اوتو ۳۶۰

برگزاری ۱۵۰ رالی تور گردشگری طی تابستان امسال در کشور

عصر خودرو- مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی ایران از برگزاری ۱۵۰ رالی تور گردشگری طی تابستان امسال با رویکرد نشاط اجتماعی خبر داد.

برگزاری ۱۵۰ رالی تور گردشگری طی تابستان امسال در کشور
نسخه قابل چاپ
جمعه ۰۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از فارس، حسین اربابی مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی ایران درباره برگزاری رالی‌تور گردشگری اظهار داشت: اجرای رالی تور گردشگری در کشور آغاز شده است و طی تابستان امسال برنامه‌های زیادی در این زمینه اجرا می‌شود.

  وی گفت: همه پروتکل‌های بهداشتی جهت پیشگیری از شیوع کرونا در برگزاری رالی تورها، توسط وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در نظر گرفته شده و نگرانی در این زمینه وجود ندارد.

  مدیرعامل کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی ایران با اشاره به اینکه تابستان امسال 150 رالی تور گردشگری برگزار می‌شود، گفت: تمام استان‌ها رالی تور گردشگری خواهند داشت و به تناسب جغرافیا و مخاطبین اجرای برنامه‌های مربوطه متنوع صورت می‌گیرد.

  وی خاطرنشان کرد: هدف از برگزاری رالی تورهای گردشگری نشاط اجتماعی است و اکثر رالی‌ها به صورت رایگان برگزار می‌شود.

  اربابی گفت: برگزاری رالی تورهای گردشگری با همکاری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی و بخش خصوصی انجام می‌شود که در تعداد محدودی از آنها علاوه بر رویکرد نشاط اجتماعی اهداف اقتصادی نیز در نظر گرفته شده است.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط