رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

تمهیدات آتش نشانی برای ٢٢بهمن

عصر خودرو- سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران تمهیدات این سازمان را برای ٢٢بهمن‌ماه اعلام کرد.

تمهیدات آتش نشانی برای ٢٢بهمن
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایسنا، سید جلال ملکی درباره این تمهیدات گفت: در آستانه روز ٢٢بهمن روز پیروزی انقلاب هستیم و قطعاً شهروندان در تمامی سطح کشور راهپیمایی باشکوهی برگزار خواهد کرد و سازمان آتش نشانی نیز همچون سال‌های گذشته تمام توان خود را برای بهتر برگزار شدن این مراسم به کار خواهد بست.

  سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران ادامه داد: در همین راستا روز ٢٢بهمن ١٣۰ ایستگاه آتش نشانی در شهر تهران در آماده باش هستند و علاوه بر آن٢٧٧ نفر از آتش نشانان در مسیرهای مختلف و در ١6٢ نقطه تعیین شده به همراه 6٣ خودرو سنگین، ٢4 خودرو سبک و ٧5 دستگاه موتورسیکلت مستقر خواهند شد.

  وی درباره زمان آغاز این استقرارها گفت: این استقرارها از ساعت شش صبح ٢٢بهمن ماه آغاز شده و آتش نشانان در محل‌های مشخص شده مستقر خواهند شد و وضعیت ایمنی محدودی تحت کنترل خواهند داشت.

  ملکی افزود: غالب مدیران ارشد سازمان نیز با خودروهایی که در اختیار دارند مشغول گشت زنی و سرکشی به نیروی‌های محدوده خواهند شد و وضعیت ایمنی محدوده را کنترل می‌کنند.

  وی در ادامه از شهروندان تقاضا کرد تا مثل همیشه همکاری لازم را با سازمان آتش نشانی تهران داشته باشند و در صورت وقوع هرگونه حادثه‌ای ضمن حفظ آرامش با سازمان آتش نشانی تهران تماس حاصل کنند.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط