رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

تسهیلات ویژه پلیس راهور تهران در یوم الله ۲۲ بهمن

عصر خودرو- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران، تسهیلات ویژه پلیس راهور تهران در یوم الله ۲۲ بهمن را تشریح کرد.

تسهیلات ویژه پلیس راهور تهران در یوم الله ۲۲ بهمن
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از مهر، سردار محمدرضا مهماندار، در رابطه با محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترافیکی برای روز 22 بهمن ضمن تبریک به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی باشکوه انقلاب اسلامی، افزود: پلیس تمهیداتی برای فراهم آوردن راهپیمایی با شکوهی اندیشیده است و از ساعت 7 صبح تردد انواع وسایل نقلیه در مسیر خیابان آزادی و انقلاب ممنوع خواهد بود.

  وی ادامه داد: در مسیرهای منتهی به خیابان‌های آزادی و انقلاب و مسیر اصلی راهپیمایی، از محدوده میدان امام حسین(ع) تا میدان آزادی ازساعت 12 شب قبل پاکسازی انجام خواهد گرفت. توقف در فاصله 100 متری حاشیه خیابان‌های منتهی به مسیرهای راهپیمایی، ممنوع خواهد بود، و در صورت مشاهده، خودرو های پارک شده توسط عوامل پلیس اعمال قانون و به پارکینگ انتقال داده می‌شوند.

  سردار مهماندار در خصوص مسیرهای جایگزین برای تردد گفت: شهروندان از مسیرهای موازی و جایگزین با خیابان آزادی برای عبور و تردد خود استفاده نمایند.

  وی افزود: راکبین موتورسیکلت از حرکت در مسیرهای راهپیمایی خوداری نمایند، و چنانچه قصد شرکت در راهپیمایی را دارند در نزدیک‌ترین محل مجاز وسیله نقلیه خود را پارک نموده و به خیل جمعیت بپیوندند، در صورت مشاهده حرکت موتورسیکلت در بین جمعیت، برخود لازم توسط عوامل پلیس صورت خواهد گرفت.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط