رضایی روشنپیت استاپمدیران خودروکارمانیا

معاون سازمان تعزیرات در قم:

دولت در عدم تحویل خودروهای ثبت‌نامی مقصر است

عصر خودرو- معاون سازمان تعزیرات حکومتی گفت: بسیاری از مردم برای خرید خودرو ثبت‌نام کردند اما هنوز نتوانستند خودروی خود را تحویل بگیرند در این زمینه دولت نیز مقصر است، با متخلفان این بخش به‌زودی برخورد می‌شود.

دولت در عدم تحویل خودروهای ثبت‌نامی مقصر است
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از تسنیم ، محمدعلی اسفنانی ظهر امروز در دیدار آیت‌الله نوری همدانی اظهار داشت: حوزه بازرسی و نظارت تعزیرات حکومتی در حوزه احتکار، گران‌فروشی، تقلب، معیشت و مباحث درمانی و بهداشتی مردم است.

  وی افزود: متأسفانه از یک سال گذشته به دلیل نوسان قیمت ارز شاهد افزایش پدیده گران‌فروشی و احتکار شدیم، با همسویی و تعامل با قوه قضاییه با مشاهده هرگونه گران‌فروشی و احتکار در سطح کشور برخورد می‌شود.

  معاون سازمان تعزیرات حکومتی کل کشور گفت: تعزیرات حکومتی کشور با تمام توان خود در برابر گران‌فروشی و مبارزه با احتکار وارد میدان شده اما شرایط تحریم و ورود دشوار کالا به کشور بر دامنه افزایش قیمت کالا و محصولات در داخل دامن می‌زند.

   وی با اشاره به اقدامات انجام‌شده در مسیر مبارزه با قاچاق کالا و ارز اضافه گرد: برای سهولت در امر صادرات و واردات کمترین فشار ممکن به تجار واردشده اما نظارت‌های این سازمان برای جلوگیری از سوءاستفاده محتکرین و افراد سودجو بیشتر شده است.

  اسفنانی ادامه داد:در حوزه لبنیات تعزیرات حکومتی ورود جدی داشته و بر مسئله قیمت‌گذاری و فروش آن نظارت ویژه‌ای دارد، بسیاری از مردم برای خرید خودرو ثبت‌نام کردند اما هنوز نتوانستند خودروی خود را تحویل بگیرند در این زمینه دولت نیز مقصر است، با متخلفان این بخش به‌زودی برخورد می‌شود.

  معاون سازمان تعزیرات حکومتی کل کشور ادامه داد: متأسفانه روح منفعت‌طلبی و دستیابی به سود و ثروت‌ها کلان در بازارهای کشور غلبه کرد و سنت‌های نیک گذشته مانند انصاف و مردم‌داری کم‌رنگ شده است، مراجع تقلید با نفس و نصایح سودمند خود برای بازگشت روح انصاف و مردم‌داری به بازار دولت و مسئولان را یاری کنند.

   

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط