مدیران خودروکارمانیا

شرایط فروش فوری محصولات ایران‌خودرو

عصر خودرو: بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان محترم می رساند، شرایط فروش فوری محصولات ایران خودرو ویژه تیرماه ۹۴ به شرح جدول پیوست از روز دوشنبه مورخ یکم الی ۳۱ تیرماه ۹۴ و یا تا زمان تکمیل ظرفیت ارائه می گردد.

شرایط فروش فوری محصولات ایران‌خودرو
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۱ تير ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایران جیب ، در این بخشنامه امکان انتخاب کارت طلائی یک ستاره اختیاری برای خودروهای پژو 405 و پژو 206 ، با امتیاز 25% تخفیف فراهم می باشد. لذا مشتریان محترم در صورت تمایل به دریافت کارت طلائی، لازم است حین انجام مراحل ثبت نام نسبت به انتخاب آن اقدام نمایند.

  هر گونه تغییرات قیمتی غیر مستقیم (بیمه، عوارض دولتی، مالیات و ...) و همچنین تغییرات قیمتی ناشی از الزامات قانونی و تصمیمات ابلاغی دولت و نهادهای قانون گذار تا قبل از صدور فاکتور بر عهده مشتری خواھد بود.

  شرکت ایران خودرو مجاز است در صورت تکمیل ظرفیت، نسبت به قطع ثبتنام اقدام کند. امکان انتخاب شرکت بیمه گر در زمان ثبت نام وجود دارد. تنظیم صلحنامه در این بخشنامه قابل اجرا نمی باشد. پس از انعقاد قرارداد، مشتری به ھیچ عنوان حق انصراف ندارد.

  در صورت بروز هرگونه تاخیر احتمالی در تحویل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، مطابق کلیه قراردادها 18 درصد سالیانه (یک و نیم درصد ماهیانه)، جریمه تاخیر به صورت روزشمار محاسبه و قابل پرداخت خواھد بود.

  شرکت متعهد است در زمان ثبت نام، لیست اقلام و بھای آپشن ھای اختیاری را به مشتری ابلاغ نماید. بدیهی است در صورتی که (پس از امضاء قرارداد توسط مشتری، بعلت وجود الزامات قانونی و یا لزوم استانداردھای اجباری، نصب تجهیزات و لوازم اضافی (آپشن) توسط شرکت لازم باشد، شرکت حق مطالبه ارزش اضافه آپشن بر اساس ضوابط مصوب شورای رقابت را خواهد داشت.

  مبالغ ارائه شده بر اساس دستورالعمل ابلاغی شورای  رقابت می باشد.

  زمان فعال سازی این بخشنامه ساعت 12 روز دوشنبه مورخ 94/04/01 می باشد.

   

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط