اطلس خودروکار کلیک

مرکز مدیریت راه‌های کشور؛

تردد در محورهای برون‌شهری کاهش یافت

عصر خودرو- در شبانه ‌روز گذشته ، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۳۳۷ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۰.۲ درصد کاهش تردد را نشان می‌دهد.

تردد در محورهای برون‌شهری کاهش یافت
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو» به نقل از خبرگزاری مهر، بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های ترددشمار و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به‌استثنای محورهای مسدود و ممنوع ذیلاَ ذکر شده، مابقی محورهای مواصلاتی کشور باز و تردد در آن‌ها به روال عادی در جریان است. در شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2337 ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل 0.2 درصد کاهش تردد را نشان می‌دهد. همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین 16.1 درصد، اوج تردد بین ساعات 18 الی 19 و کمترین تردد بین ساعات 3 الی 4 انجام شده است.

  ممنوعیت تردد به دلیل مداخلات جوی:

  1- محور رامیان – اولنگ – شاهرود، واقع در استان‌های گلستان و سمنان، از مورخ 29 فروردین 95 تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

  2- محور فرعی شمشک – دیزین، واقع در استان‌های البرز و تهران، از مورخ 17 تیر 96 تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.‌

  3- محور شهداد – نهبندان، واقع در استان کرمان، از مورخ 25 فروردین 98 تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

  4- محور خرم آباد – پلدختر، واقع در استان لرستان، از مورخ 6 بهمن 98 تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

  5 – محور قزوین - همدان کیلومتر 110، واقع در استان قزوین، از مورخ 22 فروردین 99 تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

  6 - محور فرعی سی سخت – پادنا، واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد، از مورخ 22 آبان 99 تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

  7 – محور گنجنامه - تویسرکان، واقع در استان همدان، از مورخ 1 آذر 99 تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

  8 – محور پونل - خلخال، واقع در استان گیلان، از مورخ 6 آذر 99 تا اطلاع بعدی، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

  محدودیت تردد به دلیل عملیات کارگاه جاده‌ای:

  بوشهر:

  1- محور برازجان – گناوه، واقع در استان بوشهر، از مورخ 21 فروردین لغایت 20 شهریور 1400، از ساعت 7 الی 19، به دلیل اجرای عملیات میدان شهید حاج قاسم سلیمانی، از کیلومتر 0 تا 30، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

  خراسان جنوبی:

  1- محور سه قلعه – بیرجند، واقع در استان خراسان جنوبی، از مورخ 22 فروردین لغایت 22 خرداد 1400، از ساعت 7 الی 18، به دلیل اجرای عملیات تبدیل آبنما به پل، کیلومتر 52، محور فوق در محدوده اجرای عملیات مسدود بوده و تردد از مسیر انحرافی، با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

  خراسان رضوی:

  1- کمربندی تربت حیدریه – مشهد، واقع در استان خراسان رضوی، از مورخ 16 فروردین لغایت 31 تیر 1400، از ساعت 7:30 الی 18، به دلیل اجرای عملیات آسفالت تراشی، لکه‌گیری و رویه آسفالت، از کیلومتر 0 تا 19، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

  2- محور تایباد – دوغارون، واقع در استان خراسان رضوی، از مورخ 16 فروردین لغایت 16 تیر 1400، از ساعت 7 الی 17، به دلیل اجرای عملیات آسفالت، از کیلومتر 14 تا 18، یک لاین از محور مسدود بوده و تردد از لاین مجاور، با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

  3- محور مشهد – فریمان، واقع در استان خراسان رضوی، از مورخ 28 فروردین لغایت 28 تیر 1400، از ساعت 7 الی 16، به دلیل اجرای عملیات لکه‌گیری و آسفالت، از کیلومتر 0 تا 26، یک لاین از محور مسدود بوده و تردد از لاین مجاور، با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

  4- محور بردسکن – سبزوار، واقع در استان خراسان رضوی، از مورخ 28 فروردین لغایت 28 تیر 1400، از ساعت 7 الی 16، به دلیل اجرای عملیات لکه‌گیری و آسفالت، از کیلومتر 0 تا 26، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

  5- محور سبزوار – بردسکن، واقع در استان خراسان رضوی، از مورخ 28 فروردین لغایت 28 تیر 1400، از ساعت 7 الی 16، به دلیل اجرای عملیات لکه‌گیری و آسفالت، از کیلومتر 25 تا 50، تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می‌شود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • خودرو امروز ۵۲۳
    • خودرو امروز ۵۲۲
    • خودرو امروز ۵۲۱
    • خودرو امروز ۵۲۰
    • خودرو امروز ۵۱۹
    • خودرو امروز ۵۱۸
    • خودرو امروز ۵۱۷
    • خودرو امروز ۵۱۶
    • خودرو امروز ۵۱۵
    آخرین بروزرسانی ۲ روز پیش
    آرشیو