برنج

مسئول امور توزیع لاستیک راهداری همدان؛

۳۰ هزار حلقه لاستیک بین رانندگان ناوگان حمل و نقل همدان توزیع شد

عصر خودرو- مسئول امور توزیع لاستیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان از توزیع ۳۰ هزار حلقه لاستیک بین رانندگان ناوگان حمل و نقل استان خبر داد.

۳۰ هزار حلقه لاستیک بین رانندگان ناوگان حمل و نقل همدان توزیع شد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۵ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۸:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان، رسول توحیدی آغاز اجرای این طرح را از تیرماه سال 97 عنوان کرد و اظهار داشت: این تعداد لاستیک در قالب 15 هزار حواله بین رانندگان ناوگان حمل و نقل سنگین باری و مسافری برون شهری استان توزیع شده است.

  وی با اشاره به اینکه این توزیع در چند مرحله و به شکل تقریبی به ازا هر نفر 2 تا 5 جفت لاستیک بوده، یادآور شد: توزیع لاستیک برای خودروهای سنگین در حوزه حمل و نقل بار و مسافر بوده است.

  توحیدی گفت: این لاستیک‌ها بین رانندگانی توزیع شده که فعالیت حمل و نقل دارند و کارت هوشمند آن‌ها فعال است.

  مسئول امور توزیع لاستیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان ابراز امیدواری کرد: استان همدان از نظر جذب لاستیک نسبت به ناوگان حمل و نقل، رتبه نخست کشور را کسب کرده است.

  توحیدی با بیان اینکه عرضه لاستیک به شکل حواله‌ای و با نرخ دولتی عرضه شده، ابراز داشت: این لاستیک‌ها شامل انواع، سایزها و برندهای مختلف بوده که قیمت هرکدام از آن‌ها متفاوت است.

  وی با بیان اینکه توزیع لاستیک با همکاری انجمن‌های صنفی رانندگان استان انجام شده است، بیان کرد: این توزیع با در نظر گرفتن کارکرد ناوگان (میزان پیمایش) و همچنین اضافه تناژ انجام شده است.
   

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط