نمایشگاه خودرو البرز 96 (31)

پتانسیل بالای بازار ایران برای محصولات« تاترا»

عصر خودرو- بازدیدکنندگان در بدو ورود به نمایشگاه خودرو البرز قطعا غافلگیر خواهند شد، چراکه در اینجا با یک کامیون آفرود هشت چرخ مواجه می‌شوند که بر روی موانع طراحی شده قرار گرفته است تا توان خود را نشان دهد. شرکت آسان کار پادرا، به‌عنوان نماینده رسمی تاترا جمهوری چک، برای نمایشگاه البرز مدل فونیکس 8*8 این برند را روانه میدان کرده است و در روز نخست نمایشگاه شاهد رونمایی آن بودیم.

Wednesday 05 July 2017 - 11:59:00

پتانسیل بالای بازار ایران برای محصولات« تاترا»

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»،  تاترا یکی از قدیمی‌ترین برندهای خودرویی در جهان است، تجربه بسیار بالایی در تولید خودروهای تجاری با کاربری خاص دارد و به‌ویژه کامیون‌های آفرود این برند که برای کاربری‌هایی همچون معدن، نفت و گاز و ... بر روی شاسی‌های اختصاصی تاترا طراحی می‌شوند، در بازارهای جهانی حضوری گسترده دارند. در حاشیه غرفه آسان کار پادرا در نمایشگاه خودرو البرز، با آندره داجکا، مدیر توسعه فروش تاترا به گفت ‏وگو نشستیم تا از برنامه‌های این شرکت برای بازار ایران آگاه شویم.

داجکا در آغاز گفت‏ وگو در زمینه بازار ایران گفت:"بازار ایران بازار بسیار بزرگ و جذابی است و پتانسیل زیادی دارد. ما تولیدکننده خودروهای ویژه با کاربری خاص و خارج از جاده هستیم. محصولات ما برای مشتریانی که به دنبال خودروهایی با قابلیت اعتماد بالا و دوام و کارآیی مناسب هستند مناسب خواهد بود و به همین دلیل پیش‌بینی می‌کنیم در بازار ایران بتوانیم موفق باشیم."
وی افزود:"محصولات تاترا بر روی شاسی‌های اختصاصی خودمان تولید می‌شود. تاترا تجربه بسیار زیادی در زمینه تولید این خودروها دارد و از دهه 20 میلادی در حال توسعه شاسی‌های ویژه هستیم. یکی از مهم‌ترین خصوصیات محصولات ما، بهره‌گیری آن‌ها از سیستم تعلیق مستقل در تمام محورها است که قابلیت مانور بسیار بالایی به‌ویژه برای عبور از زمین‌های آفرود به خودروهای ما می‌دهد. محصولات تاترا پتانسیل‌های بسیار بالایی برای شرکت‌های معدنی، صنایع نفت و گاز و کاربرانی با  فعالیت‌های خارج از جاده دارند و به همین دلیل در بازار ایران پتانسیل بسیار خوبی برای محصولات ما وجود دارد."
مدیر توسعه فروش بین‌المللی تاترا در زمینه پیش‌بینی خود از بازار ایران گفت:"با توجه به پتانسیل بالای بازار ایران پیش‌بینی می‌کنیم در سال نخست بتوانیم حداقل 100 دستگاه خودرو به فروش برسانیم. ما در کلاس‌های مختلفی محصول تولید می‌کنیم و در سال‌های آینده به‌مرور محصولات جدید را وارد بازار ایران خواهیم کرد. یکی از این محصولات نمونه 6*6 است که البته از موتور جدید که محصول ما است بهره می‌گیرد."
وی در زمینه موتور جدید تاترا افزود:"ما یک موتور جدید را در تاترا توسعه داده‌ایم که هم‌اکنون بر روی محصولات ما نصب می‌شود و در آینده وارد بازار ایران نیز خواهد شد. این موتور هواخنک است و به همین دلیل در شرایط آب و هوایی مختلف کارآیی بالایی دارد ضمن آنکه قابلیت اطمینان آن بسیار بالا است و تعمیرات راحتی دارد. این موتور هم‌اکنون در خودروهای مختلف نصب می‌شود و در سیبری در دمای منفی 40 درجه و استرالیا با گرمای بیش از 50درجه سانتی‌گراد کارآیی خود را نشان داده است. این موتور به دلیل کارآیی بالایی که دارد می‌تواند کلید موفقیت ما در بازار ایران باشد."
داجکا در پایان در زمینه حضور تاترا در منطقه خاورمیانه گفت:"ما در این منطقه بسیار فعال هستیم و همکاری‌های بلندمدتی داریم. در امارت، عربستان، اردن، مصر و برخی دیگر از کشورهای منطقه هم‌اکنون فروش بالایی داریم و به‌ویژه در زمینه میادین نفتی، تاترا یکی از مشهورترین و قابل اعتماد‌ترین برندها است."

برچسب ها

کامیون‌سازی تاترانمایشگاه خودرو البرز 96آسان کار پادرا
مطالب مرتبط بیشتر
گزارش تصویری از حضور پارس خودرو در نمایشگاه خودرو البرز گزارش تصویری از حضور سایپا در نمایشگاه خودرو البرز گزارش تصویری از حضور ایران خودرو در نمایشگاه خودرو البرز گزارش تصویری غرفه آسان کار پادرا در چهارمین نمایشگاه خودرو استان البرز استقبال از محصول جدید پارس خودرو در نمایشگاه ارومیه و البرز گزارش ویدئویی از غرفه پارس خودرو در نمایشگاه خودرو البرز گزارش ویدئویی از افتتاح رسمی نمایشگاه خودرو البرز محصولات سایپا کیفیت مناسبی دارد نقش پررنگ و متفاوت سایپا در نمایشگاه خودرو البرز توقف تدریجی تولید خودرو پراید حضور همزمان شرکت مدیران خودرو در دو رویداد نمایشگاهی البرز و ارومیه نمایشگاه البرز راه خوبی برای معرفی محصول جدید تاترا به بازار ایران بود چهارمین دوره نمایشگاه خودرو البرز با استقبال بازدیدکنندگان مواجه شده است گزارش ویدئویی از حضور آرین موتور در نمایشگاه خودرو البرز با تسهیلات بدون بهره و تخفیف ویژه میتسوبیشی‌ سوار شوید امیدواریم تصمیم ایجاد مرکز نمایشگاهی هرچه سریعتر اجرایی شود تخفیف ویژه خرید محصولات هیوندای آسان موتور در نمایشگاه خودرو البرز گشت و گذار تصویری در اولین روز نمایشگاه خودرو البرز شرایط فروش ویژه ی میتسوبیشی در نمایشگاه کرج حضور پررنگ تولیدکنندگان و واردکنندگان نشان از اهمیت بازار کرج دارد کولیوندعنوان کرد: شناسایی متخصصان صنعت خودرو در نمایشگاه البرز عرضه شاسی‌بلند‌های نیسان با تخفیف ویژه برپایی نمایشگاه خودرو زمینه ساز توسعه اشتغال در البرز است معرفی داف XF در چهارمین نمایشگاه خودرو البرز گزارش ویدئویی از حضور مدیران خودرو در نمایشگاه خودرو البرز خودرو سنگین معدنی تاترا فونیکس رونمایی شد مرداد ماه ثبت نام F3 دنده ای کارمانیا آغاز خواهد شد داتیس فرادیزل آریا، پیشگام در ارائه محصولات یورو 6 در ایران حضور قدرتمند آسان موتور با محصولات هیوندای در نمایشگاه خودرو البرز با حضور 60 مشارکت کننده از عصر فردا؛ چهارمین نمایشگاه خودرو البرز آغاز به کار می کند گزارش تصویری از آماده سازی نمایشگاه خودرو البرز یک روز پیش از آغاز حضور قدرتمند سایپا در چهارمین نمایشگاه خودرو البرز حضور تمام عیار و مقتدرانه سایپا در نمایشگاه خودرو البرز گزارش تصویری از ساخت و ساز نمایشگاه خودرو کرج شرایط فروش ویژه نیسان در نمایشگاه خودرو البرز برپایی نمایشگاه صنعت خودرو کشوربه میزبانی البرز ایران خودرو با محصولات جدید در البرز رخ می نماید کرج، شهری به رنگ خودرو آرین‌موتور با دست پر به نمایشگاه خودرو البرز می‌آید 7 رسانه تخصصی و پرمخاطب خودرو، حامیان ویژه نمایشگاه البرز داف با دو محصول خاص خود به البرز می آید چری با تیگو 7 به البرز می آید رونمایی از جدیدترین محصول تاترا حضور پررنگ BYD در نمایشگاه خودرو البرز مهمـــان چکـی قدرت در سایه اصالت
Back to top