برنج

کشف ۲۵۰ هزار لیتر روغن خودرو از انباری در تهران

عصر خودرو- سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری تهران از کشف ۲۵۰ هزار لیتر روغن خودرو ، ۲۰ هزار لیتر ضدیخ خودرو و ۲۰ هزار عدد فیلتر روغن خودرو از انباری در جنوب تهران به ارزش ۵۰ میلیارد ریال خبر داد.

کشف ۲۵۰ هزار لیتر روغن خودرو از انباری در تهران
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۰۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۱:۰۰

    به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، سرهنگ "محمد جلینی" در تشریح جزئیات این خبر گفت: با دریافت خبری مبنی بر دپو ضدیخ، روغن موتور و فیلتر روغن در انباری در حوالی اتابک، شناسایی آن به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری 132 نبرد قرار گرفت.

    وی اظهار داشت: تحقیقات اولیه نشان از صحت خبر داشت و در ادامه تحقیقات پلیسی، هویت مالک انباری و همدستش شناسایی و نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

    این مقام انتظامی تصریح کرد: با هماهنگی های قضائی تیمی از ماموران کلانتری 132 نبرد پنجم مرداد ماه به نشانی اعلامی اعزام و موفق شدند در بازرسی از داخل انباری 250 هزار لیتر روغن خودرو ، 20 هزار لیتر ضدیخ خودرو و 20 هزار عدد فیلتر روغن خودرو احتکار شده کشف کنند.

    براساس گزارش سایت پلیس، سرکلانتر ششم پلیس پیشگیری تهران در پایان با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش ریالی کالاهای کشف شده را 50 میلیارد ریال برآورد کرده اند، خاطرنشان کرد: در این رابطه دو متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند.

    کرمان موتور