رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

رئیس پلیس راهور استان یزد:

مسیر تردد خودروها از میدان آزادی تا تقاطع مهدی(عج) یزد مسدود است

عصر خودرو- رئیس پلیس راهور استان یزد گفت: تا پایان راهپیمایی و مراسم ویژه میدان امیرچخماق، مسیر تردد خودروها از میدان آزادی تا تقاطع مهدی (عج) یزد مسدود است.

مسیر تردد خودروها از میدان آزادی تا تقاطع مهدی(عج) یزد مسدود است
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۲:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل ازمهر، سرهنگ محمد پورشمس، صبح امروز در مسیر راهپیمایی 22 بهمن در جمع خبرنگاران با تبریک به مناسبت فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: امروز چهلمین سالگرد پیروزی، افتخار و سربلندی است و نیروهای پلیس نیز در این جشن باشکوه در کنار مردم حضور دارند.

  وی با اشاره به محدودیت های ترافیکی که از ساعات اولیه در مسیرهای راهپیمایی یزد اعمال شده است، گفت: مسیر میدان آزادی (باغ ملی) تا چهارراه مهدی (عج) برای تردد خودروها مسدود است و تردد در سایر مسیرها محدودیتی ندارد.

  پورشمس عنوان کرد: همه همکاران ما در پلیس راهنمایی و رانندگی در کنار مردم حضور دارند و ضمن راهنمایی آنها و برقراری نظم در تردد، در کنار آنها در راهپیمایی 22 بهمن شرکت می کنند.

  رئیس پلیس راهور استان یزد خاطرنشان کرد: جای پارک نیز به اندازه کافی در سح شهر و حوالی مسیرهای راهپیمایی وجود دارند و مردم با هر وسیله نقلیه که دارند می توانند خود را به مسیرهای راهپیمایی برسانند و پلیس آنها را برای پارک خودرو به فضاهای پیش بینی شده هدایت خواهد کرد.
   

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط