هیوندای

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس:

تنها ۸ درصد مردم از کارت سوخت شخصی استفاده می‌کنند

عصر خودرو- سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس به نقل از وزیر نفت، گفت: تنها ۸ درصد مردم از کارت سوخت شخصی استفاده می‌کنند به همین دلیل سوخت‌گیری به ۲۰ لیتر در هر مرحله محدود شده تا مردم از کارت‌های خود استفاده کنند.

تنها ۸ درصد مردم از کارت سوخت شخصی استفاده می‌کنند
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از خبرگزاری خانه ملت، سکینه الماسی در تشریح جلسه امروز(سه‌شنبه 16 مهرماه) کمیسیون انرژی مجلس از حضور وزیر نفت در  این کمیسیون به منظور ارائه گزارش درخصوص اجرای تبصره یک قانون بودجه کل کشور خبر داد.

  نماینده مردم کنگان، دیر و جم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مجموعه درآمدهای حوزه نفتی، تعداد قراردادهای نفتی منعقد شده، فروش فرآورده‌های  نفتی در بورس، تامین خوراک پالایشگاه‌ها، وضعیت میعانات گازی، صادرات از مرزهای زمینی، گازرسانی به روستاها و...ازجمله موضوعات مطرح شده توسط وزارت نفت در جلسه امروز به شمار می‌آیند.

  سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس همچنین مطرح کرد: به گفته وزیر نفت 4ونیم میلیون نفر برای دریافت کارت سوخت ثبت نام کرده‌اند و در ادامه به‌همین میزان کارت صادر شده است اما تنها 8 درصد مردم از کارت سوخت شخصی استفاده می‌کنند به همین دلیل سوخت‌گیری به 20 لیتر در هر مرحله در جایگاه محدود شده تا مردم از کارت های خود استفاده کنند.

  برچسب ها
  هیوندایکرمان موتور
  مطالب مرتبط