مدیران خودروکارمانیا

«عدم توجه به جلو» علت تصادف بامدادی اتوبوس و تریلی در اصفهان

عصر خودرو- رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا، گفت: عدم توجه به جلو،تصادف یک دستگاه اتوبوس ولوو با تریلی در اصفهان را رقم زد که به جانباختن و مصدومیت ۵ نفر منجر شد.

«عدم توجه به جلو» علت تصادف بامدادی اتوبوس و تریلی در اصفهان
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۹:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از  فارس، سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا در تشریح خبر فوق اظهار داشت: حوالی ساعت 02:30 بامداد شنبه در کیلومتر 65 محور دلیجان - میمه استان اصفهان یک دستگاه اتوبوس ولوو به دلیل عدم توجه به جلو با یک دستگاه تریلی برخورد کرد که در پی این حادثه یک تن کشته و چهار تن مجروح شدند.

  رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا تصریح کرد: اتوبوس مذکور متعلق به تعاونی ایران پیما با 21 مسافر از تهران به مقصد شیراز در حال حرکت بود که دچار این حادثه شد.

  سرهنگ رحمانی از واژگونی یک دستگاه مینی‌بوس در استان یزد خبر داد و گفت: در پی خستگی و خواب آلودگی راننده مینی بوس حوالی ساعت07:23  بامداد شنبه در جاده اختصاصی فولاد آلیاژی کیلومتر 25 یک دستگاه مینی بوس بنز که سرویس کارکنان کارخانه فولاد آلیاژی یزد با چهار سرنشین بوده است واژگون شد که در این حادثه چهار سرنشین این مینی‌بوس به صورت سطحی و غیرسطحی مجروح شدند.

  وی افزود: همچنین حوالی ساعت 8 و 30 دقیقه بامداد شنبه در کیلومتر 60 محور فرعی زرآباد در جنوب استان سیستان و بلوچستان یک دستگاه پراید به دلیل عدم رعایت حق تقدم با وانت تویوتا برخورد کرد که در این حادثه پنج تن مجروح شدند.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط