پیچیده تر شدن اوضاع مدیریتی ایران خودرو

مصطفی خان کرمی فعلا قائم مقام مدیرعامل شد

عصرخودرو : با اوج گرفتن درگیری های پیچیده سیاسی برای تعیین ترکیب هیأت مدیره جدید ایران خودرو ، مصطفی خان کرمی با ابلاغ حکم قائم مقامی مدیرعاملی تا حدودی از دایره گزینه های جدی ورود به هیات مدیره ایران خودرو خارج شد.

مصطفی خان کرمی فعلا قائم مقام مدیرعامل شد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرخودرو» طی  حکم اعلام شده از سوی  هاشم یکه زارع ، مصطفی خان کرمی به عنوان قائم مقام مدیرعامل در بازاریابی فروش و امور مشتریان معرفی شده است.
  بر اساس این گزارش مصطفی خان کرمی از سال 71 در شرکت گواه - ارائه کننده خدمات پس از فروش خودروهای تجاری -  مشغول به کار بوده و در سال 81 به واحد فروش شرکت ایران خودرو دیزل منتقل شد. او  سابقه حضور در بخش های عقد قراردادهای عمده، توسعه و تحقیقات بازار، مهندسی فروش و معاونت بازاریابی و فروش ایران خودرو دیزل را نیز دارد.
  گفتنی است خان کرمی از دی ماه سال 1393 به عنوان معاونت بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو در این شرکت مشغول به کار است.
  شایان ذکر است  اخبار لحظه به لحظه هیأت مدیره ایران خودرو و تغییرات پیش رو را به اطلاع مخاطبان «عصر خودرو» خواهیم رساند. پیگیری های خبرنگار ما برای تایید پذیرش این حکم هنوز به نتیجه نرسیده است .

  شایان ذکر است تغییرات در ترکیب اساسی ایران خودرو در حالی روی می دهد که وزیر صنعت ، معدن و تجارت در همراهی با رییس جمهور در عراق به سر می برد .

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط