میزان رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش در سال 95 اعلام شد

خدمات پس‌از فروش کدام خودروها بهتر است؟

عصر خودرو- رتبه خدمات پس از فروش شرکت‌های عرضه‌کننده خودرو مربوط به سال 95 در شرایطی از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران اعلام شد که طبق آن از بین 40 شرکت مورد ارزیابی، هیچ یک حائز رتبه یک نشدند.

Sunday 06 August 2017 - 00:17:00

خدمات پس‌از فروش کدام خودروها بهتر است؟

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از دنیای اقتصاد، براساس این گزارش در سال گذشته سیستم خدمات پس از فروش در هیچ یک از شرکت‌های تحت ارزیابی با الزامات آیین‌نامه اجرایی قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان خودرو انطباق نداشته این در حالی است که به گفته یکی از مدیران شرکت بازرسی، کلیت نتایج نشان‌دهنده آن است که میزان انطباق با قانون افزایش یافته است.اما نکته جالب توجه در این گزارش آن است که هر چند با در نظر گرفتن شاخص‌هایی چون بررسی وضعیت نمایندگی‌های مجاز و وضعیت نظام مدیریتی، شرکت‌های نیمه دولتی حائز رتبه‌های اول تا سوم شده‌اند، اما در شاخص رضایتمندی مشتریان واردکنندگان خودرو رتبه اول تا چهارم را به خود اختصاص داده‌اند.

 

در این گزارش که به سال 95 اختصاص داشته و 21 شرکت عرضه‌کننده خودرو سبک در آن حضور دارند، بازرسان در مجموع از یک میلیون و 237 هزار مراجعه‌کننده به نمایندگی‌های مجاز، نظرخواهی و میزان رضایت آنها در مورد کم و کیف عملکرد و رضایت از خدمات پس از فروش را سنجیده‌اند. در این گزارش همچنین یک ارزیابی میدانی از یک هزار و 847 تعمیرگاه‌ مجاز در سراسر کشور صورت گرفته است. شرکت بازرسی در این گزارش خود مطابق با رسم هرساله شرکت‌های عرضه‌کننده خودرو را به دو گروه «دارای بیشتر از 10 نمایندگی» و «کمتر از 10 نمایندگی» تقسیم کرده‌ است. طبق گزارش اعلامی از سوی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، رتبه‌بندی خدمات پس از فروش شرکت‌های دارای بیش از 10 نمایندگی مجاز نشان‌دهنده آن است که شرکت‌های ایساکو، ایرتویا، سایپا یدک (پارس خودرو)، اطلس خودرو، سایپایدک (سایپا) و مزدا یدک با کسب دو ستاره توانستند رتبه دوم خدمات پس از فروش را از آن خود کنند، همان‌طور که پیش از این گفته شد هیچ شرکتی حائز رتبه یک نشده است. در همین حین رتبه سوم به ترتیب به شرکت‌های کرمان موتور (بم خودرو)، رامک یدک، آسان موتور، مدیران خودرو، مدیا موتورز و آرین موتور پویا تعلق گرفته است. در آخر نیز نیرو خودرو آسیا در رتبه چهارم قرار گرفته است.اما ارزیابی شرکت‌های دارای کمتر از 10 نمایندگی مجاز نشان می‌دهد که هر چند هیچ شرکتی در رتبه اول و دوم جای نگرفته است اما نگین خودرو، معین موتور، ستاره ایران، پرشیا خودرو، آلفا موتور و افرا موتور نیز رتبه سوم را کسب کرده‌اند.

سعید تاجیک معاون اجرایی شرکت بازرسی و کیفیت استاندارد ایران در گفت‌وگو با «دنیای اقتصاد» تاکید می‌کند که دستورالعمل شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش صنعت خودرو، در اواخر سال 93 مورد بازنگری و ویرایش قرار گرفت و در نتیجه، معیارها و شاخص‌های امتیازدهی به شرکت‌های خدمات پس از فروش خودروسازان، تغییر کرده و سختگیرانه‌تر شده است، وی همچنین عنوان کرد که هر چند کلیات این گزارش نشان از افزایش امتیاز شرکت‌های عرضه‌کننده خودرو دارد اما همچنان بسیاری از شرکت‌ها نتوانستند امتیاز خود را به رتبه اول برسانند.وی با اشاره به اینکه ارتقای معیارها موجب شده که کار شرکت‌های عرضه‌کننده خودرو در کسب نمرات سخت شود، افزود: سال 94 اولین دوره سنجش براساس الزامات بازنگری چهارم دستورالعمل شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش صنعت خودرو بود، اما در سال 95 اغلب شرکت‌ها اقدام به تعریف پروژه‌های بهبود و اقدامات اصلاحی کردند که این موضوع موجب افزایش امتیازات آنها شده است.سعید تاجیک تاکید دارد، ارتقای معیارهای ارزیابی کمی و کیفی خدمات پس از فروش خودرو موجب شده که بسیاری از شرکت‌ها نتوانند در جایگاه رتبه اولی قرار بگیرند. اما طبق جدول ارائه شده از سوی این شرکت، تغییرات انجام شده (در جهت سختگیرانه‌تر شدن شاخص‌ها)، مسائلی مانند تدوین جدول زمان‌بندی و نرخ استاندارد تعمیرات، تهیه جدول قیمت قطعات یدکی، نظارت بر هزینه‌های دریافتی از مشتریان و همچنین پرداخت خسارت مربوط به خواب خودرو را در بر می‌گیرد. با این حساب، به نظر می‌رسد عملکرد نه چندان مناسب شرکت‌های خدمات پس از فروش خودروسازان در موارد مذکور، دلیل اصلی عدم تغییر رتبه آنها بوده است. یکی دیگر از تغییرات اساسی صورت گرفته، نظارت بر اجرای قانون حمایت از مصرف‌کنندگان در سطح نمایندگی‌های خدمات پس از فروش خودروسازان است، چه آنکه این نظارت پیش‌تر تنها در سطح خود شرکت‌ها انجام می‌شد.

شاخص‌های مغفول مانده درخدمات پس از فروش

اما گزارش منتشر شده از سوی شرکت بازرسی، نکات و جزئیات زیادی را در خود جای داده که از جمله آنها می‌توان به چکیده شاخص‌های ارزیابی و رتبه‌بندی نهایی شرکت‌ها و نمایندگی‌های خدمات پس از فروش در سال 95 پرداخت.نتایج ارزیابی صورت گرفته از سیستم خدمات پس از فروش شرکت‌های عرضه‌کننده خودرو، نشان می‌دهد که سیستم خدمات پس از فروش در هیچ یک از شرکت‌های تحت ارزیابی با الزامات آیین نامه اجرایی قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان خودرو انطباق کامل ندارد که از عمده‌ترین شاخص‌های مغفول مانده در حوزه سیستم خدمات پس از فروش در انطباق با قوانین می‌توان به «عدم پرداخت خسارت خواب خودرو» و «عدم تعویض خودرو در صورت تکرار عیب» اشاره کرد. یافته‌های حاصل از ارزیابی نشان می‌دهد، صرفا تعداد معدودی از شرکت‌ها در صورت دریافت شکایت مبنی بر خواب خودرو اقدام به پرداخت خسارت می‌کنند که این موضوع عمدتا ناقض الزامات آیین‌نامه اجرایی قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان خودرو است. عمده دلایل بروز توقف خودرو و هزینه خواب مربوط به نارسایی‌های موجود در فرآیند «سفارش‌گذاری» و «تامین قطعات یدکی» بوده است. از سوی دیگر، یافته‌های ارزیابی نمایندگی‌های مجاز نشان می‌دهد، وضعیت امتیاز نمایندگی‌های مجاز شرکت‌های عرضه‌کننده خودرو در سال 95 به میزان 7/ 71 درصد بوده که نسبت به سال 94 با 1/ 13 درصد افزایش همراه بوده است. در سال 95 متوسط پذیرش روزانه نمایندگی‌های مجاز معادل 6/ 9 درصد خودرو بوده است که در این بین میزان 33 درصد از نمایندگی‌های مجاز موفق به پیاده‌سازی حداقل یکی از سیستم‌های مدیریت کیفیت در حوزه خدمات پس از فروش شده‌اند. براساس این گزارش، فرآیند «سفارش‌گذاری و تامین قطعات» و «مدیریت ارتباط با مشتریان» تنها به میزان 48 درصد و فرآیند «پذیرش تا ترخیص» به میزان 53 درصد با الزامات قانونی انطباق داشته که از این حیث پایین‌ترین امتیاز در بین شاخص‌های ارزیابی نمایندگی‌های مجاز را داشته است.در این میان اما گزارش رضایتمندی مشتریان از خدمات پس از فروش صنعت خودرو نشان می‌دهد، متوسط امتیاز رضایتمندی مشتریان در سال 95 معادل 7/ 69 درصد بوده که نسبت به سال گذشته به میزان 2 درصد افزایش داشته است. یافته‌های حاصل از ارزیابی نشان می‌دهد میزان رضایتمندی مشتریان در حوزه سنگین به‌طور معناداری نسبت به حوزه سبک پایین‌تر بوده است.براساس مصاحبه با حدود 2/ 1 میلیون مشتری مراجعه‌کننده به شبکه خدمات پس از فروش در سال 95 عمده علل نارضایتی مشتریان «کمبود یا نبود قطعات یدکی»، «کیفیت پایین خدمات و تعمیرات» و «دریافت هزینه بالای خدمات و قطعات» بوده است. ارزیابی‌ها نشان می‌دهد موضوع هزینه‌های دریافتی از مشتریان که یکی از مهمترین عوامل کسب رضایت مشتریان محسوب می‌شود، از سطح رضایت پایینی برخوردار بوده است.

 

نگاهی به رتبه‌بندی خودروهای سبک

براساس نتایج ارزیابی خدمات پس از فروش 21 شرکت عرضه‌کننده خودروهای سبک در سال 95، امتیاز نهایی خدمات پس از فروش خودروهای سبک در سال 95 معادل 8/ 66 درصد بوده است که نتایج ارزیابی‌ها نشان می‌دهد امتیاز نمایندگی‌های مجاز شرکت‌های عرضه‌کننده خودرو در سال 95 معادل 3/ 74 درصد بوده که نسبت به سال 94 با 5/ 14 درصد افزایش همراه بوده است.از سوی دیگر، در ارزیابی نمایندگی‌های مجاز شرکت‌های عرضه‌کننده خودرو سبک نیز حوزه‌های فرآیندی شامل «پذیرش تا ترخیص» و «ارتباط با مشتریان» از حیث انطباق در وضعیت قابل قبولی قرار ندارند.بنابر این گزارش، متوسط امتیاز شاخص‌های اصلی ارزیابی شرکت‌های عرضه‌کننده خودروی سبک، نشان می‌دهد درصد امتیاز شاخص «وضعیت سیستم خدمات پس از فروش» 5/ 61 درصد بوده که در مقایسه با سال 94 به میزان 10 درصد افزایش داشته است. همچنین شاخص «وضعیت تعمیرگاه‌های مجاز» نیز امتیاز 3/ 74 درصد را کسب کرده که 4/ 9 درصد افزایش نسبت به 94 را نشان می‌دهد. از دیگر سو، شاخص «رضایتمندی مشتریان» نیز با امتیاز 8/ 69 درصدی توانسته افزایش 5/ 0 درصدی نسبت به 94 را ثبت کند. شاخص «کارآیی نمایندگی‌ها» (تعمیر خودرو در زمان متعارف) امتیاز 9/ 71 درصدی را کسب کرده که در مقایسه با سال 94 افزایش 6/ 3 درصدی را نشان می‌دهد؛ در پایان شاخص «رضایت نمایندگی‌های مجاز از شرکت عرضه‌کننده خودرو» امتیاز 4/ 66 درصد را به دست آورده که کاهش 2/ 0درصدی را نشان می‌دهد.طبق گزارش اعلامی، ایساکو، سایپایدک (پارس خودرو و سایپا) و مزدایدک دارای «انطباق خیلی زیاد» با الزامات قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان خودرو بوده‌اند. شرکت‌هایی مانند اطلس خودرو، ایرتویا، بم خودرو، رامک یدک، مدیران خودرو، نگین خودرو، ستاره ایران و آسان موتور نیز دارای «انطباق زیاد» هستند. این در حالی است که شرکت‌هایی مانند مدیا موتورز، آلفا موتور، پرشیا خودرو، معین موتور، آرین موتور پویا، نیرو خودرو آسیا عنوان «نسبتا منطبق» را در میزان انطباق با الزامات قانونی به دست آورده و افرا‌موتور نیز دارای «انطباق کم» است.

شاخص رضایت مشتریان

اما نگاهی داشته باشیم به میزان رضایت مشتریان از عرضه‌کنندگان خودرو؛ براساس گزارش شرکت بازرسی از شرکت‌های دارای بیش از 10 نمایندگی، ایرتویا با کسب 77 امتیاز از مشتریان خودرو در رتبه اول جای گرفته است؛ بعد از آن اطلس خودرو با 75 امتیاز توانسته رتبه دوم و آسان موتور با 74 امتیاز رتبه سوم، آرین موتور پویا با امتیاز 73 رتبه چهارم و ایساکو با 72 امتیاز رتبه پنجم را از آن خود کند. بعد از این شرکت‌ها به ترتیب، مزدا یدک، سایپا یدک (پارس خودرو)، رامک یدک، سایپا یدک (سایپا)، بم خودرو، مدیران خودرو، مدیاموتورز و نیرو خودرو آسیا قرار دارند.اما شاخص رضایت مشتریان در شرکت‌هایی که کمتر از 10 نمایندگی مجاز در سطح کشور دارند. معین موتور با امتیاز 76 در رتبه اول، پرشیا خودرو با 73 امتیاز در رتبه دوم و ستاره ایران با 72 امتیاز در رتبه سوم جای گرفته است. بعد از این به ترتیب شرکت‌های نگین خودرو، آلفاموتور و افرا موتور قرار دارند.

برچسب ها

سایپا یدکایرتویاایساکواطلس خودروخدمات پس از فروششرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایرانگزارش فصلی رضایت مشتریان
مطالب مرتبط بیشتر
بهمن موتور مقام اول خدمات فروش سال 98 شد توصیه ایساکو به مشتریان برای پیشگیری از مخاطرات قطعات تقلبی ایساکو مهلت بازپرداخت مطالبات خود را به تعویق انداخت تمهیل اقساط فروردین و اردیبهشت عاملان فروش ارائه خدمات نوآورانه ، افزایش سهم بازار قطعات وجلب رضایت مشتریان افزایش پاسخ‌گویی تلفنی و اینترنتی به مشتریان سایپا نکاتی که باید در زمان توقف طولانی خودرو رعایت کرد گروه بهمن ظرفیت خدمات غیر حضوری خود را افزایش داد اولویت شرکت ایساکو همچنان ارائه خدمات در محل مشتریان است خدمات در محل، اولویت سایپایدک در ارائه خدمات پس از فروش ادامه خدمت‌رسانی ویژه و رایگان به پزشکان و پرستاران در تعطیلات نوروز ارائه خدمات نوین به مشتریان روی میز ایساکو ایران‌خودرو با تاکید بر دریافت خدمات غیرحضوری، همچنان آماده خدمت‌رسانی به هموطنان است تمدید گارانتی خودرو به مدت یک ماه یا دو هزار کیلومتر ارائه خدمات نوین و رضایت مشتریان اولویت اول ایساکو رضا حسینی رفت ، مونسان آمد ، حاج فتحعلی ها جانشین مونسان شد خدمات پس از فروش ایران خودرو درب منازل انجام می‌شود توزیع اقلام بهداشتی در تمامی نمایندگی های خدمات پس از فروش ایران خودرو اولین سیستم آموزش فنی آنلاین کشور در سایپایدک راه اندازی شد تمهیدات گروه صنعتی آمیکو برای جلوگیری از شیوع کرونا و حفظ سلامت کارکنان ایران خودرو خدمات پس از فروش را به در منازل مشتریان برد خدمات فروش ایران خودرو از فردا غیرحضوری ارایه می‌شود ایساکو در کمتر از سی دقیقه به مشتریان خدمت رسانی می‌کند هوای "بهمن" با حداکثر رضایت مشتریان بهاری شد تمهیدات تعمیرگاه‌های مرکزی ایران خودرو برای خدمت رسانی به مسافران نوروزی تاکید مدیرعامل سایپایدک بر استفاده از فناوری‌های نو در ارائه خدمات نمایندگی 3017 ایران‌خودرو در ارائه خدمات پس از فروش رتبه ممتاز دریافت کرد ایساکو فروشگاه‌های متخلف را لغو امتیاز می‌کند پارس ایران خودرو سه ستاره کیفی گرفت گام مهم شرکت ایساکو در راستای تسریع ارائه خدمات به مشتریان ایران‌خودرو دوره‌های آموزشی خودروی دنا گیربکس اتوماتیک برگزار شد مدیرعامل سایپایدک منصوب شد چالش مشتریان با خدمات پس از فروش خودرو تامین قطعات محصولات مدیران خودرو در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد تداوم ارائه خدمات به مشتریان ایران خودرو در روزهای جمعه برگزیدگان پنجمین دوره المپیاد فنی شرکت اطلس خودرو مشخص شدند دارندگان محصولات ایران خودرو برای سرویس‌های ادواری به نمایندگی‌های مجاز مراجعه کنند با کیفیت ترین خودروهای تولیدی کشور را بشناسید +جدول رشد 6درصدی کیفیت خدمات پس از فروش خودرو در ایران رشد خودروهای 4 ستاره در صنعت خودرو ایران گزارش عملکرد شرکتهای عرضه کننده خودرو در خصوص رسیدگی به شکایات مشتریان پژو 2008، با کیفیت ترین خودرو تولیدی سال 97 داخلی‌سازی ابزار مخصوص هایما، دانگ‌فنگ، سوزوکی و 2008 خودکفایی خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در تولید ابزار مخصوص قیمت قطعات یدکی سایپا افزایش نخواهد یافت شرکت ایساکو آزمون الکترونیکی پرسنل نمایندگی‌های ایران خودرو را برگزار کرد آماده باش ایساکو برای ارائه خدمات به زلزله زدگان آذربایجان شرقی بنزین توزیعی کشور استاندارد است کسب سومین ستاره کیفیت برای محصول سورن ایران خودرو تبریز گواهی‌نامه سیستم مدیریت یکپارچه ایساکو برای پنجمین سال متوالی تمدید شد ارایه 8 هزار و 300 خدمت به هموطنان در طرح اربعین ایساکو حذف مدل‌هایی از پراید و پژو 405 خدمات ویژه اطلس خودرو به مالکین خودرو‌های کیا با تخفیف‌های ویژه در سراسر کشور اپلیکیشین ایساکو با افزوده شدن خدمت «خودرو‌ام کجاست؟» به‌روزرسانی شد توقف تولید 2 خودرو در انتظار تصمیم شورای عالی استاندارد خدمات و تخفیف‌های ویژه برای مالکین هیوندای و کیا در سراسر کشور آغاز عملیات اجرایی «خیمه زدیم راه را…» خدمات پس از فروش ایران‌خودرو رتبه اول خدمات پس از فروش خودروهای سنگین به ماموت دیزل رسید اعزام ناوگان امدادی گروه سایپا برای اجرای طرح اربعین 98 ارائه خدمات ویژه پس از فروش سایپا به زائران اربعین 98 گزارش ارزشیابی کیفی خودرو مرداد 98 ارائه برنامه های خلاقانه درخدمات پس از فروش برای جلب رضایت مشتریان بازنگری در دستورالعمل خدمات پس از فروش ایران خودرو یازدهمین کنفرانس ملی راهکارهای توسعه خدمات پس از فروش و پشتیبانی در ایران برگزار شد نمایندگی‌های منتخب ایران‌خودرو جمعه‌ها باز است مقیمی : قول می دهیم از اجرای استاندارد ها عقب نشینی نکنیم چگونه از لوازم یدکی تقلبی در امان بمانیم؟ کمپین تابستانی شرکت خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو ورامین آخرین مقصد تیم نظارتی ایساکو در تعطیلات تابستانی بازدید مدیران ایساکو از نمایندگی های مرودشت و سمنان ارزیابی رضایت‌مندی زائران حرم رضوی در ایام مبارک عید غدیر بازدید مدیران خدمات پس از فروش ایران‌خودرو از اکیپ‌های امدادی مستقر در جاده هراز و نمایندگی‌های شهر بابل جدیدترین ارزیابی کیفی خودروهای سنگین مدیران ارشد خدمات پس از فروش ایران‌خودرو به استان مرکزی سفر کردند نظارت مدیران ایساکو برارائه خدمات به مسافران تعطیلات تابستانی کاهش 11درصدی تأمین قطعات خودرو در شبکه خدمات پس از فروش تضمین اصالت قطعات یدکی ایساکو با بسته‌بندی متفاوت و هوشمند مقام نخست در بهبود ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان از آن شرکت مدیران خودرو گردید چرا رتبه اول خدمات پس از فروش سال 97 به ایساکو رسید؟ بهبود یک و نیم درصدی کیفیت خدمات پس از فروش شرکت‌های واردکننده خودرو شفاف‌سازی ISQI در مورد حاشیه‌های ارزیابی خدمات پس از فروش خودرو آغاز جشنواره خدمات پس از فروش آمیکو سایپایدک؛ مقام نخست در شاخص نمایندگی های خدمات پس از فروش کدام شرکت واقعا مقام اول خدمات پس از فروش را به دست آورد؟ سایپایدک، برترین شبکه خدمات پس از فروش خودرو کشور رتبه‌بندی بازیگران خدمات پس‌از فروش خودرو ایساکو با گذر از تحریم‌ها، برای دهمین سال متوالی در ارائه خدمات پس از فروش اول شد برنامه های جدید رایان سایپا در حوزه های صادراتی و خدمات پس از فروش کاربران به اپلیکیشن ایساکو رای مثبت دادند امکان بهره‌برداری مجدد از اپلیکیشن ایساکو برای دارندگان گوشی‌های آیفون امکان‌پذیر شد جزییات گزارش بازرسی کیفیت مینی‌بوس‌ها و اتوبوس‌ها انجام به موقع سرویس‌های ادواری، عمر خودرو را افزایش می‌دهد گزارش ارزشیابی کیفی خودرو اردیبهشت 98 منتشر شد دناپلاس ایران خودرو چهار ستاره شد نظارت مدیران ارشد ایساکو بر حسن ارائه خدمات پس از فروش به زائران حرم امام خمینی(ره) طرح خدمت رسانی ایساکو به زائران حرم مطهر امام خمینی (ره) خدمات پس از فروش ایران‌خودرو بالاترین امتیاز رضایت مشتریان را کسب کرد مدیران خودرو ، رتبه نخست در خدمات فروش بهره‌مندی از فناوری اطلاعات، مزیت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو پیش‌‌بینی‌ روش‌های تامین قطعات یدکی قبل از آغاز تحریم‌ها صورت گرفته است گزارش ارزشیابی کیفی خودرو فروردین 98 منتشر شد شماره‌گذاری خودروها منوط به تایید سازمان ملی استاندارد است استاندارد سازی سوخت به کُندی پیش می‌رود استاندارد خودرو از مطالبات جدی مردم است سامانه «هوش تجاری» در شرکت ایساکو اجرایی شد پرشیا خودرو پیشتاز در ارائه خدمات نوآورانه به مشتریان پیام تشکر مدیرعامل سایپایدک از تلاش‌های امدادگران سایپا سیبا موتور مقام اول و بهمن دیزل مقام دوم خدمات فروش در سال 97 را کسب کردند بهمن موتور مقام دوم خدمات فروش در سال 97 را از آن خود کرد ارائه بیش از 2 هزار خدمات خودرویی به آسیب دیدگان مناطق سیل زده حضور اکیپ های خدمات پس از فروش ایران خودرو در خوزستان و لرستان گیلان ایستگاه آخر بازدیدهای نوروزی مدیران خدمات پس از فروش ایران خودرو بازدید مدیرعامل سایپایدک از نحوه ارائه خدمات نوروزی در تعمیرگاه های مرکزی بازدیدمدیران ارشد ایساکو از ناوگان امداد رسانی ایران خودرو در خوزستان رکورد جدید کاهش زمان انتظار امداد خودرو ایران ثبت شد تاکید ایساکو برکیفیت خدمات رسانی به مسافران نوروزی جشنواره خدمات نوروزی ایران خودرو از فردا آغاز می شود جزئیات طرح ارائه خدمات پس از فروش به خودروها در ایام نوروز برای دومین بار متوالی ، بیشترین رضایت مشتری برای مدیران خودرو بدست آمد ارائه خدمات امدادی رایگان به خودروهای تولیدی کمتر از 5 سال گروه سایپا طرح امداد نوروزی سایپا آغاز به کار کرد گزارش تصویری بازدید دکتر مقیمی معاون وزیر صمت از شرکت سایپایدک گزارش ارزشیابی کیفی خودرو بهمن 97 منتشر شد وضعیت خدمات پس از فروش عرضه کنندگان خودرو پس از تحریم ایران‌خودرو رکورددار بالاترین امتیاز شاخص رضایت مشتریان در خدمات پس از فروش شد سبد محصولات مدیران خودرو، پاسخگوی مشتریان کارشناسان آذکرون توسط ایساکو آموزش دیدند از اپلیکیشن ایساکو سرویس بگیرید، بدون قرعه کشی برنده جایزه شوید خدمات ‌پس ‌از‌ فروش مطمئن، نقطه اتکا مشتریان دسترسی سریع به خدمات و قطعات اصل با اپلیکیشن ایساکو اجرای طرح همراه با مشتریان در نمایندگی‌های خدمات پس از فروش ایران‌خودرو سایپا یدک در جمع100 شرکت برتر کشور قرار گرفت به دنبال حل مشکل و کسب رضایت مشتریان هستیم سومین مرکز تعمیر تخصصی گیربکس اتوماتیک آغاز به کار کرد قطعه سازان قلب تپنده صنعت خودروسازی هستند هدف گروه سایپا جلب رضایت مشتریان و پاسخ به تعهدات خود است ارائه خدمات پس از فروش به سازمان ها نشان تعالی منابع انسانی به خدمات پس از فروش ایران‌خودرو رسید تور تعالی آموزش اثربخش در زنجیره خدمات پس از فروش به میزبانی سایپایدک برگزار ‌شد وفاداری مشتریان به نمایندگی های خدمات پس از فروش در ایران جمعه‌های طلایی پرشیا خودرو برای رفاه علاقه‌مندان و خریداران BMW و MINI همراهی ISQI در اجرای استانداردهای 85گانه صنعت خودرو خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در سومین نمایشگاه بین‌المللی خودرو حاضر شد توسعه زیرساخت اطلاع‌رسانی مشتریان با برگزاری دوره های آموزشی کسب بیشترین رشد رضایت مشتریان در بین شرکت های خدمات پس از فروش خودرو آیا خودروسازان نقره داغ می شوند؟ رضایت مشتریان از خدمات ایساکو افزایش یافت نسخه شفابخش برای آشفته بازار خودرو شرکت مدیران خودرو ( ام وی ام-چری ) رتبه نخست SSI را بدست آورد پذیرش خودرو در شیفت عصر نمایندگی‌های مجاز ایران‌خودرو وثوق عضو هیات مدیره و قائم مقام شرکت ایساکو شد تخفیف های ویژه در جشن خدمات یلدایی پرشیاخودرو گزارش ارزشیابی کیفی خودرو ها منتشر شد چانگان CS35 چهارستاره شد راه اندازی تخصصی ترین مرکز خرید و فروش خودروهای کارکرده توسط ایرتویا مشکلات خدمات پس از فروش در جلسه مشترک با معاون وزیر صنعت بررسی می شود باید اقتصاد مقاومتی را تبدیل به فرهنگ سازمانی کنیم نسخه جدید اپلیکیشن ایساکو در دسترس قرار گرفت حذف ایربگ و ترمز ای. بی. اس از خودروها صحت ندارد مدیرعامل سایپایدک:حمایت از قطعه سازان داخلی را وظیفه خود می‌دانیم بازدید مدیرعامل سایپایدک از سیزدهمین نمایشگاه قطعه تهران توقف تولید خودروهای فاقد استاندارد تا یکسال آینده استقبال از حضور سایپایدک در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات تهران نمره مشتریان به کیفیت خودروها افت 3.7 درصدی رضایت مشتریان از کیفیت خودروهای ساخت داخل پس از یک سال شبکه خدمات پس از فروش مدیران خودرو در مسیر آموزش های تخصصی فنی فضای تخصصی کار در سایپایدک را تقویت می‌کنیم ارتقا شبکه فروش و خدمات پس از فروش در دستور کار سایپا بازدید مدیرعامل سایپا یدک از انبار و تعمیرگاه مرکزی نحوه رسیدگی به شکایات خدمات پس از فروش خودرو‌های وارداتی برنامه های مدیرعامل سایپایدک تشریح شد پناهی مدیرعامل سایپایدک شد تحریم ها در کاهش کیفیت خودروهای داخلی تاثیرگذار است آغاز رسمی خدمت‌رسانی ایران‌خودرو به زایرین کربلای معلی در ایام اربعین حسینی گستره هزارکیلومتری امداد سایپا در اربعین 97 تشکیل ستاد بحران در شرکت ایساکو برای امدادرسانی به زایرین کربلای معلی آغاز عملیات اجرایی طرح «با تو تا حرم» خدمات پس از فروش ایران‌خودرو شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به عنوان واحد نمونه ملی انتخاب شد مرحله دوم بزرگ‌ترین آزمون سراسری حوزه خدمات پس از فروش کشور، از فردا برگزار می‌شود دفتر منطقه ای آذربایجان، رتبه نخست مشتری مداری را کسب کرد شرکت ایساکو، آزمون الکترونیکی پرسنل نمایندگی‌های ایران خودرو را برگزار کرد آغاز طرح ویژه بازدید پاییزی تعمیرگاه مرکزی داتیس خودرو گواهی‌نامه سیستم مدیریت یکپارچه ایساکو باز هم تمدید شد فراخوان ایساکو برای طراحی پوستر «خدمت‌رسانی زائران اربعین حسینی» قانون "تعویض خودرو" در حال جا افتادن است توسعه صنعت خودرو با آموزش نیروی انسانی نظارت بر نمایندگی‌های مجاز ایران‌خودرو با هدف افزایش رضایت مشتریان ارائه خدمات مناسب و با کیفیت، دغدغه شرکت ایساکو اردبیل، ایستگاه آخر بازدید تابستانی مدیران ارشد خدمات پس از فروش ایران خودرو مهلت سازمان استاندارد به خودروسازان برای مواجهه با تحریم ها آذربایجان غربی سومین مقصد بازدید تابستانی مدیر عامل خدمات پس از فروش ایران‌‌خودرو چرا 42 مدل موتورسیکلت غیراستاندارد اعلام نمی‌شود؟ بازدید مدیران ارشد ایساکو از نمایندگی های مجاز شهر گرگان روند توسعه محصول مدیران خودرو، رمز وفادارسازی مشتریان شرکت بازرسی کیفیت واحد نمونه کارآفرینی و ایجاد اشتغال شد دستورالعمل خدمات پس از فروش خودرو بازنگری می‌شود تعلل در انتشار گزارش کیفی خودرو طرح ویژه خدمات پس از فروش خودروسازی کارمانیا گام جدید ایساکو در راستای افزایش رضایت مشتریان رضایتمندی مشتریان در سراشیبی تحریم دفتر منطقه ای مشهد جزو سه منطقه اول کشور است "تاخیر در تحویل" داد مشتریان خودرو را درآورد! نگاهی به وضعیت رضایتمندی مشتریان از خدمات فروش خودرو دوره آموزش ویژه کارشناسان فنی نمایندگی های خدمات پس از فروش برگزار شد ارتقای سطح خدمات غیرحضوری ایران خودرو به مشتریان مراحل پذیرش تا ترخیص خودرو با پیامک به مشتریان اطلاع رسانی می شود کسب رتبه اول مدیران خودرو در رضایتمندی مشتریان در دو حوزه SSI و پاسخگویی و رسیدگی به شکایات اطلاعیه شرکت ایرتویا در خصوص لیست ثبت سفارش های غیر قانونی خودرو کارشناسی فنی خودروهای کار کرده در تعمیرگاه مرکزی نگین خودرو سکوت سازمان استاندارد یک‌ماهه شد دلایل نارضایتی مشتریان از خدمات خودرویی اعلام شد دستورالعمل فعالیت امدادخودروها به وزارت صنعت ارسال شد شش محصول ایران خودرو چهارستاره کیفی دریافت کردند مکاتبه ایرتویا با سازمان حمایت از حقوق تولید کنندگان و مصرف کنندگان اینجا هوای ب ام و شما را دارند پیگیری مجدد ایرتویا از بانک مرکزی خدمات پس از فروش سایپا دیزل 2 ستاره شد تولید 20 خودروی سبک و سنگین با درجه کیفی 4 ستاره در خرداد ماه امسال خدمات پس از فروش ایران خودرو اول شد ارزیابی خدمات پس از فروش خودروهای سنگین در سال 1396 کسب بالاترین انطباق با الزمات قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان خودرو توسط سایپایدک مکاتبه ایرتویا با بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نتایج ارزیابی وضعیت خدمات پس از فروش شرکت های خودرویی منتشر شد کارگاه‌های تخصصی دستگاه های عیب‌یاب وسیستم مشاوره فنی خودرو شرکت ISQI موفق به کسب تندیس برند ارزش آفرین شد آذهایتکس در صدر رضایتمندی مشتریان خودروهای سنگین قرار گرفت خدمات رسانی به مالکین خودروهای جیلی رشد شاخص های کیفیت، رضایت از خدمات پس از فروش و کاهش مدت زمان پاسخگویی به درخواست ها خدمات پس از فروش خودروهای وارداتی تا 10 سال آینده ارائه می‌شود سایپا شبکه فروش محصولات خود را متحول می‌کند گفت و گوی نماینده و مشتریان ایران خودرو با مدیران خدمات پس از فروش افزایش بهره‌وری راه توسعه کسب و کار است تویوتا سنچری قیمت گذاری شد برگزاری پنجمین دوره از مسابقات مهارتی در ایرتویا نمایندگی‌های رتبه 4 از شبکه خدمات پس از فروش خودرو حذف شدند ارائه خدمات آنلاین در ارتقای رضایت مشتریان موثر است بازدید تخصصی تابستانی محصولات کیا مخالفت با تعویق یکساله استاندارهای 85گانه‌ خودرویی تویوتا GT86، با نسخه جدید عرضه می شود آغاز «طرح قدر» شرکت ایساکو به مناسبت لیالی قدر و ایام نیمه خرداد اجرای طرح امداد جاده‌ای اطلس خودرو در تعطیلات خردادماه+جدول اجرای اجباری استانداردهای 85گانه خودرو؛ راه گریزی نیست الزام به اجرای استانداردهای 85گانه خودرو بلندپروازانه است اطلس خودرو استخدام می کند ایساکو دوره تکمیلی آموزشی خودرو هایما را برگزار کرد شعار "اول مشتری" راه دستیابی به برتری در رقابت است مرکز آزمایش اختصاصی رنو و تویوتا در تهران افتتاح شد ثبت نام تست درایو محصولات تویوتا آغاز شد خدمات در محل مشتری، حلقه طلایی زنجیره ارزش نگین خودرو تدوین استراتژی مشارکتی برای نمایندگی‌ها با هدف بهبود فضای کسب و کار تست درایو خودروهای تویوتا در پیست اختصاصی ایرتویا و با استانداردهای جهانی ارتباط مستقیم مدیران خدمات پس از فروش ایران‌خودرو با مشتریان و نمایندگی‌ها کراس‌اوور محبوب کیا در گام چهارم موفقیت‌های اطلس خودرو در المپیاد جهانی فنی کیا موتورز تویوتا هایلوکس تولید محدود برای بازار انگلستان اولتیماتوم استاندارد به خودروسازان پیشنهادهای اجرای استانداردهای جدید در قالب بسته ای به سازمان ملی استاندارد رفت اطلس خودرو استخدام می کند اطلس خودرو نشان برترین فعالیت بهبود کیفیت خودروهای کیاموتورز را دریافت کرد تویوتا هایلوکس خاص معرفی شد ارتقاء کیفی خدمات باید برای تمام مشتریان ملموس باشد افتتاح نمایندگی خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در چابهار افزایش مطلوب رضایت مشتریان از خدمات امداد نوروزی سال 97 استانداردهای هشتادو هشت گانه ای در کار نیست از کنترل کیفی خودروسازان راضی نیستیم هشدار مدیرعامل امدادخودروسایپا نسبت به حضور گسترده امدادخودروهای متفرقه نقش نوسان ارزی بر قیمت قطعات یدکی گزارش تصویری از نخستین نشست مدیرعامل ایساکو در سال 97 افزایش رضایتمندی مشتریان از امداد نوروزی ایران خودرو راه اندازی واحد های سیار ارائه خدمات فنی و آپشن توسط رامک یدک تویوتا راوفور، 5 نفره یا 7 نفره؟ در آخرین جلسه شورای سیاست‌گذاری خودرو چه گذشت؟ آیا تویوتا برای سوپرا جعبه دنده دستی درنظر گرفته است؟ آسودگی خیال تویوتا سواران در سفرهای نوروزی خدمات پس از فروش ایران خودرو به کمپین «نه به تصادفات جاده ای» پیوست سال نو خدمات پس از فروش ایران‌خودرو در کرمانشاه تحویل شد خدمات نگین خودرو در ایام عید تعطیل نیست هیچ اجباری برای دریافت کارت امدادخودروها وجود ندارد جشنواره خدمات نوروزی ایران‌خودرو آغاز شد خودروسازان درخواستی برای تعویق در اجرای استانداردها ندادند استانداردهای 85 گانه خودرو تعدیل نمی شود زمان انتظار امدادخودرو 28 دقیقه کاهش می‌یابد تنها چند روز به پایان جشنواره خرید طلایی ایرتویا باقی مانده شرایط فروش کیا سورنتو 2018 اعلام شد استانداردهای 85 گانه، راهگشای خودروسازی با چارچوب های جهانی جشنواره خدمات نوروزی ایران‌خودرو آغاز می‌شود بازدید نمایندگان اداره کل بازرسی و ارزیابی در شرکت ایرتویا آغاز فروش مدل 2018 محصولات کیا از سوی اطلس خودرو تداوم حرکت رو به رشد رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش ایران خودرو کسب رتبه نخست رضایتمندی مشتریان در حوزه فروش خودرو توسط نماینده رسمی نیسان در ایران برای دومین بار متوالی آمادگی کامل سایپا برای اجرای طرح امداد نوروزی سال 97 اطلس خودرو فروش کیا اپتیما هیبرید را آغاز کرد + قیمت سایپایدک تندیس بلورین جایزه ملی تعالی سازمانی را کسب کرد تویوتا آیگو فیس لیفت، خودرویی کمتر از 40 هزار دلار تامین به موقع قطعات یدکی اولویت سایپایدک است کیا موتورز مدیر اجرایی خود در منطقه خاورمیانه و آفریقا را معرفی کرد افتتاح شعب جدید ایرتویا در کشور کارشناسان برتر المپیاد نمایندگی های گروه سایپا معرفی شدند ایساکو برترین شرکت خدمات خودرویی در جمع صد شرکت برتر ایران مورد اعتمادترین برند خودرویی معرفی شد جشنواره خرید طلایی ایرتویا آغاز شد احتمال توقف تولید 10 خودرو به‌دلیل مصرف سوخت برلیانس H200 سه ستاره شد آغاز جشنواره فروش نوروزی خودروهای تویوتا افتتاح مرکز خدمات پس از فروش نمایندگی مجاز 322 گودرزی مدیران خودرو عرضه نسخه سفارشی لکسوس به مناسبت 10 سالگی سری F موفقیت ایساکو در کسب استاندارد ایزو 10015 نخستین سری خودروهای سراتو و اسپورتیج ترخیص و آماده تحویل و شماره گذاری شد تولید 18 خودرو با درجه کیفی 4 ستاره در دی ماه امسال آغاز فروش تویوتا C-HR در سراسر ایران تمام خودروها تا پایان دی 97 به استاندارد 85 گانه مجهز می‌شوند فروش ویژه نقدی و اقساطی تویوتا پریوس تداوم روند صعودی رضایت مشتریان ایران خودرو از خدمات پس از فروش فروش بیش از 1.5 میلیون خودروی الکتریکی توسط تویوتا در سال 2017 ضعف عرضه خودروهای جدید در بازه پرتقاضا شرایط فروش نقدی و اعتباری تویوتا RAV4 با تخفیف ویژه و اقساط بدون بهره تویوتا راوفور پرفروش ترین شاسی بلند دنیا شد نماینده ایرتویا در استان گلستان خواستار شد؛افزایش میزان تسهیلات پرداختی به مشتریان در پی بالارفتن قیمت خودرو پریوس با کیفیت ترین خودرو از دیدگاه مشتریان اطلس خودرو مجاز به پیش فروش اپتیما ،سراتو، سورنتو و اسپورتیج شد رضایت مشتریان از کیفیت خودروهای سواری افزایش یافته است تندیس موثرترین تبلیغ به ایساکو رسید آیا لکسوس UX تولید می شود؟ بخشنامه فروش جدید ایرتویا اعلام شد کاهش ادامه‌دار رضایتمندی مشتریان از خدمات فروش خودرو سایپایدک ویترین گروه سایپا است تقدیر مدیرکل استاندارد استان تهران از بازرسان نمونه ISQI در حوزه بازرسی فنی شهربازی فرش قرمز برای ببر کره ای! آغاز به کار جدیدترین و مجهزترین مرکز آموزش نگین خودرو عرضه تویوتا میرای در کانادا لکسوس LS قیمت گذاری شد اسامی 25 استاندارد اجباری موتورسیکلت‌ها + جدول مدیرعامل سایپا یدک تغییر کرد پیاده سازی استانداردهای جهانی رنو در ارتقاء کیفیت فروش و خدمات پس از فروش آغاز فروش راوفور 2018 نگین سرویس، همان امداد نیست! سوپر اسپرت جدید تویوتا رونمایی شد تمام تلاش ما عرضه خدمات پس از فروش باکیفیت تر است نسل جدید تویوتا کرولا برای سال 2020 رونمایی از خودرو جدید تویوتا در نمایشگاه CES حباب قیمتی RAV4 در بازار ترکید شبکه خدمات پس از فروش خودرو در کشور باید توسعه یابد مجهزترین و پیشرفته ترین تعمیرگاه مرکزی نگین خودرو به زودی افتتاح می شود رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش ایران خودرو بهبود یافت معرفی نسل جدید خودروهای خودران تویوتا شرایط فروش کیا اسپورتیج 2017 اعلام شد نباید به هر فردی اجازه ثبت سفارش و واردات خودرو داده شود نمایندگی های منتخب ایساکو جمعه ها هم خدمات ارائه می‌کنند مراسم تقدیر از نمایندگی های رتبه یک ایساکو برگزار شد فاکتور خود را با یک کلیک دریافت کنید کیا سورنتو را با اقساط 12 ماهه بخرید مهمترین افتخارات تویوتا در سال 2017 خدمات پس از فروش با کیفیت و مصرف سوخت پایین برگ برنده فوسو واکنش ها به توقف تولید 25 مدل خودروی غیراستاندارد نگاهی به دلایل نارضایتی‌ها از عرضه‌کنندگان خودرو بیش از 90نمایندگی ایساکو برای ارائه خدمات به «اچ30 کراس» تخصصی شدند ایساکو در حالت آماده‌باش قرار گرفت با باز شدن ثبت سفارش التهاب بازار گرفته خواهد شد تویوتا RAV4 را با پیش‌پرداخت چندمرحله‌ای و تخفیف ویژه بخرید تمدید گواهی فعالیت نمایندگی شرکت اطلس خودرو سدان محبوب کیا با شرایط اقساطی و تحویل فوری مسیر موفقیت کارمانیا در حوزه خدمات پس از فروش صفر تا صد کمپین زمستانی آسان موتور هزینه بالای تعمیر دلیل اصلی نارضایتی مردم از خدمات پس از فروش خودرو رونمایی از نسل جدید تویوتا آوالون افتخاری دیگر برای لکسوس CT200h شرایط فروش نقدی و اعتباری کیا اپتیما با تحویل فوری اعلام شد فروش 260هزار دستگاهی کیا موتورز در ماه نوامبر برگزاری طرح سرویس کلینیک زمستانه اطلس خودرو در آذر ماه 96 پس از استقبال چشمگیر بازار از NX، اکنون نوبت به نسل جدید RX رسیده است؛ برگ برنده بلندقامت لکسوس بررسی تویوتا آئوریس، هاچ‌بک جذاب تویوتا در نمایشگاه خودرو تهران ؛ روح کرولا در کالبد هاچ‌بک اسپرت تویوتا نگاهی کوتاه به تویوتا Rav4 هیبرید به مناسبت رونمایی آن از سوی ایرتویا؛ شاسی‌بلند تویوتا در لباس هیبرید گزارش تصویری از حضور محصولات تویوتا و لکسوس در نمایشگاه خودرو تهران گزارش ویدئویی از غرفه ایرتویا در دومین نمایشگاه خودرو تهران گسترش شبکه فروش و خدمات پس از فروش کارمانیا احداث یک واحد درمانی در روستای کوییک محل بازدید مقام معظم رهبری توسط گروه سایپا دپوی 1000 دستگاه خودروی وارداتی غیراستاندارد شرایط فروش نقدی و اعتباری کیا سورنتو ارائه خدمات گسترده سایپا به زلزله زدگان استان های غربی کنترل قیمت قطعات و اجرت خدمات از طریق وب سایت شرکت ایساکو آمادگی کامل سایپا برای ارائه خدمات امدادی در آستانه بازگشت زائرین افزایش فروش تویوتا در شش ماه امسال همگرایی فروش و خدمات با هدف افزایش کیفیت خدمت به مشتریان خودروهای «تویوتا» و «لکسوس» هم به نمایشگاه خودرو تهران می آید قهرمانی تویوتا در مسابقات جهانی استقامت شانگهای علیشاهی رفت، تقی زاده ماکویی آمد حرکت در مسیر تعالی نیازمند دگردیسی است بازدید مدیرعامل امدادخودروسایپا از پایگاه های ویژه طرح اربعین حسینی افزایش رتبه رضایت مشتریان سایپا مرهون تلاش مدیران وکارکنان نمایندگی‌هاست صدور گواهی تایید نوع برای 40 مدل - برند خودروی وارداتی ارائه خدمات گسترده سایپا به زائرین عتبات عالیات در آستانه اربعین حسینی رتبه‌بندی فعلی خودروها نظر سازمان استاندارد نیست تغییر بازی به کمک باطری های نسل آینده توسط تویوتا ایساکو پا به پای زایران اربعین حسینی به کربلا می‌رود خرید هاچ‌بک محبوب کره‌ای با 40 میلیون تومان پیش‌پرداخت گزارش تصویری از آزمون سراسری سنجش مهارت پرسنل نمایندگی‌های ایران‌خودرو راهبرد تولید خودرو در ایران متناسب با ضوابط جدید استاندارد تغییر می‌کند با پیش پرداخت 44 میلیون 500 هزار تومان صاحب کیا سراتو YD 2017 شوید توسعه خدمات پس از فروش سایپا برای افزایش رضایت مشتریان آزمون سراسری سنجش مهارت پرسنل نمایندگی‌های ایران‌خودرو برگزار می‌شود فهیمی به اروپا مامور شد، خاکی بر صندلی مدیرعاملی ایرتویا نشست دومین المپیاد کارشناسان پذیرش سایپایدک برگزار شد شرایط فروش متنوع تویوتا راوفور اعلام شد به دنبال افراد ماهر و نخبه در خدمات هستیم دومین مرکز آموزشی مشترک ایساکو و دانشگاه فنی حرفه‌ای کشور افتتاح شد شرایط فروش نقدی و اعتباری انواع محصولات کیا +جدول سایپایدک در صادرات قطعات یدکی همچنان پیشتاز است سازمان ملی استاندارد برای خودروسازان ضرب‌الاجل تعیین کرد خودروهای کیا به گمرک سلفچگان رسیدند برگزاری تور تعالی پروژه استقرار نظام موفقیت پایدار در ایساکو قهرمانی تویوتا در مسابقات رالی پرسکوت پریوس, بیست ساله شد از زمستان آینده هیچ خودروی ایرانی و خارجی غیراستانداردی وارد بازار نمی‌شود تمامی خودروهای ولوو توسط داتیس خودرو گارانتی می‌شوند تسهیلات ویژه سایپایدک برای فرهنگیان و دانشجویان آمادگی سایپایدک برای ارائه خدمات نوین به زائران اربعین حسینی دومین المپیاد کارشناسان پذیرش سایپایدک برگزار می‌شود نرم‌افزار جست‌وجوی تعمیرگاه‌های پروانه‌دار خودرو هم آمد 3 مرحله‌ای شدن استانداردسازی خودروها ارتقا استاندارد کمی و کیفی از سال آینده رکورد ایساکو در کاهش زمان تعمیرات و افزایش سرعت خدمات استفاده از قطعات تقلبی خطرات جانی را برای مردم به همراه دارد سومین نسل تویوتا سنچری در نمایشگاه توکیو تویوتا کمری به عنوان کم نقص ترین خودرو در بین خودروهای سواری شناخته شد کاروان مهر ایساکو راهی مناطق محروم شد پرفروش ترین خودروی الکتریکی کدام است؟ سرمایه گذاری های جدید تویوتا در آمریکا تلاش برای رضایتمندی مشتریان از خدمات خودرویی کاهش رضایت‌ مشتریان از عرضه‌کنندگان خودرو همایش عاملیت‌های فروش قطعات سایپایدک برگزار شد مانور خودروهای امداد شرکت اطلس خودرو، همزمان با بازگشایی مدارس آنچه که باید در خصوص فراخوان ایرتویا بدانید احتمال توقف تولید 20مدل خودرو در سال آینده+اسامی استقبال زیاد از ساندرو استپ وی و تلاش سایپا در پاسخگویی مناسب به متقاضیان گسترش فعالیت‌های «نگین سرویس» در 6 شهر جدید میزان رضایت مشتریان از خودروهای اتومات شرایط فروش متنوع تویوتا راوفور خدمات پس از فروش ایران‌خودرو باز هم صعود کرد گرمان جایگزین عموزاده در سایپا یدک می شود توقف تولید خودروهای مردود در استانداردهای 83 گانه رامک خودرو مزد زحماتش را گرفت امروز آخرین فرصت خرید طلایی از ایرتویا طرح بازدید تخصصی خودروهای کیا، با تخفیف ویژه قطعات و خدمات کلید خورد تداوم رشد مدیاموتورز در رضایتمندی مشتریان از خدمات پس از فروش ارتقای رتبه خدمات پس از فروش در ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در سال 1395 لیست جدید شبکه فروش و خدمات پس از فروش محصولات شرکت ایکاپ لکسوس NX را با شرایط استثنایی بخرید نقص فنی در صدر شکایت از خودروسازان است شرایط فروش نقدی و اعتباری تویوتا پریوس با تخفیف ویژه و هدیه تابستانی+جدول گسترش نمایندگان ایساکو در روسیه ایرتویا، کرولاها را برای رفع نقص ایربگ فراخواند شیراز دومین بازار تویوتا در ایران است استقبال مشتریان گروه سایپا از افزایش ضریب امنیتی بسته بندی قطعات یدکی ایرتویا رتبه نخست خدمات پس از فروش در میان واردکنندگان را از آن خود کرد قائم مقام مدیرعامل سایپایدک خبر داد:افزایش ضریب امنیتی قطعات یدکی سایپا در فاز دوم طرح تشخیص اصالت قطعه توقف خودرو، هزینه خواب و تأمین قطعات 3 دغدغه اصلی مردم در خدمات پس از فروش طرح ویژه خدمات امدادی رایگان گروه خودرو سازی سایپا خدمات پس از فروش ایران‌خودرو برای هشتمین سال متوالی اول شد سروش دیزل مبنا بیشترین امتیاز تلفیقی رضایتمندی مشتریان را کسب کرد رضایت مصرف‌کنندگان از خدمات خودرو افزایش می‌یابد!؟ سایپایدک گواهینامه طلایی حمایت از مصرف کننده را کسب کرد رشد 73 درصدی فروش قطعات یدکی سایپا در تیر ماه سال جاری تامین منابع مالی، باعث تامین به موقع قطعات و افزایش رضایت مشتریان می‌شود نخستین سری از تویوتا CH-R تحویل مشتریان تهرانی شد اولین الماس‌های تویوتا تحویل مشتریان شیرازی شد جهش 96؛ ارتقا رضایت مشتری در پی نوآوری در ارایه خدمات سمینار جهانی نوآوری در زمینه رضایت‌مندی مشتریان هیوندای شرایط جدید فروش تویوتا و لکسوس چهارستاره کیفی برای تندرپلاس ایران خودرو مسابقه سراسری مهارت‌سنجی ایساکو برگزار می‌شود پریوس 2017 را با تخفیف نقدی و کمک هزینه سفرهای تابستانی بخرید فروش نقدی و اعتباری کیا سراتو با تحویل 30 روزه نشست هماهنگی ارزیابان دفاتر منطقه‌ای ایساکو برگزار شد بهمن موتور خیال مشتریان خود را راحت کرد داتیس خودرو طلسم خدمات استاندارد سواری های "ولوو" را شکست دوره آموزشی ojt ایساکو در کرمان هم برگزار شد کیا سراتو را با اقساط 24 ماهه بخرید رشد و بهبود شاخص های مختلف خدمات پس از فروش شرکت مدیا موتورز نصب آپشن‌ خودروهای سواری با گارانتی سایپایدک عاملیت های برتر در حوزه فروش و خدمات پس از فروش مورد تقدیر قرار گرفتند تویوتا پریوس هیبریدی را اقساطی بخرید مدیران ارشد ایساکو برای خدمت رسانی بهتر به ایلام رفتند تویوتا RAV4 مدل 2017 را اقساطی بخرید جلسه مدیران ارشد شرکت پژو (PSA)، ایکاپ و ایساکو برگزار شد فروش نقدی و اقساطی لکسوس NX با تحویل فوری جوایز برندگان مسابقه اینستاگرامی اطلس خودرو اهدا شد برنامه های گسترده نگین خودرو در خدمات پس از فروش رنو/ تاسیس 9 مرکز خدمات پس از فروش جدید طی ماه مبارک رمضان اتمام پذیره نویسی اوراق صکوک اجاره بازرگانی سایپا یدک جدیدترین ارزیابی کیفی خودروهای داخلی منتشر شد پذیره نویسی 850 میلیارد ریالی صکوک اجاره سایپا یدک افزایش سرعت و کیفیت خدمات مهمترین برنامه سال 96 است انتشار اوراق صکوک اجاره سایپا یدک برای تامین سرمایه در گردش رضایت از خدمات خودرویی باید افزایش یابد درج اوراق صکوک اجاره بازرگانی سایپا یدک با نماد "صیدک1404 " آغاز همزمان طرح امداد تابستانی و عید سعید فطر سایپا تمهیدات ایساکو برای مسافران در ایام عید سعید فطر خدمات ویژه سایپایدک به خودروهای زامیاد - دیزل خدمات ویژه سایپایدک در تعطیلات عید سعید فطر استانداردهای خودرویی یک مجموعه همگن است رونمایی از لکسوس RX200t و تویوتا C-HR در شعبه مرکزی تویوتا استان فارس دوره آموزشی پژو 207i در ایساکو مشهد برگزار شد دو عامل اصلی افزایش رضایت از خدمات بازگشت سلطان شاسی بلندهای لوکس به بازار ایران تمدید گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه ایساکو برای دومین بار افزایش رضایتمندی از خدمات پس‌از فروش نقطه صفر مرزی زیر ذره بین نظارتی مدیرعامل ایساکو شرایط فروش فوری تویوتا RAV4 اعلام شد سرویس کمپین تابستانه خدمات پس از فروش محصولات مدیران خودرو ایساکو باز هم در بین داخلی‌ها اول شد طرح سرویس کلینیک تابستانه 96 ویژه ماه مبارک رمضان گازوییل مشمول استاندارد اجباری شد پارس تندر 4ستاره شد رشد چشمگیر رضایت مشتریان در شرکت سایپا یدک رشد چشمگیر تامین قطعات یدکی سایپایدک در دو ماه نخست سال جاری آماده باش ناوگان امدادی گروه خودرو سازی سایپا در سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران خدمات ویژه ایساکو به زائران حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) از سرویس رایگان تویوتا پریوس تا برآورد قیمت تویوتا CH-R اﻣﺪاد ﺟﺎده ای اطلس خودرو ویژه ﺗﻌﻄﯿﻼت ﺧﺮدادﻣﺎه برگزار می شود فروش تویوتا با تخفیف‌های ویژه و شرایط فروش اعتباری دو گام مهم ایساکو برای مقابله با قطعات تقلبی احتمال توقف تولید 4 خودرو تا پایان سال آینده با خودروهای دوست دار محیط زیست آشنا شوید اطلس خودرو عنوان دوم رقابت‌های جهانی کیا موتورز را از آن خود کرد مذاکرات اخیر مدیران ارشد تویوتا موتورز و شرکت ایرتویا در ژاپن لکسوس RX200t به‌زودی در خیابان‌های ایران آغاز عرضه کیا کارنز با شرایط متنوع نقدی و اعتباری سراتو و ساندرو سایپا 4 ستاره کیفی دریافت کردند شبکه فروش و خدمات پس از فروش محصولات شرکت ایکاپ فروش نقدی و اقساطی لکسس NX با تحویل فوری و مدل 2017+جدول مدیر عامل ایساکو این بار به سیستان و بلوچستان سفر کرد قرارداد نمایندگی اطلس خودرو با کیا موتورز کره جنوبی تمدید شد شرایط متنوع فروش نقدی و اعتباری محصولات تویوتا با تحویل فوری بازدید سرزده مدیر عامل ایساکو از نمایندگی های استان گیلان شرایط فروش نقدی و اعتباری تویوتا RAV4 حمل خودروهای در راه مانده در دوره گارانتی رایگان است ولووFH‌ همچنان با کیفیت ترین کامیون کشور آغاز مرحله دوم پیش فروش اسپورتیج 2017 جی تی لاین به مدت محدود پراید از رده خارج نمی شود خسارت خواب خودرو را دریافت کنید! شرایط فروش نقدی و اعتباری کیا سورنتو+جدول تحول در حوزه رضایت مشتری مدیون تلاش شبکه نمایندگی‌‌هاست ارائه خدمات سایپا یدک به خودروهای خسارت دیده در زلزله خراسان رضوی شرایط فروش اقساطی بدون بهره تویوتا پریوس با تحویل فوری+جدول تخفیف ویژه ایساکو برای خدمت فوری در محل استخدام کارشناس بازاریابی از سوی ایرتویا آمادگی شبکه نمایندگی‌های سایپا برای امدادرسانی به زلزله زدگان خراسان رضوی استخدام کارشناس فروش از سوی ایرتویا فروش نقدی و اقساطی محصولات کیا آغاز شد کاهش میانگین زمان انتظار مشتریان در طرح امداد نوروزی گروه سایپا کاهش 26درصدی میانگین زمان تعمیرات امدادی آمادگی کامل نمایندگی‌های سایپا برای ارائه خدمات امدادی در آستانه موج دوم سفرهای نوروزی آمادگی ایساکو برای دور دوم سفرهای نوروزی مردم از خودروهای امدادی متفرقه و غیرمجاز استفاده نکنند بازدید از نحوه ارائه خدمات نوروزی در تعمیرگاه مرکزی شماره 1 و واحدهای امدادی با ارائه خدمات مطلوب از تولید و اشتغال حمایت می کنیم مدیرعامل ایساکو ادعای مدیرعامل ایران‌خودرو را تکذیب کرد کسب بالاترین رکورد فروش قطعات در سال 95 / شکایات مختومه نشده مشتریان به یک چهارم کاهش یافت گزارشات ISQI مبنای ما برای تصمیم گیری و برخورد با شرکت های خودروسازی است طرح امداد نوروزی محصولات کیا+لیست نمایندگی‌ها در مسابقه اینستاگرامی اطلس خودرو در نوروز 96 شرکت کنید حضور تیم‌های بازرسی شبکه و امداد سایپایدک در طرح امداد نوروزی 96 استفاده از فناوری های نوین در امداد نوروزی گروه سایپا سایپایدک در جشنواره ملی تولید محتوی الکترونیکی کشوری رتبه برتر را کسب کرد خدمات پس از فروش خودرو، تولید مستمر را تضمین می کند آغاز پیش ثبت نام تویوتا C-HR؛ همزمان با سایر بازارهای دنیا در ایران غرب تهران تحت پوشش اتوکلیک ایساکو ارایه اسناد فروش در نمایندگی های ایران خودرو استقبال گسترده از طرح جشنواره خدمات بهار در بهار سایپایدک آغاز نصب آپشن‌ خودروهای سواری با گارانتی سایپایدک اعلام الزام های سازمان استاندارد برای ورود خودرو آمادگی نمایندگی‌های سایپا برای سرویس‌های دوره‌ای قبل از سفر فعلاً 4 شرکت امتیاز گرفتند مطمئن ترین خودروهای جهان در تسخیر برندهای تویوتا و لکسوس طرح بازدید رایگان قبل از سفر ایساکو از 14 اسفند ماه اجرایی شد بازگشت لکسوس محبوب به ایران ایساکو در بالاترین جایگاه حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان قرار گرفت اقدامات موثری برای تأمین به موقع قطعات انجام شده است اولین همایش تخصصی نقش صنعت و دانشگاه در کاهش آلایندگی برگزار شد بهترین شرایط فروش تویوتا پریوس و RAV4 از سوی ایرتویا اعلام شد آخرین گزارشات ISQI در زمینه رضایتمندی مشتریان منتشر شد اطمینان خاطر در سفر با امداد جاده ای ایرتویا مهلت استاندارد به خودروسازان جشنواره فروش نوروزی ایرتویا آغاز شد جزئیات اجرای استاندارد 83گانه صنعت خودرو افزایش تعداد استانداردهای خودرویی درخشش ایرتویا در نمایشگاه بین‌المللی تهران چرا برنامه تولید "خودروی رقابتی" محقق نشد!؟ اتوکلیک راه اندازی شد+جزئیات آغاز مدیریت سرمایه های انسانی خدمات پس از فروش صنعت خودرو رشد تصاعدی رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش ایران‌خودرو پس از استقبال چشمگیر بازار از NX، پرفروش‌ترین لکسوس به ایران آمد شروع فروش آنلاین قطعات و لوازم یدکی خودرو خدمات پس ازفروش امروز با ده سال قبل قابل مقایسه نیست اهدا جوایز به برندگان قرعه کشی بزرگ مسابقه هیبریدی ایرتویا فروش قطعات «اسلی» در «چراغ‌برق»ها سوزوکی گراندویتارا چهار ستاره شد قدردانی از فداکاری آتش نشانان حوادث گذشته چهارمین دوره مسابقات ملی مهارت های ارتباط با مشتری در حوزه خدمات پس از فروش فروش کیا اسپورتیج نسل جدید از سوی اطلس خودرو آغاز شد خدمات پس از فروش خودرو سرکلاس بین المللی می رود سواری‌های داخلی چه کیفیتی دارند؟ اولین سمینار تخصصی "سهم آلایندگی خودرو ها در آلودگی هوا" برگزار می شود سهم 75 درصدی ایرتویا از بازار تویوتا و لکسوس در ایران بهترین شرایط خرید شاسی‌بلند محبوب تویوتا آغاز شد طرح ویژه خدمات "بهار تا بهار" هولدینگ ناصح به زودی وارد عرصه خودروسازی می شود برگزاری مسابقه سالانه مهارتی تویوتا (Skill Contest) در ایرتویا ایساکو تنها شرکت خدماتی در جمع صد شرکت برتر ایران شرایط فروش متنوع نقدی و اعتباری نسل جدید کیا اپتیما قرعه کشی مسابقه هیبریدی ایرتویا برگزار شد عیب یابی و تنظیم موتور رایگان تاکسی‌های تهران به مناسبت روز هوای پاک اطلس خودرو و آسان موتور مشکلی برای بازگشت به سامانه ثبت سفارش ندارند بالاترین استانداردهای تویوتا را در خدمات پس از فروش اجرا کرده‌ایم خودروسازان داخلی بی توجه به مسئله کیفیت ثبات کیفی تولیدات داخلی خبری از بهبود کیفیت نیست ارتباط ایرتویا و تویوتا در زمینه خدمات پس از فروش همیشه برقرار بوده است شرایط فروش نقدی و اعتباری RAV4، شاسی‌بلند محبوب تویوتا با تحویل فوری خدمات پس از فروش جهانی خودرو در ایران "منشور هم عهدی" در راستای افزایش رضایت مندی مشتریان سایپا ایساکو پیشتاز خدمات پس از فروش در کشور است شرایط فروش نقدی و اعتباری کیا پیکانتو استقبال گسترده مشتریان MG از بسته زمستانی فروش ویژه RAV4 مدل 2017 به صورت تحویل فوری بازدید رایگان زمستانه ایرتویا ایرتویا؛ رتبه 1 رضایت مندی مشتریان از خدمات پس از فروش خودروسازان ایرانی باید رفتار با مشتری را یاد بگیرند ایرتویا در صدر جدول رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش قرار گرفت شرایط متنوع فروش نقدی و اعتباری کیا اپتیما GT Line خدمات سایپا یدک ورای مرزهای ایران تغییر آوای انتظار ایساکو چشم بادامی‌ها، اوج رضایت را از آن خود کردند وضعیت رضایتمندی مشتریان از خدمات پس از فروش خودرو ارائه خدمات ویژه به مشتریان ایران خودرو + جدول نرخ خدمات فروش محصولات کیاموتورز با اقساط بلند مدت خدمات تعمیرگاهی به اتوبوس‌های اسکانیا با 25 درصد تخفیف ارائه می‌شود مدیر ارتباطات سایپایدک، معاون مدیرعامل شد برگزاری سمینار بررسی استانداردهای تائید نوع و ضوابط آلایندگی خودروها در چین افزایش قیمت 3 مدل از محصولات کیاموتورز توسط شرکت اطلس خودرو جدیدترین رده بندی کیفی خودروهای تولید داخل منتشر شد مشتری، تامین کننده منافع سایر ذی نفعان توضیح سازمان استاندارد درباره یک خبر آغاز طرح ویژه امداد خودرو زمستانی سایپا قطع انشعاب 100 جایگاه سوخت غیراستاندارد 7 تغییر اساسی در ارزیابی خدمات پس از فروش حضور در بازارهای صادراتی با خدمات پس از فروش استاندارد ضرورت بازنگری در الزامات تولید و خدمات پس از فروش برای شنیدن صدای مشتری حساس تر از گذشته هستیم تقدیر رئیس ایدرو از اطلاع رسانی ایساکو هدفگذاری برای کاهش عیوب اولیه 3 ماه ابتدایی عملکرد مزدا3 نیو، طلایه‌دار کیفی کلاس بالای 100 مترجم فنی در نمایندگی های ایساکو تدوین استانداردهای سختگیرانه خدمات پس از فروش جزئیات الزام خدمات پس از فروش انواع خودرو اعلام شد خدمت‌گزاران ایساکو همپای کاروان اربعین حسینی ادامه اجرای طرح خدمات ویژه اربعین گروه سایپا در روزهای بعد از اربعین نمایندگی مرکزی ایرتویا در غرب تهران افتتاح شد تطابق 95 درصدی ایساکو با استانداردهای پژو! بازدید مدیرعامل سایپایدک از نحوه ارائه خدمات به زائران حسینی شیراز و تبریز، میزبان برنامه تست درایو ایرتویا گزارش تصویری نشست خبری ایساکو در خصوص خدمات رسانی به زائرین اربعین خدمت رسانی 104 اکیپ امدادی به زائران کربلا برنامه شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرو برای مراسم اربعین امسال ارائه تسهیلات رایگان به زائران عتبات عالیات نخستین المپیاد کارشناسان پذیرش سایپایدک برگزار می‌شود تنها خودرو 4 ستاره کشور مدیر عامل سایپا یدک منصوب شد واکنش استاندارد به ادعای کیفیت پایین بنزین فروش اقساطی لکسوس 300h با 110 میلیون تومان تسهیلات آخرین وضعیت مزایده خودروهای لوکس تحویل پریوس های پلاک شده توسط ایرتویا جزئیات کاهش سطح کیفی خدمات پس از فروش خودرو خدمات پس از فروش ارزان در اختیار مشتریان دو عامل اصلی ضعف در خدمات پس از فروش کنکور نمایندگی های ایران خودرو در راه است چطور اپتیمای قسطی بخریم؟ خودروهای خارجی باید گواهینامه 'تائیدیه نوع' داشته باشند فروش ویژه پریوس با هدیه ویژه سرعت‌بخشی به جذب نوآوری در فناوری پراید و پژو 405 از خط تولید خارج می‌شوند کیفیت یک خودرو کاهش یافت این 4 محصول کیا را با اقساط بدون کارمزد بخرید افتتاح دومین عاملیت مجاز اطلس خودرو در استان البرز المپیاد کارشناسان فنی، تعمیرکاران و کارشناسان پذیرش برگزار می‌شود قاره کوچک ایران در تسخیر اپتیما JF دریافت رمز سوئیچ مفقود شده خودرو از نمایندگی‌ها فروش اقساطی محصولات کیاموتورز با شرایط 12 ماهه بدون کارمزد استقبال گسترده از طرح ارائه خدمات ویژه سایپایدک به مناسبت عید غدیر و هفته دفاع مقدس استانداردهای خودروها به 83 مورد ارتقا یافته است کاربراتوری‌ها 8 سال حق تردد دارند فروش ویژه کیا سورنتو با اقساط بدون کارمزد آغاز طرح بازدید تخصصی موتور و گیربکس اتوماتیک ارائه خدمات ویژه سایپایدک به مشتریان به مناسبت عید سعید غدیرخم و هفته دفاع مقدس بهترین‌های ایران هنوز سه ستاره‌اند هیچ خودرویی بیشتراز سه ستاره نگرفت امضاء تفاهم‌نامه همکاری در زمینه بازرسی و تست خودروهای داخلی با کشور فرانسه خودروی ساندرو دارای مجوز تایید نوع است استانداردهای خودرویی افزایش می‌یابد شرایط فروش نقدی و اعتباری انواع محصولات اطلس خودرو موفقیت چری در ارزیابی سازمان ISQI ( کیفیت و استاندارد) 2روز تا مسابقه هیبریدی ایرتویا سورنتو، کم عیب‌‌ترین خودروی شاسی بلند متوسط از نگاه مشتریان ایرانی مسابقه هیبریدی ایرتویا جایگاه ایران در رنکینگ جهانی کیفیت خودرو رای اعتماد مردم به سانگ یانگ کره جنوبی فروش کیا اپتیما JF تیپ GT LINE آغاز شد استقبال کم نظیر از خدمات ویژه نمایندگی های سایپایدک تعداد عیوب مشاهده شده در سه‌ماهه اول مالکیت خودروها چالش خدمات پس‌از فروش خودروهای داخلی سه ساله شدن گواهی تایید نوع خودروهای وارداتی اعداد جادویی خودروهای هیبرید تویوتا اجرای دستورالعمل‌های سختگیرانه در خدمات پس از فروش خدمات پس از فروش همچنان سر در گم قیمت اجرت در دسترس مشتری است نقش خودروسازان و قطعه‌سازان در ضعف خدمات پس از فروش ارائه خدمات ویژه سایپایدک به مشتریان به مناسبت هفته دولت نمره متوسط برای خدمات پس از فروش خودروسازان قرارداد مشارکت بین شرکتهای TUV NORD و ISQI سایپایدک؛ رتبه اول سطح کیفیت خدمات پس از فروش در کشور همایش گرامیداشت روز محیط‌بان با حضور ایرتویا ایجاد گشت‌های مشترک سایپایدک و سازمان بازرسی اصناف به منظور مقابله با توزیع قطعات یدکی تقلبی در تهران اطلس خودرو، برترین شرکت خدمات پس از فروش در میان واردکنندگان خودروهای داخلی از سه ستاره بالاتر نیامدند ایساکو باز هم در خدمات پس از فروش برتر شد ایرتویا و شرایط فروش جدید محصولات تویوتا و لکسوس مدیرعامل ایساکو: سرویس در محل خدمتی منحصر به فرد است شرایط فروش جدید خودروهای کیا از سوی اطلس خودرو اعلام شد خدمات ویژه سایپا یدک به مناسبت روز خبرنگار پیشتازی سایپایدک در مقابله با قطعات تقلبی ایساکو برای ارائه خدمات به خودرو های جدیدالورود ایران خودرو آماده می شود! یک روز خوب با تویوتا در شیراز تعمیر خودرو و تعویض قطعات رایگان شد فروش خودرو ریو 4درب جدید ادامه دارد طرح تابستانه محصولات کرمان موتور اجرا می شود در زمینه تأمین قطعه موفق عمل کرده‌ایم شرایط متنوع خرید نقدی، اقساطی و مشارکتی تویوتا 2016 از سوی ایرتویا اعلام شد شرایط فروش مشارکتی جدید شرکت ایرتویا اعلام شد تویوتا اول شد؛ کیا و ب.ام.و در رده‌های بعد یک سوم تولید خودروسازان کشور در افق 1404 صادر خواهد شد فروش ویژه خودرو ریو 4 درب جدید ایساکو خطر استفاده از قطعات تقلبی را گوشزد می‌کند ارائه خدمات ویژه نمایندگی‌های منتخب سایپایدک در تعطیلات عید سعید فطر خدمات ویژه ایساکو در تعطیلات عید سعید فطر ایرتویا، برترین در رضایت‌مندی مشتریان از خدمات پس از فروش صدور کارت اعتباری خدمات پس از فروش ایران خودرو برای فرهنگیان مشتری‌مداری مهمترین رویکرد عقاب‌افشان است خدمات پس از فروش چرخه‌ای برای بهبود مستمر طراحی تندر90 و رانا صدرنشین شدند بیش از نیمی از خودروهای تولید داخل تنها یک ستاره کیفی دارند کیفیت خودروها، ناقص اعلام شد ایرتویا در همکاری با محک به مبارزه با سرطان می‌رود تجهیزات آزمایشگاه تست آلایندگی خودروISQI به سطح یورو 5 ارتقاء می یابد تمام نیازهای خدمات پس از فروش خودروهای جدید سایپا در حال اجراست تاخیر در تحویل خودرو بیشترین شکایت مشتریان افزایش رضایت مشتریان در رأس برنامه‌های سایپایدک قرار دارد خدمت رسانی ایساکو به زائران حرم امام(ره) فقط 4 درصد مشتریان ناراضی شکایت می‌کنند از گارانتی جعلی تا تولید تویوتا در ایران جدیدترین شرایط فروش ایرتویا اعلام شد خدمات خودرو مشمول گارانتی شد شاسی‌بلند دوست‌داشتنی تویوتا از نمای نزدیک کیفیت خودروهای داخلی بهبود می‌یابد ارائه خدمات ویژه در تعمیرگاههای سایپایدک به مناسبت اعیاد شعبانیه گارانتی کیسه هوای خودرو 10 ساله شد امضای تفاهم نامه همکاری بین ISQI و دانشکده مدیریت دانشگاه تهران طرح فروش عید تا عید ایرتویا آغاز شد ثبت نام تست درایو خودرو Rav4 آغاز شد ایرتویا در آستانه 44 سالگی فعالیت خود در بازار ایران فروش ویژه عید تا عید محصولات تویوتا آغاز شد اقدامات عملی باهدف افزایش رضایت مشتری آمادگی ایساکو برای ارائه خدمات به محصول جدید ایران خودرو آغاز فعالیت دوباره کمیته بررسی خدمات پس از فروش بازدید مدیرعامل و مدیران سایپایدک از مرکز بهزیستی و توانبخشی وردآورد بازدید مدیرعامل و مدیران سایپایدک از مرکز بهزیستی و توانبخشی وردآورد واردات خودرو دارای نظم و کنترل منطقی شده است انجام اقدامات عملی به منظور افزایش رضایت مشتری فروش نقدی و اقساطی انواع لکسوس با تخفیف ویژه ایساکو بهار را با افزایش رضایت مشتریان آغاز کرد نصف قیمت خودرو خسارت بگیرید جدیدترین شرایط فروش محصولات هیوندای اعلام شد فروش محصولات کیاموتورز با اقساط متنوع مذاکرات همکاری میان بانک سرمایه با شرکت های ایرتویا و هلدینگ میلاد شهر فلسفه آرم تویوتا+عکس فروش انواع محصولات تویوتا با تخفیف ویژه شرایط خرید اعتباری پرفروش‌ترین هیبرید جهان در ایران سال 95 جهش در خدمات پس از فروش و افزایش رضایت مشتری رضایت مشتریان از خدمات نمایندگی‌های سایپا و آمادگی کامل برای ارائه خدمات در آستانه موج دوم سفرهای نوروزی آمادگی کامل شبکه خدمات پس از فروش گروه خودروسازی سایپا در موج دوم سفرهای نوروزی خدمات شبانه‌روزی نمایندگی‌های منتخب سایپایدک در نوروز 95 خدمات رسانی نمایندگی های منتخب ایرتویا در ایام نوروزی تویوتا پریوس به اصفهان رسید + تصاویر درخشش اطلس خودرو در المپیاد کیاموتورز گزارش تصویری آغاز جشنواره خدمات نوروزی ایران خودرو آغاز جشنواره خدمات نوروزی ایران خودرو سال 95 هیچ قطعه ای با محوریت چین تامین نخواهد شد هدیه نوروزی شرکت سایپا یدک به دارندگان خودروهای سایپا ایرتویا شرایط فروش پریوس را اعلام کرد تویوتا ایرانی‌ها را غافلگیر خواهد کرد برگزاری امداد نوروزی سایپایدک از 26 اسفند تا 14 فروردین 95 فروش استثنایی کیا ریو سدان به مدت محدود رونمایی از تاکسی هوشمند ایساکو ارائه خدمات متنوع مشتری را نسبت به محصول وفادار می کند تویوتا از موزه kaikan رونمایی می کند برنامه شرکت ایساکو برای مقابله با قطعات تقلبی در سال آینده مروری بر عملکرد فروش سال 2015 لکسس طرح ویژه و رایگان سایپایدک برای مشتریان در ایام دهه فجر برگزار می‌شود وزارت صنعت بر تعرفه خدمات خودرو نظارت می‌کند مدیر جدید ارتباطات و روابط عمومی ایساکو منصوب شد اقداماتی که موجب افزایش رضایت مشتری شوند را حمایت می‌کنیم تویوتا بیش از دو میلیون خودرو در آمریکای شمالی تولید کرد قیمت خودروهای کیاموتورز افزایش یافت رضایت مشتری در گرو تامین قطعات و ارائه خدمات با کیفیت است نخستین همایش عاملیت‌‌های فروش قطعات سایپایدک برگزار شد شرایط خرید تویوتا و لکسس آسان شد رشد 20درصدی پاسخگویی به شکایات خودرویی تویوتا پریوس، آسمان آبی، زمین پاک استقبال 150 هزار نفری مشتریان از طرح «برف» افزایش قیمت محصولات کیا و هیوندای در راه است استقبال مشتریان گروه سایپا از مرکز تعمیرات گیربکس اتوماتیک قانون جدید درباره خدمات پس از فروش خودرو سایپایدک خلأ خدمات تخصصی را پر کرده است خودروسازان جریمه می‌شوند طوفان تویوتا در پیست کارتینگ آزادی نخستین گردهم آیی کلاسیک، خاص و تیونینگ تویوتا در ایران لکسوس؛ کیفیت تمام عیار در ساخت الزامات جدید در خدمات پس از فروش خودرو طرح زمستانی ایساکو تمدید شد استقبال بی‌نظیر مشتریان از جشنواره خدمات زمستانی ایساکو شرایط جذاب ایرتویا برای خرید محصولات لکسس کوچک، دوست‌داشتنی، مقاوم، یاریس! بزرگ‌ترین جشنواره خدمات زمستانی در ایساکو کلید می‌خورد افتتاح نمایندگی ایرتویا در سمنان اولتیماتوم خدماتی به عرضه‌کنندگان خودرو شاید لکسس LC 500 به دیترویت بیاید رکورد تویوتا در فروش خودروهای پاک ایساکو به زایران حرم حضرت ثامن الائمه (ع) خدمات ویژه ارایه می‌کند تویوتا و حمایت از محیط‌زیست شرایط جدید فروش محصولات ایرتویا اعلام شد گامی جدید در همکاری تویوتا و پژو سیتروئن خدمت‌رسانی گسترده ایساکو به زائرین اربعین حسینی(ع) شرایط فروش انواع محصولات تویوتا و لکسس توسط ایرتویا تبیین جایگاه مشتری در حوزه مرکز تماس و پذیرش ایران خودرو گران نخرید به زودی کمری هیبرید ارزان خواهد شد الزام عرضه‌کنندگان خودرو به نظرسنجی از مشتریان قطعات یدکی مورد نیاز مشتریان به موقع تامین می‌شود ایساکو آماده خدمت رسانی به زایران کربلای حسینی شد خودرو نویسان با ساختار فنی خودروهای هیبرید تویوتا آشنا شدند تویوتا فورچونر با نام SW4 به آمریکای جنوبی می‌رود خدمات متناسب با رضایتمندی مشتریان را دردستور کار قرارداده ایم کرولا آلتیس می آید پنج «چرا»ی تویوتا برای تولید بهتر نمایندگی ایرتویا در استان گیلان افتتاح شد لکسوس NX، خودرویی که رکود بازار را می شکند تویوتا فورچونر 2016 را بهتر بشناسیم با تویوتا یاریس آشنا شوید تویوتا کرولا خودرویی جاویدان وانتی که لیموزین شد کیفیت قطعات یدکی سایپا قبل از توزیع بررسی می‌شود قیمت های جدید محصولات کیا اعلام شد راه برای شاسی‌بلند کوچک‌تر لکسوس باز شد تعویض کاتالیست خودروهای تاکسی پراید در تهران معرفی دو مدل جدید تویوتا برای مردم ژاپن امروز ، تویوتا وارد بازار آمریکا شد تویوتا هایلوکس 2016 به ایران رسید لکسس NX وارد بازار کشور شد تویوتا i-Road به جنگ ترافیک می‌رود تویوتا پرفروش‌ترین خودروساز جهان شد تویوتا در صدر جدول رضایت مشتری در بازار آمریکا قرار گرفت ایساکو 38 ساله شد جزییات سرمایه‌گذاری رنو برای تولید داستر خود را ملزم به رعایت منشور حقوق مشتریان می دانیم برنامه‌های ایساکو برای حضور پرقدرت در آذربایجان حضور پررنگ ایساکو در نوزدهمین نمایشگاه خودرو تبریز استقبال شیرازی‌ها از تویوتا همیشه خوب بوده است شعبه ایرتویا در شیراز افتتاح شد نماینده مرکزی ایرتویا لوح تقدیر دومین کنفرانس کارآفرینی کشور را کسب کرد نمکین مدیرعامل ستاره ایران شد خودروسازان ملزم به شفاف‌سازی خدمات می‌شوند قدم در راه "همگام" چند توصیه به نمایندگی ها و تعمیرگاهداران برای اخذ نمایندگی ها در بازار پساتحریم محصولات رنو به تاکسیرانی می‌پیوندند طرح پس خرید محصولات تویوتا آغاز شد تویوتا GT86 در پیست آزادی دولت باید تعریف خودرو‌های لوکس را تغییر دهد تخفیف‌ ویژه محصولات 2016 کیا پس از 9 مهر تمدید نمی‌شود حضور ویژه امدادخودروسایپا در کنار مشتریان تا پایان اوج سفرهای تابستانی خدمات شبکه به سمت تخصصی شدن حرکت می‌کنند خدمات شبکه به سمت تخصصی شدن حرکت می‌کنند حضور سایپایدک در نمایشگاه خودرو اردبیل خودروسازی وارد مسیر رو به رشد شده است سایپایدک در گسترش کمی و کیفی خدمات پیشتاز است سایپایدک در ارائه خدمات با کیفیت پیشتاز است خدمات جدید سایپایدک به مشتریان عرضه مدل های 2016 فول آپشن کیاموتورز آغاز شد نسل جدید تویوتا کمری در ایران ارائه خدمات ویژه به مالکین خودروهای رنو و تویوتا در شرق کشور برنامه گسترده سایپا یدک برای بالا بردن کیفیت خدمات برنامه ایساکو تایید اصالت قطعات خودرو پیش به سوی تویوتا پریوس 30 روزه جهانی شوید تمرکز شبکه نمایندگی‌ها بر افزایش کیفیت خدمات پیام تبریک مدیر عامل شرکت ایرتویا به مناسبت روز خبرنگار ایساکو سه ستاره شد شرایط خرید جذاب برای پرفروشترین خودرو جهان فروش اقساطی خودرو برنده بهترین طراحی سال 2015 آشنایی سرویس و نگهداری محصولات ایران خودرو ایرتویا جشنواره فروش تابستانه خودروهای تویوتا و لکسوس را آغاز کرد افتتاح شعبه تویوتا در مشهد آغاز پیش فروش کمری 2016 به مناسبت عید فطر کسب رتبه یک در ارائه خدمات پس از فروش به محصولات گروه سایپا کسب رتبه یک خدمات پس از فروش ایران خودرو برای سومین سال متوالی تنها یک هفته تا پایان طرح ویژه فروش ماه رمضان ایرتویا باقی مانده است سایپا یدک پیشانی ارتباط با مشتریان است هدایای ویژه ایرتویا به مناسبت ماه مبارک رمضان ایرتویا نماینده فروش و خدمات پس از فروش جذب می کند ما باید به سطحی دیگر از خدمات بیندیشیم آغاز گشت مشترک بازرسی سایپایدک و اصناف تهران برای مقابله با توزیع قطعات یدکی تقلبی جایزه طرح اصالت قطعه سایپا یدک به مشتری اهداء شد پیشتازی سایپایدک در مبارزه با قطعات تقلبی اسمی بودن تعرفه واردات خودرو موجب افزایش چشمگیر قیمت نهایی می شود بازدید خبرنگاران از شو روم نمایندگی مرکزی تویوتا فروش ویژه تویوتا و لکسوس آغاز شد وجود قطعات تقلبی تهدید بزرگ برای سرنشینان خودرو است نمایش لکسوس NX در حاشیه رونمایی از خودروهای هایبرید تویوتا گزارش تصویری رونمایی دو خودرو هایبرید کمری و پریوس زمینه رشد افراد متعهد باید بیش از پیش فراهم شود بازرسی و نظارت بر فعالیت شبکه و امداد، کیفیت خدمات را بهتر می‌کند آغاز عملیات گسترده خدمات‌رسانی نوروزی ایران‌خودرو رکورد زمان امداد رسانی به مسافران نوروزی شکسته شد تاجیک اسماعیلی مدیرعامل ایساکو کیش شد تندیس برنزین جایزه تعالی منابع انسانی به سایپایدک رسید راه اندازی اولین مرکزآموزش الکترونیکی مشتریان در ایساکو سایپا یدک 550 هنرستان کشور را به وسایل کمک آموزشی مجهز خواهد کرد صادرات 8 میلیارد تومان قطعه توسط ایساکو کیش تا پایان سال 400 دستگاه سورنتو و نیواسپورتیج یک ساعته پیش فروش شد رشد 17 درصدی برای وضع نمایندگی های مجاز سایپایدک توسعه فروش و ثبات قیمت قطعات یدکی ایساکو در سراسر کشور هشدار ایساکو نسبت به برداشتن کاتالیست اگزوز خودرو افزایش کیفیت خدمات پس از فروش آغاز بازدید زمستانه خودروهای کیا و هیوندای دوره های آموزش فنی برای نمایندگان بازارهای صادراتی
Back to top