رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

رئیس پلیس‌راه استان سمنان:

تردد در محور سمنان-فیروزکوه با زنجیر چرخ

جاده‌ها لغزنده است

عصر خودرو- رئیس پلیس‌راه استان سمنان بابیان اینکه تردد در محور سمنان-فیروزکوه با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است، گفت: رانندگان با توجه به بارش برف و باران و لغزندگی جاده‌ها احتیاط کنند.

تردد در محور سمنان-فیروزکوه با زنجیر چرخ
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر ، سرهنگ تقی کبیری  ضمن بیان اینکه از ساعات اولیه بامداد امروز دوشنبه شاهد بارش برف و باران در محورهای استان سمنان هستیم، ابراز داشت: هم‌اکنون محور سمنان-فیروزکوه همراه با بارش برف گزارش‌شده است که توصیه می‌شود رانندگان حتما زنجیر چرخ را به همراه داشته باشند.

  وی ضمن بیان اینکه گردنه آهوان جاده سمنان - دامغان و همچنین محور شهمیرزاد - کیاسر با بارش برف همراه است، اضافه کرد: انتظار می‌رود رانندگان از تردد غیر ضروری در این محورها به طور جد پرهیز و در صورت الزام به سفر حتما خودروی خود را به تجهیزات زمستانی مجهز کنند.

  رئیس پلیس‌راه استان سمنان ضمن بیان اینکه در سایر محورهای استان لغزندگی جاده بر اثر بارش باران گزارش‌شده است، ابراز داشت: انتظار می‌رود رانندگان  در شرایط نامساعد آب و هوایی سرعت مطمئن و فاصله طولی را برای پیشگیری از حوادث تلخ به‌دقت رعایت کنند.

  کبیری اضافه کرد: در محور خوش ییلاق و توسکستان نیز مه و بارش نزولات جوی وجود دارد که توصیه می‌شود رانندگان در صورت نداشتن الزام به سفر تا مساعد شدن شرایط آب و هوایی از تردد غیر ضروری در محورهای مواصلاتی کوهستانی استان سمنان خودداری کنند.
   

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط