در یک نظرسنجی مشخص شد؛

نمره مشتریان به کیفیت خودروها

عصر خودرو- در نظرسنجی صورت‌گرفته از بیش از 14 هزار مشتری خودروهای داخلی، مشخص شد میزان رضایت آنها از سطح کیفی محصولات، یک سال پس از تحویل، کاهشی 7/ 3 درصدی را تجربه کرده است. در این نظرسنجی، خودروهای مونتاژی ژاپنی کشور کمترین درصد کاهش رضایتمندی را داشته و محصولات کره‌ای، چینی، فرانسوی و ایرانی پشت‌سر آنها قرار گرفته‌اند. بنابر گزارش منتشرشده، رضایت مشتریان از کیفیت خودروها، از الگوی مشابهی نسبت به رضایت مشتریان از کیفیت اولیه محصول تبعیت می‌کند.

Sunday 11 November 2018 - 00:42:00

نمره مشتریان به کیفیت خودروها

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از دنیای اقتصاد، شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در جدیدترین گزارش خود، تغییرات کیفی خودروهای داخلی را یکسال پس از استفاده، بررسی و میزان رضایت مشتریان را مورد سنجش قرار داده است. بر این اساس، کیفیت در موارد مختلف، از رنگ و عملکرد ترمز گرفته تا موتور و نحوه باز و بسته شدن درها، ارزیابی شده و این در شرایطی است که از نظر مشتریان، سطح کیفی خودروها یک سال پس از تولید، با کاهش 7/ 3 درصدی در مقایسه با زمان تحویل به مشتری، مواجه شده است. در این گزارش، از 14 هزار و 263 نفر از مشتریانی که در بازه زمانی زمستان 95 و بهار 96 خودرو خریده‌اند، نظرسنجی و نظر آنها در مورد کیفیت اولیه و کیفیت دوام محصول اخذ شده است.در این بین، مشتریان ایران خودرو با 8/ 31درصد، دارای بیشترین فراوانی هستند و پس از آنها، مشتریان سایپا با 9/ 24 درصد در رده دوم قرار دارند. مشتریان پارس‌خودرو نیز 1/ 23 درصد از جامعه آماری این گزارش را به نام خود ثبت کرده‌اند و مشتریان مدیران خودرو نیز سهمی 8/ 11 درصدی دارند. سهم مشتریان کرمان موتور و بهمن موتور نیز به ترتیب 1/ 7 و 3/ 1 درصد بوده است.

طبق گزارش منتشره، میزان رضایت مشتریان از خودروهای داخلی در زمان تحویل (صفر کیلومتر) از سقف 1000، امتیاز 706 را به ثبت رسانده، حال آنکه این عدد یک سال بعد به 681 نزول کرده است. همچنین با افزایش استفاده از خودروها پس از 20 هزار کیلومتر، میزان کاهش رضایت مشتریان بالا رفته است. به عبارت بهتر، هرچه کارکرد خودرو افزایش یافته، سطح رضایتمندی کلی مشتریان از کیفیت و دوام خودروها پایین آمده و این موضوع نشان می‌دهد در مجموع خودروهای ساخت داخل از کیفیت مناسبی برخوردار نیستند.

در بخشی از این گزارش، اما میزان کاهش رضایت مشتریان از خودروها به تفکیک برند آنها نیز مورد بررسی قرار گرفته است. در این بخش، محصولات ایرانی صاحب بیشترین کاهش رضایت مشتریان از کیفیت خودرو پس از حدود یک‌سال استفاده، شده‌اند. با این حساب، محصولاتی مانند پراید، سمند، تیبا و رانا، یک سال پس از استفاده، با بیشترین درصد کاهش رضایتمندی در مقایسه با سایر برندها، مواجه هستند.

به‌طور میانگین، سطح رضایتمندی مشتریان از خودروهای ایرانی، پس از یک سال استفاده، 27/ 5 درصد کاهش را نشان می‌دهد. پس از خودروهای ایرانی اما برندهای فرانسوی مونتاژ داخل دارای بیشترین میزان کاهش رضایتمندی هستند. طبق گزارش منتشره، خودروهای فرانسوی با کاهش 37/ 3 درصدی رضایتمندی مشتریان، پس از یک سال استفاده، مواجه شده و بنابراین از چینی‌ها عقب افتاده‌اند. به نظر می‌رسد شرکت بازرسی، خودروهایی مانند پژو 206، 207، تندر-90، ساندرو، 405 و پارس را مورد ارزیابی قرار داده و این در شرایطی است که میزان رضایتمندی از امثال 206 و تندر و ساندرو معمولا قابل قبول بوده است. بنابراین احتمالا وجود 405 و پارس به‌عنوان محصولاتی قدیمی، میانگین رضایتمندی مشتریان از فرانسوی‌ها را کاهش داده است، چه آنکه تندر-90 و ساندرو، پژو 207 و حتی 206، طبق گزارش‌های شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، دارای سطح کیفی مناسبی هستند. از فرانسوی‌ها که بگذریم، برندهای چینی 77/ 2درصد کاهش رضایتمندی مشتریان را پس از یک سال استفاده، به ثبت رسانده‌اند. اگرچه خودروهای چینی در گذشته به کم کیفیتی نزد مشتریان ایرانی شهره بودند، با این حال، رفته‌رفته به عمق کیفی آنها اضافه شد و در حال حاضر، مشتریان از کیفیت آنها در مقایسه با مدل‌های ایرانی و فرانسوی، بیشتر رضایت دارند. با توجه به گزارش منتشره، خودروهای چینی پس از یک سال استفاده، توانسته‌اند سطح کیفی اولیه خود را بیش از فرانسوی‌ها و ایرانی‌ها حفظ کنند. از جمله برندهای چینی که شرکت بازرسی احتمالا از مشتریان آنها نظرسنجی کرده است، می‌توان به ام وی‌ام، جک و لیفان اشاره کرد که همه به بخش‌خصوصی صنعت خودرو کشور تعلق دارند. البته به احتمال زیاد مشتریان محصولاتی مانند برلیانس و دانگ فنگ و آریو هم به‌عنوان نمایندگان ایران خودرو و سایپا، در نظرسنجی موردنظر شرکت داشته‌اند. اما از چینی‌ها بهتر، برندهای کره‌ای هستند که میزان رضایتمندی از سطح کیفی آنها پس از یک سال استفاده و در مقایسه با زمان تحویل به مشتری، 79/ 1 درصد کاهش را نشان می‌دهد. خودروهای کره‌ای که احتمالا از مشتریان آنها نظرسنجی صورت گرفته، شامل محصولاتی مانند هیوندایی‌آی 20 و کیا سراتو می‌شوند.

در نهایت اما به ژاپنی‌ها می‌رسیم، ژاپنی‌هایی که توانسته‌اند بیشترین رضایت مشتریان ایرانی را در ثبات کیفی حاصل کنند. طبق گزارش منتشره، خودروهای ژاپنی مونتاژ داخل تنها با 47/ 1 درصد کاهش میزان رضایتمندی مشتریان، پس از یک سال استفاده، مواجه شده‌اند. بنابراین، مونتاژی‌های ژاپنی دارای کمترین میزان کاهش رضایتمندی مشتریان از کیفیت دوام خودرو نسبت به کیفیت اولیه بوده و گوی سبقت را از کره‌ای‌ها و چینی‌ها و فرانسوی‌ها ربوده‌اند. آن‌طور که شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران اعلام کرده، تحقیق و اندازه‌گیری رضایت مشتریان از کیفیت خودروها (پس از یک سال استفاده) براساس آخرین دستورالعمل ارزیابی رضایت مشتریان صنعت خودرو متشکل از 24گویه‌کیفی انجام شده است. در واقع این شرکت، نظرات مشتریان را در مورد مولفه‌های مختلف تاثیرگذار بر کیفیت خودروها اخذ و جمع‌بندی کرده است. بر این اساس، رضایت مشتریان از کیفیت دوام خودرو از الگوی مشابهی نسبت به رضایت مشتریان از کیفیت اولیه محصول تبعیت می‌کند. در واقع تناسبی کلی میان دید کیفی مشتریان به خودروهای داخلی در زمان خرید و در مقایسه با بازه زمانی یک سال بعد، وجود دارد. البته این تفاوت کلی را نباید فراموش کرد که در سه مولفه وضع موتور، تناسب مصرف سوخت با مشخصات ارائه شده از شرکت خودروساز و نحوه باز و بسته شدن درها، برخلاف سایر شاخص‌های کیفیت محصول، با گذشت زمان شاهد افزایش رضایت مشتریان از کیفیت بوده‌ایم. به‌عبارت بهتر، ظاهرا میزان رضایت مشتریان از وضع موتور و مصرف سوخت و باز و بسته شدن درها، طی بازه زمانی یک سال پس از استفاده، افزایش می‌یابد.

شرکت بازرسی در گزارش خود، به تفکیک میزان کاهش رضایت مشتریان از کیفیت بخش‌های مختلف خودروهای داخلی را نیز اعلام کرده است. بر این اساس، بیشترین کاهش رضایت مشتریان از کیفیت محصول پس از یک سال استفاده، به ترتیب در شاخص‌های کیفیت رنگ بدنه با 2/ 9 درصد، سکوت و آرامش نسبی داخل اتاق با 9/ 8 درصد، عملکرد ترمز با 4/ 8درصد، عملکرد برف‌پاک‌کن و شیشه‌شوی با 3/ 7 درصد، کاهش و عملکرد مجموعه کلاچ با 6/ 6 درصد، رخ داده است. همچنین میزان رضایتمندی از کیفیت تایرها، صندلی‌ها، جلوبندی و کمک فنر، سیستم صوتی، نور چراغ‌ها، گیربکس، نفوذ آب، شیشه بالابر، کولر، ترمز دستی، لوازم ایمنی داخل اتاق، سیستم برق‌رسانی، سیستم فرمان، قدرت و شتاب، بخاری و ادوات برقی، پس از یک سال استفاده از خودرو، به ترتیب 3/ 6، 1/ 6، 1/ 6، 9/ 5، 8/ 5، 2/ 4، 1/ 4، 9/ 3، 9/ 3، 8/ 3، 5/ 3، 1/ 3، 7/ 2، 7/ 1 و 5/ 1 درصد در مقایسه با زمان تحویل به مشتری، کاهش داشته است. این در شرایطی است که سه آیتم دیگر با افزایش میزان رضایتمندی مشتریان روبه‌رو شده‌اند. طبق گزارش منتشره، سطح رضایت مشتریان از کیفیت خودروهای داخلی پس از حدود یک سال استفاده، در مولفه وضع موتور با 5/ 6 درصد افزایش مواجه شده است.  همچنین تناسب مصرف سوخت محصول با مشخصات ارائه شده از سوی شرکت خودروساز نیز 3/ 2 درصد افزایش پیدا کرده است. میزان رضایت مشتریان از آیتم دیگر یعنی نحوه باز و بسته شدن درهای خودرو نیز 2 درصد بالا رفته و این به آن معناست که درهای خودروهای ایرانی در گذر زمان، بهتر باز و بسته می‌شوند. از نظر کارشناسان شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد، علل بالا رفتن رضایت مشتریان از کیفیت آیتم‌های موردنظر را می‌توان به رفع برخی از ایرادات در شبکه نمایندگی‌های خدمات پس از فروش شرکت‌های خودروساز و همچنین پایین آمدن سطح حساسیت مشتریان از کیفیت خودرو پس از یک سال استفاده و در مقایسه با زمان تحویل، مرتبط دانست.

برچسب ها

خدمات پس از فروشکیفیت خودرواستاندارد خودروییاقتصاد ایران
مطالب مرتبط بیشتر
ایران خودرو پیشتاز تولید محصول داخلی با کیفیت حذف برخی از استانداردهای 85 گانه مهلت اجرای استانداردهای خودروسازان به دلیل کرونا تمدید نمی‌شود ارائه خدمات نوآورانه ، افزایش سهم بازار قطعات وجلب رضایت مشتریان اجرای استاندارد یورو5 در انتظار تصمیم هیات دولت افزایش پاسخ‌گویی تلفنی و اینترنتی به مشتریان سایپا گروه بهمن ظرفیت خدمات غیر حضوری خود را افزایش داد اولویت شرکت ایساکو همچنان ارائه خدمات در محل مشتریان است برنامه های ارتقای کیفیت محصولات ایران خودرو در سال جهش تولید بهمن موتور بیشترین کیفیت در محصولات خود بین خودروسازان را داراست خدمات پس از فروش ایران خودرو درب منازل انجام می‌شود تمهیدات گروه صنعتی آمیکو برای جلوگیری از شیوع کرونا و حفظ سلامت کارکنان ایران خودرو خدمات پس از فروش را به در منازل مشتریان برد خدمات فروش ایران خودرو از فردا غیرحضوری ارایه می‌شود هوای "بهمن" با حداکثر رضایت مشتریان بهاری شد کیفیت را فدای افزایش تیراژ تولید نخواهیم کرد بی‌تحرکی در اجرای استاندارد یورو 5 سیر کیفی خودرو از غرب به شرق مشتریان از روند کیفی خودروها بی‌خبرند چالش مشتریان با خدمات پس از فروش خودرو تامین قطعات محصولات مدیران خودرو در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد تعلیق اجرای سه استاندارد خودرویی رشد 100 درصدی درآمد هدفمندی از فروش صادراتی بنزین و گازوئیل در لایحه بودجه 99 + جدول رشد 6درصدی کیفیت خدمات پس از فروش خودرو در ایران پژو 2008، با کیفیت ترین خودرو تولیدی سال 97 خبر مهم رئیس سازمان استاندارد در حوزه خودرو خودکفایی خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در تولید ابزار مخصوص چراغ سبز به استارت‌آپ‌های حمل‌ونقل گواهی‌نامه سیستم مدیریت یکپارچه ایساکو برای پنجمین سال متوالی تمدید شد افزایش قیمت بنزین، تورم و چند واقعیت اقتصادی دادگاه مفسد فی‌الارض بودن متهمان پرونده پرهام را رد کرد خودرو و جاده‌ غیراستاندارد، از عوامل افزایش شمار مددجویان بهزیستی رتبه اول خدمات پس از فروش خودروهای سنگین به ماموت دیزل رسید اعلام توقف خودروهای غیراستاندارد دوشنبه آینده افت کیفی در تب داخلی‌سازی؟ بازنگری در دستورالعمل خدمات پس از فروش ایران خودرو تجدیدنظر در همکاری با خودروسازانی که از ایران رفتند رعایت 85 استاندارد خودروسازی از ابتدای زمستان امسال الزامی است احتمال تمدید مهلت برای توقف خطوط تولید خودرو‌های غیراستاندارد استاندارد ملی سیلندرهای گاز نصب شده بر روی خودروها تدوین شد یازدهمین کنفرانس ملی راهکارهای توسعه خدمات پس از فروش و پشتیبانی در ایران برگزار شد نمایندگی‌های منتخب ایران‌خودرو جمعه‌ها باز است خودروهای داخلی از سال 92 به بعد کیفیت لازم را ندارند خودروهای فاقد کیفیت از خط تولید خارج می شوند کمپین تابستانی شرکت خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو خودروهای داخلی با استاندارد فاصله زیادی دارد بازدید مدیران خدمات پس از فروش ایران‌خودرو از اکیپ‌های امدادی مستقر در جاده هراز و نمایندگی‌های شهر بابل افزایش قیمت بنزین گریبان کالاهای اساسی را می‌گیرد کاهش 11درصدی تأمین قطعات خودرو در شبکه خدمات پس از فروش مقام نخست در بهبود ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان از آن شرکت مدیران خودرو گردید چرا رتبه اول خدمات پس از فروش سال 97 به ایساکو رسید؟ بهبود یک و نیم درصدی کیفیت خدمات پس از فروش شرکت‌های واردکننده خودرو شفاف‌سازی ISQI در مورد حاشیه‌های ارزیابی خدمات پس از فروش خودرو آغاز جشنواره خدمات پس از فروش آمیکو اجرای استانداردهای 85 گانه خودرو به شوخی گرفته شده است کدام شرکت واقعا مقام اول خدمات پس از فروش را به دست آورد؟ سایپایدک، برترین شبکه خدمات پس از فروش خودرو کشور رتبه‌بندی بازیگران خدمات پس‌از فروش خودرو تلنگری به تحلیل‌گران کلان بورس تهران کیفیت فدای تولید؟ خصوصی‌سازی صنعت خودرو تأثیر زیادی بر کیفیت خودروها دارد برنامه های جدید رایان سایپا در حوزه های صادراتی و خدمات پس از فروش استاندارد‌های 85گانه خودرو اجرا خواهد شد کیفیت باثبات خودروهای داخلی واکنش استاندار تهران نسبت به عدم استانداردسازی خودروهای داخلی تبانی 4 شرکت‌ تولیدکننده برای گرانی 70 درصدی روغن موتور خدمات پس از فروش ایران‌خودرو بالاترین امتیاز رضایت مشتریان را کسب کرد مدیران خودرو ، رتبه نخست در خدمات فروش سنگینی 150هزار میلیارد تومان بر دوش اقتصاد ایران خودروسازان در الزامات استاندارد چانه زنی نکنند طرح سوال از وزیر صنعت درباره افزایش قیمت خودرو در کمیسیون برنامه تولید انواع خودرو در فروردین از مرز 42هزار دستگاه گذشت برای رشد صنعت باید با فساد مبارزه کرد پرشیا خودرو پیشتاز در ارائه خدمات نوآورانه به مشتریان شش خودروی سنگین 4 ستاره کیفی گرفتند افزایش قیمت در بازار بی‌مشتری بنزین تا یک ماه آینده دو نرخی می‌شود نقشه راه تولید 2/ 1 میلیون خودرو نرخ ارز؛ منشأ تحولات بازار خودرو دوپینگ خودروسازان با فروش نقدی سیبا موتور مقام اول و بهمن دیزل مقام دوم خدمات فروش در سال 97 را کسب کردند بهمن موتور مقام دوم خدمات فروش در سال 97 را از آن خود کرد ابرچالش‌های خودرو در سال 98 خودرو در سال 98 گران می‌شود یا ارزان؟ مسیر خودروهای وارداتی در 98 جشنواره خدمات نوروزی ایران خودرو از فردا آغاز می شود جزئیات طرح ارائه خدمات پس از فروش به خودروها در ایام نوروز برای دومین بار متوالی ، بیشترین رضایت مشتری برای مدیران خودرو بدست آمد چرا قیمت خودرو کاهشی شد؟ اختلاف ارزی بانک مرکزی و قطعه‌سازان سرنوشت بازار خودروی 98 نقشه راه برای گذر از چالش‌های صنعت خودرو خودروهای سنگین باکیفیت‌تر درآمدند وعده‌ای که محقق شد خودروی روس‌ها در راه ایران وضعیت خدمات پس از فروش عرضه کنندگان خودرو پس از تحریم بن‌بست تجاری‌سازان ایران‌خودرو رکورددار بالاترین امتیاز شاخص رضایت مشتریان در خدمات پس از فروش شد ضرورت ارتقای استانداردهای 53 سه گانه خودروها کور سوی امید در خطوط تولید خودروسازان اقدامی برای صفر شدن حوادث خودروهای CNG‌ سوز هجوم متقاضیان در سایه رشد قیمت‌ها پرواز خودرو از باند تورم انتظاری سبد محصولات مدیران خودرو، پاسخگوی مشتریان خدمات ‌پس ‌از‌ فروش مطمئن، نقطه اتکا مشتریان وعده‌های تو خالی؟ چراغ سبز به واردات خودرو؟ خودروهای وارد شده با ثبت‌سفارش جعلی، تحویل اموال تملیکی شد فرمان بازار در دست دلالان آیا با افزایش قیمت خودرو، کیفیت اتومبیل‌های داخلی ارتقاء پیدا می‌کند؟ کیفیت خودروها در مدار ثبات استاندارد خودروسازان در سال 98 متحول می‌شود؟ تسهیلات، دوای درد خودروسازی است؟ نیمه پنهان لغو افزایش قیمت خودرو ادعای خودروسازان در تولید برقی‌ها شکایت از نمایندگی‌های خودروسازان در صدر کیفیت بسیاری از خودروهای داخلی قابل قبول نیست چالش عکس 10 سال سایپا به دنبال حل مشکل و کسب رضایت مشتریان هستیم سومین مرکز تعمیر تخصصی گیربکس اتوماتیک آغاز به کار کرد هدف گروه سایپا جلب رضایت مشتریان و پاسخ به تعهدات خود است تزریق نجومی به صنعتی ورشکسته اعمال 50 استاندارد از 120 استاندار اروپایی برای خودروهای داخلی نیمی از خودروها نمی‌توانند استانداردهای لازم را کسب کنند پل عبور قطعه‌سازی از بحران ارائه خدمات پس از فروش به سازمان ها عارضه هفت‌گانه در فرآیند تولید قطعه خودروهایی که در آزمایش استاندارد قبول نشوند، متوقف خواهند شد استقبال گرم از قیمت‌های داغ وفاداری مشتریان به نمایندگی های خدمات پس از فروش در ایران تایید استاندارد خودرو در استان سمنان انجام می شود گزارش ارزشیابی کیفی خودرو آذر 97 منتشر شد موافقت دولت با واردات مواد اولیه و ملزومات ضروری خطوط تولید تا سقف 300 میلیون دلار جمعه‌های طلایی پرشیا خودرو برای رفاه علاقه‌مندان و خریداران BMW و MINI همراهی ISQI در اجرای استانداردهای 85گانه صنعت خودرو وعده 12هزار میلیارد تومانی دولت به خودروسازان صنعت خودرو بین دو تحریم افت 69 درصدی نوسازی ناوگان حمل‌ونقل عمومی قیمت گذاری خودرو ، دولتی باقی می ماند شیوه نامه تایید نوع خودرو بازنگری شد قیمت‌ها بازهم تعیین تکلیف نشد تهران و اسلام آباد تفاهمنامه حمل و نقل بین المللی امضا کردند استاندارد‌های 85گانه قابلیت اجرا ندارد استاندارد نبودن ایمنی خودروها موجب افزایش سرقت شده است کامیون‌سازان خصوصی در سراشیبی تولید آیا خودروسازان نقره داغ می شوند؟ رضایت مشتریان از خدمات ایساکو افزایش یافت بازرسی استانداردهای 85گانه خودرویی آغاز شد نسخه شفابخش برای آشفته بازار خودرو آغاز طرح ارزیابی استانداردهای 85 گانه از اول دی شرکت مدیران خودرو ( ام وی ام-چری ) رتبه نخست SSI را بدست آورد پذیرش خودرو در شیفت عصر نمایندگی‌های مجاز ایران‌خودرو تخفیف های ویژه در جشن خدمات یلدایی پرشیاخودرو ریشه حساسیت عمومی به قیمت خودرو خودروهای مغایر با استاندارد شماره‌گذاری نمی‌شوند تداوم تولید زیر ظرفیت تجاری سازان افزایش واردات قطعه به کشور مشکلات خدمات پس از فروش در جلسه مشترک با معاون وزیر صنعت بررسی می شود دولت هزینه سرکوب قیمت را بپردازد سهم 50 درصدی خودروهای استاندارد در کاهش تصادفات جاده‌ای پشت پرده التهاب بازار خودرو گزینه‌ای به شاخص‌های استاندارد خودرو اضافه نشده است مجلس پیگیر اجرای نشدن استانداردهای 85 گانه خودرو نسخه جدید اپلیکیشن ایساکو در دسترس قرار گرفت حذف ایربگ و ترمز ای. بی. اس از خودروها صحت ندارد میزان استاندارد خودروها باید افزایش یابد نظارت غیر مستقیم سازمان ملی استاندارد بر استاندارد جاده‌ای از ابتدای دی‌ماه چه اتفاقی برای خودروها رخ می‌دهد؟ مدیرعامل شرکت آپکو تاکید کرد؛ تامین نقدینگی ارزی و ریالی راه موفقیت در جنگ اقتصادی توقف تولید خودروهای فاقد استاندارد تا یکسال آینده شبکه خدمات پس از فروش مدیران خودرو در مسیر آموزش های تخصصی فنی ارتقا شبکه فروش و خدمات پس از فروش در دستور کار سایپا 60 روز سرنوشت‌ساز برای خودروسازان دلایل عدم اعلام رسمی افزایش قیمت خودرو ریز سود و زیان خودروسازان در فروش نحوه رسیدگی به شکایات خدمات پس از فروش خودرو‌های وارداتی آلودگی هوای تهران چه خسارت‌های اقتصادی در بردارد؟ رویاپردازی در مجلس؟ افزایش یک درصدی تولید تجاری‌ها تحریم ها در کاهش کیفیت خودروهای داخلی تاثیرگذار است استانداردهای 85گانه مطابق با ایران نیست نقشه راه حفظ کیفیت در دوران تحریم آغاز بازرسی استانداردهای 85 گانه خودرو از دی ماه کاهش مصرف بنزین با استانداردسازی خودروها پاسخ استاندارد در مورد خودروهای پیش فروش 98 ارزبری خودروهای مونتاژی چین در ایران مرحله دوم بزرگ‌ترین آزمون سراسری حوزه خدمات پس از فروش کشور، از فردا برگزار می‌شود دفتر منطقه ای آذربایجان، رتبه نخست مشتری مداری را کسب کرد خودروهای پیش‌فروش‌ شده در دست‌انداز استاندارد استانداردهای 85 گانه خودرو تغییر نکرده و طبق زمان‌بندی اجرا می‌شود موافقت با افزایش قیمت خودرو آغاز طرح ویژه بازدید پاییزی تعمیرگاه مرکزی داتیس خودرو کیفیت خودروهای تولید داخل کاهش پیدا کرده است خودروی غیر استاندارد در کشور نداریم وزیر صنعت پاسخگوی کیفیت خودروهای تولید داخل باشد خودرو غیراستاندارد؛ یکی از متهمان افزایش مصرف سوخت ثبات در کیفیت خودروهای داخلی نظارت بر نمایندگی‌های مجاز ایران‌خودرو با هدف افزایش رضایت مشتریان ارائه خدمات مناسب و با کیفیت، دغدغه شرکت ایساکو اردبیل، ایستگاه آخر بازدید تابستانی مدیران ارشد خدمات پس از فروش ایران خودرو ریشه‌یابی کاهش عرضه خودرو مهلت سازمان استاندارد به خودروسازان برای مواجهه با تحریم ها تولید خودرو‌های ناایمن از اول دیماه متوقف می‌شود تولید خودرو‌های نا ایمن متوقف می‌شود روند توسعه محصول مدیران خودرو، رمز وفادارسازی مشتریان دستورالعمل خدمات پس از فروش خودرو بازنگری می‌شود تعلل در انتشار گزارش کیفی خودرو افزایش تلفات انسانی در جاده‌ها به دنبال کاهش کیفیت خودروها کاهش تولید خودرو به بهانه اعمال استاندارد شوکی جدید بر بدنه اقتصاد طرح ویژه خدمات پس از فروش خودروسازی کارمانیا خودروسازان 5 ماه فرصت استانداردسازی خودروها را دارند تحریم ایران، اقتصاد اروپا را آسیب پذیر می کند مرگ روزانه بیش از 44 نفر در تصادفات رانندگی رضایتمندی مشتریان در سراشیبی تحریم تحریم، «استاندارد» را عقب انداخت خبر جدید پیروزبخت درباره استانداردهای 85‌گانه خودرویی "تاخیر در تحویل" داد مشتریان خودرو را درآورد! دوره آموزش ویژه کارشناسان فنی نمایندگی های خدمات پس از فروش برگزار شد ارتقای سطح خدمات غیرحضوری ایران خودرو به مشتریان مراحل پذیرش تا ترخیص خودرو با پیامک به مشتریان اطلاع رسانی می شود کارشناسی فنی خودروهای کار کرده در تعمیرگاه مرکزی نگین خودرو صدور مجوز 3 خودرو جهت ورود به بازار + اسامی سکوت سازمان استاندارد یک‌ماهه شد دلایل نارضایتی مشتریان از خدمات خودرویی اعلام شد دستورالعمل فعالیت امدادخودروها به وزارت صنعت ارسال شد اینجا هوای ب ام و شما را دارند استانداردهای 85گانه خودرو بدون وجود زیرساخت اثربخشی ندارد خدمات پس از فروش سایپا دیزل 2 ستاره شد خدمات پس از فروش ایران خودرو اول شد ارزیابی خدمات پس از فروش خودروهای سنگین در سال 1396 16 خودرو موفق به رعایت استانداردهای جدید شدند نتایج ارزیابی وضعیت خدمات پس از فروش شرکت های خودرویی منتشر شد خدمات رسانی به مالکین خودروهای جیلی رشد شاخص های کیفیت، رضایت از خدمات پس از فروش و کاهش مدت زمان پاسخگویی به درخواست ها خدمات پس از فروش خودروهای وارداتی تا 10 سال آینده ارائه می‌شود سایپا شبکه فروش محصولات خود را متحول می‌کند گفت و گوی نماینده و مشتریان ایران خودرو با مدیران خدمات پس از فروش ورود نقدینگی های سرگردان به خودرو به نفع اقتصاد نیست سپرده بانکی، خاکریزی برای کنترل نقدینگی ها نگاهی به کیفیت سنگین‌وزن‌های خودرویی نمایندگی‌های رتبه 4 از شبکه خدمات پس از فروش خودرو حذف شدند اجرای استانداردها در شرایط فعلی جنگ صنعتی با صنعت خودرو است ارائه خدمات آنلاین در ارتقای رضایت مشتریان موثر است مخالفت با تعویق یکساله استاندارهای 85گانه‌ خودرویی استانداردهای 85گانه خودرو بدون وجود زیرساخت اثربخشی ندارد کاهش قدرت خرید مردم با اجرای استانداردهای 85گانه رد پای مرگ در صنعت خودرو آغاز «طرح قدر» شرکت ایساکو به مناسبت لیالی قدر و ایام نیمه خرداد سیاستگذاری سه‌گانه برای افزایش کیفیت خودرو اجرای اجباری استانداردهای 85گانه خودرو؛ راه گریزی نیست الزام به اجرای استانداردهای 85گانه خودرو بلندپروازانه است سرنوشت مبهم استانداردهای 85‌گانه خودرو واردات خودرو سخت‌تر از همیشه توسعه فناوری‌ها؛ افزایش فراخوان‌ها شعار "اول مشتری" راه دستیابی به برتری در رقابت است افزایش تولید و کیفیت محوری رموز موفقیت سایپا خدمات در محل مشتری، حلقه طلایی زنجیره ارزش نگین خودرو اجرای پلکانی استانداردهای هشتاد و پنج گانه صنعت خودرو دست‌انداز برجامی صنعت خودرو انتقاد معاون دادستان از تولید خودرو بی کیفیت و بی قانونی رانندگان بی‌تعهدی نسبت به کیفیت خودرو کیفیت خودروهای داخلی در فروردین شرایط اقتصادی کشور توان شوک قیمتی خودرو را ندارد جزئیات گزارش ارزیابی کیفیت خودروها ارتباط مستقیم مدیران خدمات پس از فروش ایران‌خودرو با مشتریان و نمایندگی‌ها خسارت روزانه 97 میلیون دلاری حوادث‌ جاده‌ای برای اقتصاد ایران چری تیگو5 فیس لیفت دارای کلیه استانداردهای لازم می باشد خط و نشان رئیس سازمان استاندارد برای خودروسازان استاندارد ایمنی خودروهای نسل جدید قانون می شود اولتیماتوم استاندارد به خودروسازان پیشنهادهای اجرای استانداردهای جدید در قالب بسته ای به سازمان ملی استاندارد رفت واگذاری اجرای استانداردهای هشتادوپنج گانه به شرکای خارجی صنعت خودرو استانداردهای لازم برای دریافت معاینه فنی برتر چیست؟ ارتقاء کیفی خدمات باید برای تمام مشتریان ملموس باشد خودرویی که 63 نشان استاندارد را رعایت نکند متوقف می‎شود افتتاح نمایندگی خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در چابهار استانداردهای هشتادو هشت گانه ای در کار نیست مدنی:صنعت خودرو بی‌حساب و کتاب اداره می شود از کنترل کیفی خودروسازان راضی نیستیم رعایت استاندارد‌های 85 گانه برای خوروسازان به قوت خود باقی است اجرای دو استاندارد اجباری در سال 98 افزایش رضایتمندی مشتریان از امداد نوروزی ایران خودرو افزایش کیفیت راه حمایت از خودروهای داخلی است فرصت‌سوزی خودروسازان برای عرضه محصولات جایگزین راه اندازی واحد های سیار ارائه خدمات فنی و آپشن توسط رامک یدک دور جدید توقف تولید خودروهای غیر استاندارد یک روز هم به خودروسازان مهلت نمی‌دهیم خط تولید چند خودرو امسال متوقف می شود؟ راهبردی برای تقویت اقتصاد ملی وقایع نگاری صنعت و بازار خودرو 96 صنعت خودرو سال 96 را چگونه سپری کرد؟ خدمات پس از فروش ایران خودرو به کمپین «نه به تصادفات جاده ای» پیوست سال نو خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در کرمانشاه تحویل شد خدمات نگین خودرو در ایام عید تعطیل نیست گزارش جدید از کیفیت خودروها هیچ اجباری برای دریافت کارت امدادخودروها وجود ندارد خودروسازان درخواستی برای تعویق در اجرای استانداردها ندادند اختلاف خودروسازان با استاندارد، موضوعات فنی و اجرایی است استانداردهای 85 گانه خودرو تعدیل نمی شود یک خودروی داخلی استانداردهای 85 گانه جدید را پاس کرد رایزنی با سازمان ملی استاندارد برای مهلت دهی به خودروسازان 30 سال چشم به راه خودروی استاندارد استانداردهای 85 گانه، راهگشای خودروسازی با چارچوب های جهانی شرایط برای اعمال استانداردهای 85 گانه خودرویی فراهم نیست وزارت صمت به دنبال بازگشت به استاندارد یورو4 در خودرو های دیزل تداوم حرکت رو به رشد رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش ایران خودرو جزئیات چگونگی تغییر استانداردهای 85گانه خودرویی آسیب شناسی افزایش تعرفه واردات خودرو بر اقتصاد کشور مناظره تلویزیونی بر سر استانداردهای خودرو پیشنهاد بهزیستی به وزارت صنعت برای تولید خودروهای مناسب سازی شده ارزان وضعیت "ژله‌ای" استانداردهای 85 ‌گانه خودرویی تا دی‌ 97 برای کنار گذاشتن پراید و 405 باید ابتدا به فکر جایگزین باشیم از اجرای استانداردهای 85گانه عقب‌نشینی نمی‌کنیم ناتوانی خودروسازان در تولید استاندارد پس از نیم قرن فعالیت سایپایدک تندیس بلورین جایزه ملی تعالی سازمانی را کسب کرد ناامیدی از حذف خودروهای قدیمی سیاه و سفید استاندارد‌های جدید خودرو استانداردهای 85گانه خودرو پلکانی اجرا شود احتمال توقف تولید 10 خودرو به‌دلیل مصرف سوخت تک‌ستاره‌ها در آستانه حذف افتتاح مرکز خدمات پس از فروش نمایندگی مجاز 322 گودرزی مدیران خودرو تیبا 2 ستاره شد «مالیات اتفاقی» برای وارد‌کنندگان تمام خودروها تا پایان دی 97 به استاندارد 85 گانه مجهز می‌شوند تداوم روند صعودی رضایت مشتریان ایران خودرو از خدمات پس از فروش تیغ دولبه استانداردهای جدید؛ خودروسازان درگیر توقف تولید با اجرای استانداردهای جدید 10 خودروی برتر شاسی بلند زیر 100 میلیون از منظر رضایت مشتریان از کیفیت رضایت مشتریان از کیفیت خودروهای سواری افزایش یافته است کاهش ادامه‌دار رضایتمندی مشتریان از خدمات فروش خودرو الزام خودروسازان کشور به رعایت استانداردها آغاز به کار جدیدترین و مجهزترین مرکز آموزش نگین خودرو تغییر ماموریت رنوپارس پیاده سازی استانداردهای جهانی رنو در ارتقاء کیفیت فروش و خدمات پس از فروش نگین سرویس، همان امداد نیست! تمام تلاش ما عرضه خدمات پس از فروش باکیفیت تر است ارتقای روند کیفی خودروهای داخلی چینی‌ها به استانداردهای خودرویی ایران تن می‌دهند شبکه خدمات پس از فروش خودرو در کشور باید توسعه یابد مجهزترین و پیشرفته ترین تعمیرگاه مرکزی نگین خودرو به زودی افتتاح می شود رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش ایران خودرو بهبود یافت دوراهی استانداردسازی یا خروج از خط تولید برای خودروسازان اتاق فکر برای مقابله با بحران خودروسازی خدمات پس از فروش با کیفیت و مصرف سوخت پایین برگ برنده فوسو خودروهای بی‌کیفیت و فرسوده یکی از عوامل تشدید آلودگی هوا است نگاهی به دلایل نارضایتی‌ها از عرضه‌کنندگان خودرو بیش از 90نمایندگی ایساکو برای ارائه خدمات به «اچ30 کراس» تخصصی شدند افت 54 درصدی درآمد دولت از واردات خودرو مجموع قیمت بنزین و گازوئیل بیشتر از 2 هزار تومان نمی شود مسیر موفقیت کارمانیا در حوزه خدمات پس از فروش صفر تا صد کمپین زمستانی آسان موتور برای ایجاد شغل باید سوخت را گران کنیم هزینه بالای تعمیر دلیل اصلی نارضایتی مردم از خدمات پس از فروش خودرو علم اقتصاد، آلودگی و ترافیک ناهمخوانی اهداف و سیاست‌ها در عرصه واردات خودرو چشم‌پوشی از درآمد واردات خودرو؟ درآمد آتی مالیاتی دولت از واردات خودرو امضای تفاهم نامه تولید قطعات خودرو بین ایران و کره جنوبی ضرورت تمرکز بر استانداردهای کیفی تولید در صنعت خودرو هایما S7 توربو با سه ستاره کیفی وارد جدول ارزیابی شد آدرس غلط برای صنعت قطعه‌سازی افزایش تعرفه واردات، رقابت‌پذیری صنعت تایر را افزایش نمی‌دهد گسترش شبکه فروش و خدمات پس از فروش کارمانیا یونس سینکی به عضویت ستاد اقتصاد مقاومتی وزارت صنعت، معدن و تجارت درآمد تداوم افت صادرات خودروسازان افت 72 درصدی درآمدهای دولت از واردات خودرو کنترل قیمت قطعات و اجرت خدمات از طریق وب سایت شرکت ایساکو همگرایی فروش و خدمات با هدف افزایش کیفیت خدمت به مشتریان خطر حذف بی‌قاعده خودروهای قدیمی انفجار حیات‌بخش گزارش تصویری از آزمون سراسری سنجش مهارت پرسنل نمایندگی‌های ایران‌خودرو راهبرد تولید خودرو در ایران متناسب با ضوابط جدید استاندارد تغییر می‌کند آزمون سراسری سنجش مهارت پرسنل نمایندگی‌های ایران‌خودرو برگزار می‌شود سانسور جزئیات آمار واردات و صادرات سال 95 توسط گمرک+ عکس به دنبال افراد ماهر و نخبه در خدمات هستیم کرباسیان: کارخانه مشترک خودروسازی ایران و جمهوری آذربایجان به زودی به بهره برداری می رسد استانداردهای جدید نباید بهانه افزایش قیمت خودرو شود هزینه تغییر چهره بازار خودرو مرجع استانداردهای خودرو تغییر کرد جزئیات 85 استاندارد خودرویی اعلام شد+ فهرست کامل سازمان ملی استاندارد برای خودروسازان ضرب‌الاجل تعیین کرد افت صادرات در پنج ماه نخست سال ابراز امیدواری شهردار تهران نسبت به بهبود کیفیت خودروهای داخلی افزایش استانداردهای خودرو بدون توجه به وضعیت اقتصادی به شکست می‌انجامد استانداردسازی خودروها از حرف تا عمل! از توافقنامه هسته‌ای با ایران حمایت می‌کنیم فردی 500 میلیون تومان گرفت که راهبرد صنعت ایران را بنویسد اما ننوشت برنامه‌‌هایی مغایر با اهداف کلان اقتصادی ژاپن حمایت خود از برجام را اعلام کرد با تولیدکنندگان تعارف نداریم دو راهی فرجام قراردادهای خارجی از زمستان آینده هیچ خودروی ایرانی و خارجی غیراستانداردی وارد بازار نمی‌شود دو ماه تا موعد توقف تولید خودروهای غیراستاندارد! پیش‌بینی بازار خودرو پس از اظهارات ترامپ تمامی خودروهای ولوو توسط داتیس خودرو گارانتی می‌شوند بسته‌ اقدامات اروپا در مقابله با اعلام عدم پایبندی ایران به برجام از سوی ترامپ سهام‌فروشی؛ راه میانبر توسعه خودروسازی نرم‌افزار جست‌وجوی تعمیرگاه‌های پروانه‌دار خودرو هم آمد رکورد ایساکو در کاهش زمان تعمیرات و افزایش سرعت خدمات نقش خودرو در آمار تجارت خارجی تلاش برای رضایتمندی مشتریان از خدمات خودرویی کاهش رضایت‌ مشتریان از عرضه‌کنندگان خودرو با اعلام خبر احتمال توقف تولید 20 مدل خودرو اعلام شد: استانداردهای جدید دور از دسترس نیست توسعه روابط اقتصادی و صنعتی با فرانسه در گرو همکاریهای بانکی دو کشور است استاندارد، بهانه گرانی خودرو در سال 97! چانه‌زنی ممنوع! دی 97 آخرین اولتیماتوم استاندارد خودروها تاکید وزیر صنعت بر ایمنی و کیفیت خودروهای ساخت داخل ایمنی و استانداردهای خودرو رمز توسعه جهانی بازار فروش است اولین اظهار نظر جامع وزیر صنعت برای همکاری با خودروسازان داخلی و خارجی رعایت استانداردها باعث افزایش قیمت نمی‌شود تولید خودروی فاقد استانداردهای جدید از سال آینده قطعاً متوقف می شود لیست جدید شبکه فروش و خدمات پس از فروش محصولات شرکت ایکاپ نقص فنی در صدر شکایت از خودروسازان است استانداردهای جدید کیفیت خودروهای داخلی را افزایش می‌دهد سال 97 پایان تولید خودروهای غیر استاندارد توقف خودرو، هزینه خواب و تأمین قطعات 3 دغدغه اصلی مردم در خدمات پس از فروش خدمات پس از فروش ایران‌خودرو برای هشتمین سال متوالی اول شد خدمات پس‌از فروش کدام خودروها بهتر است؟ رضایت مصرف‌کنندگان از خدمات خودرو افزایش می‌یابد!؟ رده‌بندی کیفی خودروهای داخلی منتشر شد مولفه های جدید استاندارد موجب خروج برخی از خودروها از چرخه تولید می شود سمینار جهانی نوآوری در زمینه رضایت‌مندی مشتریان هیوندای مسابقه سراسری مهارت‌سنجی ایساکو برگزار می‌شود بهمن موتور خیال مشتریان خود را راحت کرد داتیس خودرو طلسم خدمات استاندارد سواری های "ولوو" را شکست کیفیت خودروهای داخلی بهبود داشته است رشد و بهبود شاخص های مختلف خدمات پس از فروش شرکت مدیا موتورز خودروهایی که گران شد، کیفیت‌شان افزایش یافته است نصب آپشن‌ خودروهای سواری با گارانتی سایپایدک عاملیت های برتر در حوزه فروش و خدمات پس از فروش مورد تقدیر قرار گرفتند ارتقای کیفیت خودروها اولویت اول خودورسازان داخلی باشد برنامه های گسترده نگین خودرو در خدمات پس از فروش رنو/ تاسیس 9 مرکز خدمات پس از فروش جدید طی ماه مبارک رمضان افزایش سرعت و کیفیت خدمات مهمترین برنامه سال 96 است رضایت از خدمات خودرویی باید افزایش یابد استانداردهای خودرویی یک مجموعه همگن است دو عامل اصلی افزایش رضایت از خدمات افزایش رضایتمندی از خدمات پس‌از فروش سرویس کمپین تابستانه خدمات پس از فروش محصولات مدیران خودرو معایب و مزایای ادغام برای صنعت خودرو استقرار نظام استانداردسازی خودرو شبکه فروش و خدمات پس از فروش محصولات شرکت ایکاپ مدیر عامل ایساکو این بار به سیستان و بلوچستان سفر کرد سرنوشت قدیمی‌ها با ارتقای استانداردهای خودرو حمل خودروهای در راه مانده در دوره گارانتی رایگان است خسارت خواب خودرو را دریافت کنید! تدوین استانداردهای جدید برای تولید خودروهای داخلی تولید خودروهای فاقد استاندارد از سال 97 متوقف می شود برای خودروها استاندارد سرعت در نظر گرفته شود رونق صنعت خودرو عامل رشد 50 صنعت پیرامونی می شود صنعت خودرو رقابتی شود خدمات پس از فروش خودرو، تولید مستمر را تضمین می کند تحقق صد در صدی برنامه تولید خودرو در سال 95 فعلاً 4 شرکت امتیاز گرفتند صلاح کار خودروسازان پلتفرم برخی خودروهای قدیمی کنار گذاشته می شود اجباری‌شدن 8 استاندارد برای خودروهای ساخت داخل کیفی‌ترین خودروهای 2016 از نگاه مردم کیفیت خودروها زیر ذره بین وزارت صنعت 83 مورد استاندار اجباری خودروها تا پایان سال 97 مهلت استاندارد به خودروسازان اثر استانداردهای جدید روی خودروهای قدیمی جزئیات اجرای استاندارد 83گانه صنعت خودرو افزایش تعداد استانداردهای خودرویی تغییر رویکرد مشتریان از قیمت به کیفیت؟ آغاز مدیریت سرمایه های انسانی خدمات پس از فروش صنعت خودرو رشد تصاعدی رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش ایران‌خودرو خدمات پس ازفروش امروز با ده سال قبل قابل مقایسه نیست هپکو مشکلات پیچیده ای دارد فروش قطعات «اسلی» در «چراغ‌برق»ها خدمات پس از فروش خودرو سرکلاس بین المللی می رود کیفیت خودروهای داخلی پس از برجام رو به بهبودی گذاشته است وزیر صنعت خواستار افزایش کیفیت خودروهای داخلی شد خدمات پس از فروش جهانی خودرو در ایران استقبال گسترده مشتریان MG از بسته زمستانی ایرتویا؛ رتبه 1 رضایت مندی مشتریان از خدمات پس از فروش خودروسازان ایرانی باید رفتار با مشتری را یاد بگیرند ایرتویا در صدر جدول رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش قرار گرفت چشم بادامی‌ها، اوج رضایت را از آن خود کردند وضعیت رضایتمندی مشتریان از خدمات پس از فروش خودرو ارائه خدمات ویژه به مشتریان ایران خودرو + جدول نرخ خدمات خدمات تعمیرگاهی به اتوبوس‌های اسکانیا با 25 درصد تخفیف ارائه می‌شود 7 تغییر اساسی در ارزیابی خدمات پس از فروش حضور در بازارهای صادراتی با خدمات پس از فروش استاندارد ضرورت بازنگری در الزامات تولید و خدمات پس از فروش تدوین استانداردهای سختگیرانه خدمات پس از فروش جزئیات الزام خدمات پس از فروش انواع خودرو اعلام شد سازمان استاندارد، استاندارد عمل نمی‌کند! انطباق استانداردهای خودرویی با اتحادیه اروپا استاندارهای جدید خودرویی تا پایان سال ابلاغ می شود منعی برای تولید خودرویی که استاندارها را پاس می کند وجود ندارد برنامه شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرو برای مراسم اربعین امسال کیفیت در صنعت خودرو «سنددار» می‌شود جزئیات کاهش سطح کیفی خدمات پس از فروش خودرو خدمات پس از فروش پاشنه آشیل خودروسازان خدمات پس از فروش ارزان در اختیار مشتریان دو عامل اصلی ضعف در خدمات پس از فروش استانداردهای خودروها به 83 مورد ارتقا یافته است اجباری شدن استاندارد یورو 5 برای خودروهای تولید داخل از ابتدای 96 کاربراتوری‌ها 8 سال حق تردد دارند استانداردهای خودرویی افزایش می‌یابد پنج ایراد اصلی خودروهای داخلی چالش خدمات پس‌از فروش خودروهای داخلی پیش‌بینی رشد 4.2 درصدی صنعت در سال جاری اجرای دستورالعمل‌های سختگیرانه در خدمات پس از فروش خدمات پس از فروش همچنان سر در گم نقش خودروسازان و قطعه‌سازان در ضعف خدمات پس از فروش مشکلات مدیریتی واحدهای صنعتی جدی است دولتی که ناجی صنعت خودرو شد ارائه خدمات ویژه سایپایدک به مشتریان به مناسبت هفته دولت نمره متوسط برای خدمات پس از فروش خودروسازان ایساکو باز هم در خدمات پس از فروش برتر شد تایید یه یکساله برای استاندارد خودروهای وارداتی دستورالعمل اجرایی استاندارد وارداتی‌ها نهایی شد خودروهای وارداتی زیر چتر استاندارد داخلی تعمیر خودرو و تعویض قطعات رایگان شد طرح تابستانه محصولات کرمان موتور اجرا می شود اتفاق مثبتی در حوزه کیفیت صورت نگرفته است صدور کارت اعتباری خدمات پس از فروش ایران خودرو برای فرهنگیان مشتری‌مداری مهمترین رویکرد عقاب‌افشان است کیفیت خودرو های داخلی بر واردات مقدم است خدمات پس از فروش چرخه‌ای برای بهبود مستمر طراحی کیفیت خودروها، ناقص اعلام شد مشکل صنعت خودرو قیمت‌گذاری نیست؛ کیفیت است نعمت‌زاده به کیفیت خودرو در سال 94 چه نمره ای داد؟ با کیفیت‌ترین خودروهای ایرانی کدامند؟ ارتقای کیفیت و ایجاد رقابت با آزادسازی قیمت خودرو تاخیر در تحویل خودرو بیشترین شکایت مشتریان فقط 4 درصد مشتریان ناراضی شکایت می‌کنند خدمات خودرو مشمول گارانتی شد گارانتی کیسه هوای خودرو 10 ساله شد آغاز فعالیت دوباره کمیته بررسی خدمات پس از فروش واردات خودرو دارای نظم و کنترل منطقی شده است آمادگی کامل شبکه خدمات پس از فروش گروه خودروسازی سایپا در موج دوم سفرهای نوروزی وزارت صنعت بر تعرفه خدمات خودرو نظارت می‌کند رشد 20درصدی پاسخگویی به شکایات خودرویی قانون جدید درباره خدمات پس از فروش خودرو خودروسازان جریمه می‌شوند الزامات جدید در خدمات پس از فروش خودرو اولتیماتوم خدماتی به عرضه‌کنندگان خودرو الزام عرضه‌کنندگان خودرو به نظرسنجی از مشتریان جزییات سرمایه‌گذاری رنو برای تولید داستر خودروسازان ملزم به شفاف‌سازی خدمات می‌شوند قدم در راه "همگام" چند توصیه به نمایندگی ها و تعمیرگاهداران برای اخذ نمایندگی ها در بازار پساتحریم ارتقاء سیستم های ایمنی کامیون فراز محرز شده است افزایش کیفیت خدمات پس از فروش تکالیف جدید دولت به 3 دستگاه برای توقف تولید و ورود خودروهای غیراستاندارد روی هر خودرو باید 400 تا 500 هزار تومان سرمایه‌گذاری شود
Back to top