رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

یک کشته و چهار مصدوم در تصادف محور هراز

عصر خودرو- رئیس پلیس راه استان مازندران، از برخورد یک دستگاه خودروی نیسان و یک دستگاه خودروی پژو با یک کشته و ۴ مصدوم در محور هراز خبر داد.

یک کشته و چهار مصدوم در تصادف محور هراز
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از مهر، سرهنگ علیرضا قدمی، گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در منطقه روستایی «یلمون» محور هراز بلافاصله ماموران انتظامی پاسگاه گزنک به محل حادثه اعزام شدند.

  وی افزود: در این حادثه که براثر برخورد یک دستگاه خودروی نیسان با یک سرنشین با یک دستگاه خودروی پژو با 4 سرنشین به وقوع پیوست، یکی از سرنشینان خودروی پژو در دم جان باخت.

  قدمی از مصدومیت راننده خودروی نیسان و سایر سرنشینان خودروی پژو خبر داد و اظهار داشت: مجروحان این حادثه به بیمارستان منتقل شدند و علت حادثه توسط کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است.

  وی با بیان اینکه از عوامل اصلی بروز حوادث رانندگی و تلفات ناشی از آن، سرعت غیر مجاز و عدم توجه به جلو است به تمامی رانندگان وسایل نقلیه توصیه کرد: با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب و رعایت حق تقدم عبور، ضمن نمایش فرهنگ اجتماعی خود، ضریب ایمنی را بالا برده تا شاهد چنین حوادث تلخی نباشیم

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط