اطلس خودروکار کلیک

لوگوی کیا موتورز عوض شد

عصر خودرو- خودروسازی کیا وعده داده است محصولات این شرکت تغییرات زیادی کنند.

لوگوی کیا موتورز عوض شد
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از ایسنا، همزمان با شروع سال نو میلادی کمپانی کیا موتورز تصمیم گرفت از لوگوی جدید خود رونمایی کند که به صورت یک خط شکسته به هم پیوسته است و جایگزین طرح قبلی خواهد شد. به گفته مقامات کیا، این لوگو نمادی از اعتماد به نفس و میل به پیشرفت خواهد بود.

  در مراسم رونمایی از لوگوی جدید کیا در شهر اینچیون کره جنوبی، 303 پهپاد در آسمان این لوگو را ترسیم کردند. قرار است در روز پانزدهم ژانویه از نسل جدید خودروهای الکتریکی این شرکت رونمایی شود. این خودروساز کره ای در نظر دارد در راستای استراتژی توسعه حضور خود در بازارهای جهانی حدود 19 میلیارد پوند سرمایه گذاری انجام دهد که بخش بزرگی از آن مربوط به خودروهای الکتریکی و دوگانه خواهد بود.

  هو سانگ سونگ- مدیرعامل کیا- در مراسم رونمایی از لوگوی جدید این شرکت گفت: لوگو جدید بیانگر تعهد ما به تغییر و نوآوری های جدید است. صنعت خودروسازی در حال حاضر شاهد یک دوره گذار سریع است و کیا در مواجهه با این چالش ها تلاش دارد خود را با آن وفق دهد. ما به نیاز مشتریان در وسایل نقلیه بهینه تر احترام می گذاریم. به کارکنان خود نیز که در چالش های سخت فعلی مصمم تر از قبل رو به جلو می روند احترام می گذاریم.

  کیا همچنین اعلام کرد شعار این خودروسازی از شعار قدیمی: قدرت شگفتی سازی به شعار جدید: حرکتی که الهام می بخشد- تغییر پیدا خواهد کرد. شعار قدیمی کیا در سال 2005 اعلام شده بود.

  لازم به ذکر است کیا در سال 1944 در کره جنوبی تاسیس شد و در ابتدا به تولید قطعات فولادی می پرداخت اما از سال 1971 وارد تولید خودرو شد. این خودروسازی یکبار تا مرز ورشکستگی پیش رفت اما با توافق با شرکت فورد آمریکا به بازارها بازگشت و به تدریج به یکی از قطب های اصلی خودرویی آسیا تبدیل شد.

  برچسب ها
  کرمان موتور