رضایی روشنپیت استاپکارمانیاآسان موتور

معاون شهردار تهران خبر داد:

اجرای کامل پارک حاشیه‌ای هوشمند تا سه سال دیگر در پایتخت

عصر خودرو- معاون شهردار تهران با اشاره به اینکه اجرای طرح پارک حاشیه‌ای هوشمند جهت رفاه حال شهروندان انجام می‌گیرد، گفت: پیش‌بینی می‌کنیم تا سه سال آینده این طرح به صورت کامل در پایتخت اجرایی شود.

اجرای کامل پارک حاشیه‌ای هوشمند تا سه سال دیگر در پایتخت
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از فارس، محسن پورسیدآقایی، معاون شهردار تهران، در ارتباط با پارک حاشیه‌ای در پایتخت اظهار داشت: از ابتدای هفته جاری پارک مکانیزه به صورت پایلوت در منطقه 2 تهران آغاز شد و این مسأله در جهت ارائه تسهیلات و رفاه حال شهروندان انجام گرفته است.

  وی در مورد اینکه برخی شهروندان اجرای این طرح را تنها برای درآمدزایی شهرداری می دانند، گفت: اصلاً اینچنین نیست و اجرای پارک حاشیه‌ای ارتباط پارکبان و شهروندان را به صورت کامل قطع می‌کند، همچنین 30 دقیقه اول پارک در معابری که این طرح اجرا می‌شود به صورت رایگان است و سایر مبالغ دریافتی در ساعات بیشتر بر اساس مصوبه قانونی که در شورای شهر تصویب شده، انجام می‌گیرد.

  معاون شهردار تهران گفت: طرح پارک حاشیه‌ مکانیزه به تدریج در تهران توسعه می‌یابد و پیش‌بینی می‌کنیم که تا سه سال آینده تهران به صورت کامل پارک حاشیه مکانیزه در آن صورت گیرد.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط