودروهای دست‌دوم و نو در عراق قیمت خودرو تویوتا در بازار تهران +جدول آینده ایران خودرو از فعال بودن مرکز تحقیقات می گذرد خودروهای زیر 70 میلیون بازار تهران خودروهایی که فاکتور نمی‌شوند گره‌های ترافیکی در مسیر بازگشت زائران وجود ندارد یک‌طرفه شدن محور مهران-ایلام تردد روزانه 20 خودرو نقلیه عمومی از ملایر به مرز مهران آخرین قیمت خودرو‌های پرفروش در 24 مهر 98 + جدول ترافیک سنگین در مهران نگاهی دقیق به نوسانات قیمتی بازار خودرو قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 24 مهر قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 24 مهر اعلام موضع صریح وزیر صنعت درباره واردات خودرو افزایش 14 درصدی تردد خودروها در محورهای مواصلاتی قم محصولات سایپا در بازار چند قیمت است؟ 3 میلیون و 990 هزار تردد در جاده های استان همدان ثبت شد آخرین قیمت خودرو در بازار تهران +جدول خودرو بخریم یا نخریم؟ ترافیک نیمه سنگین در محورهای منتهی به مهران وضعیت ترافیکی در جاده‌های مرزی ایران با عراق آخرین قیمت خودرو‌های پرفروش در 23 مهر 98 + جدول حادثه رانندگی در جاده کرج - چالوس یک کشته برجای گذاشت تغییر سبد خرید خودرو قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 23 مهر قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 23 مهر گرانی خودرو مقطعی است، تقاضایی برای خرید نیست شرایط جدید فروش اقساطی ایران خودرو اعلام شد بازار پژو 2008 در اختیار دلالان است ترافیک روان در جاده های منتهی به مهران آخرین قیمت خودرو‌های پرفروش در 22 مهر 98 + جدول ترافیک روان و نیمه سنگین در مسیر برگشت زائران اربعین درخواست مجازات اعدام برای متهمان پرونده لیزینگ خودرو قیمت خودروهای ایران خودرو افزایش یافت جاده های مازندران لغزنده است ‌ترافیک پرحجم در محورهای منتهی به مرزهای چهارگانه تردد پرحجم و روان در محورهای منتهی به چهار پایانه مرزی اربعین 85 درصد از قطعات پس از فروش خودرو‌ها وارداتی است ریزش قیمت محصولات سایپا در بازار آزاد هر دقیقه 40 خودرو از مهران خارج می شود تردد 200 هزار خودرو به مهران پیش‌بینی بارش در محورهای ایلام و کرمانشاه آخرین قیمت خودرو‌های پرفروش در 21 مهر 98 + جدول درصد تردد زائران از مرز مهران پراید 111 از 47 میلیون تومان عبور کرد قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 21 مهر جزئیات ماجرای پیش‌فروش جدید خودرو 201 هزار خودرو وارد کرمانشاه شدند ترافیک سنگین در محور حمیل-ایلام آخرین قیمت خودرو‌های پرفروش در 20 مهر 98 + جدول با 150 میلیون تومان چه خودرویی بخریم؟‌ + جدول قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 20 مهر 7 میلیون آمریکایی نمی‌توانند اقساط خودروشان را پرداخت کنند داخلی‌سازی گامی مثبت در صنعت خودرو و قطعه بسته شدن محور اسلام آباد غرب- قصرشیرین وضعیت جاده‌های استان کردستان مناسب نیست ترافیک در محورهای منتهی به مرزهای چهارگانه ترافیک پرحجم در محورهای منتهی به چهار پایانه مرزی اربعین آخرین قیمت خودرو‌های پرفروش در 18 مهر 98 + جدول تولید خودرو مطابق استانداردهای مصوب ملی از برنامه‌های مهم ایران خودرو آیا روند کاهشی قیمت خودرو ادامه دارد؟ خودروهای 200میلیونی بازار تهران +جدول آمار تردد خودرو از محورهای مواصلاتی البرز 4 برابر سایر محورها است تب تند قیمت محصولات ایران خودرو فروکش کرد افزایش 1 تا 5 میلیونی قیمت محصولات ایران‌خودرو و سایپا آخرین قیمت خودرو‌های پرفروش در 17 مهر 98 + جدول افزایش ترافیک در جاده‌های همدان بدهی 6 هزار میلیارد ریالی خودروسازان به قطعه‌سازان سمنانی ترافیک پرحجم در محورهای منتهی به مرزهای چهارگانه بررسی مسیر جایگزین تردد خودرو برای تبدیل بافت تاریخی به پیاده راه قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 17 مهر سمند LX یک هفته ای 5 میلیون تومان گران شد آخرین قیمت خودرو‌های پرفروش در 16 مهر 98 + جدول قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 16 مهر ترافیک روان در محورهای منتهی به مرزهای سه‌گانه توقف تولید، قیمت خودرو را گران نمی‌کند چرا قیمت خودرو ارزان شد؟ قیمت خودرو‌های پرفروش در 15 مهر 98 + جدول قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 15 مهر رنسانس بلندپروازانه مازراتی با ده مدل جدید معنای نام بزرگ‌ترین شرکت‌های خودروسازی در جهان چیست؟ / قسمت اول اجرای محدودیت‌های ترافیکی جدید در مهران ترافیک پرحجم در جاده‌های منتهی به خوزستان و ایلام قیمت خودرو‌های پرفروش در 14 مهر 98 + جدول قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 14 مهر قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 14 مهر پاییز معاملات در بازار خودرو سه علت اصلی افزایش قیمت خودرو در ماه‌های اخیر قیمت خودرو‌های پرفروش در 13 مهر 98 + جدول تردد وسایل نقلیه حامل زائران از محور پلدختر- خرم آباد ممنوع است محدود‌یت‌های ترافیکی ایام اربعین حسینی اعلام شد هنوز دست قطعه‌­سازان خالی است جاده چالوس بعدازظهر یکطرفه می‌شود جزئیات آخرین وضعیت راه‌های کشور تردد جاده ای در شبانه روز گذشته 1.8 درصد افزایش یافت قیمت خودرو‌های پرفروش در 11 مهر 98 + جدول عدالت در پرداخت مطالبات قطعه سازان را رعایت می کنیم قیمت خودرو در بازار امروز پنجشنبه 11 مهر 98 کاهش 27 درصدی قطعه سازی نسبت به سال گذشته قیمت خودرو از نفس افتاد استپ وی 176 میلیون تومان شد 30 میلیون تردد در راههای مازندران ثبت شد جدیدترین وضعیت قیمت‌ها در بازار خودرو خودروهای 200میلیونی بازار تهران +جدول قیمت خودرو‌های پرفروش در 10 مهر 98 + جدول محدودیت‌های ترافیکی در محورهای 5 گانه استان ایلام اعمال می‌شود ترافیک نیمه سنگین در جاده هراز قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 10 مهر قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 10 مهر اعلام آمادگی خودروسازان تبریزی برای تولید اتوبوس قیمت خودروهای سایپا امروز 98/07/09 قیمت خودروهای ایران خودرو امروز 98/07/09 ترافیک نیمه‌سنگین در هراز و کندوان نرخ خودرو در بازار امروز سه شنبه 9 مهر 98 محدودیت‌های ترافیکی جاده‌‌ها در پایان هفته قیمت خودرو‌های پرفروش در 9 مهر 98 + جدول قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 9 مهر قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 9 مهر افت قیمت در بازار خودرو شدت گرفت نرخ خودرو در بازار امروز دوشنبه 8 مهر 98 تشدید برخورد با رانندگان خاطی در راه‌های خلخال با 60 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول ترافیک در آزادراه‌های قزوین-کرج-تهران سنگین است نوآوری و خلاقیت رویکرد مدیران کروز برای ماندگار شدن قیمت خودرو‌های پرفروش در 8 مهر98 قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 8 مهر قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 8 مهر شرایط جدید فروش اقساطی جک S5 اتوماتیک ویژه مهرماه 98 شرایط جدید فروش نقدی و اقساطی جک S3 و جک J4 اعلام شد قیمت خودرو‌های پرفروش در 7 مهر98 بار تامین نقدینگی «خودرو» بر دوش مشتریان زمان احیای قیمت‌گذاری در حاشیه بازار قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 7 مهر قرص‌های نیروزای خودرو چند؟ رصد لحظه‌ای جاده‌ها از طریق 3037 دوربین نظارت تصویری و ترددشمار ثبات نسبی قیمت خودرو ثبات قیمت محصولات ایران خودرو در بازار قیمت خودرو‌های پرفروش در 6 مهر 98 قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 6 مهر افزایش 3.4 درصدی تردد در محور‌های برون شهری جدیدترین قیمت‌ها از بازار خودرو اصلاح قیمت در قراردادهای قطعه‌سازان کمک‌کننده خواهد بود ترافیک نیمه سنگین در محور کرج - چالوس پیش‌بینی موردی نرخ خودرو در هفته آینده 80 میلیون خودرو در محورهای مواصلاتی استان سمنان تردد کردند افزایش 6.1 درصدی تردد در محور‌های برون شهری قیمت خودرو‌های پرفروش در 4 مهر 98 + جدول خودرو امسال چقدر ارزان شد؟ رکود خانه‌زاد بازار خودرو شد محدودیت ترافیکی در هراز و کندوان تا شنبه قیمت 2008 نزدیک به دو میلیون تومان کاهش یافت ریزش یک میلیونی قیمت محصولات ایران خودرو 50هزار خودروی ناقص تکمیل شد با 90 تا 100 میلیون تومان چه خودرویی بخریم؟ جمعه، مرگبارترین روز جاده‌های کشور در تابستان قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 3 مهر قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 3 مهر خودروهای بیسو بر اساس اولویت ثبت نام در حال تحویل به مشتریان است دغدغه‌های شعارگونه بانک مرکزی برای مشکلات بازار خودرو ترافیک‌ترین زمان جاده‌ها قیمت خودرو‌های پرفروش در 2 مهر 98 + جدول قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 2 مهر قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 2 مهر فروش فوری اعتباری جدید محصولات ایران خودرو ویژه اعلام شد چه خودروهایی هنوز حباب قیمتی دارند قیمت خودرو‌های پر فروش در اول مهر 98 + جدول قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 1 مهر قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 1 مهر پادزهر قیمت‌گذاری دستوری امروز صنعت جبهه جنگ کشور است گزارش ارزشیابی کیفی خودرو مرداد 98 ثبات قیمت خودروها در بازار خودروهای زیر 100میلیون بازار تهران +جدول قیمت سراتو در بازار 10 میلیون تومان ارزانتر از کارخانه هراز و کندوان امروز هم یک‌طرفه می‌شود عقب‌ماندگی جاده‌های گنبدکاووس از افزایش خودروها و جمعیت رانندگان سرعت مطمئنه را در روزهای بارانی رعایت کنند قیمت خودرو‌های پر فروش در 31 شهریور 98 + جدول قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 31 شهریور قیمت خودرو کره‌ای در بازار تهران + جدول سرعت گرفتن روندکاهشی قیمت خودرو در نیمه دوم سال با700 میلیون چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول آرامش به محورهای مواصلاتی البرز باز می‌گردد قیمت خودرو‌های پرفروش در 30 شهریور 98 + جدول تردد روان در محورهای شمالی قیمت خودرو از زمان دلار 20 هزار تومانی گران‌تر شده است قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 30 شهریور دلایل آرامش بازار خودرو قیمت خودرو‌های پرفروش در 28 شهریور 98 حرکت لاک‌پشتی کاهش قیمت ضرورت تعیین مرجع واحد برای قیمت‌گذاری خودرو با 100 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ چانگان 3 میلیون تومان ارزان شد قیمت خودرو در بازار امروز چهارشنبه 27 شهریور 98 بازنگری قراردادهای قطعه‌سازان ایران خودرو آغاز شد قیمت خودرو‌های پرفروش در 27 شهریور 98 + جدول قیمت انواع شاسی‌بلند‌ در شهریور 98‌ + جدول قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 27 شهریور قیمت روز محصولات ایران‌خودرو در بازار 26 شهریور 98 بازار خودرو به کدام سمت خواهد رفت؟ آخرین قیمت خودرو در بازار تهران +جدول نرخ خودرو در بازار امروز سه شنبه 26 شهریور 98 جاده‌های سمنان از 251 نقطه حادثه‌خیز کشور سهمی ندارد مصائب کیلومتر شماره 10 شیراز توقف چهارچرخ‌ها در آشفته بازار لوازم یدکی قیمت خودرو‌های پرفروش در 26 شهریور 98 + جدول از طرح ساماندهی بازار خودرو چه خبر!؟ سایپا دست دلالان را در خرید خودرو کوتاه کرد ایراد دوباره به طرح ساماندهی خودرو قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 26 شهریور فروش فوری اعتباری جدید محصولات ایران خودرو ویژه اعلام شد پورشه 911 سودآورترین خودرو 2019 کاهش یک میلیونی قیمت سراتو و پژو 2008 رصد تردد در جاده‌ها با 2228 دستگاه ترددشمار با300میلیون چه خودرویی میتوان خرید؟ +جدول قیمت خودرو‌های پرفروش در 25 شهریور 98 + جدول پایان سفرهای تابستانی و توصیه‌های ایمنی به مسافران سال گذشته 17 هزار نفر در جاده های کشور جان خود را از دست دادند روند کاهشی قیمت خودروهای خارجی + جدول قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 25 شهریور قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 25 شهریور قیمت خودرو‌های پرفروش در 24 شهریور 98 + جدول کاهش دوباره قیمت خودرو قیمت خودرو به کجا می‌رود؟ پیش‌بینی بحران تقاضا در بازار خودرو تا سال بعد خودروهای زیر 100 میلیون بازار تهران +جدول قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 24 شهریور قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 24 شهریور انجماد تقاضا در بازار خودرو 99 هفته آینده؛ نشست ویژه کمیسیون اصل 90 مجلس درباره گرانی خودرو خودروهای زیر 150میلیون بازار تهران + جدول قیمت خودرو در بازار امروز شنبه 23 شهریور 98 قیمت خودرو‌های پرفروش در 23 شهریور 98 + جدول کاهش بار ترافیکی در جاده‌های شمالی کشور قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز ترافیک در مسیرهای منتهی به کرج و تهران ورود 3 خودرو جدید به بازار تا پایان سال؛ وعده‌ای که عملی می‌شود؟ چالوس و هراز امروز یک طرفه می شود رشد 7.1 درصدی تردد جاده نسبت به روز گذشته باران و مه‌گرفتگی مهمان برخی جاده‌های کشور چرا هیچکس خودرو خرید و فروش نمی‌کند! قیمت محصولات ایران خودرو کاهشی شد با اپلیکیشن امداد خودرو ایران به روز باشید نرخ پراید کاهش یافت قیمت خودرو‌های پرفروش در 21 شهریور 98 + جدول یکطرفه شدن جاده هراز از فردا افزایش 46 درصدی تردد در جاده‌های کشور بارش باران و مه‌گرفتگی برخی محورهای کشور مسیرهای ارتباطی استان زنجان شلوغ و پرتردد است قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز آغاز فروش اقساطی خودروهای کرمان موتور قیمت برخی از خودروهای پرتیراژ داخلی افزایشی شد 267 میلیون تردد در راههای مازندران ثبت شد سمند" 73 میلیون تومان" شد قیمت خودرو‌های پرفروش در 20 شهریور 98 + جدول اعتبارات راهسازی استان با نگاه ملی دیده شود ضرورت استفاده از ظرفیت چینی‌ها در بازار خودرو قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز تسریع خدمات‌رسانی به زائران اربعین حسینی ترافیک روان در تمام محورهای مواصلاتی کشور کاهش 23.9 درصدی تردد در جاده های کشور جدیدترین تغییر و تحولات قیمت خودرو19 شهریور 98 خودرو بخریم یا نخریم؟ ترافیک سنگین در ورودی پنج استان ترافیک سنگین در جاده‌های ورودی مازندران پراید"46 میلیون و 500 هزار تومان" شد خریدار واقعی خودرو نمی‌تواند در فروش فوری ثبت نام کند ضرورت تقلیل زمان پرداخت مطالبات قطعه‌سازان به یکماه ارمغان شوم سفر در ماه ششم قیمت خودرو‌های پرفروش در 17 شهریور 98 + جدول احتمال افزایش قیمت خودرو بارش باران در محورهای دو استان ترافیک در آزادراه‌های تهران-کرج-قزوین نیمه سنگین است قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز یک چهارم قیمت خودرو در مشهد ریخت! قیمت خودرو کره‌ای در بازار تهران + جدول کاهش قیمت خودرو ادامه دارد قیمت خودرو همچنان در مدار کاهش با700 میلیون چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول توافق جاده‌ای ایران با دو کشور همسایه سیگنالی برای ادامه کاهش نرخ خودرو دریافت نمی‌شود! قیمت خودرو‌های پرفروش در 16 شهریور 98 + جدول ترافیک نیمه سنگین در محور قزوین-کرج وضعیت ترافیکی محورهای شمالی کشور قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز قیمت جدید خودروهای داخلی در بازار پیشنهاد یک فعال بازار به فروشندگان خودرو عقب‌نشینی پراید تا کجا ادامه دارد؟ قیمت خودرو تا کجا عقب‌ می‌رود؟ قیمت جدید خودروهای داخلی در بازار قیمت خودرو‌های پرفروش در 14 شهریور 98 + جدول سریال ادامه‌دار کاهش قیمت صدور فرمان عرضه خودروهای جدید جزئیات پیشنهاد قطعه‌سازان به وزیر صنعت شوک جدید به بازار خودرو در راه است؟ مشتری در بازار نیست قیمت خودرو‌های پرفروش در 13 شهریور 98 + جدول وزیر صنعت برنامه منسجم و مناسبی برای ساماندهی صنعت خودرو ندارد قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز با 50 میلیون تومان چه خودرویی می‌شود خرید؟ + جدول قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز تداوم کاهش قیمت برخی خودرو‌ها آخرین قیمت خودرو در بازار تهران +جدول کاهش محسوس قیمت خودروهای وارداتی قیمت خودروهای پرتیراژ تا 4 میلیون تومان کاهش یافت قیمت خودرو‌های پرفروش در 12 شهریور 98 + جدول محورهای مازندران بارانی است ترافیک نیمه سنگین در محور هراز قیمت جدید محصولات ایران‌خودرو 12 شهریور 98 قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز پیگیری ترخیص خودروهای باقی مانده در گمرک رامک خودرو مسئول خط کشی و ایمن‌سازی جاده‌های خطرناک ییلاقی کیست روند نزولی قیمت‌ها در بازار خودرو وزیر صمت؛ مقصر اصلی مشکل بازار خودرو است حذف 14 نقطه حادثه‌خیز جاده‌های سمنان نیازمند اعتبار است خصوصی‌سازی با دخالت دولت خودروسازان را نابود می‌کند قیمت خودرو‌های پرفروش در 11 شهریور 98 + جدول علت گرانی خودروی وارادتی در ایران چیست؟ قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز جمع‌بندی گزارش کمیسیون اصل 90 مجلس درباره خودرو با حضور وزرای اقتصاد و صنعت خودروهای زیر 100 میلیون بازار تهران +جدول کاهش 1 تا 2 میلیون تومانی قیمت‌ها خودروهای داخلی از سال 92 به بعد کیفیت لازم را ندارند قیمت کدام خودروها کاهش یافت؟ بارش باران در جاده‌های چهار استان فولاد را ارزان کردند تا خانه و خودرو ارزان شود اما گران‌تر شد قیمت خودرو‌های پرفروش در 10 شهریور 98 + جدول قیمت جدید محصولات سایپا 10 شهریور 98 خودروسازها در پرداخت مطالبتشان به قطعه سازان وفادار نیستند قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز ترامپ برنامه داشت سه اتوبان منتهی به تهران را ببندد اختلاف قیمت واردات خودروی کارکرده و صفر چقدر است؟ طرح جدید تبدیل محصولات ایران خودرو ویژه شهریورماه 98 اعلام شد+ جدول ثبات قیمت ها در بازار خودرو قیمت روز خودروهای پرفروش بازار + جدول مدیر عامل ایران خودرو با قطعه سازان دیدار می کند قیمت خودرو‌های پرفروش در 8 شهریور 98 + جدول افزایش 3.5 درصدی تردد در محورهای برون شهری وضعیت ترافیکی جاده های کشور بارش باران در جاده‌های گیلان تیبا 50 میلیون معامله شد ترافیک سنگین در محورهای شمالی، قم، ساوه و کرج با 400 میلیون چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول قفل ترافیک سنگین بر جاده‌های ورودی مازندران محدودیت‌های ترافیکی در 7 شهریور تاثیر بازداشت‌های اخیر بر بازار خودرو ترافیک در محور چالوس سنگین است قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز اثر ارز و عرضه بر بازار خودرو برنامه کاهش ارزبری 40 میلیون یورو با افزایش عمق ساخت داخل قطعات عرضه سه محصول جدید توسط ایران خودرو تا پایان سال جاری باران و مه‌گرفتگی در جاده چالوس کاهش 1 میلیون تومانی قیمت خودرو در بازار قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 6 شهریور خودروهای 200میلیونی بازار تهران +جدول قیمت خودرو باز هم کاهش می‌یابد قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز جای خالی هلدینگ‌های قطعه‌سازی شرایط فروش اینترنتی 4 محصول سایپا؛ ششم شهریور پژو206 تیپ 2 "78 میلیون و 500 هزار تومان" شد ثبات نسبی محصولات ایران خودرو بیش از 98 میلیون تردد خودرو در محورهای خوزستان به ثبت رسید کاهش قیمت خودروهای پرتیراژ داخلی وضعیت بازار خودرو در 6 ماه دوم 98 چگونه خواهد بود؟ قیمت خودرو‌های پرفروش در 5 شهریور 98 + جدول آغاز ریزش قیمت‌ها در بازار خودرو بازار خودرو برای کاهش قیمت آماده می‌شود؟ افت 2 تا 8 میلیون تومانی قیمت خودرو باران و مه گرفتگی در محورهای شمالی کشور قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز توصیه وزیر صمت به خریداران خودرو فروش فوری اعتباری 2 محصول ایران خودرو آغاز می شود بازدید سرزده مدیرعامل جدید ایران خودرو از خط تولید این شرکت همه مردان ایران خودرو رانندگان با رعایت قوانین و مقررات رانندگی ایمنی سفرشان را تضمین کنند سرعت و سبقت غیرمجاز خط قرمز پلیس راهور قیمت خودرو‌های پرفروش در 4 شهریور 98 + جدول قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز اقدامات تاثیرگذار وزارت صمت برای اصلاح صنعت خودرو فروش نقدی و اقساطی محصولات سایپا ویژه پنجم شهریور قیمت خودرو مرسدس بنز در بازار +جدول کاهش چشمگیر قیمت خودرو در بازار ادامه دارد ‌محور هراز مسدود شد‌ قیمت خودرو‌های پرفروش در 3 شهریور 98 + جدول قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز خرده اخلالگران بازار خودرو تاثیر برخورد ضربتی قوه قضائیه بر قیمت خودرو فروش نقدی و اقساطی محصولات سایپا ویژه 4 شهریور با 20 میلیون چه خودرویی بخریم بازار خودرو با کاهش قیمت چند میلیون تومانی بازگشایی شد انسداد جاده هراز به علت عملیات ایمن‌سازی کاهش 1 تا 6 میلیون تومانی قیمت‌ خودروها جزئیات جدید از بازداشت دو نماینده مجلس به دلیل اخلال در بازار خودرو ترافیک روان در جاده‌های شمالی کشور قیمت خودرو‌های پرفروش در 2 شهریور 98 + جدول گزارش پرونده های خودروسازان در مجلس قرائت می شود خرید چند هزار خودرو از طریق یک واسطه قیمت روز خودروهای وارداتی در بازار 31 مرداد بازار پس‌از تحولات اخیر ایران‌خودرو کاهش التهاب بازار با افزایش عرضه خودروسازان افت قیمت‌ها در بازار خودرو ادامه دارد سمند ال ایکس ارزان شد قیمت پژو 405 کارکرده در بازار + جدول کمبود مواد اولیه مشکل جدی قطعه‌سازان سمنان است افزایش3.2درصدی تردد در جاده‌های کشور جو آرام و ترافیک روان در اکثر محورهای مواصلاتی کشور افزایش قیمت برخی خودروها در بازار تهران غدیر ترافیکی برای مسیر های وروردی استان مازندران فروکش کردن تب و تاب بازار خودرو قیمت خودروهای وارداتی؛ از نیسان تا رنو + جدول قیمت 207 پایین آمد، سمند بالا رفت ترافیک سنگین و نیمه سنگین در محورهای شمالی کشور جدیدترین قیمت خودرو‌های پر فروش در 28 مرداد 98 + جدول قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 28 مرداد قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 28 مرداد خرید خودرو تبدیل به رویا شده است بازار خودرو در انتظار کاهش قیمت تولید انبوه هفت قطعه خودرویی در کشور ترخیص 8640 خودروی توقیفی در طرح تقسیط جرایم پلیس راهور سمند Lx به مرز 80 میلیون تومان رسید جدیدترین نرخ محصولات ایران خودرو در بازار فرمان قیمت بازار خودرو در دست خودروسازان جوی آرام و ترافیکی روان در غالب جاده‌های کشور بجز محورهای ورودی پایتخت جدیدترین قیمت خودرو‌های پر فروش در 27 مرداد 98 + جدول قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 27 مرداد قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 27 مرداد ارابه‌های هوشمند پژوپارس 96 میلیون تومان شد با700 میلیون چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول ثبات در بازار خودرو جدیدترین قیمت خودرو‌های پر فروش در 26 مرداد 98 + جدول قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 26 مرداد انعقاد قرارداد 485 میلیون یورویی میان قطعه‌سازان و خودروسازان برای داخلی‌سازی قطعات جدیدترین قیمت خودروهای کارکرده وارداتی بازار + جدول جدیدترین قیمت پراید در بازار (25 مرداد 98) آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور در بیست و پنجم مردادماه تجهیز ماموران پلیس‌راه به سیستم‌های هوشمند تثبیت گرانی‌ها در بازار قیمت خودرو‌های پرفروش در بازار امروز 25 مرداد رشد 2.3درصدی تردد‌های برون شهری قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز 25 مرداد بازار خودرو؛ ثبات نسبی قیمت‌ها و تداوم رکود قیمت خودرو‌های پرفروش در 23 مرداد 98 + جدول ترافیک در آزادراه‌های قزوین-کرج-تهران سنگین است قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز فروش فوری کامیونت نیسان آغاز می شود قیمت جدید انواع فولکس واگن در بازار تهران +جدول ثبات قیمت‌ها در بازار خودرو ترافیک نیمه‌سنگین در ابتدای کرج-چالوس قطعه سازی که خودروسازان با مجموعه‌اش همکاری نمی‌کند، به مجلس گزارش کند چالوس از ساعت 17 امروز یک طرفه می‌شود وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور در روز عید قربان مه و ترافیک پرحجم در مسیرهای بازگشت از شمال ایران خودرو درتعطیلات تابستانی خودرو تحویل مشتریان می دهد راههای مازندران در محاصره ترافیک خودروها سه راهکار برای حذف سودجویان در بازار بازاریابی و فروش سایپا در تعطیلات تابستانی خودروسازان تعطیل نیست ثبات قیمتی در بازار خودرو قیمت پرفروش‌ترین خودرو‌ها در 20 مرداد 98 + جدول کندوان فردا یک‌طرفه می‌شود قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز استثنائی برای تردد ماشین‌های خارجی‌ به داخل کشور نیست قیمت های بی سابقه و رقابتی پرشیاخودرو برای خودروهای نو BMW اعلام شد فروش ویژه خودروهای جک تنها با 3 میلیون تومان پیش‌پرداخت آغاز می‌شود خودروهای زیر 150 میلیون بازار تهران +جدول معرفی 10 خودروی ناشناخته بازار کشور که آن‌چنان در خیابان‌ها دیده نشدند نابسامانی بازار خودرو وزیر صمت را به مجلس کشاند قیمت پرفروش‌ترین خودرو‌ها در 19 مرداد 98 + جدول 4 مشکل صنعت قطعه‌سازی اعلام شد آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز ورود قوه‌قضائیه به واگذاری سهام خودروسازان چرا صنعت قطعه سازی همواره متهم است؟ عقب‌نشینی قیمت‌ها در بازار ارزان‌ترین خودرو در جلسه انتقادی سازمان بازرسی با خودروسازان چه گذشت؟ قیمت پرفروش‌ترین خودرو‌ها در 17 مرداد 98 + جدول سامانه "سپهتن" ناظر بر تخلف رانندگان اتوبوس‌های برون شهری رکود در خرید و فروش خودرو فعالیت لیزینگ خودرو "نام‌آوران آگهی میهن" غیرقانونی است دنا 109 میلیون و پژوپارس 97 میلیون تومان شد قیمت پرفروش‌ترین خودرو‌ها در 16 مرداد 98 + جدول قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز فروش نقدی و اقساطی محصولات سایپا ویژه ١٧ مرداد تکمیل جاده‌ها و راه‌های دسترسی بشاگرد 155 محل حادثه‌ در جاده‌های برون شهری یزد شناسایی شد کدام محصول ایران خودرو ارزان شد؟ کاهش قیمت خودروهای پرفروش‌ در بازار پژو" 405"، 74 میلیون تومان شد بدهی معوق خودروسازان چالش اصلی صنعت قطعه قیمت پرفروش‌ترین خودرو‌ها در 15 مرداد 98 + جدول قیمت‌ها بالا رفت آخرین مهلت استفاده از شرایط فروش اقساطی هیوندای آزرا فروش نقدی و اقساطی محصولات سایپا ویژه 16 مرداد با 60 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول تب تند قیمت محصولات ایران خودرو فروکش کرد پیش‌بینی نرخ خودرو در هفته‌های آینده + جدول مردم وارد معرکه نشوند قیمت پرفروش‌ترین خودرو‌ها در 14 مرداد 98 + جدول وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در 14 مردادماه قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز نوسان خودرو در سه سناریو قیمت جدید ٢ محصول ایران خودرو اعلام شد رانندگان از سفر در راه‌های در حال احداث پرهیز کنند بازار خودروهای برقی در چین از آمریکا سبقت گرفت ثبت بیش از 61 میلیون تردد در محورهای مواصلاتی کرمانشاه جدیدترین قیمت خودرو داخلی در بازار امروز ثبات نسبی قیمت‌ها در بازار خودرو دولت دست دلالان را از بازار خودرو کوتاه کند قیمت خودرو‌های پرفروش در 13 مرداد 98 + جدول تداوم فروش‌های بی‌اثر خودروسازان در بازار پژو 206 تیپ 2 " 82 میلیون و 500 هزار تومان" شد نیازی به واردات قطعات پیشرفته کنترلی خودرو نداریم قیمت خودرو‌های پرفروش در 12 مرداد 98 فروش مواد اولیه داخلی به صورتی شده که حتماباید به دنبال دلالان برویم ترافیک نیمه سنگین در سه محور پر تردد کشور قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز خودروسازان امسال چقدر می‌فروشند؟ آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های منتهی به تهران ترافیک در جاده کرج - چالوس سنگین است چرا خودرو در یک شب گران و دوباره ارزان شد؟ افزایش 6.7 درصدی تردد جاده‌ای نسبت به روز گذشته ترافیک سنگین در جاده چالوس وضعیت بحرانی قطعه سازان و خودروسازان قیمت خودرو‌های پرفروش در بازار امروز 10 مرداد 98 + جدول کندوان یک طرفه می‌شود بازار خودرو در دست دلالان خودروسازان را نمی‌خریم سه عامل افزایش قیمت خودرو ریزش قیمت خودرو‌های پر مصرف در هفته‌های آینده + جدول پژو 207 اتوماتیک به 163 میلیون تومان رسید دولت دخالت در مدیریت خودروسازان را کنار بگذارد؛ تغییر مالکیت دردی دوا نمی کند دستور وزیر صنعت برای بررسی افزایش قیمت یکی از خودروسازی‌ها قیمت انواع خودروهای وارداتی در بازار امروز سردرگمی در شناسایی آشفتگی‌ها در بازار؟ تکذیب افزایش بهای محصولات ایران خودرو شرایط جدید فروش اقساطی محصولات سایپا اعلام شد جزئیات قیمت خودرو در 8 مرداد 98 قیمت خودرو در بازار امروز قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز دو دلیل توقف روند کاهشی قیمت خودرو در بازار بازگشت قیمت خودرو به سایت‌ها پرواز ستاره اقتصادی دهه 40 شرایط جدید فروش اعتباری محصولات ایران‌خودرو اعلام شد قیمت جدید خودرو رانا LX اعلام شد قیمت جدید دنا پلاس اعلام شد مظنه خودروهای چینی در بازار تهران + جدول سرودست شکستن برای ماشین‌های تصادفی جولان دلالان در بازار خودرو رانندگان حرفه ای، مشکلات جاده‌ها را گزارش می‌کنند 21 درصد تردد در جاده‌های سمنان مربوط به خودروهای سنگین است ترافیک سنگین در جاده تهران-بومهن وحشت در جاده های فارس سایه انداخت تامین ایمنی جاده ها اولویت راهداری در کرمان است پراید در بازار واقعی 48، در بازار مجازی 50 میلیون تومان! جدیدترین تغییر و تحولات بازار خودرو قیمت جدید پژو 206 صندوقدار V8 اعلام شد 19میلیون تردد خودرو در خوزستان ثبت شد قیمت خودروهای میلیاردی در بازار تهران؟ +جدول نوسان در قیمت خانواده پژو با فرافکنی نه داخلی سازی می‌شود نه تولید افزایش پیدا می‌کند ثبات نسبی قیمت محصولات سایپا و ایران خودرو کاهش 20 درصدی قیمت خودروهای وارداتی‌ ترافیک در آزادراه کرج-تهران نیمه سنگین است کاهش شدید سود شرکت رنو در 6 ماهه اول 2019 فروش وانت کارا آغاز شد قیمت جدید پژو 207 دنده ای ویژه مردادماه 98 طرح تبدیل خریداران خودرو سوزوکی گرندویتارا اعلام شد گردهمایی قطعه سازان در شیراز برگزار شد آخرین گزارش از ارزانی و گرانی خودرو خودروهای 500 تا 700 میلیون تومانی بازار کدام هستند؟ 10 محور پرترافیک در کشور قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز مهلت پرداخت تسهیلات به قطعه‌سازان تمدید شود ثبات قیمت خودروها در بازار افزایش سوانح جاده ای قزوین در سایه کمبود مجتمع های بین راهی داخلی سازی کامپیوتر خودرو در 2 شرکت خودروساز با 100 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول منتظر ارزان شدن خودروها باشید توان داخلی سازی گیربکس خودروهای تجاری در کشور وجود دارد آخرین قیمت خودرو در بازار تهران +جدول خودرو یک هفته ای 10 میلیون تومان ارزان شد 26 میلیون و 620 هزار تردد در محورهای مواصلاتی قزوین به ثبت رسید امروز خودرو در بازار چند؟ چقدر می‌توان در داخلی‌سازی قطعات پیش رفت؟ افزایش 31 درصدی تولید سایپا در سال 98 نسبت به سال گذشته طرح فروش اقساطی 2 خودرو سایپا ویژه یکم مردادماه اعلام شد حباب شکنی خودروهای زمین گیر نیاز فوری قطعه سازان به 8 هزار میلیارد تومان نقدینگی ریزش قیمت محصولات ایران خودرو برخی خریداران خودرو تا 200 میلیون سود کردند عرضه خودروهای دپو شده علت اصلی کاهش 25 درصدی قیمت‌ها جدیدترین قیمت خودروهای داخلی در بازار وضعیت بازار خودروهای وارداتی فروش فوری اعتباری جدید محصولات ایران خودرو ویژه مرداد اعلام شد کاهش 5 درصدی ترافیک راه‌ها قیمت خودرو به کف رسید؟ خودروهای زیر 100 میلیون بازار تهران بیش از 46 میلیون خودرو از جاده های همدان عبور کردند وزیر صنعت برای ساماندهی بازار خودرو تذکر گرفت به محض بهبود فضای کسب و کار بین المللی، داخلی سازی به فراموشی سپرده می شود جدیدترین قیمت خودروهای وارداتی در بازار قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز خودروهای زیر 100 میلیون بازار تهران +جدول آخرین قیمت خودرو در بازار بی‌مشتری وزیر صمت امشب از بازار خودرو می‌گوید قیمت‌ها در بازار خودرو کاهش یافت ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه قزوین‌-تهران آخرین قیمت خودروهای داخلی در بازار + جدول 844 میلیون یورو به قطعه‌سازان پرداخت می شود رصد لحظه‌ای خودرو‌ها با سامانه «آی‌تی‌اس» آیا کاهش قیمت ارز بر قیمت خودرو تاثیر گذار است؟ نیاز اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو به سامانه ثبت معاملات ترافیک سنگین کرج-چالوس محور کرج- چالوس از ساعت 18 امروز یکطرفه می‌شود تامین50 درصد اعتبارات لازم برای ترمیم جاده‌های مناطق سیل زده خبر ساختگی فاکتورشدن 3 هزار برلیانس توسط سایپا کذب محض است پژو پارس دو میلیون ارزان شد قطعه سازان در مسیر خودکفایی گام بر می دارند ‌اعمال محدودیت ترافیکی در هراز و کندوان ترافیک در محور هراز سنگین است قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز ارز، بازار خودرو را از سکه انداخت شرایط جدید فروش اقساطی جک j4 اعلام شد شرایط فروش اقساطی هیوندای آزرا اعلام شد خداحافظی با پدر ماستنگ و ناجی کرایسلر فیلترهای تقلبی، بلای جان بازار لوازم لوکس خودرو در سربالایی قیمت تابستانه کاهش 1 تا 6 میلیون تومانی قیمت‌ها ارزان‌قیمت‌ترین خودروهای بازار +جدول مهلت 6 ماهه به بانک مرکزی برای تامین تسهیلات مورد نیاز قطعه‌سازان جاده های استان فارس نیازمند علائم هشداری بیشتر است جاده‌های خلخال ایمن‌سازی می‌شوند کاهش تاریخی فروش خودروها در جهان هراز شلوغ شد آخرین تغییر و تحولات بازار خودرو از سال 85 تاکنون همه قطعه سازان با مشکل نقدینگی مواجه هستند اطلاعیه ایران خودرو درباره طرح تبدیل محصولات این شرکت ویژه نیمه دوم تیرماه 98 ریزش قیمت خودرو در پی کاهش نرخ دلار پژو206 "یک میلیون تومان ارزان شد+ جدول قیمت ها آخرین قیمت خودرو در بازار تهران +جدول از شرکتهای بی نام و نشان خودرو نخرید قیمت روز خودروهای صفرکیلومتر داخلی وضعیت ترافیکی معابر بزرگراهی پایتخت در 25 تیرماه حال بازار فروش خودرو چطور است؟ قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز شرط تولید خودروی جدید از زبان معاون رییس جمهور شرایط جدید فروش اعتباری محصولات ایران‌خودرو اعلام شد انسداد 8 ساعته تونل وانا ساخت پژو 301، اولین پروژه با بیشترین سطح خودکفایی است ‌‌انسداد محور هراز دلالان عامل اصلی گرانی خودرو در بازار هستند قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز قیمت خودروهای وارداتی در بازار امروز خروج سرمایه‌های سرگردان با اهرم مالیاتی؟ ساخت خودروی نظامی ایرانی در وزارت دفاع توقیف خودروی 5 میلیارد تومانی در جهرم تبدیل خودرو به کالای سرمایه‌ای، بازار را نابسامان کرده است خودروهای زیر 100 میلیون بازار تهران +جدول کاهش 500 تا 1 میلیون تومانی قیمت‌ها تزلزل در انجمن قطعه‌سازان کاهش لاک پشتی قیمت خودرو در بازار تداوم کاهش تدریجی قیمت در بازار خودرو کاهش تردد خودرو در راه‌ها سیستمی برای افزایش ایمنی جاده‌ها توسط محققان کشور طراحی شد ترافیک روان در اکثر محورهای مواصلاتی کشور خودروهای بی کیفیت خردادماه امسال را بشناسید+ جدول قطعه‌سازان داخلی برای تامین لوازم یدکی موردنیاز بازار وارد میدان شوند مشتری در بازار خودرو نیست + جدول قیمت ها بارش باران در محورهای شمالی کشور بازار خودروهای 500 تا 700 میلیونی + جدول تاکید دوباره بر هموارسازی جاده گردشگری پس از مرگ فعال بوم گردی پیچ مرگ در حاشیه جاده جاده‌های مازندران برای عابرین پیاده خطرناک‌تر شد قیمت انواع خودروهای داخلی بارش باران در محورهای شمالی ممنوعیت تردد در 6 محور به دلیل مداخلات جوی تردد‌های جاده‌ای نسبت به روز قبل 6.5 درصد افزایش یافت آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور ثبات قیمت در بازار خودرو پورشه در کدام کشورها بیشترین طرفدار را دارد؟ 12 ماه بحرانی بازار خودرو در چین نرخ سیستم صوتی و تصویری خودرو در بازار؟ +جدول شرایط فروش 207 دستی و اتومات اعلام شد کاهش 1 تا 2 میلیون تومانی قیمت ها در بازار انتظار خریداران برای تداوم کاهش قیمت‌ خودرو با 100 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول مطالبات شبکه تامین از صنعت خودرو 22 هزار میلیارد تومان است افزایش تردد خودرو خودروسازان بازار را تشنه نگه‌ داشته‌اند عدم استقبال از خودروهای تولیدی دانشگاه‌ تب خرید فروکش کرد قیمت‌گذاری خودرو در گیر و دار مصوبات افت قیمت خودرو در راه است؟ آخرین قیمت خودرو در بازار تهران + جدول تازه‌ترین قیمت‌ها در بازار خودروهای داخلی شرایط فروش اقساطی جک اس 3 اعلام شد شرایط جدید فروش اعتباری 4 محصول‌ایران‌خودرو اعلام شد پژو" 405"78 میلیون و 500 هزار تومان شد پارس‌خودرو نسبت به گذشته بهره‌وری بیشتری دارد وضعیت جاده‌ای مسجدسلیمان پس از وقوع زلزله آخرین قیمت خودرو در بازار خوش‌بینی فعالان خودرو به کاهش قیمت در بازار تامین پول قطعه سازان گامی برای تحقق رونق تولید قیمت خودرو در بازار امروز یکشنبه 16تیر؛ پراید 200 هزار تومان ارزان شد قیمت تمام شده خودروهای داخلی بزودی اعلام می‌شود ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین - کرج تداوم روند کند کاهش قیمت داخلی ها و ثبات خارجی ها نقدینگی بدون پشتوانه؛ آفتی برای بازار خودرو وضعیت بازار خودروهای وارداتی زمزمه کاهش قیمت خودرو در بازار ساینا هیچ‌گونه افزایش قیمتی نداشته است ریزش قطره‌چکانی قیمت در بازار خودرو خودروهای 100 تا 150میلیونی بازار تهران 158 کیلومتر از نقاط حادثه خیز جنوب کرمان ایمن سازی شد 20 درصد راه‌های شریانی نیازمند بهسازی فوری است ‏قیمت‌ خودرو کاهش می‌یابد؟ کسری 15هزار میلیارد تومانی قطعه‌سازان در سال98 رصد رانندگان دارای سرعت سرسام آور محور ایلام-مهران از فردا مسدود می‌شود بعید است قیمت پراید به زیر 40 میلیون کاهش یابد کندوان از ساعت 15 یکطرفه می‌شود آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور در چهاردهم تیر ماه 98 پرونده اتفاقات جاده شیراز-خرامه روی میز وزیر راه جاده چالوس فردا یک‌طرفه می‌شود آخرین وضعیت ترافیکی راه‌های کشور عدم پرداخت تسهیلات باعث تولید خودروهای ناقص شد خودروهای 300 تا 400میلیونی بازار تهران +جدول خودروهای 50 تا 70 میلیونی بازار تهران/ جدول نوسان قیمت خودرو مشکل عمده در نوسازی تاکسی‌ها کاهش 2 تا 3 میلیون تومانی قیمت ها اطلاعیه مهم ایران‌خودرو درباره خودروهای با موعد تحویل بهمن 97 الی اردیبهشت 98 ضرورت تخصیص وام بی‌بهره به قطعه‌سازان روند ارزان شدن خودرو همچنان ادامه دارد قراردادهای خودروسازان و قطعه سازان عادلانه نیست تردد روان در محورهای هراز، چالوس و فیروزکوه آخرین قیمت خودروها در بازار ترافیک در هراز و کندوان هشدار پلیس درباره خودروهای دو تکه ای قیمت خودرو کاهش می‌یابد ساینا 60میلیون، سمند 85میلیون! نرخ محصولات کیاموتورز کاهشی شد تصادفات فوتی در زنجان 50 درصد کاهش دارد 90 سامانه هوشمند ثبت تخلفات در جاده‌های کرمان فعال است این نکات را در خرید خودروی کارکرده رعایت کنید خودروهای 200 تا 300 میلیون تومانی بازار تهران را بشناسید مهلت یک‌ماهه ساماندهی بازار خودرو حادثه جاده خرامه - شیراز پای وزیر راه و شهرسازی را به مجلس باز می‌کند انسداد 6 جاده به دلیل نبود ایمنی‌ قیمت سری نخست محصولات سیف خودرو اعلام شد شرایط جدید فروش اعتباری محصولات ایران‌خودرو اعلام شد اخبار جدید از توافق امروز قطعه‌سازان با دولت تمام تابلو‌های ایمنی در بزرگراه شیراز - خرامه نصب شده است دولت ناچار به واگذاری سهام خودروسازان است چانگان 184 میلیون تومان شد پیگیری وزارت کار برای حل مشکل قطعه‌سازان خودرو رانا LX به 83 میلیون تومان رسید ترافیک روان در جاده‌های شمال دستور اسلامی برای پیگیری فوری مقصران احتمالی سانحه تصادف شیراز- خرامه بررسی ایمنی بزرگراه شیراز-خرامه در استانداری فارس قیمت‌های فعلی خودرو درست است قیمت انواع خودروهای وارداتی در بازار امروز قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز جاده های مازندران با ترافیک نیمه سنگین به بدرقه مسافران رفتند خودروهای 150 تا 200میلیونی بازار تهران + جدول جریمه سنگین در کمین خودروسازان بزرگ جهان ریزش کوه در جاده هراز یک کشته و سه مصدوم بر جای گذاشت ترافیک در 2 جاده تهران ـ شمال بازار خودروهای دست دوم رونق بیشتری می‌گیرد کاهش فروش خودرو در آمریکا به دلیل افزایش 4 درصدی قیمت‌ها وضعیت معکوس "چالوس و هزار" نسبت به "فیروزکوه و قزوین - رشت" استاندارد بگذارد خودروی ناقص می‌فروشیم! تشریح آخرین وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی کشور ترافیک سنگین در جاده های شمالی ادامه دارد پیش شرط واگذاری سهام دولت در خودروسازی‌ها چیست؟ ارزان‌قیمت‌ترین خودروهای بازار کدامند؟ ترافیک سنگین در اغلب محورهای منتهی به شمال با 100 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول مطالبات قطعه‌سازان به 22هزار میلیارد تومان رسید سمند LX به 85 میلیون تومان رسید ترافیک نیمه سنگین در جاده چالوس کاهش قیمت خودرو ادامه دارد؟ ترافیک‌ سنگین در آزادراه‌ قزوین-کرج ترمز تقاضای خودرو کشیده شد آخرین قیمت خودرو در بازار تهران +جدول تعیین قیمت از سوی شورای رقابت وضعیت بازار خودرو را بهتر نمی‎کند کدام محصولات ایران خودرو ارزان شد؟ سیگنال منفی نباشد، قیمت خودرو باز هم کاهش می‌یابد ریزش قیمت خودرو در بازار با 60 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ تکلیف پیش‌خریداران خودروهای وارداتی چیست!؟ روند کاهشی قیمت خودرو همچنان ادامه دارد ترافیکی روان در جاده‌ها بجز محور کرج-تهران خرید خودرو گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذاری در شرایط طبیعی نیست تردد روان در محورهای شمالی دولت با حذف واسطه‌ها بازار خودرو را مدیریت کند قیمت‌گذاری در حاشیه زمستان ادامه روند نزولی قیمت خودرو در بازار شرایط فروش اعتباری محصولات ایران‌خودرو ویژه تیرماه اعلام شد افزایش 200 تا 300 درصدی قیمت خودرو منطقی نیست پیش‌بینی روند بازار خودرو در 6 ماه دوم سال 98 بازار خودرو آرام است چرا جلوی افزایش قیمت خودرو و مسکن گرفته نمی شود؟ قیمت خودرو کاهشی شد ترافیک نیمه سنگین در ورودی شهر تهران پژو 405 " 80 میلیون تومان شد" این خودروها 500 تا 600 میلیون قیمت دارند انسداد 7 جاده قیمت‌ خودروهای داخلی در اولین روز تابستان وضعیت بازار خودروهای وارداتی در اولین روز تیرماه قیمت خودرو به سایت‌ها باز می‌گردد؟ تلاش برای کاهش استفاده از خودروی شخصی ترافیک نیمه‌سنگین در محور هراز و چالوس دلال ها به جان صنعت خودرو افتاده اند رشد 4 درصدی تردد در محور‌های برون شهری خودروهای 300 تا 400میلیونی بازار تهران +جدول ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج-تهران تابلوهای هشدار دهنده مسیر تردد یوز آسیایی در استان سمنان نصب شد وضعیت بازار خودروهای وارداتی مشکل ساختاری راهداری و حمل و نقل جاده ای سمنان برطرف می شود این جاده‌ها به مقصد نمی‌رسند محدودیت ترافیکی محورهای تهران-شمال ثبات قیمت در بازار خودرو راه‌اندازی سیستم اطلاعاتی کنترل خرید خودرو، راهکاری برای پیشگیری از رشد نامتعارف قیمت‌ها قیمت 8 محصول ایران خودرو کاهش یافت قیمت خودرو بیش از 100 درصد گران شد دلال‌های بازار خودرو، فروشنده شده‌اند جوی آرام و ترافیکی روان در جاده‌های کشور تازه‌ترین قیمت‌ها در بازار خودروهای داخلی چرا خودرو گران است؟ آغاز شرایط جدید فروش محصولات چری ثبات قیمت ها در بازار خودرو تحریم، افزایش ارز و رشد هزینه‌های تولید، عوامل گرانی خودرو افزایش ترافیک محورهای مواصلاتی عرضه 170 هزار خودرو به بازار حباب قیمتی چهارچرخ‌ها را می‌شکند کاهش ارزبری خودروسازهای داخلی جلوی پیش‌فروش بدون تاریخ خودرو گرفته شود قراردادهای تنظیمی مشاوران املاک و خودرو رسمی نیست دلایل روند کاهشی قیمت خودرو در روزهای اخیر کاهش 2 تا 9 میلیون تومانی قیمت 8 خودرو در بازار لزوم خروج نقدینگی از بازار خودرو سه گام به جلو، نیم قدم به عقب ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه قزوین-تهران خودروهای 70 تا 100میلیونی بازار تهران +جدول ماجرای خودروهای ناقص پیچیده شد رشد قیمت ها در بازارِ بلاتکلیف خودرو افزایش نقدینگی و تورم، دلیل اصلی گرانی خودرو است لیست قیمت خودرو‌های داخلی در بازار کاهش هزینه و رشد بهره‌وری با بومی‌سازی قطعات خودرو بیشترین تردد خودرو در آزادراه قزوین-تهران‌ قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز کنترل خودرو از سوی راننده با کمک فناوری بومی و یک تماس تلفنی شرکت رنو دیگر شریک راهبردی خودروسازان ایرانی نخواهد بود شرایط فروش اعتباری محصولات ایران‌خودرو اعلام شد خودروهای 100 تا 150میلیونی بازار تهران +جدول کاهش 10 درصدی قیمت خودرو برای رونق بازار کافی نیست نقدینگی سرگردان، مهمترین دلیل افزایش قیمت خودرو است "پژو206 تیب 2 " 82 میلیون تومان شد بازار خودرو آشفته است و دلایل آن باید به‌صورت جدی بررسی شود قیمت روز خودرو‌های داخلی ترافیک نیمه‌سنگین در هراز و آزادراه قزوین‌-تهران‌ کاهش قیمت خودرو روزانه شده است ترافیک در آزادراه کرج-تهران سنگین است احتمال بازگشت قیمت خودرو به سایت‌ها محدویت‌های واردات خودرو با ابلاغ قانون جدید باید اجرا شود چالوس عصر امروز یکطرفه می‌شود پراید امروز چقدر قیمت خورد؟ کمبود نقدینگی، مشکل اصلی خودروسازان و قطعه سازان بررسی طرح ساماندهی بازار خودرو در هیأت عالی نظارت مجمع کدام خودروهای داخلی کاهش قیمت داشته است؟ یک دلیل افزایش قیمت خودرو مشخص شد خودروهای زیر صد میلیون چقدر ریزش قیمت داشت؟ ترافیک در آزادراه کرج-تهران سنگین است طلب 400 میلیارد تومانی قطعه‌سازان از خودروسازان سرگردانی مصرف‌کنندگان در بازار خودرو راه نجات صنعت خودرو از زبان ویسه ضرورت تدوین دستورالعمل محاسبه قیمت خودرو در شرایط خاص واردات خودروهای دست دوم تجربه‌ای شکست خورده است پراید 2 میلیون تومان ارزان شد سقوط قیمت‌ها در بازار خودرو ادامه دار شد + جدول آخرین قیمت خودرو در بازار تهران + جدول ریزش 20 تا 25 درصدی قیمت خودروهای خارجی در بازار حباب بازار خودرو هنوز تخلیه نشده است با 60 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ + جدول اظهارات مدیرکل تعزیرات تهران در تضاد با رویکرد رئیس قوه قضائیه است کوچ دلالان خودرو به تلگرام و اینستاگرام پرداخت مطالبات قطعه سازان یک ماهه شود محدودیت‌های جدید برای معاملات خودرو دلایل بی اعتنایی به بسته پیشنهادی خودروسازان محدود شدن ورود دلالان به بازار خودرو با اخذ مالیات خرید و فروش برای تولید قطعات خودرو و کالاهای تحریمی فراخوان دادیم پراید چقدر ریخت؟ قیمت برخی خودروهای وارداتی در بازار شرایط جدید فروش فوری محصولات ایران خودرو اعلام شد وزارت صنعت:ما تعیین می‌کنیم؛مجلس:شورای رقابت مسئول است کاهش قیمت‌ها در بازار خودرو ادامه دارد؛ مردم برای خرید دست نگه داشته‌اند کاهش 260 میلیونی قیمت سانتافه! استپ وی 17 میلیون تومان ارزان شد حباب قیمت در بازار خودرو ترکیده راه‌حل یک نماینده مجلس برای سقوط قیمت خودرو تردد 4 میلیون خودرو در جاده های زنجان طی 6 روز گذشته ثبت شد قیمت روز خودرو‌های داخلی مخالفت وزارت راه با واگذاری آزادراه‌ها رکود بازار خودرو و تداوم کاهش قیمتها وضعیت بازار خودروهای وارداتی آدرس ساماندهی بازار خودرو سقوط آزاد قیمت خودرو در بازار تدوین دستورالعمل قیمت‌گذاری خودروآغاز شد ورود خودروهای فرسوده به کلان شهرها ممنوع شد پیش‌فروش خودرو از سر گرفته می‌شود؟ خریداران واقعی خودرو با مشتری نما‌ها همسو نشوند قیمت‌گذاری دولتی تحمیل زیان به خودروسازان است خودرو بازهم ارزان شد + جزئیات کدام خودروها با کاهش قیمت مواجه شدند؟ ترافیک سنگین در برخی جاده‌های کشور ترافیک در محور هراز سنگین است پیش‌فروش خودرو مشروط شد مدیریت بازار خودرو با ساماندهی تقاضای واقعی و افزایش تولید انجام شود جدیدترین نرخ خودروهای 100 تا 150میلیونی در بازار پاسکاری توپ گرانی خودرو پرتردد ترین روز تعطیلات راههای گیلان با ثبت یک میلیون و 780 هزار و 934 دستگاه خودرو قیمت‌های غیرواقعی در بازار خودرو می‌شکند خودرو ارزان نشده، حباب قیمت خالی شده است ترافیک سنگین در جاده چالوس و هراز در شنبه بعد تعطیلات بازگشت 90 درصد مسافران از تعطیلات عیدفطر احتمال تداوم ترافیک سنگین در محورهای مازندران تا 24 ساعت آینده 60 درصد مسافران شمال هنوز به خانه برنگشته‌اند ترافیک در محورهای خروجی گیلان سنگین و پرحجم است نرخ پراید هم‌چنان در حال ریزش اخذ مالیات از خرید و فروش خودروی صفرکیلومتر دلالی را کاهش می‌دهد تردد در کدام جاده‌ها دارای محدودیت است؟ ترافیک در جاده های استان قزوین روان است ورود 336 هزار خودرو به گیلان جاده های سمنان برای تردد میلیونی وسایل نقلیه نیازمند بازسازی است مسافران بازگشت از سفر را به روز پایانی تعطیلات موکول نکنند فروش فوری جوابگوی بازار خودرو نیست تردد روان در راه‌های استان سمنان ترافیک در مسیر شمال به جنوب کرج - چالوس محورهای شمالی، عصر جمعه چه وضعیتی دارند؟ آخرین وضعیت ترافیکی راه‌های کشور افزایش 30 درصدی تردد در جاده‌های شمال آخرین وضعیت پروژه‌های جاده‌های مازندران رانندگان از مسیرهای جایگزین تهران-قم استفاده کنند جزئیات محدودیت ترافیکی جاده‌ها تا شنبه آینده در بازار خودروهای وارداتی همه فروشنده شدند موضوع دپوی خودرو در انبار خودروسازان صحت ندارد خرید مانیتور ماشین چقدر هزینه دارد؟ فروش تسهیلاتی سایپا همچنان ادامه دارد شرایط پیش فروش دنا پلاس اتوماتیک اعلام شد +جزییات عدم تأمین مواد اولیه و قطعه، موجب کاهش عرضه و افزایش قیمت خودرو می‌شود اعلام محدودیت ترافیکی در جاده‌های گیلان کندوان یکطرفه شد عواملی باعث شد نتوانیم قیمت خودرو را کنترل کنیم 26 پیشنهاد برای ایمن سازی بزرگراه آزادگان محدودیت‌‌ ترافیکی و انسداد برخی مسیر‌ها در محورهای منتهی به حرم امام بررسی راهکارهای 4گانه مناسب برای ساماندهی بازار خودرو سرازیری قیمت‌ها در بازار خودرو نظر وزیر صمت درباره بازگشت شورای رقابت به قیمت‌گذاری خودرو آیا قیمت خودرو در بازار شکسته می‌شود؟ کاهش محسوس قیمت خودروهای 100 تا 400 میلیون تومانی هیجان خرید کم شد؛ خودرو ارزان تر می‌شود خودروهای 70 تا 100میلیونی بازار تهران +جدول ادامه ریزش قیمت خودرو در بازار دود تنش در بازار قطعه سازان و خودروسازان به چشم مردم می رود دلال بازی، علت اصلی افزایش قیمت خودرو است افزایش تردد جاده‌ای قیمت‌گذاری در حاشیه کدام «بازار»؟ تولید وانت در ارومیه ادامه فروش فوری خودروهای سایپا قیمت خودرو 30درصد حباب دارد ورود مجلس به رانت 300 میلیاردی برخی نمایندگی‌های فروش خودرو حمال‌های خودروساز را بشناسید ریزش قیمت خودرو ادامه‌دار خواهد بود؟ اعمال سیاست‌های مالیاتی دست دلالان را از بازار خودرو کوتاه می‌کند ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه کرج-قزوین سقوط قیمت خودرو در راه است؟ عرضه قطعه از سوی قطعه ساز بر اساس قرارداد با خودروساز پیش می رود بازگشت شورای رقابت به فرآیند قیمت‌گذاری تاثیر چندانی بر ساماندهی بازار ندارد تکذیب گروگانگیری خط تولید ایران خودرو توسط یک قطعه ساز فعالیت دلالان بازار خودرو، باعث رشد قیمت‌ها شد افزایش 1.4 درصدی تردد در جاده‌های کشور حرکت سینوسی قیمت در بازار کاهش قیمت خودرو ساعتی شد انجمن‎ها از طرح مسائلی که کمکی به تولید نمی‎کند، بپرهیزند ​قطعه‌سازان خط تولید خودروسازی را گروگان گرفته‌اند؟ کاهش 70 الی 130 میلیونی قیمت مونتاژی‌ها جاده های دلگان به خودروی پیشرفته امداد هلال احمر مجهز شد خودروهای 100 میلیون تومانی بازار تهران کدامند؟ افزایش 19.3 درصدی تردد جاده‌ای نسبت به روز گذشته قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز مه گرفتگی در ارتفاعات برخی محورهای شمالی طرح ساماندهی بازار خودرو تاثیر مثبتی هم از بُعد کیفیت و هم از بُعد قیمت دارد سواری «فیات» در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان قم تولید می‌شود هویتی ویژه و طراحی قوی در نسل جدید کیا اپتیما کشمکش دو نهاد بر سر قیمت‌گذاری خودرو کاهش 5 تا 10 میلیونی قیمت خودرو‌های داخلی معرفی دلال‌های مجازی خودرو به دادستانی انسداد 17محور مواصلاتی ادامه روند نزولی قیمت خودرو متقاضیان خودرو بخوانند! دولت به سمت ساماندهی بازار خودرو حرکت کند برداشت سلیقه‌ای از نقش خودرویی شورای رقابت آزاد شدن واردات خودرو خودروسازان را ناگزیر به رقابت می‌کند سود عدم شفافیت همیشه در جیب دلالان و واسطه ها قولنامه‌های دستی پدیده‌ای برای جولان سوداگران بازار خودرو و مسکن کاهش قیمت خودرو در بازار ادامه‌دار خواهد بود؟ کاهش 1.8 درصدی تردد در محور‌های برون شهری افزایش تردد در محورهای ارتباطی ایلام پافشاری برای دخالت شورای رقابت در بازار خودرو تغییرات مجدد نرخ ارز از علل عدم کاهش قیمت خودرو است 22 میلیون تردد در محورهای مواصلاتی استان قزوین ثبت شد جاده های مازندران همچنان زیر بار خرابی سیلاب خودروهای 70 تا 100میلیونی بازار تهران + جدول انسداد 12 جاده قیمت انواع خودروهای داخلی در بازار امروز شرایط فروش اقساطی محصولات سایپا اعلام شد به‌زودی بیش از 100 هزار خودرو عرضه می‌شود تکرار تجربه نافرجام در بازارخودرو مصوبات مجلس درباره بازار خودرو مشکلی را حل نمی‌کند حذف دائمی قیمت ها؛ عامل تشدید نابسامانی در بازار انسداد 15 جاده و کاهش ترافیک راه‌ها تردد در محور‌های چالوس، هراز و فیروزکوه روان است بررسی دلایل گرانی خودرو در بازار توقع قطعه‌سازان از دولت جدیدترین قیمت خودروهای داخلی در بازار + جدول کوتاه کردن دست دلالان از بازار خودرو موجب کاهش قیمت می‌شود دولت برای سامان دادن به بازار خودرو چه کاری باید انجام دهد؟ ابزاری برای مقابله با بی‌ثباتی بازار محور کندوان تا ساعاتی دیگر یکطرفه می‌شود 5 دلیل عجیب گرانی خودرو در بازار! روند کاهش قیمت خودرو ادامه‌دار است بازارهای ارز، طلا، مسکن و خودرو باید مشمول مالیات بر عایدی سرمایه شود ترافیک نیمه سنگین در محور کرج-چالوس طرح ساماندهی بازار خودرو در بلند مدت در مدیریت بازار موثر خواهد بود 130 برنامه عمق ساخت داخل در صنعت قطعه سازی روند قیمت‌ها در بازار خودرو کاهشی است جلوگیری از ورود دلالان به مراکز همگانی خرید و فروش خودرو اسامی ١٢ محور مسدود جاده‌ای حل60درصد مشکلات چهارچرخ‌ها با حذف تصدی‌گری دولت خودروهای 500میلیونی تا 1میلیاردی بازار تهران +جدول بارش باران در محورهای مواصلاتی استان خراسان رضوی تداوم سقوط آزاد قیمت خودرو تدبیر اشتباه در بازار خودرو بازگشت تعادل به بازار خودرو با کاهش فاصله قیمت کارخانه و بازار فروش فوری خودرو یا بلیت بخت آزمایی ترافیک روان در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه ارزان‌قیمت‌ترین خودروهای بازار + جدول آرامش نسبی بازار آشفته خودرو با بازگشت شورای رقابت به قیمت‌گذاری واردات خودروی دست دوم خارجی بازار را تا حدودی سامان می‌دهد کاهش قیمت‌ خودرو در بازار ادامه‌دار شد یک روز آزادسازی قیمت خودرو با فرمول وزارت صنعت و حالا نرخ گذاری با فرمول شورای رقابت لزوم ارسال لیست نقاط حادثه‌خیز در شرق و غرب استان تهران از سوی پلیس راهور خودروهای 150 تا 200 میلیونی بازار تهران + جدول جزئیات جلسه مجلس با وزیر صنعت نکاتی درباره طرح ساماندهی بازار خودرو اما و اگرهای طرح ساماندهی صنعت خودرو از زبان ملکی تازه‌ترین قیمت‌ها در بازار خودروهای داخلی چرایی التهاب بازار خودرو از نگاه سازمان حمایت وزارت صنعت خواستار تسریع در تخصیص تسهیلات قطعه‌سازان شد قیمت خودرو در بازار همانند هر کالای دیگر تابع عرضه و تقاضا است روند کاهش قیمت خودرو ادامه دار شد ساعات پرترافیک جاده‌ها فروش فوری محصولات ایران خودرو برای نخستین روز خرداد مصوبات مجلس برای صنعت خودرو خوب است اگر اجرا شود! بازار خودرو در شوک کاهش قیمت‌ها قیمت تمام شده پراید 38 میلیونی، 43 میلیون تومان است خودروهای 200 تا 300میلیونی بازار تهران +جدول کریدوردامغان-جندق روزنه امیدی برای کاهش تصادفات نبود نظارت جدی به نابسامانی صنعت خودرو منجر شده است آیا قیمت خودرو کاهش می یابد؟ ترافیک سنگین در ورودی آزادراه کرج- تهران محدودیت تردد در جاده دماوند و محور کندوان حق بیمه کارگران کارگاه‌های تولید قطعات خودرو تقسیط شد واکنش یک کارشناس به طرح ساماندهی بازار خودرو استماع گزارش رییس سازمان حمایت از مصرف‌کننده و تولیدکننده درباره بازار خودرو دولت نقدینگی خودروسازان را تامین کند خودروهای 70 تا 100میلیونی بازار تهران +جدول 70 درصد معاملات خودرو خارج از اتحادیه انجام می شود نامعادله رشد سه برابری قیمت خودرو در یک سال آخرین تغییرات قیمتی در بازار خودرو‌های داخلی دور باطل بازار خودرو خودرو ارزان نمی‌شود ‌افزایش تردد ناوگان سنگین پیشنهاد واردات خودروهای خارجی دست‌دوم با هدف کاهش قیمت خودرو خودروسازان 300.000 دستگاه تعهد معوق دارند بررسی نقش جلوگیری از قیمت‌سازی در فضای مجازی در کاهش قیمت خودرو قیمت‌ها دوباره از بازار مجازی خودرو حذف شد، اما هست! خودرو دیگر گران نمی‌شود بررسی دلایل و تأثیر افزایش مجدد قیمت‌ها در بازار خودروهای لوکس وارداتی نقطه شکست قیمت‌های خودرو نزدیک است وزارت صمت برای تنظیم بازار خودرو نیاز به فرصت دارد آزادراه قزوین-تهران پرترددترین راه سایت‌های اینترنتی بازار خودرو را به هم ریخته‌اند ساماندهی بازار با پیش‌فروش‌ها محقق نشد کاهش قیمت خودرو در بازار بازگشت قیمت‌های اینترنتی خودرو فروش فوری محصولات ایران‌خودرو دوباره آغاز می‌شود کاهش قیمت خودرو در بازار چالش‌ ضوابط جدید قیمت‌گذاری خودرو در بازار مجازی افزایش 1.6 درصدی تردد جاده‌ای نسبت به روز گذشته مردم برای تحویل خودرو صبر پیشه کنند خودروسازان ملزم به تعمیق ساخت داخل قطعات شدند قیمت‌های تحمیلی منشاءدلال‌بازی و گرانی خودرو است برخی فرآیندهای صوری موجب افزایش قیمت خودرو شده است افزایش قیمت خودرو توجیهی ندارد سوال نماینده مجلس از وزیرصنعت درباره نابسامانی بازار خودرو میزان خسارت‌های سیل به 3 هزار و 500 میلیارد تومان رسید محدودیت ترافیکی پایان هفته در هراز و کندوان برخورد قاطع با دانه‌درشت‌های مافیای خودرو، پراید را به 20 میلیون بر می‌گرداند رانت 12 هزار میلیاردی در بازار خودرو شرایط جدید فروش فوری محصولات ایران‌خودرو اعلام شد کسانی که با قیمت‌های بالا خودرو خریدند منتظر زیان باشند دنده‌عقب گرانی در بازار خودرو مقاومت دلالان در برابر کاهش قیمت خودرو هجوم نقدینگی به بازار از علل افزایش قیمت خودرو در کشور است رحمانی جلوی رانت و فساد خودرو را گرفت و تولید را سه برابر کرد انتقاد عارف از عملکرد وزارت صمت درباره بازار خودرو تازه‌ترین قیمت‌ها در بازار خودروهای داخلی معامله خودرو به صفر رسید سوال نمایندگان از وزیر صنعت درباره گرانی خودرو عرضه قطره چکانی خودرو به بازار در افزایش قیمت تأثیر دارد خرید و فروش خودرو به صفر رسید وزیر صنعت امروز در مورد وضعیت بازار خودرو و کالاهای اساسی به مجلس گزارش می‌دهد چرا آمار فروش فوری خودروسازان اعلام نمی‌شود؟ با ریزش قیمت ها، ارزان‌ترین خودروهای بازار چقدر کاهش قیمت داشتند؟ 150 هزار خودروی ناقص در انبارها معطل قطعه است ترافیک روان در محورهای شمالی‌ وعده وزیر صنعت برای کنترل قیمت خودرو تا 3 ماه آینده ورود قوه قضاییه به ساماندهی بازار خودرو کج‌راهه کشف قیمت خودرو فردا؛ آغاز فروش فوری پژو 405 و سمند ال ایکس وزارت صمت بر طبل گرانی خودرو می‌کوبد قیمت خودروهای 70 تا 100میلیونی بازار تهران + جدول توقف روند نزولی قیمت ها در بازار احتمال یک طرفه شدن کندوان و هراز در پایان هفته وعده جدید وزیر صنعت برای مدیریت بازار خودرو توسعه داخلی سازی قطعات خودرویی با حمایت از قطعه سازان ترافیک در آزادراه‌های قزوین-کرج-تهران سنگین است واسطه گری موضوع اصلی بازار خودرو ساخت جاده‌ای که خودروی‌های برقی را شارژ می‌کند دولت برای تنظیم بازار خودرو برنامه داشته باشد جدیدترین قیمت خودروهای وارداتی در بازار چگونگی کشف قیمت در بازار خودرو پیشنهادهای دم‌دستی برای آرامش بازار فروش فوری بدون محاسبه نیست فردا؛ آغاز فروش فوری پژو 206 تیپ 2 و پژو 405 خودروهای 100 تا 150میلیونی بازار تهران +جدول خودروهای اسقاطی با قیمت‌های بالا خرید و فروش می‌شوند خواب خرگوشی سیاست‌گذار در مدیریت بازار خودرو قیمت روز خودرو‌های داخلی در بازار گروکشی بازار خودرو با نظام عرضه خودروسازان مردم خودرو را کالای قاچاق می‌بینند نحوه کار دلالان خودرو و مسکن در سایت‌های اینترنتی و ایجاد التهاب در بازار خودروسازان سود وام‌هایشان را از مردم می‌گیرند اگر مردم خودرو نخرند قیمت‌ها تا 20 درصد کاهش می یابد انسداد 18 محور به دلیل نبود ایمنی راهکاری برای کوتاه کردن دست دلالان از بازار خودرو ابزارسازی برای آرامش بازار من این توان را در مجلس نمی بینم که اقدامی در خصوص خودرو انجام دهد ترافیک پرحجم در محورهای تهران-کرج و تهران-قم کندوان تا ساعاتی دیگر یکطرفه می شود آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور در بیستم اردیبهشت ماه 98 بازار خودروهای خارجی؛ رشد نجومی قیمت ها و رکود خرید و فروش رحمانی هفته آینده به کمیسیون صنایع می‌رود تردد در محور‌های برون شهری 5.9 درصد افزایش یافت ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران وزیر صنعت: افزایش قیمت کار دلالان بود کاهش حباب بازار خودرو کنترل مصرف بنزین وظیفه مردم است یا خودروسازان؟ تسهیلات ندهند کاهش تولید داریم ناتوانی خودروسازان در کاهش قیمت‌های حاشیه بازار تعطیلی 2 هفته ای خودروسازان از دلایل گرانی خودرو توضیح وزیر صنعت درباره افزایش قیمت خودرو و چند کالای دیگر برخورد قوه قضاییه با اخلالگران بازار خودرو تنها راهکار ساماندهی قیمت‌ است آمادگی پلیس راه هرمزگان برای تأمین امنیت ترافیکی جاده ها در رمضان قیمت کدام خودرو‌ها امروز 98/2/18 کاهش یافت؟ ترافیک در آزادراه کرج-تهران نیمه سنگین است حرفِ بی‌ربطِ تعیین قیمت خودرو با مکانیزم بازار عدم حذف قیمت «خودرو» و «مسکن» از برخی سایت‌ها و واکنش پلیس "قیمت‌" به آگهی‌های خرید و فروش خودرو بازمی‌گردد قیمت خودروهای داخلی در بازار چگونه بازار را از دلالان خالی کنیم؟ فروش فوری پژو 206 صندوق دار و پارس سال آغاز شد اعمال محدودیت ترافیکی پایان هفته در هراز و کندوان آرام باشید، خودرو ارزان می‌شود کاهش هیجانات بازار باعث افت قیمت خودرو شد راه نجات بازار خودرو از شر دلالی کاهش 5 تا 15 میلیون تومانی قیمت‌ها در بازار برنامه منسجم حمایت از قطعه سازان وجود ندارد قیمت پراید بعد از حذف نرخ از سایت‌های خرید و فروش چه تغییری کرد؟ قیمت خودروها قطعاً می‌شکند تولید خودروسازان با تامین نقدینگی رونق می گیرد عملیات روانی دلال‌ها در بازار خودرو خریدو فروش خودرو درسایت‌ها اتفاق نیفتاده است طرح سوال از وزیر صنعت درباره افزایش قیمت خودرو در کمیسیون برنامه با کسانی که قیمت‌های جعلی برای خودروها اعلام کنند برخورد می‌شود فروش فوری 2 محصول محبوب ایران خودرو آغاز شد تولید انواع خودرو در فروردین از مرز 42هزار دستگاه گذشت حذف قیمت خودرو در سایت‌های اینترنتی مانع مناسبی برای مقابله با دلالی است "تعزیرات" ناظر خرد شدن استخوان مردم زیر بار گرانی‌ها قیمت های مسکن و خودرو به سایت ها برمی گردد قیمت خودرو در بازار نزولی شد روزانه هزاران هشتگ برای به هم ریختن بازار خودرو ایجاد می‌کنند بی تأثیری برداشتن قیمت‌ها از سایت‌های آگهی ‌کاهش تردد جاده‌ای آگهی‌های مسکن و خودرو با ثبت هویت و قیمت کارشناسی منتشر می‌شود امضای دلالی پای گرانی‌ها قیمت خودروهای وارداتی در بازار می‌شکند؟ دولت تعیین قیمت خودرو را به دلالان سپرده است آرامش مجازی در بازار خودرو تولید40 هزاردستگاه محصولات ایران خودرو از ابتدای سال 98 تاکنون شایعه سهمیه‌بندی بنزین، چقدر آمار فروش را تغییر داد؟ فروش نقدی انواع پژو 405 آغاز شد اعلام قیمت محصولات سایپا برای تعهدات اسفند عرضه‌های کاغذی بازار خودرو را آشفته کرده است شوک قیمتی در بازار خودرو؛ معادله ای چندمجهولی 90 درصد بازار خودرو در دست دلالان فرمان بازار خودرو را باید از دلال ها گرفت حذف قیمت خودرو از سایت ها برای درازمدت غلط است قیمت‌ها در بازار خودرو نزولی شد بیشترین تردد خودرو بین قزوین و تهران قیمت خودرو در بازار شکسته شد اگر توضیح وزیر صنعت درباره قیمت خودرو قانع کننده نباشد، استیضاح می‌شود خودرو بی‌ترمز جاده های زنجان مه آلود است دو راهکار خودروسازان برای تعهدات معوق گردن کلفت‌های اخلالگر بازار خودرو شناسایی و اعدام شوند گزارشی از وضعیت بازار خودرو بدون قیمتگذاری اینترنتی شرایط جدید فروش ویژه محصولات ایران‌خودرو اعلام شد بازار خودرو با بستن سایت‌های قیمت گذاری آرام می شود؟ "دیوار" دلالان فرو ریخت کنترل ارز و رقم‌های درشت مسکن، عامل ورود سرمایه‌های کلان به بازار خودرو خودروسازان در قیمت سازی‌ها دست داشته و دلالان از بدنه خودروسازی هستند جاده‌های چهار استان بارانی است محور پونل - خلخال برای تردد خودروهای سبک بازگشایی شد امروز فردا قیمت خودرو عادی می‌شود قیمت انواع خودروهای داخلی در بازار امروز اثر هاله‌ای در گرانی‌ها دیوار کوتاه پلتفرم‌ها «فیلترینگ» قیمت خودرو ترافیک در آزادراه‌های قزوین-کرج-تهران سنگین است آدرس‌های غلط در بازار خودرو سهمیه‌بندی سوخت و طرح ساماندهی بازار خودرو در دستور کار کمیسیون‌های تخصصی مجلس 2 راه‌حل یک عضو کمیسیون صنایع برای بازشدن قفل فضای بازار خودرو قیمت خودروهای‌ خارجی دست‌دوم در بازار + جدول دیوار، شیپور و باما آگهی های قیمت خودرو را حذف کردند نگاه دولتی به صنعت خودرو باید کنار گذاشته شود پراید 50 میلیونی معقول نیست اطلاعات را از منابع رسمی دریافت کنید؛ خودرو را از خودروسازان بازی التهاب بنزینی روی روان مردم بیشتر بفروشید سونامی در بازار خودرو احتمال آزادسازی واردات خودرو راهکارهایی برای تحقق شعار رونق تولید در صنعت خودرو شرایط فروش فوری ایران خودرو برای هفته آینده اعلام شد الزام سازمان راهداری به ارتقای کیفیت روشنایی و کاهش نقاط حادثه‌خیز در ورودی شهرها افزایش قیمت لجام گسیخته خودرو نارضایتی شدید مردم را به دنبال دارد تحویل کوتاه مدت در شرایط فعلی ، دغدغه اصلی خودروسازان خودروهای 150 تا 200میلیونی بازار تهران +جدول گرانی خودرو به دلار ربطی ندارد ‌ کدام خودرو‌ها بیشترین افزایش قیمت را داشته‌اند؟ محدودیت‌های ترافیکی پایان‌هفته در محورهای هراز و کندوان قیمت خودروهای داخلی در بازار امروز 11 اردیبهشت 98 تلاش برای داخلی سازی قطعات پیشرفته خودرو به ثمر خواهد نشست درخواست سخنگوی تعزیرات از مردم؛ فعلاً خودرو نخرید پراید 50 و تیبا 75 میلیون شده اما قرارداد ما بالا نرفته است افزایش 2 تا 110 میلیون تومانی قیمت انواع پژو افزایش افسار گسیخته قیمت خودرو در بازار پراید 53 میلیون تومان شد چرا قیمت خودرو با دلار تناسب ندارد؟ فروش‌های فوری خودروسازها چه‌دردی از بازار دوا می‌کند؟ قیمت خودرو شدیدا بالا رفته، اما کو خریدار؟ افزایش ساعتی قیمت خودرو التهاب روانی به جامعه تزریق می‌کند گروگانگیری خودروهای خارجی نقش خودروسازان در گرانی‌های اخیر بازار خودرو افزایش قیمت خودرو ربطی به وزارت صمت ندارد جدیدترین قیمت خودروهای وارداتی بازگشت برف و باران به محورهای مواصلاتی ترافیک در آزادراه کرج-تهران سنگین است کمترین ترافیک جاده‌ها بین ساعات 3 تا 4 خاک خوردن 105 هزار خودرو ناقص در کارخانه‌ها فروش فوری پژو 206 و پارس آغاز شد جهش عجیب قیمت خودرو وعده وزیر صنعت برای کاهش قیمت خودرو محقق نشد وزیر صمت پاسخگوی گرانی افسارگسیخته قیمت خودرو باشد این روزها بازار خودرو چه خبر است؟ میزان تولیدات داخلی و میزان واردات لوازم یدکی خودرو باید کنترل شود قیمت انواع محصولات ایران‌خودرو در بازار + جدول تاثیر عرضه کم خودروسازان بر قیمت‌ها قیمت ها به صورت ساعتی در بازار بالا می رود رشد تولید خودرو موجب بهبود وضعیت قطعه‌سازان شده است جو آرام اکثر محورهای مواصلاتی کشور شگفتی‌های بازار خودرو اچ سی 155 میلیون تومان شد خودروهای فروش فوری کی به دست مردم می‌رسد؟ چرا فرمول 5درصد زیر حاشیه بازار برای خودرو اعمال نشد؟ قیمت خودروهای 100 تا 150میلیونی بازار تهران + جدول واردات خودرو باید آزاد شود کاهش ترافیک راه‌ها ترافیک پرحجم در ورودی تهران 4 ضرورت برای تحقق شعار رونق تولید در صنعت خودرو 23 جاده کشور بسته است استپ وی 200 میلیون تومان شد تسریع در نصب پل‌های فلزی در جاده‌های سیل‌زده لرستان‌ افزایش ترافیک راه‌ها و تردد روان 7 محور شریانی در کشور مسدود است جوی آرام و ترافیکی روان در محورهای مواصلاتی کشور کندوان تا ساعاتی دیگر یکطرفه می‌شود 26 جاده کشور امروز مسدود است کاهش 12 درصدی ورود خودرو به قم در روز نیمه شعبان ترافیک روان در محورهای هراز و فیروزکوه افزایش قیمت خودرو در بازار راکد محدودیت تردد در هراز و یک‌طرفه شدن کندوان صعود قیمت در بازار خودرو قدم به قدم تا آزاد‌سازی خودرو شرایط فروش فوری 2 محصول محبوب ایران‌خودرو اعلام شد با 100 میلیون تومان چه خودرو‌هایی می‌توان خرید؟ اعمال محدودیت ترافیکی در راه‌ها کدام خودروها امروز افزایش قیمت داشتند؟ ابهام در فروش فوری خودرو محدودیت ترافیکی پایان هفته در جاده‌های شمال اعلام محدودیت‌های ترافیکی محور کرج - چالوس از باران و یخ زدگی تا گردوغبار در جاده های کشور جاده های خراسان رضوی لغزنده هستند قیمت انواع پژو دست دوم در بازار تهران +جدول 532 کیلومتر از جاده های کوهستانی استان گیلان برف روبی شد مه شدید تردد خودروها را در گردنه‌های خراسان شمالی مشکل کرد 28 میلیون خودرو در جاده های قزوین تردد کردند افزایش 3 تا 8 میلیون تومانی قیمت سمند ثبت بیش از 28 میلیون تردد درمحورهای مواصلاتی استان قزوین خودروهایی که با 80 میلیون می‌توان خرید استپ وی 180 میلیون تومان شد آخرین قیمت خودرو در بازار تهران +جدول ترافیک در آزادراه کرج-تهران نیمه سنگین است محور آستارا به اردبیل بازگشایی شد برف اردیبهشتی در محورهای پنج استان کشور 26 جاده کشور امروز مسدود است تقاضای خودرو در حال حاضر از سوی دلالان است عرضه کم خودروسازان و افزایش قیمت خودرو در بازار سال نو قیمت جدید خودروی جک S3 از سوی کرمان موتور اعلام شد هوندا هم سبز می‌شود! با 60 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ کاهش تولید خودروهای برقی آئودی بررسی خودرو اسمارت فور 2 آغاز فروش خودروهای تسلا تشویق به برگزاری کمپینی دیگر؟ کارنامه تولید خودروسازان در سال97 بازگشایی محورهای شریانی و ترانزیتی کشور تا 2 هفته آینده برف و باران و سرما از فردا در کشور تسهیلات اعطایی به قطعه‌سازان نوشدارو بعد از مرگ سهراب نباشد خسارت 1500 میلیارد تومانی سیل به جاده‌های لرستان تکمیل آزادراه اصفهان-شیراز و کنارگذرجنوبی تهران تا پایان سال 28 جاده مسدود است برنامه تولید 1.200.000 دستگاه خودرو محقق می‌شود!؟ تب و تاب بازار خودرو چه زمانی فروکش می‌کند؟ آغاز عملیات بازسازی جاده‌های خوزستان پس از فروکش کردن آب بارش باران در محورهای شمالی کشور قیمت امروز انواع خودرو دوشنبه تا چهارشنبه به مازندران سفر نکنید! بارش برف در برخی محورهای آذربایجان‌شرقی هموطنان از سفرهای غیرضرور به استان‌های شمالی و غربی پرهیز کنند بزرگراه رشت- انزلی مسدود شد ثبت بیش از 271 میلیون تردد در محورهای مواصلاتی استان قزوین خودروهای کره‌ای در بازار تهران چند؟ + جدول کندوان، فردا یکطرفه می شود بارش برف و باران راه های البرز را لغزنده کرد ترافیک در آزادراه کرج-تهران نیمه سنگین است برنامه دایملر برای کاهش هزینه‌ها مسدود شدن راه‌ها به دلیل طغیان رودها بارش برف در اردبیل و هراز و چالوس پول‌های سرگردان جذب بازار خودرو شدند تصادف 3 مداح معروف در جاده خرم‌آباد تداوم بارش برف و باران در اغلب محورها محدودیت تردد در جاده‌‌های منتهی به جمکران راه ارتباطی 88 روستای لرستان همچنان قطع است ترافیک پرحجم در جاده‌های منتهی به شمال 28 جاده کشور امروز مسدود است فرمان واگذاری اموال خودروسازان صادر شد افزایش قیمت در بازار بی‌مشتری قطعه سازان تسهیلات ارزی را ریالی بازپرداخت می کنند قیمت دنا در بازار 108 میلیون تومان با 100 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول ‌محدودیت ترافیکی جاده‌ها در تعطیلات میلاد امام زمان(عج)‌ بازار خودرو در «گیجی پس از عید» به سر می برد حرکت لاک‌پشتی ترخیص خودرو‌های دپو شده در گمرک تردد روان در محورهای اصلی کشور بازگشایی تمام محورهای مواصلاتی خراسان جنوبی تقویت همکاری فورد و چانگان قمار جی‌ام در بازارهای نوظهور تردد در جاده اهواز - خرمشهر با کندی رو به رو شد پل تخریب شده جاده اهواز-خرمشهر درحال ترمیم است آرامش به بازار خودرو برمی گردد جاده چالوس به زودی برای اتوبوس‌ها باز می‌شود سیلاب و نبود ایمنی عامل انسداد 38 جاده در کشور‌ پراید دوباره 50 میلیون تومانی شد آخرین قیمت خودرو در بازار تهران +جدول احتمال کاهش قیمت خودرو در ماه رمضان مه گرفتگی برخی محورهای مواصلاتی کشور ترافیک در محور شهریار-تهران نیمه سنگین است کاهش جهانی تولید خودرو نقشه راه تولید 2/ 1 میلیون خودرو کاهش صادرات خودروی ترکیه پیش فروش و فروش فوری محصولات سایپا از روز سه شنبه آغاز می شود با 140 میلیون تومان چه خودرو‌هایی می‌توان خرید؟ جاده آبادان - اهواز بار دیگر بسته شد امکان تردد در محور کن-‌‌سولقان‌ انسداد بیش از 50محور مواصلاتی ترافیک در آزادراه‌ کرج-تهران سنگین است افزایش قیمت خودرو زیر سایه غفلت مسئولان به بهانه سیل تاسیس برند مخصوص خودروهای برقی توسط شرکت جیلی فروش فوری در سال جدید کلید خورد مسیر قیمت‌گذاری خودرو در 98 احتمال مسدود شدن جاده آبادان - اهواز از نیمه شب افزایش 2 تا 15 میلیون تومانی قیمت ها کدام خودرو‌های داخلی افزایش قیمت داشتند؟ بازگشایی تمام راه‌های مناطق سیل زده کشور تا پایان هفته قطعه سازان به 15هزار میلیارد تومان سرمایه در گردش نیاز دارند 25 جاده امروز به دلیل‌ سیلاب و نبود ایمنی مسدود شد ترافیک در آزادراه کرج-تهران نیمه سنگین است محور بندرخمیر بازگشایی شد تازه ترین قیمت خودروهای داخلی نرخ ارز؛ منشأ تحولات بازار خودرو دوپینگ خودروسازان با فروش نقدی اعلام نخستین شرایط فروش فوری 2 محصول ایران خودرو در سال جدید خسارت 30 میلیارد تومانی سیل به راه‌های خراسان‌شمالی 4 محور ارتباطی در خوزستان بازگشایی شد ارز 4200 ندهید، خودرو گران می‌شود انسداد 22 جاده به دلیل‌ سیلاب و نبود ایمنی جدیدترین قیمت محصولات دو خودروساز داخلی منتشر شد قیمت خودروهای داخلی در بازار آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور جعبه سیاه قیمت خودرو افت واردات قطعات منفصله خودرو در 97 دو فرمان اقتصادی به زنجیره خودروسازی افزایش قیمت بیمه، خودرو را گران کرد تردد روان در محورهای هراز و فیروزکوه جاده های اورامانات از لغزندگی بیشتری برخوردار است بازار خودرو در انتظار سقوط بزرگ عثمانی:ساماندهی بازار خودرو با مدیریت نقدینگی ممکن می شود یک‌طرفه شدن محور کندوان از ساعت 14 امروز‌ افزایش 4.9 درصد تردد‌ها در محور‌های مواصلاتی بازگشایی راه اصلی اهواز - اندیمشک از روز شنبه آغاز می‌شود فصل خرید خودرو فرا رسیده است؟ اتوبان تهران-ساوه باز شد تردد نا ایمن در شمشک-دیزین جزئیات محدودیت ترافیکی جاده‌ها تا 24 فروردین افزایش 4.8 درصدی تردد نسبت به روز قبل وضعیت راه‌های کشور تردد 17 میلیون خودرو در جاده‌های استان همدان طی ایام نوروز تفاوت قیمت خودروها بین کارخانه و بازار چشم‌انداز قیمت خودرو در سال98 محدودیت‌های ترافیکی محور کرج - چالوس اعلام شد جاده شمشک-دیزین بدون مجوز باز شده است فروشندگان مواد اولیه داخلی، گران‌فروش‌تر از خارجی‌ها وضعیت ترافیکی راه های کشور خودروهای 150 تا 200 میلیونی بازار تهران + جدول چرا با افزایش قیمت خودرو، تقاضا بالا رفت؟ محدودیت‌ ترافیکی پایان هفته در محورهای منتهی به شمال‌ ترافیک در آزادراه کرج-تهران سنگین است سهم دولت از خودرو حرکت خودرو در جاده سنگلاخ تولید چهار شرط قطعه‌سازان برای افزایش تولید کمتر از یک درصد منابع ایران خودرو و سایپا سهم تحقیقات است قیمت انواع شاسی بلند در بازار تهران +جدول دو سال ما را از بیمه و مالیات معاف کنید قیمت خودروهای داخلی در بازار در سه شنبه 20 فروردین 98 یک کلام تعطیل! آخرین قیمت خودرو در بازار تهران +جدول 30 جاده کشور امروز مسدود است سرعت گیر مالیاتی فروش خودرو احتمال جریمه سنگین برای خودروسازان آلمانی جاده آبادان - اهواز برای خودروهای سواری بازگشایی است گلایه قطعه‌سازان از روند کند پرداخت تسهیلات جاده اهواز-آبادان مسدود شد برخی جاده های خراسان جنوبی لغزنده است قیمت انواع شاسی بلند تولید داخل +جدول قیمت انواع خودروی کره ای در بازار + جدول هشدار تگرگ و آبگرفتگی در چند استان 30 جاده کشور امروز مسدود است برخورد پلیس با یک میلیون و 294 هزار تخلف حادثه‌ساز در ایام نوروز 29 نقطه حادثه خیز در جاده های هرمزگان شناسایی شد مه و باران در جاده‌های 10 استان جاده پلدختر به معمولان بازگشایی شد خودرو در سال 98 گران می‌شود یا ارزان؟ زنجان جاده‌های مواصلاتی شهرستان الشتر در لرستان را بازسازی می کند با 120 میلیون تومان چه خودروهایی می‌توان خرید؟ ممنوعیت تردد خودروهای سواری در جاده اهواز – شوش چرت بهاری بازار خودرو بازار خودرو در تکاپو برای شروع معاملات آخرین قیمت خودرو‌های داخلی در بازار انسداد هراز و ترافیک روان در جاده‌های منتهی به شمال ادامه روند کاهشی قیمت خودرو ورود و خروج خودرو در جاده های استان اصفهان سه درصد کاهش یافت خودروهای 70 تا 100میلیونی بازار تهران +جدول انسداد 29 محور به دلیل سیلاب و نبود ایمنی ‌ ترافیک در آزادراه کرج-تهران نیمه سنگین است قیمت انواع پژو 206 صفر و کاکرده در بازار + جدول شرایط فروش ویژه بهاره محصولات ام وی ام تثبیت تعرفه خودرو در دوران ممنوعیت تکرار تجربه موسسات مالی در خودروسازی بارش باران جاده های استان تهران را فرا گرفت جاده هراز باز شد جاسوس مخفی خودروسازان در اختیار والدین! شرایط ویژه فروش بهاره محصولات چری افزون بر چهار میلیون تردد خودرو در سیستان و بلوچستان ثبت شد تخریب جاده‌ها و پل‌ها با بروز حادثه سیل؛ آیا زیرساخت‌های عمرانی کشور بی‌کیفیت هستند؟ ایجاد راه‌های روستایی جدید در برخی مناطق سیل زده مسدود شدن 3 محور استان سمنان به‌دلیل رانش زمین خودروهای 100 تا 150میلیونی بازار تهران +جدول تقاضای خودرو در بازار به کف رسید قیمت خودروهای داخلی پس از تعطیلات، تکان نخورد ترافیک در محورهای گیلان عادی و روان است ترافیک پرحجم و روان در مسیر شمال به جنوب محور فیروزکوه محور هراز تا اطلاع بعدی مسدود شد استقرار پل‌های شناور در جاده‌های سیل‌زده بارش باران در جاده‌های 12 استان آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور در 17 فروردین 98 چشم انداز بازار خودرو در سال 98 لغو محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های گیلان خودروسازان آلمان به کارشکنی در توسعه انرژی پاک متهم شدند ترافیک در مسیر‌های منتهی به تهران نیمه سنگین است جاده معمولان پس از سه روز کار طاقت فرسا به صورت موقت باز شد جاده ترانزیتی جنوب کامل تخریب شد خودکفایی 80 درصدی در تولید قطعات خودرو جاده یاسوج - شیراز به صورت موقت بازگشایی شد آغاز موج جدید بارش‌ها در کشور از عصر امروز 35 جاده کشور امروز مسدود است بررسی‌ فنی تخریب راه‌ها در سیل آزادراه خرم‌آباد به پل زال سالم است خسارت 50 میلیارد تومانی سیل به راه‌های قزوین طغیان رودخانه احتمال رانش جاده سوادکوه را افزایش داد هیچ محور اصلی بسته نیست مسیر دسترسی به پل‌دختر بازگشایی شد ترافیک پرحجم در محور کرج-چالوس 60 درصد ثبت نام کنندگان خودرو، مصرف کننده واقعی نیستند 162 محور سیل زده مسدود بازگشایی شد ترافیک در جاده های خراسان رضوی پرحجم است 400 واحد قطعه سازی، تعطیل یا نیمه تعطیل شد ترافیک پرحجم در 4 محور مواصلاتی کشور ترافیک جاده های آذربایجان شرقی روان است اعلام جاده‌ها و راه‌های مسدود کشور تمام محورهای مواصلاتی استان مرکزی باز است جاده‌های کرمانشاه لغزنده است ترافیک در خروجی های مشهد پرحجم و نیمه سنگین است مسدود شدن راه ارتباطی سه روستای دهلران 54 جاده مسدود کشور امروز مسدود است آخرین وضعیت راه‌های مسدود شده بر اثر سیلاب فرماندار زرندیه مسدود بودن محور قدیم تهران - ساوه را تکذیب کرد 28 محور کشور تا اطلاع ثانوی مسدود است جزئیات محدودیت‌های ترافیکی جاده‌های کشور در 12 فروردین جاده‌های مسدود به دلیل سیل تردد در آزادراه خرم آباد - پل زال برقرار است بایدها و نبایدهای رانندگی در روزهای بارانی ثبت بیش از 21 میلیون تردد در جاده‌های مازندران/ حادثه‌خیزترین جاده‌ها در غرب کشور معرفی خودروهای دست دوم با بودجه یک میلیاردی بارش باران در مازندران و گیلان/مه گرفتگی در ارتفاعات آذربایجان شرقی آخرین وضعیت جاده‌های کشور در 8 فروردین بازکردن جاده یاسوج-شیراز طول می‌کشد آزاد راه خرم آباد - پل زال در مسیر رفت بازگشایی شد 10 جاده شلوغ کشور اعلام شد 31 جاده کشور مسدود است بارش برف و باران در 5 استان و ارتفاعات هراز پیش بینی بارش ها تا آخر فروردین شناسایی 1585 نقطه پرتصادف در کشور توصیه پلیس برای رانندگی در جاده های کویری افزایش تردد‌های جاده‌ای در 24 ساعت آینده ریزش کوه در جاده هراز 3 زخمی برجای گذاشت وضعیت‌راه‌ها همزمان با آغاز موج دوم سفرهای نوروزی خسارت سیل به 2000 کیلومتر راه جاده کندوان پس از 36 ساعت همچنان بسته است سه محور ارتباطی مسدود است ادامه بارش ها و مه گرفتگی در 20 استان کشور اسامی جاده‌های برفی و بارانی کشور خسارت 300 میلیارد تومانی سیل به راه‌های مازندران شرایط جوی برای سفر مناسب نیست هموطنان تا فردا از سفر غیرضرور پرهیز کنند جاده فیروزکوه در معرض خطر سیل قرار دارد جاده های استان تهران لغزنده و مه گرفته است ریزش کوه در محور هراز و خسارت به چند خودرو جاده های کوهستانی اردبیل برفی هستند تردد در محورهای چهارمحال و بختیاری روان است ترافیک نیمه سنگین بر جاده‌های استان کرمانشاه حاکم است خودروهای جذاب آینده را ببینید ایران یک بازار بکر برای خودروسازها است جاده‌های استان کرمانشاه لغزنده است ترافیک جاده چالوس از جنوب به شمال نیمه سنگین است مسافران حتی الامکان از جاده کرج -چالوس سفر نکنند سیلاب مسیر دلگان - ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان را بست ترافیک در 5 جاده کشور نیمه سنگین است فروش خودرو 5 درصد زیر قیمت بازار مسخره است مرکز پژهش‌های مجلس 6 راه حل فوری برای بازار خودرو داد جاده کندوان باز شد تردد خودروها از کرج به سمت چالوس ممنوع شد چالوس باز شد ایمنی راهها مورد توجه قرار گیرد ترافیک در محورهای امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم سنگین است محورهای مهدی‌شهر بازگشایی شد تردد یک طرفه در جاده‌های شمالی از ساعت 14 امروز ریزش سنگ در جاده فیروزکوه ترافیک نیمه سنگین در محدوده منجیل- رودبار آیا فروش فوری خودرو در کاهش قیمت چهارچرخ‌ها تأثیرگذار بوده است؟ یک میلیون و 700 هزار تردد در راه‌های استان البرز ثبت شد رتبه های بالا در جاده های فارس خودرو در گردنه تیوان متوقف شده اند ترافیک سنگین در هراز، فیروزکوه و کرج ـ چالوس از محور فیروزکوه تردد نکنید 300 خودرو در محورهای مواصلاتی سمنان از برف و کولاک رهاسازی شد ترافیک در آزادراه تهران-کرج سنگین است آیا قیمت خودرو در سال 98 افزایش می‌یابد؟ طلب 20 هزار میلیارد تومانی قطعه‌سازان تمام راه‌های شمال دامغان مسدود شدند ایمنی تردد اولویت اصلی طرح نوروزی در جاده های فارس است انسداد 19 محور به دلیل سیلاب و کولاک چالش ایمنی راه‌های سمنان تداوم کاهش قیمت خودرو در آستانه سال جدید خودرو‌هایی که با 40 تا 60 میلیون تومان می‌توان خرید + جدول بارش برف محورهای شهمیرزاد را مسدود کرد جاده‌های کشور نوروز پربارش و برفی را به خود می‌بینند بارش برف و باران در جاده‌های 10 استان ترافیک در محور تهران- فیروزکوه نیمه سنگین است افت نوروزی تولید خودرو دردسرهای پرداخت تسهیلات ارزی به خودرو فروش 4 محصول ایران خودرو با تحویل فوری بارش باران و برف در 14 استان کشور دو راه پیش‌روی صنعت خودرو؛ اصلاح قیمت یا استیضاح وزیر صمت 6 راهکار اصلاح سریع آشفتگی‌های بازار خودرو تداوم کاهش قیمت خودرو در آستانه سال جدید بیش از 80درصد مطالبات قطعه‌سازان پرداخت شد با 100 میلیون تومان چه خودرو‌هایی می‌توان خرید؟ +جدول بارش برف و باران در محورهای 11استان برف و کولاک جاده شازند- ازنا و توره- بروجرد را مسدود کرد مشکل بیکاری کارگران قطعه‌سازی حل شد آخرین قیمت خودروهای داخلی در بازار آزاد جاده‌های برفی و بارانی آخرین یکشنبه 97 برنامه اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای استان گیلان اعلام شد ترافیک در محور شهریار-تهران سنگین است بن‌بست در پرداخت تسهیلات ارزی قطعه‌سازان مسیر خودروهای وارداتی در 98 فروش فوری محصولات ایران خودرو با مدل 98 میزان سوانح جاده‌ای در محورهای مواصلاتی قزوین کاهش یافت ابعاد جدید از پرونده جنجالی ثبت سفارش 6481 خودرو سیلاب، تگرگ، باران، برف و سرما از فردا در اغلب شهرها‌ 800 میلیارد تومان مطالبات قطعه سازان پرداخت نشده است راه‌اندازی 3 ایستگاه سلامت در جاده‌های قم ترافیک در آزادراه کرج-تهران سنگین است مخالفت قطعه سازان با تصمیم اخیر بانک مرکزی باران، برف و تگرگ در ایران آغاز طرح ترافیک نوروزی از امروز قیمت خودروهای وارداتی چقدر تغییر کرد؟ بارش برف و تگرگ سبب لغزندگی جاده کرج - چالوس شد یک‌طرفه شدن کندوان باران و برف در اکثر محورهای مواصلاتی کشور شرایط جدید فروش نقدی محصولات ایران خودرو با قیمت های جدید اعلام شد رسیدگی قضایی به 300 پرونده شکایت از خودروسازان جاده ایلام به مهران یک‌طرفه‌ شد محدودیت های ترافیکی محورهای مواصلاتی مازندران درایام نوروز آمادگی استانداری برای رفع مشکل تقاطع های محور کمربندی جنوبی قرچک برف و باران در انتظار جاده‌های 14 استان کشور نرخ جدید خودرو در بازار تهران مرزن آباد یکطرفه می شود ترافیک در محور کرج-چالوس نیمه سنگین است قیمت‌ها در بازار خودرو ساعت به ساعت می‌ریزد تعدیل هفت هزار نفری کارکنان فولکس‌واگن 5 روند مهم در نمایشگاه خودروی ژنو تولید در سایپا ادامه دارد؛ حتی روز جمعه با 80 میلیون تومان چه خودرو‌هایی می‌توان خرید؟ +جدول ادامه آشفتگی بازار خودرو در آخرین روز‌های سال محدودیت‌های جاده چالوس یک هفته مانده به عید خودروهای 150 تا 200میلیونی بازار تهران +جدول سرعت و خواب آلودگی علت بیش از 85 درصد تصادفات در کشور اعمال محدودیت ترافیکی در محورهای منتهی به شمال‌ حضور ده‌هاهزار پلیس محسوس و نامحسوس طی ایام نوروزی در جاده‌ها 4هزار میلیارد تومان تسهیلات در اختیار قطعه‌سازان قرار می‌گیرد اعلام محدودیت‌های ترافیکی محور کرج - چالوس روزانه 44 نفر در جاده‌های کشور کشته می‌شوند "برف و باران" تهران و نیمه غربی کشور را در بر می‌گیرد ترافیک در آزادراه قزوین- کرج سنگین است بازار داغ خودرو‌های کارکرده در روز‌های پایانی سال 97 اشتباهات حاکمیتی در قیمت‌گذاری خودرو "ناز" بازار خودرو خریدار دارد چرا قیمت خودرو کاهشی شد؟ آغاز فروش نقدی سمند ال ایکس و پژو 405 اتراق چند لحظه ای حاشیه جاده ها، بلای جان مسافران پیش پرداخت مناسب ، قیمت قطعی سفر در راه است و خطر در کمین محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی پنجشنبه آخرسال + مسیرهای پیشنهادی اعمال محدودیت‌‌ ترافیکی نوروزی در هراز و کندوان از 28 اسفند ترافیک نیمه سنگین در ورودی شهر تهران ترافیک در آزادراه کرج-تهران نیمه سنگین است اختلاف ارزی بانک مرکزی و قطعه‌سازان روند قیمت‌گذاری خودرو در سال آینده روند کاهشی قیمت ها در بازار 12 سال تکمیل جاده 35 کیلومتری فیروزآباد به طول انجامیده است بازار خودرو جهان کساد شده است اجرای طرح پاکسازی حریم جاده‌ها در قم آغاز طرح نوروزی 98 سازمان راهداری از 25 اسفند 97 کاهش قیمت چند محصول سایپا در بازار تحقق 85 درصدی پرداخت تسهیلات به قطعه سازان محورهای مواصلاتی البرز از زباله پاک‌سازی می‌شود محدودیت‌های ترافیکی ایام نوروز ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج-تهران جاده دندی - تخت سلیمان با کولاک مقطعی همراه است نفس دوگانه‌سوزها به شمارش افتاد سرنوشت بازار خودروی 98 شرایط جدید فروش فوری 2 محصول ایران‌خودرو اعلام شد کاهش 2 تا 5 میلیون تومانی قیمت‌ها ثبت بیش از 164 میلیون تردد در محورهای مواصلاتی استان همدان قیمت خودرو در بازار کاهشی است، اما خریداری نیست بارش باران در محورهای مواصلانی دو استان تازه ترین قیمت خودروهای داخلی در بازار سرعت خودرو در محورهای خراسان‌شمالی رو به افزایش! تعیین تکلیف استرداد پول ثبت‌نام‌کنندگان خودرو نقشه راه برای گذر از چالش‌های صنعت خودرو افزایش قیمت محصولات سایپا تکذیب شد سیاست کلان تامین مالی، همه قطعه سازان را بهره مند می کند ترافیک در آزادراه کرج-تهران سنگین است تزریق3400میلیارد تومان نقدینگی به صنعت قطعه سازی وقوع سیل، برف و کولاک در 17 استان یخ زدگی در محورهای مواصلاتی کردستان تردد در محورهای مواصلاتی سمنان برقرار است برف و کولاک محورهای مواصلاتی استان قزوین را فرا گرفت کولاک در محورهای هراز و فیروزکوه ادامه دارد بارش برف سبب کندی حرکت خودروها در جاده کرج - چالوس شد آخرین وضعیت جاده فیروزکوه و اتوبوس پرسپولیسی‌ها دور جدید فروش فوری خودرو تحویل 98، شنبه آغاز می‌شود خرید روکش فرمان چقدر هزینه دارد؟ بارش "برف" و "باران" در تمام محورهای کرمانشاه تردد خودرو‌ها 2.6 درصد افزایش یافت + جدول بارش برف و باران در جاده‌های 9 استان محور زنجان-طارم مسدود شد فعالیت سامانه بارشی در کشور تا یکشنبه نصب سیستمی بر روی خودروهای اروپایی برای جلوگیری از تصادف تا سال 2020 افزایش 10.3 درصدی تردد نسبت به روز گذشته 80 درصد مطالبات ریالی قطعه سازان پرداخت شد بارش برف در جاده چالوس محدودیت‌های ترافیکی محورهای مواصلاتی مازندران نحوه ثبت تخلفات اتوبوس‌های بین‌شهری توسط مسافران روسیه راه چین را در بازار خودروی ایران می‌رود؟ فرود قیمت خودرو پس از فراز بزرگ بیش از 75درصد تسهیلات قطعه‌سازان پرداخت شده است محدودیت ترافیکی پایان هفته در محورهای تهران-شمال نقطه حادثه خیز جاده کرج - چالوس ایمن سازی شد ‌محدودیت‌های ترافیکی ایام نوروز در طرح سفرهای نوروزی 98 جوی پایدار در اکثر محورهای مواصلاتی وعده‌ای که محقق شد تب قیمت خودرو‌ فروکش کرد ریزش سنگ در محور کندوان شرایط جدید فروش فوری محصولات ایران‌خودرو اعلام شد آخرین قیمت خودرو در بازار تهران +جدول کاهش قیمت خودروهای داخلی در بازار ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج-تهران تردد در گردنه های کوهستانی زنجان با زنجیر چرخ امکان پذیر است خودروی روس‌ها در راه ایران قیمت انواع کفپوش خودرو در بازار فرصت 3 روزه به خودروسازان برای ایفای تعهدات بازار خودرو چین در کما شرایط جدید فروش فوری محصولات ایران‌خودرو اعلام شد قیمت خودروهای داخلی در بازار کمی آرام گرفت انجام عملیات عمرانی از 15 اسفند در معابر عمومی ممنوع است اعمال محدودیت‌‌ ترافیکی در محور‌های فیروزکوه و کندوان ترافیک در آزادراه کرج-تهران سنگین است کاهش 1 میلیون تومانی قیمت‌ها کاهش 2/5 میلیون تومانی قیمت خودرو‌های در حال تحویل آخرین وضعیت خودروهای دپو شده از زبان واردکنندگان طرح جدید تبدیل محصولات رنو اجرا می‌شود قیمت انواع نیسان وانت زامیاد در بازار + جدول فروش فوری پنج هزار و 700دستگاه از محصولات ایران خودرو در هشت روز جدیدترین قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا پس از کاهش نرخ نمایندگی‌ها آغاز فروش فوری پژوپارس و 206 هشت مسیر در جنوب سیستان و بلوچستان همچنان بسته است کاهش دنباله دار قیمت خودرو در بازار تجهیز 200 پاسگاه به سامانه کنترل سرعت تا پایان سال دلایل افزایش قیمت خودرو چیست؟ شرط ورود لادای روسیه به ایران چیست؟ آغاز روند کاهش قیمت محصولات سایپا در بازار با پرداخت مطالبات 120 روزه قطعه سازان ، روح جدیدی در زنجیره تامین گروه سایپا دمیده شد شیفت مشتریان به خودروهای دست‌دوم قیمت کدام خودروها کاهشی شد؟ کندوان امشب بسته می‌شود راه ارتباطی 147 روستای کردستان مسدود است خودروهای 100 تا 150میلیونی بازار تهران +جدول کورس قیمت‌ها در بازار خودرو انسداد 28 جاده به دلیل طغیان رودخانه و نبود ایمنی قیمت خودرو‌های داخلی، کاهشی شد تازه ترین قیمت خودروهای داخلی ترافیک در محور شهریار-تهران نیمه سنگین است 20 محور کشور تا اطلاع ثانوی مسدود است واگذاری سهام بانک پارسیان توسط ایران‌خودرو کور سوی امید در خطوط تولید خودروسازان آغاز دوباره فروش فوری خودروهای سایپا 30 خودرو در جاده «امام‌زاده سید علی» پلدختر گرفتار کولاک شدند جاده های مازندران لغزنده و برفی است تردد در برخی جاده های کردستان با زنجیر چرخ امکانپذیر است آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور در 10 اسفند وقوع برف و کولاک در 15 استان کشور اعمال محدودیت تردد خودروهای فاقد تجهیزات زمستانی درمحورهای برفگیر خودداری از تردد غیرضروری در جاده‌های کوهستانی و حاشیه رودخانه‌ها راههای کشور به 2 هزار دوربین کنترل سرعت تجهیز می شوند گشتی در بازار خودروهای‌ خارجی دست‌دوم؛ جدول نجومی نرخ‌ها کندوان فردا یکطرفه می‌شود وقوع برف و کولاک در 12 استان رصد کیفیت جاده‌ها با پهباد دستور ویژه وزیر راه برای بهبود وضعیت جاده‌ها قبل از نوروز 98 برف موجب کندی تردد خودروها در جاده های خلخال شد ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج-تهران توضیحات پلیس‌راه درباره ریزش بهمن و ترافیک سنگین در جاده چالوس انجام عملیات پاکسازی در جاده چالوس بی‌ثباتی نرخ ارز در کنار تحریم‌ها و دلالان عامل افزایش قیمت خودرو پژو مزد رفتن از ایران را گرفت تشدید بلاتکلیفی عرضه و تقاضا در بازار تردد در محور تکاب - ایرانخواه به علت کولاک ممکن نیست خطر یخ‌زدگی در جاده چالوس و سرگردانی مسافران خودرو سلیقه‌ای قیمت‌گذاری می‌شود قیمت 8 اسفند انواع محصولات ایران خودرو محدودیت‌هایی که از امروز در محورهای منتهی به مازندران اعمال می‌شود با 100 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول آخرین قیمت روز خودروهای داخلی پاتک به عملیات آزادسازی قیمت خودرو ایران خودرو شرایط فروش فوری فردا را اعلام کرد قیمت خودرو تا چه میزان بالا خواهد رفت؟ خودروهای ژاپنی در بازار تهران چند؟ +جدول مافیایی پشت پرده گرانی خودرو است 70 نقطه حادثه خیز همدان آشکارسازی شد ترافیک سنگین در آزادراه کرج-تهران قیمت خودرو کاهش می‌یابد هجوم متقاضیان در سایه رشد قیمت‌ها نشست کمیسیون اصل 90 با وزیر صمت و نمایندگان خودروسازان محورهای شریانی مازندران برفی است با رشد 90 درصدی تولیدات سایپا از التهابات بازار خودرو کاسته شده است نشانه‌های گران شدن خودرو از چه زمانی آشکار شد؟ خودروهای گازسوز بازار چند؟ +جدول 13میلیون خودرو از راه های ارتباطی هرمزگان تردد کردند آشفته‌سازی بازار خودرو قیمت‌گذاری خودرو بر مبنای 5 درصد حاشیه بازار عادلانه نیست احتمال پایین آمدن قیمت بازار نسبت به قیمت کارخانه 19 نقطه حادثه‌خیز محورهای مواصلاتی شهرستان میامی برطرف شد کندی تردد خودروها در پردیس به دلیل بارش برف دلیل افزایش قیمت خودرو از زبان وزیر صنعت روند روبه رشد تولید خودروسازان ترافیک در محور کرج-تهران نیمه سنگین است تداوم عرضه و شفافیت قیمت کلید کنترل بازار خودروست پاشویه تب بازار پرواز خودرو از باند تورم انتظاری ضرورت تجمیع ظرفیت‌های تولید خودرو جاده هراز روزهای دوشنبه و سه شنبه مسدود است باران و برف در البرز و زاگرس ویژگی‌های جاده‌های حادثه خیز ثبت 21 میلیون تردد در محورهای مواصلاتی استان قزوین هشدار پلیس راهور در پی لغزنده شدن راه‌ها 10 هزار کانتینر قطعات یدکی خودرو تا قبل از عید ترخیص می شود اصول و منطقی بر بازار خودرو حاکم نیست برخی سیاست‌گذاران بازار خودرو را آشفته می‌کنند تزریق نقدینگی به صنعت قطعه سازی شتاب گرفت بازگشایی جاده ایلام-مهران ترافیک در آزادراه کرج- تهران سنگین است سوال از وزیر صمت در صورت عدم ساماندهی بازار خودرو بلاتکلیفی جدید ثبت‌نام‌کنندگان خودرو پادزهر دلالی در بازار مذاکره برای ترخیص 10 هزار کانتینر لوازم یدکی جهت حل مشکلات خودروسازان سایپا تحویل خودرو به مشتریان را 100 درصد افزایش داد پراید 51 میلیون تومان شد آقای وزیر چرا به قیمت خودرو نظارت نمی‌کنید؟ جاده جدید هشتگرد - طالقان رکورددار تاخیر پروژه‌های عمرانی با 100 تا 150 میلیون چه خودرویی بخریم؟ ترافیک سنگین و نیمه‌سنگین در ورودی کلانشهر تهران مرکز مدیریت راه های استان همدان در ایام نوروز 98 فعال است افزایش تردد و ترافیک روان در راه‌ها قطعه سازان زیر چرخ خودروسازان انتظار بود دولت بر بازار خودرو نظارت درست و حسابی داشته باشد لزوم ورود دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی و قضایی به هرج و مرج قیمتی بازار خودرو اثر منفی تلاطم بازار خودرو بر سکون قیمت مسکن برای خرید خودرو دست دوم به چه نکاتی توجه کنیم؟ از حضور وزارت دفاع و ‌سپاه در صنعت خودروسازی حمایت می‌کنیم ترافیک روان در محورهای مواصلاتی کشور دلیل دهان‌کجی بازار به پیش‌فروش خودرو رشد 2.4 درصدی رفت و آمد جاده ای در 24 ساعت گذشته فروش اینترنتی سایپا هر روز انجام می‌شود دولت به افزایش بی‌رویه قیمت خودرو توجه کند وزیر صنعت کمتر درباره بازار خودرو شعار درمانی کند احتمال اتمام احداث کنارگذر ساوه در نیمه نخست سال آینده کمیسیون صنایع موضوع افزایش قیمت خودرو را بررسی می کند بیگ‌بنگ بازار خودرو کاهش قیمت خودرو با کدام تاکتیک انجام می شود؟ فشار بیشتر فروش بیشتر تسریع در عرضه خودرو، قیمت‌ها را کاهش می‌دهد خواب عمیق خودروها رکود در بازار خرید و فروش خودرو بازار خودرو ساماندهی نشود وزیر صنعت استیضاح می‌شود وزارت صنعت باید بازار خودرو را مدیریت کند یا بازار و دلالان؟ محدودیت‌های ترافیکی محور کرج - چالوس اعلام شد برف و مه‌گرفتگی در محورهای 8 استان آغاز پرداخت مطالبات قطعه سازان ‌‌لغزندگی جاده در ارتفاعات البرز برف در جاده‌های خراسان رضوی و شمالی ترافیک در آزادراه کرج-تهران سنگین است با 60 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ قیمت خودروهای وارداتی در بازار استقبال مشتریان از قیمت‌های داغ صعود قیمت‌ها با تورم انتظاری جولان دلالان در بازار خودرو و افزایش قیمت ها تمام جاده ای خراسان شمالی لغزنده است واکنش منفی بازار به فروش فوری خودروسازان افزایش ترافیک جاده‌ها و رشد تردد‌ خودرو در آزادراه‌ ‌‌کرج‌-تهران‌ عامل گران شدن قیمت خودرو در بازار آزاد چیست؟ فروش فوری خودرو آغاز شد جاده بیرجند - قاین لغزنده است ترافیک در آزادراه کرج- تهران نیمه سنگین است عرضه کم و تورم موجب آشفتگی بازار خودرو شده است ظرفیت تولید 788 نوع قطعه خودرو در استان سمنان وجود دارد مجلس با مسببین گرانی خودرو برخورد می‌کند افزایش قیمت خودرو به 5 درصد حاشیه بازار استمرار روند مسئله‌دار فعلی است جاده ناهموار تولید دوگانه‌سوزها پیشداوری آزادسازی قیمت خودرو صنعت خودرو بار دیگر قربانی نقدینگی سرگردان می شود؟ عوامل ابهام آفرین در بازار خودرو از نگاه یک استاد دانشگاه کورس قیمت‌ها در بازار خودرو آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌ها ترافیک در آزادراه کرج-تهران نیمه سنگین است خودروهای 100 تا 150میلیونی بازار تهران +جدول حباب قیمت در بازار خودرو مقطعی است تازه ترین قیمت خودروهای وارداتی در بازار تهران زمان استرداد ودیعه خودروهای انصرافی وعده‌های تو خالی؟ حباب قیمت های بازار شکسته خواهد شد کاهش 10 درصدی ترافیک راه‌ها خودروسازان به جای تحویل خودروهای پیش فروش شده آنها را در بازار آزاد می‎‌فروشند فروشنده در بازار خودرو زیاد شد؛ جولان نمایندگی‌ها در فضای مجازی پراید 47 میلیون تومان شد پرداخت اولین سری بدهی خودروسازان به شرکتهای قطعه ساز در هفته جاری پراید چگونه 46 میلیون تومان شد؟ افزایش نجومی قیمت‌ خودرو؛ مسئولان چه می‌کنند؟ افزایش قیمت خودرو جوسازی دلالان است تازه‌ترین قیمت خودروهای داخلی آنچه بیشتر قطعه‌سازان ایران را آزار می‌دهد باران و برف در محورهای کشور تقاضای خرید خودرو زیاد است اما کسی فروشنده نیست تعزیرات فعلا نمی تواند به بازار خودرو نظارت کند کارناوال مرگ در جاده‌های کشور چراغ سبز به واردات خودرو؟ افزایش لحظه به لحظه قیمت در بازار خودرو 11 میلیون فقره تردد در راه‌های مازندران ثبت شد سمند 10 میلیون تومان گران شد محورهای کندوان و هراز برفی و لغزنده است قیمت خودروهای داخلی در بازار ترکید جاده‌های 14 استان کشور درگیر بارش برف و باران است جهش قیمت خودروهای داخلی آشفته‌بازار خودرو و سرگردانی مشتریان تازه‌ترین قیمت خودروهای داخلی اسامی جاده‌های برفی و بارانی کشور جزئیات خروج از جاده اتوبوس در استان خوزستان اعلام شد آغاز بارش برف در جاده های مازندران ؛ رانندگان احتیاط کنند امشب و فردا جاده‌های 10 استان برفی و لغزنده می‌شود جاده های فرعی ایوان دارای نقاط حادثه خیز فراوانی است باران و برف در محورهای مواصلاتی 11 استان فعالیت سامانه بارشی در نیمه غربی کشور آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌ها قیمت خودرو در سال 98 یه کدام جهت می‌رود؟ کولاک برف و لغزندگی جاده‌ها در روزهای آینده کاهش 4.6 درصدی تردد جاده‌ای نسبت به روز گذشته لیست قیمت جدید حاشیه بازار محصولات ایران خودرو انسداد 21 جاده خودروهای 300 تا 400میلیونی بازار تهران +جدول فرمان بازار در دست دلالان افزایش قیمت محصولات مدیران خودرو تکذیب شد خودروسازان حق گران کردن خودروهای پیش فروش را ندارند دنا 15 میلیون تومان گران شد تلاطم در بازار خودرو‌های تولیدی چه کسی تاوان سرکوب قیمت خودروسازان را می‌دهد؟ گرفتاران در برف جاده های خراسان رضوی امدادرسانی شدند الزام تردد با زنجیرچرخ در 4 محور ترافیک نیمه سنگین در محور شهریار_ تهران حرکت خودروهای سنگین در گردنه تیوان ممنوع شد لزوم پایبندی به مکانیزم عرضه و تقاضا کیفیت خودروها در مدار ثبات حادثه رانندگی محور انار - شهربابک17 مصدوم بر جای گذاشت تمام محورهای استان یزد باز است ثبات قیمت ها در بازار خودرو بازار خودروهای کارکرده خارجی داغ شد قیمت کدام خودروها افزایش یافته است؟ تردد در راه ها و گردنه های برفگیر استان یزد ادامه دارد 880 کیلومتر جاده های اصفهان برفروبی شد جاده ساحلی گناوه به بوشهر به علت آبگرفتگی مسدود شد تمامی محورهای استان کرمان باز است مشکل قطعه‌سازان خودرو در استان قم حل می‌شود سالیانه 600 میلیون تن بار در جاده‌های کشور جابه‌جا می‌شود وقوع سیل، برف و کولاک در 17 استان تعیین تکلیف برای پیش‌خریدها بارش باران و برف فعلا ادامه دارد بارش برف سبب کندی تردد خودروها درجاده کرج - چالوس شد بارش برف در محورهای 10 استان کشور چالوس و هراز یک‌طرفه شدند بارش برف و باران در جاده‌های 23 استان چرا قیمت خودرو روزانه گران می‌شود؟ برف جاده های همدان را لغزنده کرد ترافیک سنگین در هراز و چالوس تردد در محور سمنان-فیروزکوه با زنجیر چرخ هراز از ساعت 14 امروز یکطرفه می‌شود باران و ترافیک در جاده های مازندران بازگشت پایتخت نشینان ترافیک را در جاده کندوان سنگین کرد تردد جاده ای در 24 ساعت گذشته 17.6 درصد کاهش یافت بارش برف و لغزندگی جاده‌های کوهستانی سیر صعودی قیمت خودرو ادامه یافت + جدول ترافیک سنگین در آزادراه کرج - قزوین ترافیک روان در محورهای مواصلاتی کشور تردد در جاده های کوهستانی نهاوند همدان فقط با زنجیرچرخ بارش باران در محورهای گیلان و مازندران بارش برف و هشدار لغزندگی جاده‌های کوهستانی بدهی‌های معوق خودروسازان به 20 هزار میلیارد تومان رسید بارش برف در جاده‌های 8 استان بارش برف و باران در بیشتر جاده‌های کشور کاهش 14.5 درصدی تردد در محور‌های برون شهری جزئیات دستور بانک مرکزی برای پرداخت وام به قطعه‌سازان موج جدید بارش‌ها در راه است ترافیک نیمه‌سنگین در محورهای مواصلاتی قزوین آخر هفته برفی در محورهای کوهستانی کشور رشد 30 برابری تونل‌های جاده‌ای در چهار دهه تهران بارانی می‌شود ترافیک سنگین و نیمه‌سنگین در محورهای هراز و کرج ـ چالوس با 10 میلیون هم می‌توان خودرو خرید؟ قیمت برخی از خودرو‌های داخلی افزایش یافت + جدول محدودیت‌های یک هفته‌ای جاده چالوس محدودیت ترافیکی تعطیلات 22 بهمن دعوت از قطعه سازان جهت داخلی سازی قطعات خودرویی ترافیک در آزادراه کرج-تهران نیمه سنگین است سه راهکار سازمان حمایت برای تعهدات معوق خودروسازان تسهیلات، دوای درد خودروسازی است؟ خودروسازان مکلف به تحویل خودرو با ‌قیمت قبل به خریداران شدند خودرو‌های 100 میلیون تومانی در بازار + جدول با 50 میلیون تومان چه خودرویی می‌توان خرید؟ آخرین قیمت خودرو در بازار تهران محدودیت‌های تردد از 17 تا 22 بهمن در جاده کرج-چالوس 18 جاده کشور تا اطلاع ثانوی مسدود است خوش ییلاق شاهرود مسدود شد آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راههای کشور مرزن‌آباد در محور کرج- چالوس مسدود شد جزییات پرداخت 4 هزار میلیارد تومان وام بانکی به قطعه‌سازان پژو207 اتومات به 108میلیون رسید رشد تورم تولید‌کننده خودرو آغاز بازپرداخت طلب قطعه‌سازان جزئیات پرداخت تسهیلات خودروسازان پرداخت مطالبات قطعه سازان کلید خورد هشدار پلیس راه برای لغزندگی و مه آلود بودن جاده های خراسان جنوبی بازار خرید و فروش خودرو راکد شد محور سمنان به فیروزکوه بازگشایی شد نبض بازار خودرو نامنظم می‌زند جاده ها چه وضعیتی دارند؟ محدودیت‌ ترافیکی جاده‌‌‌ها در تعطیلات بهمن‌ماه خودرو ارزان می‌شود؟ تمامی محورهای کرمان باز و تردد روان است تزریق 4 هزار میلیارد تومان به قطعه‌سازان خودرو برف و کولاک شدید تردد برخی محورهای خراسان شمالی را کند کرد انسداد بیش از 10 محور به علت بارش و کولاک زیرساخت‌های جاده‌ای استان سمنان متناسب با حجم بالای مسافران نیست ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج-تهران اطلاعیه بهمن موتور برای خریداران FAW B30 اطلاعیه بهمن موتور برای خریداران هاوال وعده‌های پرریسک پیش‌فروش‌های بی‌پشتوانه ورود خودرو و موتورسیکلت ورزشی به مناطق آزاد و ویژه مجاز شد رشد 1 تا 5 میلیون تومانی قیمت‌ها محور کندوان مسدود شد محدودیت های ترافیکی جاده های کشور اعلام شد لزوم رعایت نکات ایمنی در محورهای کوهستانی به دلیل بارش برف تصویب بسته حمایتی خودروسازان نیمه پنهان لغو افزایش قیمت خودرو قیمت‌ها در بازار ثابت ماند کاهش التهاب در بازار خودرو افزایش قیمت تا 6 میلیون تومانی خودروهای داخلی در بازار اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مازندران هشدار پلیس راهور برای لغزندگی راه‌ها از امشب بارش باران و برف در 5 استان کشور خودزنی خودروسازان ادعای خودروسازان در تولید برقی‌ها بازگشت رونق به چرخه تولید با افزایش تیراژ تولید محور ایلام-صالح آباد یک طرفه شد وضعیت آرام جاده های کشور انسداد 10 جاده به دلیل نبود ایمنی ادامه افزایش قیمت خودروهای داخلی لزوم ورود سازمان امور مالیاتی بر فعالیت دلالان خودرو افزایش 11.7 درصدی تردد‌ها در محورهای برون شهری آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور ترافیک در محور شهریار-تهران نیمه سنگین است افزایش قیمتی که لغو شد؛ ستادی که حاشیه ساخت عرضه به پای تقاضا نرسید با 100 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول جاده چالوس جمعه یک‌طرفه می‌شود التهابات بازار خودرو فروکش کرد محور کندوان عصر جمعه یکطرفه می شود ثبات در بازار ایران خودرو اعمال محدودیت ترافیکی پایان‌هفته در هراز و کندوان یخ‌زدگی 4 جاده کشور ترافیک در آزادراه کرج_ تهران سنگین است جاده های مازندران برفی است شکایت از نمایندگی‌های خودروسازان در صدر افزایش 30 درصدی قیمت خودرو لغو شد ساماندهی خودروسازی در گرو ثبات مدیریت و برنامه‌ریزی است جدیدترین محصول چری برای بازار ایران قیمت خورد ثبات قیمت خودروها در بازار مسدود شدن محور کندوان مازندران از امشب جاری شدن آب در جاده چالوس ترافیک در آزادراه کرج-تهران نیمه سنگین است لاریجانی: افزایش قیمت خودرو در بعضی موارد قانونمند نبوده و غیرمنطقی است تشکیل کمیته سه جانبه برای بررسی موضوع افزایش قیمت خودرو 9 استان کشور درگیر سیل، برف و کولاک رشد تیراژ محصولات رنو در ایران نقطه توقف افزایش قیمت قیمت پراید در بازار 40 میلیون سیستم کنترل سرعت متوسطه در جاده اهر-تبریز راه‌اندازی می‌شود رانندگان هنگام تردد در جاده ها به توصیه های پلیس توجه کنند جاده هراز و کندوان برفی شد قیمت امروز خودرو در بازار انسداد 9 جاده به دلیل نبود ایمنی و طغیان رودخانه بارش باران در جاده‌های 12 استان؛ با باک پُر بنزین سفر کنید مسیرهای هراز و فیروزکوه لغزنده و مه آلود است ترافیک نیمه سنگین در آزاد راه کرج_تهران تولید در دی‌ماه افزایش یافت چالش عکس 10 سال سایپا پراید 39 میلیون و 400 هزار تومان شد پاسخ یک مسئول به وضعیت جاده‌ای که 20 روزه نابود شد توصیه‌های پلیس به رانندگان در پی مه گرفتگی و کاهش دید در برخی جاده‌ها محدودیت ترافیکی در محور کندوان و جاده دماوند-فیروزکوه‌ ترافیک در آزادراه کرج-تهران سنگین است قطعه‌ساز‌ها خواستار دریافت غرامت از خودروسازان فرانسوی شدند مشتری عزیز، خودرو نداریم واگذاری سهام خودروسازان، زهر یا پادزهر آمار دقیقی از وضعیت آسفالت راه‌های شهرهای مختلف در دست نیست خودرو 1 تا 3 میلیون تومان گران شد راهکار یک نماینده مجلس برای مهار روند افزایشی قیمت خودرو توسط خودروسازان قطعه سازان قلب تپنده صنعت خودروسازی هستند افزایش ترافیک جاده‌ها و کاهش تردد کامیون‌ها نصب بیش از 24 هزار تابلوی اخطاری و انتظامی در جاده های همدان واژگونی خودرو در رفسنجان جان زوج جوان را گرفت ترافیک سنگین در آزادراه کرج - تهران؛ ممنوعیت تردد در برخی مسیرها بازار کم رونق خرید و فروش خودرو احتمال آغاز ساخت آزاد راه کرمانشاه - همدان از فروردین 98 خانواده پژو 206 گران شد خودروهای 150 تا 200میلیونی بازار تهران +جدول محدودیت عرضه خودرو، مانعی برای تنطیم قیمت بازار محدودیت تردد موتورسیکلت در جاده‌های شمال و محور تهران-مشهد وضعیت جوی راه‌های کشور آرام است نگاهی به دستاوردهای چهل ساله در جاده سازی و ایمن سازی راهها جاده های کشور در آرزوی امکانات امداد رسانی مجهز توافق قطعه سازان و خودروسازان ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه کرج-تهران تلاش مجلس برای اصلاح امور خودروسازان اصلاح قیمت قطعات کلید خورد پل عبور قطعه‌سازی از بحران نرخ برخی خودروهای داخلی و وارداتی در بازار چقدر است؟ رانا 61 میلیون تومان شد بازار خودروهای وارداتی کساد است قیمت انواع محصولات ایران خودرو 2 بهمن97 19 درصد تصادفات شهری در بزرگراه‌های کرمانشاه روی می‌دهد بازار خودرو قفل شد قطعات تقلبی خودرو به مرز هشدار رسید ترافیک روان در جاده‌ها ثبت 12000 تردد خودرو در محور یاسوج- کاکان امکان کاهش قیمت خودرو در بازار پژو207 اتوماتیک 108 میلیون تومان ترافیک سنگین در آزادراه کرج-تهران جاده های خراسان رضوی مه آلود است پاشنه آشیل فرمول جدید قیمت‌گذاری جلسه محرمانه کمیسیون صنایع درباره گرانی خودرو فروش ویژه جک S3 از فردا آغاز می شود استپ وی 3 میلیون تومان گران شد افزایش تردد در جاده‌ها مشکلات جاده‌ای شهرستان الیگودرز به شکل‌های مختلف قربانی می‌گیرد تازه ترین قیمتهای خودرو داخلی در بازار بارش برف و کاهش دید در جاده‌های کشور ترافیک در محور شهریار-تهران نیمه سنگین است ابزار دفاع از حقوق مصرف‌کنندگان خودرو امکان‌سنجی کاهش قیمت خودرو از مسیر تیراژ خودروسازان متعهد به رعایت حقوق مردم هستند استمرار ممنوعیت تردد خودروهای سنگین در جاده ترانزیتی پلدختر ترافیک روان در محورهای مواصلاتی مازندران مشکلی برای تردد در محورهای مواصلاتی استان سمنان وجود ندارد باران در ‌جاده‌های شمالی و شمال‌شرق ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه قزوین-کرج پیشنهاد یک تشکل صنفی قطعه سازی برای «واردات بدون انتقال ارز» برف راه ارتباطی 225 روستای شهرستان دلفان را قطع کرد ریزش کوه در محور سوادکوه؛‌ ‌ترافیک سنگین شد ترافیک سنگین در محور هراز طلب قطعه سازان گلپایگان از مگاموتور پرداخت شود برف و باران در محورهای 16 استان 19 استان درگیر برف و کولاک روند ساخت اقامتگاه های بین راهی جاده های سمنان مطلوب نیست قیمت خودروهای داخلی افزایش یافت+جدول چه خودروهایی ارزان شدند؟ تردد در تمامی محورهای اصلی کشور روان است آغاز پیش‌فروش خودرو با قیمت‌های جدید فراگیری رکود همزمان با اعلام قیمت‌ها قیمت های اعلامی در موعد تحویل، مبنای قیمت گذاری خودروها انتشار جدول قیمت محصولات سایپا ورود سامانه بارشی به البرز سود 2 هزار و 272 میلیارد ریالی متخلفان از فروش خودروهای لوکس جاده کندوان یکطرفه می شود قیمت قطعات خودرو هرچه سریعتر تعدیل شود جاده کرج - چالوس به سبب احتمال ریزش بهمن خطرساز است چانگان 1 میلیون تومان ارزان شد چه خودروهایی با کاهش قیمت مواجه شدند؟ برف و کولاک در جاده‌‌ها از امشب اعلام محدودیت‌های ترافیکی جاده کرج - چالوس ترافیک نیمه سنگین در آزادراه کرج-تهران درخواست خودروسازان از ترامپ عارضه هفت‌گانه در فرآیند تولید قطعه خودروهای پیش‌فروش شده به زودی تحویل می‌شود رانندگی در 5 محور مواصلاتی بدون زنجیر چرخ غیر ممکن است تحویل خودروهای پیش فروش شده در آینده نزدیک معرفی خودرو‌های 60 میلیون تومانی در بازار آیا افزایش قیمت خودرو شامل خودروهای پیش فروش نیز می‌شود؟ انسداد 12 محور به دلیل شرایط نامساعد جوی ترافیک در آزادراه قزوین-کرج سنگین است وقوع برف و کولاک در 14 استان کشور 3300 نقطه حادثه خیز در راه های کشور داریم استقبال گرم از قیمت‌های داغ پاسخگویی به توقعات کمی و کیفی با افزایش قیمت؟ اختلاف 652 میلیون تومانی ارزان‌ترین و گران‌ترین خودروی تولید ایران با افزایش قیمت خودرو موافقت می‌شود؟ گردنه‌های استان سمنان برفی است پاکسازی سریع راه های ارتباطی ایلام، تمامی محورها باز است واکنش قطعه سازان به افزایش قیمت خودرو: نرخ قطعات تعدیل شود قیمت انواع محصولات پارس خودرو 24 دی 97 قیمت انواع محصولات سایپا 24 دی 97 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 24 دی97 ریزش کوه در چند مسیر ارتباطی استان بازار خودرو در شوک فرو رفت سقوط بهمن در محور کرج ـ چالوس رعایت نکات ایمنی لازمه سفری ایمن و مطمئن در سفرهای زمستانی است تردد در جاده های برفی استان قزوین با احتیاط جریان دارد تردد در محورهای اصلی کشور روان است واکنش بازار به افزایش قیمت خودرو‌های داخلی آزمون آزادسازی قیمت خودرو تنظیم بازار خودرو تا اردیبهشت 98 عملکرد درخشان BMW در سال 2018 رشد هشت درصدی تردد در محورهای مواصلاتی خراسان جنوبی ضرورت جلوگیری از خودتحریمی و حمایت از قطعه‌سازان داخلی آماده‌باش 12هزار راهدار برای مقابله با برف و کولاک روزهای آینده اختصاص 11 هزار میلیارد تومان تسهیلات به قطعه سازان جوی آرام و ترافیکی روان در محورهای مواصلاتی کشور بارش برف و باران در برخی جاده‌ها از امروز جنون سرعت با طعم مرگ افتتاح جاده کمکی بزرگراه همت تا 2 سال آینده شوک بازار از افزایش قیمت کارخانه چرخ حادثه در جاده فردوس-روم احتمال یخ‌زدگی برخی راه‌های کشور از فردا ترافیک سنگین در محور هراز برف و باران در راه است یک کارشناس صنعت خودرو پیشنهاد کرد:ضرورت ترسیم نقشه راه خودکفایی در صنعت خودرو چرایی افزایش قیمت توسط خودروسازان سرانجام خودروهای پیش فروش شده چیست؟ بارش شدید باران در گلستان و مازندران بارش برف در 8 محور مواصلاتی کشور راه برای روستاییان باز می شود قیمت خودرو در حاشیه بازار فروش 2 خودروی هیوندای توسط کرمان موتور از شنبه 22 دی ماه + جزئیات افزایش اعتماد مشتریان به مدیران خودرو با شفافیت در قیمت گذاری امشب برخی جاده‌ها یخ می‌بندد واکنش منفی بازار به افزایش قیمت‌ها دلایل اصلی گرانی خودرو جاده های اصفهان باز است هدفونی که سروصدای جاده و موتور خودرو را حذف می کند بارگرانی به دوش مصرف کننده وعده 12هزار میلیارد تومانی دولت به خودروسازان افزایش 70 درصدی قیمت خودرو‌های زیر 45 میلیون تومان با 100 میلیون تومان چه خودرو‌هایی می‌توان خرید؟ +جدول 2268 کیلومتر از جاده های خراسان شمالی برف روبی شد استپ وی 2 میلیون تومان ارزان شد تردد روان در جاده‌ها تردد در جاده زنجان - دندی با زنجیر چرخ امکانپذیر است هزینه سرسام‌آور مالیات نقل و انتقال خودرو مجلس از ابزارهای قانونی برای رفع مشکلات قطعه سازان استفاده می‌کند ثبات قیمت‌ها در بازار مسیرهای منتهی به استان اصفهان لغزنده است قیمت خودروهای داخلی در بازار در یکشنبه 16 دی 97 با 70 میلیون تومان کدام خودرو را می‌توان خرید؟ بارش برف و لغزندگی جاده‌ها‌ تضمینی برای کاهش قیمت خودرو وجود ندارد برف در جاده‌های آذربایجان غربی تردد خودرو بدون زنجیرچرخ در گردنه های چری و شاه منصوری امکان پذیر نیست جای خالی شورای سیاست‌گذاری خودرو در ماجرای قیمت‌گذاری رکود معاملات در بازار خودرو راه آهن و جاده سمنان در خطر فرونشست برف و کولاک در تعدادی از استان‌ها ضرورت راه اندازی لیزینگ با نظارت و سرمایه خودروسازان جاده های مازندران مه آلود و برفی شد ترافیک در آزادراه کرج-تهران سنگین است احتیاط در قیمت‌گذاری خودروهای پر تقاضا بازار خودرو در بلاتکلیفی قیمت‌ها قیمت‌های جدید خودرو چرا اعلام نشد؟ آخرین قیمت خودرو در بازار تهران +جدول برخی از جاده‌های کشور فردا برفی است ترافیک روان در جاده‌ها حذف واسطه ها از بازار دستاورد قیمت گذاری در حاشیه بازار کمبود عرضه خودرو از سوی خودروسازان مانعی برای ورود لیزینگ ها ترافیک در آزادراه کرج-تهران سنگین است 19 استان کشور درگیر برف، کولاک و سیل محور تلو مسدود شد معرفی خودرو‌های 100 میلیون تومانی در بازار جاده های خراسان شمالی و رضوی لغزنده است چتر حمایتی بازار انحصاری خودرو چگونه از بین می‌رود؟ آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور در چهاردهم دی‌ ماه وقوع برف و کولاک در 17 استان کشور تردد در محورهای اصلی آذربایجان شرقی با زنجیر چرخ ممکن است رانندگان از گردنه های برفی اصفهان با احتیاط عبور کنند بازار خودرو در انتظار تعیین تکلیف قیمت تردد در گردنه‌های آذربایجان غربی غیرممکن شده انسداد 9 جاده خودروهای 300 تا 400میلیونی بازار تهران +جدول مطالبات انباشته قطعه سازان از شرکتهای خودروساز پیگیری می شود لزوم استفاده از زنجیر چرخ در برخی محورها جاده‌ها لغزنده می‌شود رانندگان از سفر غیرضروری درجاده کرج -چالوس خودداری کنند ترافیک در آزادراه قزوین-کرج نیمه سنگین است درخواست قطعه سازان برای افزایش 50 تا 70درصدی قیمت ها جاده های این استان بوی مرگ نمی‌دهند قیمت گذاری خودرو ، دولتی باقی می ماند سالانه هفت درصد تولید ناخالص ملی در جاده ها هدر می رود هشدار اختلال در تردد جاده‌های کشور به دلیل بارش برف و باران مشخص شدن تکلیف خریداران بلاتکلیف خودرو در ابلاغیه افزایش قیمت‌ها خطر ریزش سنگ در جاده‌های البرز رکود بازار خودرو عمیق تر شد بازار در انتظار قیمت‌های جدید خودروهای 150 تا 200میلیونی بازار تهران +جدول بارش برف و مه‌گرفتگی در محورهای 4 استان کشور قطعه سازان منتظر اقدام عملی؛ نبود صدای واحد در دستگاه ها جاده چالوس یخبندان می‌شود سهم 85.5 درصدی وسایل نقلیه شخصی از تردد 9 ماهه جاده‌ای آخرین وضعیت ترافیکی محورهای شریانی کشور استپ وی و رانا 4 میلیون تومان ارزان شد وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور لغزندگی جاده‌های کوهستانی و مه آلودگی در برخی شهرها گزارشی از وضعیت عجیب بازار خودرو پارس تندر 90 میلیون تومان شد قیمت قطعی و تحویل فوری مدیران خودرو پاسخی در جهت تعادل بازار همه راه های اصفهان باز و تردد خودروها جریان دارد بالاترین سقف تغییرات قیمت خودرو در بازار به 2 میلیون تومان رسید بیشترین ترافیک در ‌آزادراه قزوین-کرج ورود سامانه بارشی جدید به ایران از چهارشنبه کیلومتر خواب کودکانه خودروسازان مرحله‌ای قیمت‌ها را بالا خواهند برد؟ ترافیک در آزادراه کرج-تهران سنگین است عواقب چرخش «کونلون بانک» برای خودروسازی افزایش 1 تا 2 میلیون تومانی قیمت‌ها رکود بازار خودرو با کاهش تقاضا و ثبات نرخ ارز شاخص‌های کلیدی خرید خودرو در وضعیت فعلی بازار تردد روان در جاده‌ها بارش 50 سانتی برف محور پونل – خلخال را مسدود کرد ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران دلایل اعلام قطره‌چکانی قیمت خودرو وارد کردن شوک به قطعه سازان، اشتغال را با مشکل روبرو می‌کند به دنبال حذف واسطه ها در بازار خودرو هستیم بیکاری 280 هزار نفر قطعه ساز شب‌ها به جاده چالوس نروید افزایش قیمت 3 محصول سایپا در بازار 49 خودروی گرفتار در برف ماسال نجات یافتند بارش برف گردنه های خراسان شمالی را لغزنده کرد محورهای آذربایجان شرقی باز ولی لغزنده است بستن زنجیر در جاده های کوهستانی گلستان الزامی است لغزندگی جاده‌ها، مه‌آلودگی و کاهش دید در 16 استان کاهش ترافیک راه‌ها گشت نامحسوس مرگ در جاده ترانزیتی؛ نامه به روحانی هم راهگشا نشد ترافیک در آزادراه کرج-تهران نیمه سنگین است پیشروی خودروسازان در عملیات آزادسازی قیمت ریزش سنگ در جاده چالوس 4 مصدوم داشت/مسیر باز شد افزایش قیمت خودرو جزئیات محدودیت ترافیکی جاده‌ها تا 8 آذر 2 عامل ایجاد تقاضای کاذب خرید خودرو آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور فرمول منصفانه برای قیمت خودروهای پیش‌فروش؟ افزایش 11 درصدی تردد در محورهای برون شهری هشدار یخ‌زدگی جاده‌‌ها در نقاط سردسیر لزوم استفاده از زنجیر چرخ در محورهای کوهستانی مصدومیت 7 مسافر در اتوبان قزوین-زنجان به دلیل برخورد پرشیا با گاردریل ادامه کاهش قیمت خودرو در بازار حمایت از قطعه‌سازان صنعت خودرو کندوان یک‌طرفه می‌شود آخرین وضعیت ترافیکی و جوی جاده های کشور اعلام شد قیمت‌ها بازهم تعیین تکلیف نشد روی زرد تولید قیمت جدید محصولات سایپا اعلام شد+ جدول قیمت انواع محصولات ایران خودرو 5 ی 97 آزادراه قزوین-کرج-تهران دارای ترافیک سنگین اعلام محدودیت‌های ترافیکی جاده چالوس درآمد دولت از ناحیه شماره‌گذاری و نقل‌و‌انتقال خودرو محور هراز تا ساعت 17 امروز مسدود است برف و باران در کشور از پنج‌شنبه ثبات قیمت در بازار خودروهای داخلی و مونتاژی قیمت انواع محصولات ایران خودرو 4 ی 97 تمام محورهای اصلی مواصلاتی آذربایجان شرقی باز است با عادی‌شدن شرایط تولید خودرو قیمت‌ها پایین خواهد آمد سود دلالان در بازار خودرو تداوم اعلام قیمت‌های جدید بازار خودرو به سمت آرامش می‌رود آخرین قیمت خودروهای داخلی در بازار آزاد قیمت خودروهای تولید داخل رو به کاهش است کاهش قیمت برخی خودروهای داخلی کاهش تردد در جاده‌ها مه گرفتگی و مسدود بودن محورهای 14 استان ترافیک در آزادراه تهران-کرج نیمه سنگین است کارشناسی قیمت خودرو تمام نشد؟ بی‌تحرکی در قیمت‌گذاری محصولات کم‌تیراژ جاده هراز به صورت مقطعی مسدود می‌شود توسعه راه های قزوین در ایستگاه کمبود اعتبار H30 کراس 3 میلیون تومان ارزان شد استاندارد نبودن ایمنی خودروها موجب افزایش سرقت شده است نقشه های مدیریت بحران راه های اصفهان رونمایی شد مه گرفتگی همراه با کاهش دید در برخی محورهای کشور ضرورت استفاده از زنجیر چرخ در محورهای کوهستانی کشور لزوم رفع نقاط حادثه خیز در محورهای مواصلاتی استان زنجان محدودیت ترافیکی در آزادراه تهران-کرج-قزوین انسداد بخشی از جاده شمشک برای پیست دیزین مشکل ساز است نوسان قیمت در بازار خودرو برگزاری جلسه وزارت کار با ریاست جمهوری برای حل مشکل کارگران قطعه ساز آماده باش 50 نیرو و 28 دستگاه خودروی راهداری رودهن و پردیس تردد در جاده های کوهستانی گلستان با زنجیر چرخ ممکن است بازگشت رونق به صنعت قطعه تا پایان سال زمان می برد جاده‌های اردبیل و آذربایجان شرقی سفیدپوش شد کاهش تردد و ترافیک روان در جاده‌ها استاندارد جاده‌ها برای حمل مواد سوختی و خطرناک تعریف نشده است پیشنهاد عرضه «خودرو یارانه‌ای» نسخه شفابخش برای آشفته بازار خودرو رانندگان برای سفری ایمن با پلیس همکاری کنند تردد در برخی از جاده های کردستان با زنجیر چرخ امکان پذیر است روشنایی جاده ها، زداینده تاریکی از زندگی انسان ها جاده‌های زنجان مه‌آلود است خودروهای بدون زنجیر چرخ اجازه تردد ندارند بازار منتظر قیمت گذاری، مشتریان تشنه عرضه محور فیروزکوه در پایان هفته بدون محدودیت ترافیکی است بارش باران و برف در انتظار جاده‌های کشور مه غلیط دید افقی در جاده های کردستان را کاهش داد ترافیک در آزادراه کرج-تهران نیمه سنگین است محدودیت تردد کامیون در هراز و کندوان قیمت انواع محصولات پارس خودرو 29 آذر 97 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 29 آذر 97 جاده کندوان جمعه یک طرفه می شود H30 کراس 5 میلیون تومان ارزان شد چه زمانی برای خرید خودرو مناسب است؟ با 100 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول یک طرفه شدن جاده چالوس در آخرین روز پاییز قیمت انواع محصولات ایران خودرو 28 آذر 97 تردد در جاده های آذربایجان غربی کند است کاهش ترافیک جاده‌ها باران و برف در راه تهران و چند استان‌ دیگر نیمی از جاده های اصفهان با کمبود تابلوی ایمنی مواجه است ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران کاهش اندک قیمت خودرو در بازار خودروسازان حق ندارند بهانه بیاورند تحقیق و تفحص از خودروسازان کلید خورد استفاده از تجهیزات ایمنی در جاده‌های البرز ضروری است افزایش60 تا 90درصدی قیمت بازار خودروهای سایپا +جدول قیمت‌گذاری خودروهای بالای 45 میلیون تومان آزاد شد قیمت انواع محصولات سایپا 27 آذر97 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 27 آذر 97 95 درصد ثبت نام کنندگان خودرو را برای مصرف نمی‌خواهند تأکید پلیس بر تردد خودروها با زنجیر چرخ در محورهای برفی جاده های غرب استان اصفهان لغزنده است 10 جاده کشور مسدود شد تردد در تمام محورهای زنجان با زنجیر چرخ امکان پذیر است 52 دستگاه خودروی گرفتار در برف و کولاک رهاسازی شدند راه های آذربایجان شرقی با وجود بارش برف باز است فروش 5 درصد زیر نرخ بازار برای همه خودروها نیست ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوین -کرج-تهران با 50 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول کاهش 1 تا 4 میلیون تومانی قیمت‌ها افت قیمت ها در خانواده دنا قیمت انواع محصولات پارس خودرو 26 آذر 97 قیمت انواع محصولات سایپا 26 آذر97 قیمت انواع محصولات ایران خودرو 26 آذر 97 بارش باران در محورهای پنج استان 2.3 درصد راه‌های شریانی کشور در گیلان تحلیل فعالان بازار از تأثیر کاهش نرخ ارز بر قیمت و کیفیت خودرو طرح جامع منظر راه های کشور رونمایی شد تصادف زنجیره‌ای به خاطر مه شدید در جاده اهواز - شوش پیش بینی اعتبار 3 هزار میلیارد تومانی برای رفع نقاط حادثه خیز جاده کندوان همچنان شب‌ها بسته است افت 8 تا 20 میلیون تومانی قیمت پژوهای پسابرجامی مه گرفتگی در برخی محورهای مواصلاتی برای خرید خودرو به چه نکاتی توجه کنیم؟ راه‌های استان گلستان باز و تردد در آن جریان دارد بهره‌برداری کامل از بزرگراه «اهر- تبریز» تا اواخر سال 98 ترافیک سنگین در آزادراه کرج ـ تهران تداوم افت فروش خودرو در اروپا قطعه‌سازان خودرو 37 درصد از نیروهای خود را تعدیل کردند عصر امروز جاده چالوس یکطرفه می شود قطعه‌سازان یکی پس‌از دیگری ورشکست می‌شوند ترافیک روان و جوی آرام در همه محورهای مواصلاتی کشور بارش باران در جاده‌های شمالی کشور محدودیت ترافیکی جاده‌های کشور تا روز شنبه 24 آذر + جرئیات مصدومیت 9 مسافر به دلیل برخورد وانت و سواری در کردستان 11 محور مواصلاتی کشور مسدود هستند ساماندهی بازار خودرو در دستور کار نمایندگان مجلس اتصال «دینارکوه و کبیرکوه » به امید گشایش روزنه ای از اعتبار نوآوری در صنعت خودرو با اصلاح ساختار مالکیتی بنگاه ها بارش برف در محورهای شمال غربی کشور جاده‌های کشور نیازمند 6 هزار دوربین ثبت تخلف است مسافران جاده‌های شمالی بخوانند آماده باش 1245 پایگاه امداد و نجات در طرح زمستانی امسال آماده باش اورژانس کشور برای طرح زمستانی آغاز طرح زمستانی پلیس در جاده‌های سراسر کشور محور کندوان فردا یک‌طرفه می‌شود چسبندگی قیمت‌ها در بازار خودرو قطعه سازان با 10 هزار میلیارد تومان جانی دوباره می گیرند تست بازار برای خودروسازان جواب نداد سازمانی که حمایت نمی کند! طرح ساماندهی خودرو به زودی در دستور کار مجلس قرار می‌گیرد محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته اعلام شد محدودیت تردد موتورسیکلت در جاده‌های تهران-مشهد و تهران-شمال‌ وامانده در تردید کاهش مقطعی تقاضا پس از آزادسازی قیمت خودرو اجتناب ناپذیر است دانگ فنگ، 100 میلیون تومانی شد انسداد 9 محور خودرو 1 تا 2 میلیون تومان گران شد تعلل در قیمت‌گذاری خودرو و سودی که تنها به جیب دلالان می‌رود بروز رسانی قیمت خودرو؛ اقدامی دیرهنگام به سود دلالان نرخ‌های عجیب در بازار خودرو آزادراه قزوین-کرج دارای ترافیک سنگین آغاز عرضه خودرو به قیمت 5 درصد کمتر از بازار توسط خودروسازان بررسی افزایش قیمت خودرو در کمیسیون اصل 90 عرضه خودرو با قیمت نزدیک به حاشیه بازار استمرار می یابد صنعت قطعه نیازمند بازپرداخت های کوتاه مدت خودروسازان 2 هزار میلیارد تومان به قطعه سازان بدهکارند سمند ال ایکس 3 میلیون تومان گران شد فنر قیمت ها در بازار خودرو در رفت افزایش قیمت شامل تمامی خودروها نمی‌شود جو آرام و ترافیک روان در جاده‌ها مه غلیظ برخی از جاده های و گردنه های کوهستانی زنجان را فراگرفت 90 درصد مشکلات قطعه سازان با افزایش قیمت خودرو حل می شود تردد در محور سه‌راهی «شهدا ـ نودشه» با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است ترافیک در آزادراه کرج_ تهران سنگین است ریشه حساسیت عمومی به قیمت خودرو بلاتکلیفی دامنه‌دار برای تعیین قیمت خرید لوکس ترین شاسی بلند ب ام و برای مالکش چقدر هزینه دارد؟ چرا بدهی قطعه سازان تسویه نمی‌شود؟ پارس اتوماتیک 89 میلیون تومان شد فاصله فاحش قیمت خودروها در حاشیه بازار با تاخیر سازمان حمایت در اعلام قیمت های جدید تردد کامیون‌ها درمحور سنندج -مریوان ممنوع شد ادامه روند نا آرام قیمت ها در بازار خودرو انسداد 9 جاده به دلیل نبود ایمنی باران و برف در اکثر محورهای کشور اجرای طرح مدیریت سرعت در 27 پیچ خطرناک محور کندوان تاخیر سازمان حمایت در اعلام قیمت های جدید غیرقانونی است ممنوعیت تردد کامیون در گردنه ها احتمال وقوع کولاک در جاده های کوهستانی زنجان چرا خودروسازی سایپا قیمت محصولاتش را گران نکرد؟ بنگاه‌داری خودروسازان نوعی هزینه کردن از جیب مردم است واکنش به قیمت‌های جدید فراخوان هزاران خودروی نیسان در ژاپن فروش تحویل فوری چهار محصول ایران خودرو مشمول قیمت گذاری نیست آیا افزایش قیمت 4 محصول ایران‌خودرو غیرقانونی است؟ خودروسازان برای افزایش دوباره قیمت مستندات ارائه کنند سمند ال ایکس 57 میلیون تومان شد جای خالی مصرف کننده واقعی در بازار خودرو گرفتاری 321 خودرو در برف طی 48ساعت گذشته ترافیک در محور شهریار_تهران نیمه سنگین است شبه آزادسازی قیمت خودرو کلید خورد نتیجه اعتماد به دولت اوایل هفته جاری؛ قیمت خودرو تعیین تکلیف می‌شود خودرو را فقط تحویل روز بخرید جاده های 8 استان برفی و بارانی ترافیک در جاده بهشت رضا (ع) مشهد پرحجم است لزوم استفاده از زنجیر چرخ در محورهای برفی آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌های کشور در شانزدهم آذرماه جاده های استان ایلام لغزنده هستند خودرو 20 درصد گران می شود! عرضه در بازار خودرو به کما رفته است! قیمت خودروهای آلمانی در بازار نقش خریداران کاذب در افزایش قیمت خودرو تعریض جاده مینودشت - گالیکش نیازمند همکاری مردم است بارش برف و باران در جاده‌های کشور راه های استان پاسخگویی خودرو های عبوری نیست افزایش قیمت برخی خودروهای خارجی در بازار تهران وقت‌کشی در اصلاح قیمت‌ها ترافیک در آزادراه کرج-تهران نیمه سنگین است اعتراض به وضعیت تحویل خودروهای ثبت‌نامی تحریم بهانه حذف قطعات نشود چانگان 3میلیون ارزان شد روند کند تولید با موانع موجود بر سر بازرگانی قطعات قیمت خودرو در بازار گران‌تر نمی‌شود احتمال بارندگی در بسیاری از جاده‌ها مه غلیظ، تردد خودروها را در محورهای خراسان شمالی مختل کرد دید افقی در گردنه زمزیران مهاباد به کمتر از 15 متر کاهش یافت خدمات پایدار در گرو حذف بروکراسی ترخیص قطعات از گمرکات ترافیک در محور شهریار_ تهران نیمه سنگین است آزموده را آزمودن خطا است 6 راهکار یک نماینده برای ساماندهی بازار خودرو قیمت‌گذاری خودرو در «حاشیه» معاملات بازار خودرو به صفر رسیده است پلیس راهور محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته را اعلام کرد 2 درصد تردد‌های جاده‌ای با اتوبوس انجام می‌شود رکود در خرید و فروش خودرو حاشیه بازار خودرو با افزایش قیمت حذف نمی شود خودروهای 50 تا 70میلیونی بازار تهران +جدول اعمال محدودیت ترافیکی در هراز و کندوان راهکار یک عضو کمیسیون صنایع مجلس برای کاستن از التهابات بازار خودرو 3. 85 درصد تردد جاده‌ای با وسیله نقلیه شخصی بوده است افزایش پلکانی قیمت خودرو در راه است؟ آیا رئیس جمهور مانع افزایش قیمت خودرو می‌شود؟ پژو207 دنده‌ای 2 میلیون گران شد سود 10 هزار میلیارد تومانی دلالان در آشفته بازار خودرو ضرورت تعیین قیمت خودرو در حاشیه بازار با کنترل عرضه کاهش ترافیک راه‌ها‌ و افزایش تردد کامیون‌ها ضرورت‌های مدارا با صنعت خودرو بازار مواج خودرو آرام گرفته است کاهش 10درصدی ترافیک راه ها دلایل افزایش قیمت خودرو ثبات قیمت‌ها در بازار خودرو دولت بر سر دو راهی افزایش قیمت خودرو راه های کردستان بارانی است تنها زیستگاه مولد یوز کشور در حصار جاده ها ایجاد خط اعتباری برای حل مشکل قطعه سازان خودرو خراسان رضوی انسداد شبانه جاده کرج - چالوس رمزگشایی از جعبه سیاه «افزایش معقولانه قیمت» بازار خودرو در انتظار تعیین تکلیف قیمت های جدید کدام‌خودروها در بازار امروز گران شدند؟ بارش باران و مه‌گرفتگی در برخی از محورهای کشور تردد بیش از 11 میلیون خودرو در جاده های زنجان ثبت شد ترافیک در آزادراه کرج-تهران سنگین است ترافیک صبحگاهی بزرگراه‌های پایتخت در اولین روز هفته ترافیک روان در جاده‌های کشور بارش باران و مه‌گرفتگی در جاده‌های 5 استان ترافیک روان در همه محورهای مواصلاتی کشور پیش بینی برف در محورهای کوهستانی لرستان کندوان یک طرفه می‌شود عملیات اجرایی چهارخطه شدن جاده کندوان آغاز شد محدودیت ترافیکی جاده‎های کشور تا 10 آذر کج شدن یک تریلر 18 تنی حمل مواد سمی در قزوین افزایش 4.9 درصدی تردد در جاده‌های کشور پشت پرده التهاب بازار خودرو ام‌جی صفر چند؟ محصولات صفر کرمان موتور چند؟ فروش ویژه اقساطی جیلی GC6 خودروسازان دوباره سراغ بازار سرمایه رفتند با 100 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول وضعیت قیمت‌گذاری‌ها در بازار خودرو به کجا رسید؟ کاهش یک میلیون تومانی قیمت‌ها با 100 میلیون‌ چه خودرویی می‌توان خرید؟ +جدول بیش از 12 میلیون تردد در جاده های هرمزگان ثبت شد نرخ گذاری خودرو به میزان 5 درصد زیر قیمت بازار کذب است جزییات محدودیت های ترافیکی اعلام قیمت جدید خودروها حداکثر تا 10 آذرماه مه‌گرفتگی در اکثر محورهای خوزستان محدودیت‌های ترافیکی جاده کرج - چالوس اعلام شد ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران تداوم رکود در بازار خودرو طلب هفت هزار میلیاردی قطعه‌سازان نیسان صفر چند؟ میتسوبیشی صفر چند؟ هزینه سنگین بازگشت نیروهای تعدیل شده در حوزه واردات خودرو 47 نقطه پرتصادف در زنجان شناسایی شده است مشکلی در تامین قطعات خودروهای فعلی در دست تولید وجود ندارد کسادی در بازار خرید و فروش خودرو کدام خودروهای داخلی گران شده‌اند +جدول برف و کولاک در 11 استان فرجام تهدیدخودروسازان به بیکاری مردم به کجا خواهد رسید؟ کاهش دید افقی در برخی از محورهای مواصلاتی استان ایلام کشمکش بر سر طرح ساماندهی بازار خودرو بازگشایی راه‌های ارتباطی 80 روستای کهگیلویه و بویراحمد پیشنهادات یک عضو کمیسیون صنایع برای رفع مشکلات بازار خودرو فروش در حاشیه بازار با هدف ثبات در بازار خرید و فروش خودرو پیش‌بینی قیمت خودرو در حاشیه بازار بارش خفیف برف در ارتفاعات محور سوادکوه/ لغزندگی محورها هشدار پلیس درباره لغزندگی ومه آلود بودن برخی محورهای خراسان جنوبی ساندرو اتوماتیک 123 میلیون تومان شد تشدید ترافیک در ورودی‌های پایتخت به دنبال بارش باران وضعیت جوی و ترافیکی محورهای استان کرمانشاه ممنوعیت واردات خودرو دلیل ایجاد بازار سیاه است ترافیک در محور شهریار_ تهران نیمه سنگین است ترافیک سنگین آزادراه کرج - تهران تردد از رودهن به آمل ممنوع شد احتمالِ تعدیلِ 400 هزار کارگر قطعه‌ساز مشکلی برای تردد در جاده های زنجان وجود ندارد میزان سرعت خودرو در جاده ها باید کاهش یابد محور کندوان و هراز برفی است هیوندای صفر چند؟ کیا صفر چند؟ یخ نزدن رادیاتور خودرو چقدر هزینه دارد؟ محورهای استان مرکزی به علت بارش لغزنده است ‌هشدار وقوع سیلاب در 3 استان آزادراه پل زال- خرم‌آباد بازگشایی شد بازار خودرو در شرایط بی تعادلی به سر می‌برد آزادراه پل زال - خرم‌آباد مسدود شد رانندگان برای عبور از گردنه گاماسیاب زنجیر چرخ همراه داشته باشند برف، باران و مه در محورهای مواصلاتی بارش برف بسیاری از جاده های زنجان را فرا گرفته است کمبود عرضه خودرو باعث آشفتگی بازار شده است جاده های مازندران برفی و مه آلود شد وقوع سیلاب و انسداد 12 محور‌ رانندگان با رعایت سرعت مطمئنه حرکت کنند بارش برف محور دندی - تکاب را لغزنده کرده است بارش باران در اکثر محورهای کشور آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های کشور در دوم آذرماه تردد خودروهای سنگین در جاده قدیم قزوین-رشت ممنوع شد نصب 2 هزار دوربین کنترل سرعت در جاده‌های کشور تاکید پلیس بر استفاده از زنجیر چرخ در محورهای شمالی کشور یک‌طرفه شدن محور کندوان در روزهای جمعه و یک‌شنبه ترافیک در آزادراه کرج-تهران سنگین است بارش باران در اکثر مناطق کشور و احتمال سیلابی شدن مسیل‌ها دور جدید افزایش قیمت خودرو نیسان صفر چند؟ ام‌جی صفر چند؟ نگهبان خودرو چند؟ هزینه پخش خودرو چقدر است؟ کاهش قیمت بازاری خودرو در راه است کاهش یک تا دو میلیون تومانی قیمت‌ها کاهش قیمت خودرو در گرو آزادسازی قیمت قیمت ها در بازار خودرو به ثبات رسید +جدول توصیه‌های پلیس برای رانندگی در بارش برف و باران با 10 میلیون هم می‌توان خودرو خرید؟ +جدول ‌تردد موتور‌سیکلت در جاده‌های شمال و تهران-مشهد ممنوع شد چالوس و هراز جمعه و یکشنبه یک طرفه است ثابت نگه داشتن قیمت قطعه به معنای توقف واحد تولیدی است مدافعان گران شدن خودرو چه استدلالی دارند؟ محدودیت‌های ترافیکی جاده‌ها در تعطیلات آخر هفته قطعه سازان با کمبود نقدینگی رو به رو هستند واگذاری خودرو‌های فروش قطعی با قیمت قرارداد تیگو 7 جدید رونمایی شد آشفته بازار خودرو و راه های برون رفت از بحران صنعت خودروسازی اعلام محدودیت‌های ترافیکی محور کرج -چالوس هشدارهای پلیس برای لغزندگی جاده‌های کرمانشاه در آخر هفته 80 درصد جاده‌های برون شهری جداکننده ندارند اخذ مجوز برای «افزایش قیمت خودرو» افزایش قیمت خودرو 5 درصد کمتر از حاشیه بازار تکذیب شد سرانجام قیمت گذاری خودروها به کجا رسید؟ بازار خودرو چگونه متعادل می‌شود؟ دنا 80 میلیون تومان شد مسیر شمشک-دیزین امسال هم مسدود می‌ماند بارش باران در محورهای شمالی کشور افزایش تردد در جاده‌ها تونل حیران مسدود شد ترافیک نیمه سنگین در آزادراه تهران- کرج گران‎فروشی 50درصدی قطعات خودرو در بازار هیاهوی قطعه‌سازان در سکوت خودروسازها تعویض فیلتر هوا چقدر هزینه دارد؟ پورشه صفر چند؟ میتسوبیشی صفر چند؟ قطعه‌سازان برای افزایش قیمت دست به دامان رئیس جمهور شدند نامه سرگشاده انجمن قطعه سازان خودرو به رئیس جمهور ثبات قیمت ها در بازار خودرو افزایش تردد کامیون در محورهای شریانی فعلاً خودرو نخرید تراژدی غمبار تصادفات جاده ای شتابزدگی برای مردن ترافیک سنگین در آزادراه کرج-تهران افزایش قیمت خودرو‌ در انتظار تایید وزیر صنعت مرسدس بنز صفر چند؟ ب‌ام‌و صفر چند؟ سهام دولت در خودروسازی‌ها به صفر برسد پژو207 اتوماتیک 113 میلیون تومان شد تعطیلی واحدهای قطعه سازی با ممنوعیت ورود قطعات به کشور تصادفات یک هفته ای جنوب سیستان و بلوچستان 9 کشته برجا گذاشت 18 کشته در محل تصادف رئیس تامین اجتماعی از سال گذشته با 40 تا 50 میلیون تومان چی بخریم؟ با 70 تا 80 میلیون تومان چه خودرویی بخریم؟ مه‌گرفتگی در محورهای چند استان ترافیک در آزادراه کرج-تهران نیمه سنگین است قطعه‌سازان پشت درِ بسته سامانه نیما راهکارهای ساماندهی بازار خودرو از نگاه یک عضو کمیسیون صنایع مجلس 5 هزار و 300 نقطه حادثه خیز در کشور وجود دارد جاده دهدز - لردگان بازگشایی شد گرفتار شدن سه خانوار عشایری در برف سنگین کوهرنگ تمامی محورهای کرمانشاه لغزنده است بارش سنگین برف در گردنه‌های لرستان کاهش 4.4 درصدی تردد جاده ای در 24 ساعت گذشته ریزش تونل مسیر دهدز- لردگان را بست 80 کیلومتر از محور اسفراین تا مشهد کوتاه می‌شود مه گرفتگی و بارش برف در محورهای شمالی و غربی کشور بارش برف در برخی محورهای مواصلاتی کشور احتمال بارش برف در ارتفاعات خوزستان بارش برف در محورهای کوهستانی قزوین تداوم بارندگی ها تا سه روز آینده افتتاح چندین پروژه راهسازی در جنوب کرمان با حضور وزیر تگرگ هم از راه رسید بارش برف در چا