اطلس خودروکار کلیک

محدودیت ترافیکی پایان هفته جاده‌های شمال

عصر خودرو- مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: دوربین های نظارت تصویری در آزادراه قزوین-کرج-تهران و آزادراه ساوه-تهران محدوده نسیم شهر ترافیک سنگین نشان می دهد.

محدودیت ترافیکی پایان هفته جاده‌های شمال
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از فارس، ایمان محرابی‌نیا در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات‌ دوربین‌های نظارت تصویری و سامانه‌های ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

  کندوان و هراز جمعه یک طرفه می شود

  وی در تشریح محدودیت ترافیکی پایان هفته در جاده ها گفت: در محور کندوان تردد وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز جمعه 10 مرداد از کرج و ابتدای آزاد راه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است، در صورت اعلام پلیس راه در منطقه تردد وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به صورت یک طرفه خواهد بود.

  مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها ادامه داد: در محور هراز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 22 روز جمعه 10 مرداد از رودهن به سمت آمل ممنوع است در صورت اعلام مأموران پلیس راه در منطقه تردد از ساعت 17 تا 22 همان روز از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

  * ممنوعیت تردد کامیون در هراز و کندوان

  محرابی نیا بیان کرد: در محور کندوان تردد انواع تریلر و کامیون کماکان ممنوع است همچنین در محور هراز تردد تریلرها کماکان ممنوع است.

  وی اضافه کرد: تردد کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 امروز و همچنین از ساعت 6 تا 24 روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری در محور هراز ممنوع است.

  مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها افزود: تردد موتورسیکلت از ساعت 12 امروز تا ساعت 6 روز شنبه 11 مرداد در محورهای کندوان، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

  *‌ تردد روان در جاده های تهران-شمال

  محرابی نیا اظهار کرد: در حال حاضر تردد در محورهای هراز، کندوان، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت روان است.

  وی اضافه کرد: در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم.

  * ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران

  مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: دوربین های نظارت تصویری ترافیک سنگین در آزادراه قزوین-کرج-تهران محدوده گلدشت و ترافیک نیمه سنگین حدفاصل پل فردیس تا پل کلاک در این محور نشان می دهد.

  محرابی نیا اضافه کرد: در حال حاضر همچنین ترافیک در آزادراه ساوه-تهران محدوده نسیم شهر سنگین است.

  * پنج محور مسدود است

  وی با بیان اینکه محور قزوین - همدان در کیلومتر 110‌ مسدود است و تردد از مسیر جایگزین باند روبه‌رو به صورت دو طرفه انجام می‌شود، گفت: در حال حاضر ‌جاده خرم آباد-پل‌دختر ‌در استان لرستان، جاده شهداد-نهبندان در استان کرمان، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود،  و محور فرعی شمشک-دیزین، ‌به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است.

  * افزایش ترافیک جاده ها

  مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها تصریح کرد: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس رصد2300 دستگاه ترددشمار فعال جاده ای نسبت به روز قبل 2.3 درصد افزایش دارد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 16 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

  ‌*  آزادراه‌ها قزوین-کرج پرترددترین جاده کشور ‌در شبانه روز گذشته

  محرابی نیا اظهار کرد:‌ در شبانه‌روز گذشته‌ آزادراه قزوین-کرج‌، آزادراه ‌کرج-قزوین و آزادراه کرج-تهران پرترددترین جاده‌های کشور بود.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط