رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

مدیرعامل سازه‌گستر سایپا خبر داد:

تخصیص مستمر منابع مالی به قطعه‌سازان از سوی سایپا

عصر خودرو- مدیرعامل شرکت سازه‌گستر سایپا گفت: با تخصیص منظم منابع مالی از سوی گروه سایپا به قطعه‌سازان زنجیره تأمین، رونق تولید در این گروه محقق شده است.

تخصیص مستمر منابع مالی به قطعه‌سازان از سوی سایپا
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از سایپانیوز، معصوم نجفیان گفت: با برنامه مدیریت ارشد گروه سایپا در زمینه مدیریت جریان مواد، اطلاعات و نقدینگی، استراتژی لازم در زمینه همکاری با زنجیره تأمین و قطعه‌سازان تدوین شده و براساس آن، تا پایان سال، مطالبات این شرکت‌ها به‌صورت منظم و عادلانه پرداخت خواهد شد.

  وی تصریح کرد: برنامه پرداخت مطالبات قطعه‌سازان با اختصاص 2 هزار میلیارد تومان در سه‌ماهه پایانی سال گذشته به ‌اجرا درآمد که پس از آن، روند روبه‌رشد تولید در سطح گروه سایپا آغاز شد و در سال جدید نیز این شرایط ادامه یافته است.

  وی با بیان این‌که در چندماه گذشته با تدبیر مدیریت کنونی گروه سایپا، همکاری با قطعه‌سازان بهبود یافته و برآوردها، نشان‌دهنده رضایت آنان از نحوه همکاری سایپا است، ادامه داد: همکاری مناسب با قطعه‌سازان و تأمین به‌موقع خطوط سایپا، موجب شد سال 98 با ضریب مناسب تولیدی برای این گروه آغاز شود و سایپا بتواند با تخصیص منابع مالی بهینه، تیراژ محصولات خود را افزایش دهد.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط