رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

وزیر صنعت، معدن و تجارت:

تولید روزانه سایپا به ۱۵۰۰ دستگاه رسیده است

عصر خودرو- وزیر صنعت، معدن و تجارت شب گذشته در برنامه زنده تلویزیونی با اشاره به رشد تولید خودرو در ایران گفت: تولید گروه خودروسازی سایپا از تیراژ روزانه هزار و ۵۰۰ دستگاه گذشت.

تولید روزانه سایپا به ۱۵۰۰ دستگاه رسیده است
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از  سایپانیوز، رضا رحمانی با بیان این‌که تلاش این وزارت‌خانه رشد همه‌جانبه صنعت خودروسازی است، افزود: وزارت صنعت، معدن و تجارت به‌طور کامل در جریان روند فعالیت‌های صنعت خودروسازی است و برنامه رشد تولید خودرو در ایران را دنبال می‌کند.

  وی با اشاره به تحویل خودروهای ثبت‌نامی به مشتریان نیز تأکید کرد: هم وزارت صنعت و هم خودروسازان خود را موظف به پاسخ‌گویی به تعهدات و جلب رضایت مردم دانسته و حفظ حقوق آنان را دنبال می‌کنند.

  وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنین با اشاره به نیاز خودروسازان به فرصت هرچه بیشتر برای برنامه‌ریزی و پاسخ‌گویی به تعهدات گفت: خودروسازان به هر طریق ممکن رضایت مردم و مشتریان را جلب خواهند کرد و برای این امر تنها به زمان نیاز است.

  گروه خودروسازی سایپا پیشتر هم اعلام کرده بود که تولید خودرو در این گروه در روزهای اخیر نسبت به قبل 19.8 درصد رشد یافته است و به‌نظر می‌رسد این افزایش تولید زمینه مساعدی را برای پاسخ‌گویی به نیازهای بازار فراهم خواهد کرد.

  گفتنی است موفقیت گروه خودروسازی سایپا در رشد تولید و تسریع در پاسخ‌گویی به تعهدات، پس از انتصاب مدیرعامل جدید این شرکت، بیانگر برنامه‌ریزی صحیح مدیریت ارشد این گروه در زمینه همکاری با قطعه‌سازان و افزایش تیراژ تولید و همچنین بهبود روند تحویل خودرو به مشتریان است.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط