رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

سانحه رانندگی در تکاب ۳ کشته و ۲ زخمی برجا گذاشت

عصر خودرو- فرمانده پلیس راه شاهین دژ - تکاب گفت: بر اثر وقوع سانحه رانندگی در محور تکاب - تخت سلیمان، سه نفر کشته و ۲ تن دیگر نیز زخمی شدند.

سانحه رانندگی در تکاب ۳ کشته و ۲ زخمی برجا گذاشت
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایرنا، سروان بابک رضا نژاد افزود: این سانحه رانندگی شب گذشته در 25 کیلومتری محور تکاب - تخت سلیمان حوالی سه راهی روستای زرشوران رخ داد و بر اثر آن یک دستگاه مینی بوس و یک دستگاه وانتنیسان به صورت رو در رو با یکدیگر برخورد کردند.
  وی بیان کرد: بر اثر شدت این تصادف، رانندگان 2 خودرو در دم کشته شده و یکی از سرنشینان مینی بوس نیز به علت شدت جراحات وارده پس از انتقال به بیمارستان شهدای تکاب جان خود را از دست داد.
  سروان رضانژاد ادامه داد: در این حادثه رانندگی 2 نفر دیگر از سرنشینان مینی بوس نیز زخمی و جهت مداوا به بیمارستان منتقل شدند.
  فرمانده پلیس راه شاهین دژ - تکاب علت این سانحه رانندگی را بی احتیاطی و انحراف به چپ راننده وانتنیسان اعلام کرد و گفت: خودروی وانتنیسان به علت شدت برخورد پس از تصادف دچار آتش سوزی شد.
  وی با بیان اینکه این مینی بوس از روستای «احمدآباد سفلی» عازم روستای «آقدره» بخش تخت سلیمان بود که دچار سانحه شد، افزود: یکی از کشته شدگان این تصادف جاده ای دهیار روستای آقدره بخش تخت سلیمان است.
  وی اضافه کرد: رانندگان خودروها و وسایل نقلیه به ویژه خودروهای باری و عمومی از جمله وانت، مینی بوس و اتوبوس هنگام تردد شبانه در جاده های تکاب با سرعت مطمئنه حرکت کرده و با احتیاط کامل و دید کافی رانندگی کنند.
  تکاب با 81 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی واقع شده است و بخش تخت سلیمان نیز در 45 کیلومتری مرکز این شهرستان قرار دارد.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط