رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

پلیس راهور:

ورود خودرو به مسیر دسته های راهپیمایی ۲۲ بهمن ممنوع است

عصر خودرو- پلیس راهور اعلام کرد: ورود وسایل نقلیه در روز ۲۲ بهمن به داخل دسته ها، هیات ها و راهپیمایی ها ممنوع است و افرادی که از خودروی شخصی برای رسیدن به محل راهپیمایی استفاده می کنند از پارک خودرو در محل هایی که باعث سد معبر می شود، خودداری کنند.

ورود خودرو به مسیر دسته های راهپیمایی ۲۲ بهمن ممنوع است
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از ایرنا ، پلیس راهور ناجا روز یکشنبه با تبریک یوم الله 22 بهمن و گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، به منظور روان سازی بار ترافیکی و برگزاری هرچه باشکوه تر این مراسم، توصیه‌ هایی را به راهپیمایان ارائه کرد.

  بر این اساس، به راهپیمایان یوم الله 22 بهمن توصیه می ‌شود از وسایل نقلیه عمومی پیش بینی شده مثل اتوبوس، تاکسی و مترو استفاده کنند و در صورت استفاده از وسایل نقلیه شخصی اعم از خودرو یا موتورسیکلت، حتما از پارکینگ های پیش بینی شده در مبدا راهپیمایی استفاده کنند.
  بر اساس اعلام پلیس، اگر از معابر عمومی برای متوقف کردن وسیله خودتان برای حضور در راهپیمایی استفاده کردید، حتما در محل های مجاز و بدون ایجاد سد معبر نسبت به پارک کردن وسیله نقلیه در منتهی الیه سمت راست اقدام کنید.
  بر اساس مقررات راهنمایی و رانندگی، ورود وسایل نقلیه به داخل دسته ها، هیات ها و راهپیمایی ها ممنوع است. بنابراین هموطنان به این مهم توجه ویژه‌ای داشته باشند.
  راهپیمایان دقت کنند برای رسیدن به مسیرهای راهپیمایی، مقررات راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند تا در این روز شاهد سوانح ترافیکی نباشیم.
  پلیس راهور تاکید کرد: رانندگان دقت کنند در روز 22 بهمن به طور طبیعی و خودجوش با افزایش تردد عابران پیاده در معابر مواجه هستیم، بناراین با دقت بیشتر و با سرعت مطمئنه رانندگی کنند.
  همچنین برای متوقف شدن وسایل نقلیه شخصی راهپیمایان در 22 بهمن، توقفگاه ‌هایی از قبل از مبدا راهپیمایی پیش بینی شده تا راهپیمایان از آنها استفاده کنند.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط