برنج

در سال جهش تولید صورت می‌گیرد؛

بازدید اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس از ایران‌ خودرو

عصر خودرو- رییس امور مجلس گروه صنعتی ایران‌خودرو، از بازدید اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس از ایران‌خودرو در سه‌شنبه ۱۴ مرداد ماه، خبر داد.

بازدید اعضای کمیسیون صنایع و معادن مجلس از ایران‌ خودرو
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۷:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از خانه ملت، مهدی عبداله زاده رئیس امور مجلس ایران خودرو  از بازدید اعضای کمیسیون صنایع و معادن از ایران‌خودرو در روز سه‌شنبه 14 مردادماه، خبر داد و گفت: هدف از این بازدید که در جهت ارج نهادن به منویات مقام معظم رهبری درخصوص حمایت از تولید داخل که از نام‌گذاری چندین سال گذشته ایشان به وضوح دیده می‌شود و مورد استقبال اعضای محترم کمیسیون صنایع و معادن مجلس قرار گرفته، آشنایی نمایندگان محترم با فرآیند تولید خودرو داخلی در شرایط محدودیت های بین‌المللی و ریل گذاری درست این صنعت برای رسیدن به اهداف توسعه و ارتقاء کیفی است.

    عبداله زاده با بیان اینکه صنعت خودرو در نوک پیکان تحریم‌ها قرار داشته، به اقدامات اخیر ایران خودرو در تعمیق ساخت داخل، توسعه محصول جدید و رونق تولید در شرایط جنگ اقتصادی اشاره کرد و افزود: در همین شرایط توانسته‌ایم در زمینه طراحی و توسعه محصولات اقدامات مهمی انجام دهیم.

    وی اضافه کرد: به دنبال معرفی توانمندی‌های ایران خودرو و راهکارهای رفع موانع تولید داخل به نمایندگان محترم مجلس یازدهم هستیم تا آنان ضمن آشنایی با مشکلات و موانع تولید، ایران‌خودرو را در مسیر خودکفایی و تولید محصولات باکیفیت و قیمت مناسب یاری دهند.

    رئیس امورمجلس ایران خودرو درپایان ضمن تقدیر و تشکر از حمایت‌های مجلس شورای اسلامی، ابراز  امیدواری کرد با ترکیب انقلابی مجلس یازدهم انشاالله در آینده نزدیک ، شاهد رشد و شکوفایی بیش از پیش این صنعت خواهیم بود./

    کرمان موتور