اطلس خودروکار کلیک

ارایه ۵۲ هزار خدمت غیرحضوری در جشنواره خدمات نوروزی ۱۴۰۰ ایران‌خودرو

عصر خودرو- جشنواره خدمات نوروزی گروه صنعتی ایران خودرو، از تاریخ ۲۶ اسفند ماه ۱۳۹۹ تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ به مدت ۱۹ روز و با تاکید بر «ماندن در خانه» و «دریافت خدمت غیرحضوری» اجرا شد.

ارایه ۵۲ هزار خدمت غیرحضوری در جشنواره خدمات نوروزی ۱۴۰۰ ایران‌خودرو
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایکوپرس، در این جشنواره 51 هزار و 776 مورد خدمت امدادی با توجه به شرایط نامناسب جوی در برخی مناطق به همت 1440 دستگاه ناوگان امدادی مستقر در 104هزار کیلومتر از جاده‌های کشور به هموطنان ارایه شد. همچنین با حضور حدود 200 نمایندگی کشیک، بالغ بر 35 هزار خودرو در نمایندگی‌ها پذیرش شدند.

  به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو، مدیرعامل این شرکت گفت: باتوجه به تاکید ستاد ملی کرونا مبنی بر رعایت تردد و اجتناب از سفرهای غیرضروری، 78.3 درصد از امدادهای صورت گرفته در قالب راه‌اندازی خودرو در محل (امدادبالینی) و 21.7 درصد از درخواست‌ها از نوع حمل بوده است، که بر همین اساس، ارایه خدمات در محل مورد نظر مشتری در اولویت کاری شرکت امداد خودرو ایران قرار گرفت.

  مهدی مونسان افزود: مرکز پاسخگویی هوشمند ایران‌خودرو در ایام جشنواره خدمات نوروزی، پاسخگوی تمامی تماس‌های هموطنان در سراسر کشور بود؛ آمارها نشان می‌دهد در این بازه 19 روزه، بر خلاف رشد روزانه تماس‌های صورت گرفته برای برخورداری از انواع خدمات امدادی این شرکت، زمان انتظار امدادخواهان برای حضور تیم امدادی و ارایه خدمات کاهش یافته و در حدود یک دقیقه کمتر از زمان انتظار هدف است.

  وی تشریح کرد: جشنواره خدمات نوروزی گروه صنعتی ایران خودرو، در دو سال اخیر با تاکید ستاد ملی کرونا، تمرکز خود را بر افزایش خدمات غیرحضوری و در محل مورد نظر هموطنان داشته است و رشد 77درصدی خدمات ارایه شده در سال جاری، نشان از استقبال درخواست‌های مردمی و تاثیرگذاری این نوع خدمات ارایه شده به هموطنان دارد.
  گفتنی است، این مجموعه علاوه بر ارایه خدمات به مشتریان ایران‌خودرو، خدمت‌رسانی به دارندگان محصولات سایر خودروسازان تا حد امکان و خدمت‌رسانی ویژه به ناشنوایان را نیز به انجام رسانده است.

  درگاه‌های درخواست امداد، وب سایت www.096440.com  شماره سراسری 096440 و همچنین اپلیکیشن ایساکو بوده که هموطنان در صورت نیاز در هر ساعت از شبانه روز قادر به ثبت درخواست خدمات امدادی خود هستند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط