اطلس خودروکار کلیک

محصولات جدید مدیران خودرو در سال ۱۳۹۹

عصر خودرو- سال ۱۳۹۹ سالی سخت برای صنعت خودروسازی کشور و شرکت های خودروساز بود، تحریم های سخت و شیوع ویروس کرونا بر بسیاری از فعالیت های خودروسازان تاثیر گذار بود.

محصولات جدید مدیران خودرو در سال ۱۳۹۹
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۱:۱۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو»، یکی از شرکت های نسبتا فعال چون همیشه در سال  99 ، شرکت مدیران خودرو بود  که با وجود تمام فشارهای ذکر شده توانست 2 محصول پر طرفدار و خوش سابقه خود را با مدل به روز شده به بازار ایران مطابق با نیاز و خواسته مشتریان ایرانی عرضه کند.

  نوبت هم باشد اول به معرفی محصول پیشکسوت  مدیران خودرو  یعنی ام وی ام ایکس 33 میرسد سال 99 مدیران خودرو قدیمی ترین محصول موجود خود را که اتفاقا فروش بسیار خوب و محبوبیت بالایی را تجربه کرد با ورژن چهارم وارد بازار نمود ، در بخش طراحی ایکس 33 جدید از جلوپنجره نسل جدید محصولات مدیران خودرو چون ایکس 55 بهره میبرد که DNA محصولات جدید شرکت مدیران خودرو را نشان میدهد.

   

  در نمای داخل فرمان جدید ایکس 33  نیز مشابه مدل ایکس 55 بوده و از سبک روز طراحی برند استفاده میکند . اما تغییرات اصلی در بخش فنی و امکانات رخ داده تا مطابق روز و نیاز بازار عرضه گردد ،  گیربکس 5 سرعته اتوماتیک با کارایی و هماهنگی مناسب برای این محصول جدید انتخاب شده است ، در بخش امکانات ایمنی میتوان  اضافه شدن سیستم پایداری الکترونیکی (ESP ) و سیستم های کنترل ضد لغزش TCS و کنترل در سربالایی HHC  را اشاره نمود که در بحث ایمنی رانندگی تاثیر بسیار مطلوبی دارد و در بخش رفاهی نیز میتوان به فرمان برقی اشاره نمود تا در مجموع یک کراس اوور محافظه کار اما با امکانات به روز را به بازار عرضه نماید.

  اما دیگر محصول به روز شده و خوش سابقه شرکت مدیران خودروام وی ام 315 میباشد که مدل جدید آن با پسوند پلاس عرضه شده است ، هاچ بک زیبا و پر طرفدار که حالا مدل پلاس آن زیباتر و به روزتر شده در نمای جلو و عقب شاهد تغییراتی در جهت به روز تر شدن و زیباتر شدن آن هستیم ، همچنین یک گیربکس 4 سرعته اتوماتیک نیز بر روی این خودرو نصب شده تا بدل به یک گزینه شهری راحت و کارآمد گردد.

  مشابه ایکس 33 ، سیستم پایداری الکترونیکی ESP ، فرمان برقی به لحاظ ایمنی و رفاهی به این خودرو افزوده شده اند ، همچنین سان روف برقی نیز از دیگر آپشن های این خودرو میباشد تا مدیران خودرو هاچ بک محبوب خود را با لیستی از تجهیزات به روز به بازار عرضه نماید.

  به هر روی امید میرود تا سال 1400  این شرکت بتواند طبق برنامه خود محصول لوکس و جدید را در سگمنت های مختلف عرضه نماید و امکان خرید خودروهای جدید و به روز را برای جامعه مصرف ایرانی فراهم سازد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط