رئیس پلیس راهور استان همدان:

محدودیت‌های ترافیکی تاسوعا و عاشورای حسینی در همدان اعمال می‌شود

عصر خودرو- رئیس پلیس راهور استان همدان محدودیت های ترافیکی ایام تاسوعا، عاشورا و مراسم سوم عاشورای حسینی را اعلام کرد.

محدودیت‌های ترافیکی تاسوعا و عاشورای حسینی در همدان اعمال می‌شود
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۹:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر، سرهنگ علی فکری پیش از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران با عرض تسلیت به مناسبت ایام عزاداری حسینی، محدودیت‌های ترافیکی ایام تاسوعا، عاشورای و مراسم سوم عاشورای حسینی را اعلام کرد.

  وی با بیان اینکه به منظور برقراری نظم ترافیکی و پیشگیری از بروز گره‌های ترافیکی و تصادفات احتمالی، محدودیت‌های ترافیکی ایام تاسوعا و عاشورای و مراسم سوم عاشورای حسینی اجرا می‌شود، گفت: در روزهای تاسوعا، عاشورای و سوم عزاداری حسینی ممنوعیت تردد تمامی خودروها اعم از شخصی و عمومی و موتورسیکلت از خیابان‌های منتهی به میدان حضرت امام خمینی (ره) از ساعت 8 تا پایان مراسم و عبور دسته‌های عزاداری اجرا می‌شود.

  سرهنگ فکری از ممنوعیت تردد تمام خودروها از سمت میدان فردوسی، میدان آرامگاه بوعلی، میدان شریعتی، میدان فلسطین، میدان عین القضاه، میدان شهدا، سه راهی انبار نفت به سمت محدوده مرکزی و میدان امام (ره) از ساعت 9 خبر داد و گفت: محدودیت‌های موقت در میدان سپاه، میدان باباطاهر، تقاطع جانبازان، میدان امام حسین، میدان جهاد در زمان عبور دسته‌های عزاداری اجرا می‌شود.

  وی با بیان اینکه مردم باید از پارک خودرو در مسیر خیابان‌های منتهی به میدان حضرت امام (ره) و میدان امام، میدان امام زاده عبدالله، میدان شریعتی، میدان فردوسی، میدان مفتح و میدان آرامگاه بوعلی خودداری کنند، گفت: در صورت پارک، خودرو توسط پلیس با جرثقیل حمل خواهد شد.

  رئیس پلیس راهور استان همدان اضافه کرد: به منظور تأمین امنیت ترافیکی و جلوگیری از راه بندان در مسیر دستجات عزاداری توصیه می‌شود حتی الامکان در این ایام از خودروهای عمومی استفاده شود و از آوردن خودرو شخصی و تجمع در مسیرهای اصلی و محل تردد عزاداران خودداری شود.

  وی با بیان اینکه از تردد با موتورسیکلت در مسیر دسته‌های عزاداری و به خصوص در داخل دستجات خودداری می‌شود و در صورت مشاهده انجام تخلف توسط موتور سواران برابر مقررات با آنان برخورد خواهد شد، گفت: موتورسیکلت سواران باید در طول اجرای محدودیت‌های ترافیکی از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.

  وی ادامه داد: با توجه به اینکه روز سوم عاشورای حسینی جز تعطیلات رسمی کشور محسوب نمی‌شود و ادارات دولتی و مدارس باز هستند پیش بینی ترافیک سنگین‌تری در سطح معابر شده که بر همین اساس از هم استانی‌ها درخواست می‌شود در این روز از سفرهای درون شهری غیر ضروری با خودرو پرهیز و از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند و خودروهای خود را در مسیر حرکت دسته‌های عزاداری و در محل‌هایی که موجب ایجاد گره‌های ترافیکی می‌شود پارک نکنند.

  سرهنگ فکری یادآور شد: محدودیت‌های اجرا شده در کوچه‌های منتهی در بلوار مدنی، خواجه رشید، بلوار کاشانی، خیابان شریعتی و خیابان باباطاهر با موانع فیزیکی اجرا می‌شود و در تمامی شهرستان‌های استان همدان نیز برابر روال سال‌های گذشته در مسیر تجمع و حرکت دسته‌های عزاداری محدودیت ترافیکی اجرا و از تردد و پارک خودروها جلوگیری به عمل خواهد آمد.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  دکه مطبوعات
  • ۴۷۰
  • ۴۶۹
  • ۴۶۸
  • ۴۶۷
  • ۴۶۶
  • ۴۶۴
  • ۴۶۳
  • ۴۶۲
  • ۴۶۱
  آخرین بروزرسانی ۷ روز پیش
  آرشیو