برنج

امکان تردد در محور کن-‌‌سولقان‌

خودروها دیگر وارد مسیر آزادراه نمی‌شوند

عصر خودرو- مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت‌: پس از آنکه سیلاب موجب ریزش مسیر در جاده کن-سولقان شد، بخشی از مسیر به آزادراه تهران-شمال که در کنار این جاده است، منتقل شد، اما تردد در همان محور با رعایت احتیاط انجام می‌شود.

امکان تردد در محور کن-‌‌سولقان‌
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایرنا ، ایمان محرابی‌نیا‌  در تشریح آخرین وضعیت انسداد جاده‌های کشور، اظهار داشت: در حال حاضر محورهای راور-مشهد و شهداد-نهبندان به دلیل سیلاب مسدود است و این دو محور از آن جهت اهمیت دارد که راه ارتباطی دو استان کرمان و خراسان جنوبی است. 

  مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها ادامه داد: در استان لرستان جاده پلدختر-کوهدشت و محور قدیم پلدختر-خرم‌آباد مسدود است.

  محرابی‌نیا بیان کرد: در استان خوزستان محور اهواز-شوش مسدود است و در استان ایلام هم محور دره‌شهر-پلدختر و کمربندی دهلران مسدود است.

  مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها افزود: در استان تهران پس از بروز سیلاب و بروز مشکل برای محور کن-سولقان (امام‌زاده داود)‌، قبل از راهدارخانه کن، بخشی از منطقه یک آزادراه تهران-شمال برای عبو‌ر خودروها باز شد، اما پس از بهسازی مقطعی مسیر، در حال حاضر تردد از همان جاده و البته با رعایت احتیاط انجام می‌شود و خودروها وارد مسیر آزادراه نمی‌شوند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط