رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

برف جاده های همدان را لغزنده کرد

عصر خودرو- رییس پلیس راه استان همدان گفت: ریزش برف موجب لغزندگی تمامی جاده های این استان شده است اما در حال حاضر نیازی به استفاده از زنجیر چرخ نیست.

برف جاده های همدان را لغزنده کرد
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایرنا ، عزیزی بیان کرد: ریزش برف از بامداد امروز در همدان آغاز شد و تمامی گردنه ها و جاده های این استان را سفیدپوش کرد.

  وی اضافه کرد: با توجه به نمک پاشی و پاکسازی به موقع جاده ها توسط راهداری هم اینک جاده های این استان باز بوده و تردد در آن جریان دارد.
  رییس پلیس راه استان همدان افزود: کولاک زمینی و وزش باد از عمده علل بروز کندی در تردد خودروها هنگام ریزش برف است که در حال حاضر با وزش باد مواجه نیستیم.
  سرهنگ عزیزی گفت: با توجه به پایان یافتن تعطیلات شاهد بازگشت مسافران به مقصد هستیم که بار ترافیک از ساعت 13 در جاده های همدان افزایش می یابد.
  وی به رانندگان توصیه کرد برای پیشگیری از بروز هر گونه حادثه احتمالی با سرعت مطمئنه تردد کرده و فاصله طولی را رعایت کنند.
  این مقام انتظامی بستن کمربند ایمنی توسط تمامی سرنشینان خودرو، همراه داشتن تجهیزات زمستانی و موکول نکردن بازگشت به مقصد به ساعات پایانی روز را مورد تاکید قرار داد.
  طرح زمستانی پلیس از 22 آذر آغاز شده است.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط