مدیران خودروکارمانیا

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران مطرح کرد؛

فروکش قیمت کاذب خودرو

دست های پشت پرده مسبب التهاب در بازار است

عصر خودرو- معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران با اشاره به اینکه دست‌هایی در کار است که بازار را دچار تشنج و التهاب کند گفت: قیمت خودرو در حال حاضر کاذب بوده و در آینده نزدیک فروکش خواهد کرد.

فروکش قیمت کاذب خودرو
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰:۰۰

     به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر ، محمد امامی امین  ضمن اشاره به وضعیت کنونی اقتصادی در کشور اظهار داشت: اکنون در شرایط عادی قرار نداشته و وضعیت بحرانی را تجربه می‌کنیم که همین امر لزوم اقدام عملیاتی و جدیدتر را از سوی همه دستگاه‌ها می‌طلبد.

    وی افزود: کارگروه مقابله با تحریم‌ها در استان تهران به دستور دولت تشکیل شده و از سال گذشته به انجام وظایف مقرر شده پرداخته است و یکی از مباحث مطرح شده در این جلسه در خصوص مشکلات کارخانه بود و مهمترین درخواست این شرکت‌ها آزادسازی قیمت کالاها بود تا دست واسطه‌ها و دلالان از چرخه فروش محصولات سلب شود.

    معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران خاطرنشان کرد: دیگر بحث مطرح شده در این کارگروه مشکلات مربوط به تأمین نیاز بازار از سوی شرکت‌های خودروساز ایران خودرو و سایپا بود که این شرکت‌ها با توجه به عدم توانایی تأمین قطعات به واسطه اعمال تحریم‌ها تمهیداتی را برای پاسخگویی به نیاز متقاضیان خودرو بیان کردند.

    امامی امین در پایان نیز خاطرنشان کرد: دست‌هایی در کار است که بازار را دچار تشنج و التهاب کند و معتقدم که قیمت خودرو در حال حاضر کاذب بوده و به طور قطع در آینده نزدیک فروکش خواهد کرد که نیاز به همکاری و عدم تعجیل دارد.

    کرمان موتورپورسعید