اوتو ۳۶۰

زرآبادی پور خبر داد:

طرح جامع کاهش تصادفات در قزوین تهیه می‌شود

عصر خودرو- سرپرست معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: حاضر هستیم طرح جامع پژوهشی و تحلیلی کاهش تصادفات قزوین را تهیه و ارائه کنیم.

طرح جامع کاهش تصادفات در قزوین تهیه می‌شود
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۴:۰۰

  به گزارش‌ پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایلنا، شیما زرآبادی‌پور عصر امروز در نشست شورای هماهنگی ترافیک شهرهای استان که در سالن جلسات باقرالعلوم(ع) استانداری قزوین برگزار شد، اظهار کرد: به منظور بررسی و تحلیل وضعیت تصادفات استان و رسیدگی به آن پیشنهاد می‌کنیم شورای پایش تصادفات استان با محوریت استانداری تشکیل شود و آمادگی خود را برای راه‌اندازی کمیته فنی آن در شهرداری بر مبنای آمار و اطلاعات موجود در معاونت حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری قزوین اعلام می‌کنیم.

  وی افزود: آمار فوتی‌های تصادفات درون‌شهری‌نگران‌کننده‌است و افزایش تلفات جانی در این قسم از تصادفات به هیچ عنوان قابل توجیه نیست.

  این مقام مسئول ادامه داد: حاضر هستیم طرح جامع کاهش تصادفات قزوین را به صورت پژوهشی و تحلیلی انجام دهیم.

  زرآبادی‌پور تصریح کرد: در این صورت مطالعات مربوط به پایش و بررسی دوره‌ای آمار تصادفات انجام می‌شود و چنانچه جلسات هفتگی ایمنی و پایش برگزار شود، می‌توان بر مبنای یک برنامه جامع، شاهد کاهش آمار تصادفات بود.

  وی با اشاره به ارتباط تنگاتنگ معاونت تحت مدیریت خود با پلیس راهور خاطرنشان کرد: این معاونت با تمام توان برای کاهش تصادفات و فوتی‌های ناشی از آن با پلیس همکاری می‌کند.

  کرمان موتور