رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

جنرال موتورز به استخدام بیشتر روی می‌آورد

عصر خودرو- شرکت جنرال موتورز روز سه شنبه اعلام کرد که اقدام به استخدام بالغ بر یک هزار کارگر در کارخانه میشیگان کرده است.

جنرال موتورز به استخدام بیشتر روی می‌آورد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از  ایسنا، به نظر می‌رسد که شرکت‌های خودروسازی بزرگ در جهان این روزها به منظور تغییر نحوه عملکرد خود در خصوص سرمایه‌گذاری برای تولید خودروهای برقی و الکتریکی، بسیاری از اقدامات و تصمیمات خود را تغییر داده‌اند به گونه‌ای که پیش‌تر جنرال‌موتورز اعلام کرده بود که خیل عظیمی از کارگران و کارکنان خود را تعدیل نیرو کرده است. یکی دیگر از اقداماتی که جنرال‌موتورز به منظور کاهش هزینه‌های خود انجام داده بود، تعطیلی کارخانه خود اونتاریوی کانادا بود که سر و صداهای بسیار زیادی را به راه انداخته بود و موجب بیکاری بسیاری از کارگران و کارکنان شده بود.

  حالا به نظر می‌رسد که این شرکت بزرگ خودروسازی می‌خواهد تمرکز خود را بر روی توسعه و تولید خودرو در کارخانه‌های داخل خاک کشور ایالات متحده آمریکا بگذارد و بالغ بر یک هزار کارگر را به استخدام خود درخواهد آورد.

  بر اساس گزارش رویترز، جنرال‌موتورز در ماه‌های اخیر به شدت از سوی دولت دونالد ترامپ، رئیس جمهور ایالات متحده تحت فشارهای سیاسی و اقتصادی متعددی قرار گرفته است به گونه‌ای که ترامپ در واکنشی شدید به اقدام این خودروساز انتقاد کرده و گفته بود که این خودروساز باید در قبال کمک‌های دولتی به منظور جلوگیری از ورشکستگی در سال‌های قبل، تولیدات و فعالیت‌های خود را در آمریکا افزایش دهد و به‌جای تعطیلی کارخانه‌هایش، به فکر کاهش نرخ بیکاری و افزایش استخدام کارگران و کارکنان باشد.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط