مدیران خودروکارمانیا

مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد؛

کاهش ۴.۶ درصدی تردد جاده‌ای نسبت به روز گذشته

جمعه کندوان یک طرفه می‌شود

عصر خودرو- آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۲۰۲ تردد شمار فعال در محور‌های برون شهری، کاهش ۴.۶ درصدی تردد نسبت به روز قبل را نشان می‌دهد.

کاهش ۴.۶ درصدی تردد جاده‌ای نسبت به روز گذشته
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۲:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، سامانه‌های تردد شمار و گشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به استثنای محور‌های مسدود و ممنوع ذیلاَ ذکر شده، مابقی محور‌های مواصلاتی کشور باز و تردد در آن‌ها به روال عادی در جریان است.

  بیشتر بخوانید: ممنوعیت تردد در محور کرج-مرزن آباد/ افزایش 1.3 درصدی تردد‌ها در محور‌های برون شهری
  طی شبانه روز گذشته، کل تردد ثبت شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 2202 تردد شمار فعال در محور‌های برون شهری، نسبت به روز قبل 4.6 درصد کاهش را نشان می‌دهد. همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین 15.7 درصد، اوج تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صورت پذیرفته که هموطنان عزیز با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.
   


  محدودیت‌های ترافیکی چهارشنبه 24 بهمن الی شنبه 27 بهمن 97

  موتورسیکلت
  تردد موتور سیکلت از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه مورخ 97/11/24 تا ساعت 6 روز شنبه مورخ 97/11/27 از محور‌های کرج – چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران – سمنان – مشهد و بالعکس ممنوع است.

  تبصره- تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

  محور کندوان
  تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز جمعه مورخ 97/11/26 از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 روز جمعه مورخ 97/11/26 از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یکطرفه خواهد بود.

  تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

  محور هراز
  تردد تمام تریلر‌ها کماکان ممنوع است.

  تردد تمام کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه مورخ 97/11/24 و همچنین از ساعت 8 تا 24 روز‌های پنجشنبه و جمعه مورخ‌های 97/11/25 و 97/11/26 از محور هراز ممنوع است.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط
  دکه مطبوعات
  • شماره ۴۳۳
  • شماره ۴۲۲
  • شماره ۴۲۲
  • شماره ۴۱۰
  • شماره ۴۰۹
  • خودرو امروز پلاس
  • خودرو امروز
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۵
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو