رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

ترافیک نیمه‌سنگین در محورهای مواصلاتی قزوین

عصر خودرو- رئیس پلیس‌راه استان قزوین اعلام کرد: ترافیک در محورهای «قزوین – کرج»، «قزوین-زنجان» و «قزوین- رشت» نیمه‌سنگین است.

ترافیک نیمه‌سنگین در محورهای مواصلاتی قزوین
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، سرهنگ نصرالله بیگلری اظهار کرد: با توجه به تعطیلی در روزهای آتی و مسافرت شاهد ترافیک نیمه سنگین در برخی محورهای مواصلاتی استان هستیم.

  وی ادامه داد: ترافیک در محورهای «قزوین – کرج»، «قزوین-زنجان» و «قزوین- رشت» نیمه سنگین است.

  رئیس پلیس‌راه استان قزوین اضافه کرد: ترافیک در سایر محورهای مواصلاتی استان قزوین عادی است و به رانندگان توصیه می‌شود نکات ایمنی را رعایت کنند.

  بیگلری تصریح کرد: در شرایط ترافیک از رانندگان درخواست می‌شود که فاصله طولی را رعایت کرده و با گوشی همراه در حین رانندگی صحبت نکنند و با سرعت مطمئنه حرکت کنند، همه سرنشینان کمربند ایمنی خود ببندند و آرامش خود را در مسیرهای پرترافیک حفظ کنند.

  کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان قزوین نیز اعلام کرد: از روز جمعه امواج ناپایدار یک سامانه از منطقه عبور و پیش‌بینی می‌شود با بارش باران و برف تا اواسط هفته آینده در استان حاکم باشد.

  مهدی آخوندی  اظهار کرد: امروز و فردا افزایش دما تا دو درجه سلسیوس را شاهد خواهیم بود.

  وی ادامه داد: از روز جمعه امواج ناپایدار یک سامانه از منطقه عبور و تا اواسط هفته آینده در استان حاکم خواهد بود و بر اساس آن بارش باران و در ارتفاعات نیز بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

  کارشناس اداره‌کل هواشناسی استان قزوین اعلام کرد: طی 24 ساعت گذشته در سردترین ساعات آوج با منفی هفت درجه سلسیوس سردترین شهر و در گرم‌ترین ساعات راز میان با 16 درجه سلسیوس گرم‌ترین شهرهای استان بودند؛ دمای هوای شهر قزوین نیز بین منفی چهار تا 11 درجه سلسیوس در نوسان بود.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید