نمایشگاه خودرو ارومیه 96 (6)

رئیس سازمان فروش شرکت مایان فولاد:کامیونت فوسو منطبق با استاندارد روز اروپا در ایران عرضه شده است

عصر خودرو: از انتهای سال 95 مبادرت به عرضه خودرو فوسو میتسوبیشی در کشور کردیم که مورد استقبال قرار گرفت و این خودرو در تناژ های 5.6 ، 6 و 8.5 تن به شرکت های مواد غذایی، لبنی و حمل نوشابه و افراد حقیقی عرضه شده است.

Thursday 06 July 2017 - 12:27:00

رئیس سازمان فروش شرکت مایان فولاد:کامیونت فوسو منطبق با استاندارد روز اروپا در ایران عرضه شده استرئیس سازمان فروش شرکت مایان فولاد:کامیونت فوسو منطبق با استاندارد روز اروپا در ایران عرضه شده است1111

به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» ، مجید مدنی، رئیس سازمان فروش شرکت مایان فولاد  با بیان این  مطلب گفت: با توجه به تجربه کارشناسان شرکت در حوزه های مختلف صنایع خودرو سازی این خودرو انتخاب شد چرا که تمام الزامات و نیاز های مشتریان  را یکجا در خود دارد ازآن جمله میتوان به میزان ظرفیت سوخت، دید آینه ها،  راحتی راننده در ماشین، طول شاسی، وزن شاسی، مصرف سوخت و ایمنی خودرو اشاره کرد.
او مشخصه های گفته شده را تماما در حد استانداردهای بین المللی دانست افزود: به عنوان مثال ترمز این ماشین چهار چرخ دیسکی 2 مداره است و در صورت از کار افتادن مدار اول مدار دوم وارد مدار شده و از بروز آسیب به ماشین و راننده جلوگیری می کند. همچنین نمونه دوم صندلی های ماشین است که به صورت وزنه ای و تعلیقی طراحی شده اند و راننده در دست اندازها احساس نارحتی نخواهد کرد و امکان اسیب دیدگی از بین می رود.
مدنی به طراحی به روز و مطالعه شده آینه های جانبی اشاره کرد و عنوان داشت: آینه ها از لحاظ عرضی به گونه ای طراحی شده اند که شعاع دید راننده را در تمام ابعاد پوشش می دهد و دارای گرم کن هم هستند تا در مواقع سرما دچار بخار گرفتگی نشوند و مه زدایی انجام شود.
رئیس سازمان فروش شرکت مایان فولاد با اشاره به  توجه ویژه طراحان این خودرو به نیازها و ایمنی راننده اظهار کرد: در خصوص ایمنی خودرو می توان گفت واژگونی خودرو  فوسو میتسوبیشی  دور از ذهن است به دلیل وجود ESP و ESR در آن و باعث می شود خودرو از مسیر خود ناگهانی خارج نشود و امنیت راننده و ماشین حفظ شود.
مدنی در خصوص بازار این خودرو در ارومیه و کشور اظهار کرد: در ارومیه این ماشین شناخته شده است و دلیل آن هم نماینده شرکت دراین شهر است که مزایای خودرو را در اختیار مشتریان بالقوه قرار داده است و هم اکنون با افتخار اعلام می کنیم خودرو فوسومیتسوبیشی مرحله برندینگ را در ایران پشت سر گذاشته و تبدیل به خودرو قابل اتکا  برای مشتریان شده است.
مجید مدنی افزود: در هیات مدیره شرکت به این جمع بندی رسیدیم که از خریدار خودرو 500 شرکت تقدیر و تشکر کنیم و کلید طلایی شرکت را به آنها اهدا کنیم و این مراسم را در این نمایشگاه انجام خواهیم داد.
او ادامه داد: خریدار پانصدمین خودرو شرکت همان خریدار اول شرکت است که در ابتدا به فوسومیتسوبیشی و شرکت مایان اعتماد کرد و ما هم به پاس این وفاداری کلید طلایی با  برند مایان و آیدین به انها اهدا می کنیم.
رئیس سازمان فروش شرکت مایان فولاد  شرکت آیدین را از مشتریان خوب خود دانست و افزود: این شرکت در ابتدا 5 خودرو خریداری کرد برای انجام تست آنها را در 5 منطقه آب و هوایی کشور شامل گرمسیر اهواز،  سردسیر تبریز، شرجی شمال و تهران و شیراز به مدت 2 ماه به کار گرفت و با مورد قبول بودن این ماشین از نظر تیم فنی آن شرکت مجددا 20 دستگاه خریداری کرد.
مدنی در پایان در خصوص نمایشگاه ارومیه نیز گفت: نمایشگاه خودرو ارومیه سال دوم است که برگزار می شود و شرکت مایان برای بار اول در این نمایشگاه شرکت می کند اما ما شاهد  استقبال خوبی از طرف بازدید کنندگان از این نمایشگاه بودیم.

برچسب ها

میتسوبیشی فوسونمایشگاه خودرو ارومیه 96شرکت مایان فولاد
مطالب مرتبط بیشتر
افزایش 20 درصدی فروش شاسی‌بلند های میتسوبیشی در آمریکا کامیونت پر قدرت میتسوبیشی پیشرو در جاده های ایران میتسوبیشی خودروی برقی به بازار ایران عرضه می‌کند ارتقای کیفیت خودروها اولویت اول خودورسازان داخلی باشد وانت جدید PADRA به بازار می آید گروه سایپا به دنبال توسعه بازار خود در آفریقاست درخشش محصولات سایپا -سیتروئن در سومین روز نمایشگاه استقبال از محصول جدید پارس خودرو در نمایشگاه ارومیه و البرز نگین خودرو با تخفیف و شرایط فروش ویژه به نمایشگاه خودرو ارومیه آمد معرفی چانگان CS75 توسط سایپا در نمایشگاه خودرو ارومیه صنعت خودروسازی باید بتواند با تغییرات فناوری همگام شود حضور همزمان شرکت مدیران خودرو در دو رویداد نمایشگاهی البرز و ارومیه گزارش تصویری روز اول نمایشگاه بین المللی خودرو ارومیه آذربایجان غربی از نظر رضایت مشتریان سایپا جزو استان های برتر کشور است بهادری مطرح کرد: نمایشگاه خودرو ارومیه نقطه تلاقی شناخت صنعت گران با مصرف‌کنندگان سایپا در دومین نمایشگاه بین المللی آذربایجان غربی- ارومیه حضور خواهد یافت نمایشگاه خودرو ارومیه با بیش 110 مشارکت کننده در 15 هزار متر مربع جزئیات ورود کامیونت فوسو به ایران فوسو، تکنولوژی ژاپنی با مهندسی آلمانی تازه واردی از یک خانواده بزرگ ژاپن صادرات کامیون به ایران را از سر می گیرد
Back to top