رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

توصیه‌های ترافیکی پلیس راهور ناجا به راهپیمایان یوم الله ۲۲ بهمن

عصر خودرو- پلیس راهور ناجا به منظور تسهیل در رفت و آمد مردم شرکت کننده در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه توصیه‌هایی را به راهپیمایان ارائه کرد.

توصیه‌های ترافیکی پلیس راهور ناجا به راهپیمایان یوم الله ۲۲ بهمن
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۶:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، پلیس راهور ناجا به منظور تسهیل در رفت و آمد مردم شرکت کننده در راهپیمایی 22 بهمن ماه توصیه‌هایی را به راهپیمایان ارائه کرد.
  به راهپیمایان یوم الله 22 بهمن توصیه می‌شود به جهت روانسازی بار ترافیکی و برگزاری هرچه باشکوهتر این مراسم موارد زیر را رعایت کنند:

  1- از وسایل نقلیه عمومی پیش بینی شده مثل اتوبوس، تاکسی و مترو استفاده کنند.

  2- در صورت استفاده از وسایل نقلیه شخصی اعم از خودرو یا موتورسیکلت، حتما از پارکینگ‌های پیش بینی شده در مبدأ راهپیمایی استفاده کنند.

  3- اگر از معابر عمومی برای متوقف کردن وسیله خودتان برای حضور در راهپیمایی استفاده کردید، حتما در محل‌های مجاز و بدون ایجاد سد معبر نسبت به پارک نمودن وسیله نقلیه در منتهی الیه سمت راست اقدام کنید.

  4- بر اساس مقررات راهنمایی و رانندگی، ورود وسایل نقلیه به داخل دسته جات، هیئت‌ها و راهپیمایی‌ها ممنوع است؛ بنابراین هموطنان عزیز به این مهم توجه ویژه‌ای داشته باشند.

  5- راهپیمایان دقت کنند علیرغم توصیه‌هایی که به رانندگان شده، لکن هر زمان تردد پیاده برای رسیدن به مسیر‌های راهپیمایی، مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند تا در این روز عزیز شاهد سوانح ترافیکی نباشیم.

  6- رانندگان دقت کنند در روز 22 بهمن به طور طبیعی و خودجوش با افزایش تردد عابران پیاده در معابر مواجه هستیم، لذا با دقت بیشتر و با سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

  7- برای متوقف شدن وسایل نقلیه شخصی راهپیمایان در 22 بهمن، توقفگاه‌هایی در قبل از مبدأ راهپیمایی پیش بینی شده تا راهپیمایان از آن‌ها استفاده کنند.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط