برنج

رشد ۲۳۱ درصدی کشفیات قاچاق سوخت در بوشهر

عصر خودرو- فرمانده انتظامی استان بوشهر اظهار کرد: در سال گذشته هفت هزار و ۵۵۰ میلیارد ریال کالای قاچاق در این استان کشف شد.

رشد ۲۳۱ درصدی کشفیات قاچاق سوخت در بوشهر
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایسنا، سردار خلیل واعظی در نشست برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان بوشهر افزود: ارزش این میزان کشفیات در مقایسه با سال گذشته 145 درصد افزایش نشان می‌دهد.

  وی تاکید کرد: در این مدت کشفیات سوخت قاچاق 231 درصد، پرونده‌های قاچاق بالای پنج میلیارد ریال 15 درصد و انهدام باندهای مجرمانه 48 درصد افزایش داشته است.

  فرمانده انتظامی استان بوشهر بیان کرد: ارزش ریالی کشفیات کالای قاچاق در استان بوشهر از ابتدای سال جاری تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته 329 درصد افزایش نشان می‌دهد.

  واعظی خاطرنشان کرد: در این مدت پرونده‌های قاچاق سوخت 231 درصد، پرونده‌های یک میلیارد ریالی 700 درصد و پرونده‌های بالای پنج میلیارد ریال نیز 100 درصد رشد داشته است.

  مدیرکل تعزیرات حکومتی استان بوشهر گفت: سال گذشته یک هزار و 795 پرونده قاچاق کالا به شعبه‌های رسیدگی این اداره کل وارد و یک هزار و 804 پرونده مختومه شد که این میزان نسبت به سال گذشته 105 درصد افزایش داشته است.

  زهرا افضلی نیا عنوان کرد: این پرونده‌ها به پرداخت 614 میلیارد ریال جریمه محکوم شده اند و در بخش اجرای احکام نیز 122 میلیارد ریال وصول شده است. محکومیت پرونده‌های بالای یک میلیارد ریال کالای قاچاق در سال گذشته 273 پرونده بوده که از این تعداد 268 پرونده مختومه شده است.

   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط