اوتو ۳۶۰

طرح ترافیک باید پیوست اجتماعی داشته باشد

عصر خودرو- عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: اجرای طرح‌های ترافیکی به زندگی شهروندان گره خورده و از این جهت طرحی اجتماعی است و باید پیوست اجتماعی داشته باشد.

طرح ترافیک باید پیوست اجتماعی داشته باشد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از فارس، آرش حسینی میلانی عضو شورای اسلامی شهر تهران در جلسه امروز شورای شهر در واکنش به گزارش ارائه شده از سوی پورسیدآقایی گفت: طرح ترافیک طرحی اجتماعی است و باید پیوست اجتماعی داشته باشد.

  وی افزود: پرسشگری از شهروندان باید با یک معیار درست انجام گیرد و سوالات آن پرسشگری با اعضای شورا مطرح شود.

  میلانی گفت: به نظر می رسد مردم هنوز سؤالات و ابهامات بسیار زیادی در خصوص نحوه جرایم اعمال شده دارند و نگران رعایت حقوقشان هستند.

  در ادامه میرلوحی دیگر عضو شورای اسلامی شهر تهران افزود: از اینکه از 6 شاخص کنترل آلودگی هوا نوبت به گزینه ششم که همان ازن است رسید هم باید خوشحال باشیم و هم ناراحت.

  وی افزود اینکه ذرات معلق کاهش یافته خیلی خوب است اما باید نشست و در خصوص بحث افزایش ازن فکری کرد.

  میرلوحی گفت: ما 40 هزار کارت طرح ترافیک خواص را حذف کرده‌ایم و از این به بعد هم باید سفت و سخت پای اجرای این طرح‌ها بایستیم.

  عضو شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: رقبای ما می‌گویند شما پولها را در جای خودش مصرف نمی‌کنید پس باید گزارش‌های ارائه شده مستندتر و قوی‌تر باشد تا رقبا جوابشان را بگیرند.

  میرلوحی گفت: رئیس سابق شورای شهر گفته است ما یک متر تونل نساخته‌ایم باید به وی پاسخ داد که اصلا اولویت ما ساخت تونل نبوده بلکه توانسته‌ایم این خطوط مترو را تکمیل کرده و توسعه بدهیم.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط