هیوندای

دفاتر پلیس +۱۰ در نوروز فعال هستند

عصر خودرو-معاون فناوری و اطلاعات نیروی انتظامی از فعالیت دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +۱۰) در ایام نوروز خبر داد.

دفاتر پلیس +۱۰ در نوروز فعال هستند
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر، سردار احمد دولتخواه، اظهار کرد: در ایام تعطیلات نوروزی و در راستای خدمت‌رسانی مطلوب به هموطنان عزیز، دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس +10) فعال و به صورت شیفتی آماده ارائه خدمات هستند.

  وی افزود: ارائه خدماتی مانند اجراییات (صدور برگه خلافی)، رسیدگی به تخلفات رانندگی، صدور گذرنامه، گواهینامه و تمدید آن، مشمولان نظام وظیفه، اماکن عمومی و سایر خدمات الکترونیک انتظامی در این دفاتر انجام می‌شود.

  این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در تعطیلات نوروزی دفاتر خدمات الکترونیکی انتظامی برای ارائه خدمات به هم‌وطنان و مسافران نوروزی از ساعت 9 الی 14 هر روز به صورت شیفتی مشغول ارائه خدمات به شهروندان هستند.

  سردار دولتخواه یادآور شد: در راستای افزایش رضایت مندی هموطنان عزیز و مسافران نوروزی، تیم‌های ارزیاب وظیفه بازرسی از نحوه خدمات دهی دفاتر را بر عهده دارند، بر همین اساس شهروندان می‌توانند برای ارائه گزارش، انتقادات، پیشنهادات و یا رفع مشکلات از نحوه خدمت‌رسانی دفاتر پلیس + 10 با شماره تلفن 88885419 بازرسی شرکت پژوهش و یا سامانه شکایات مردمی 197 تماس بگیرند.

  معاون فناوری و اطلاعات ناجا، گفت: 1069 دفتر خدمات الکترونیک انتظامی در سراسر کشور فعالیت دارند که از این تعداد 622 دفتر در قالب شیفت بندی ایام نوروز آماده ارائه خدمات به هموطنان هستند.

  برچسب ها
  هیوندایکرمان موتور