اطلس خودروکار کلیک

همزمان با بازدید مدیرعامل گروه سایپا از خطوط تولید فنرسازی زر اعلام شد:

افزایش ۳۶ درصدی تولید فنرسازی زر سایپا در چهارماه نخست سال

تحقق ۹۳ درصدی هدفگذاری سالانه تولید

عصر خودرو- سیدجواد سلیمانی؛ مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از خط تولید شرکت فنرسازی زر در تهران بازدید کرد و برنامه‌های این شرکت برای افزایش تولید و تحقق جهش تولید را مورد بررسی قرار داد.

افزایش ۳۶ درصدی تولید فنرسازی زر سایپا در چهارماه نخست سال
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از سایپانیوز، در این بازدید، مدیرعامل شرکت فنرسازی زر گزارشی از موفقیت های این شرکت در زمینه های مختلف عملیاتی ارائه کرد و گفت: شرکت فنرسازی زر موفق شد با تولید 802 تن انواع محصولات در تیرماه 99 بیش از 93 درصد هدفگذاری تولید خود در چهارماه نخست سال را محقق کند.

  بیت الله رضائی افزود: در سال جهش تولید و باوجود شرایط سخت ناشی از شیوع ویروس کرونا، با تلاش کارکنان این شرکت موفق شدیم تداوم و افزایش تولید را محقق کرده و به اهداف و هدفگذاری های سالانه تولیدی دست پیدا کنیم.

  رضایی ادامه داد: شرکت فنرسازی زر از ابتدای سال 99 تا پایان تیرماه موفق به تولید 1990 تن تولید انواع فنرهای تخت و پارابولیک شده که این آمار نسبت به زمان مشابه سال گذشته 36 درصد افزایش داشته است.

  وی افزود: این روند با برنامه ریزی یکپارچه و تامین به موقع مواد اولیه و متعلقات تا پایان سال ادامه خواهد داشت تا با افزایش عملکرد و ثبت آمارهای افزایشی، تحقق واقعی جهش تولید را در شرکت فنرسازی زر شاهد باشیم.

  گفتنی است، شرکت فنرسازی زر یکی از شرکت‌های زیر مجموعه گروه خودروسازی سایپا است که در سه سایت تهران، گلپایگان و زاهدان در زمینه تولید انواع فنرهای خودروهای سنگین، تجاری، سبک و حوزه ریلی فعالیت دارد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط