اوتو ۳۶۰

رئیس پلیس‌راه استان البرز:

محدودیت‌های ترافیکی محور کرج-چالوس اعلام شد

عصر خودرو- رئیس پلیس‌راه استان البرز با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی جاده کرج- چالوس در روزهای پایانی هفته، گفت: تردد انواع خودرو از ساعت ۱۴ تا ۲۴ روز جمعه بیست و یکم دی‌ماه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع می‌شود.

محدودیت‌های ترافیکی محور کرج-چالوس اعلام شد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۲۳:۱۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از فارس، سرهنگ رضا گودرزی با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی محور کرج - چالوس در روزهای پایانی هفته، اظهار داشت: تردد انواع خودرو از ساعت 14 تا 24 روز جمعه بیست و یکم دی‌ماه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع می‌شود.

  وی افزود: با اعلام مأموران پلیس‌راه مستقر در محور تردد انواع خودرو از ساعت 17 تا 24 روز جمعه از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه می‌شود.

  رئیس پلیس‌راه استان البرز با اشاره به ممنوعیت تردد موتورسیکلت در محور کرج - چالوس، گفت: تردد موتورسیکلت از ساعت 12 امروز چهارشنبه تا ساعت شش بامداد روز شنبه بیست و دوم دی‌ماه از این محور ممنوع است.

  وی از ممنوعیت تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس خبر داد و از رانندگانی که قصد عبور از محورهای مواصلاتی استان البرز به‌ویژه محور کوهستانی و برف‌گیر چالوس را دارند خواست با رعایت سرعت مطمئنه از بروز هرگونه حادثه جلوگیری کنند.

  برچسب ها
  کرمان موتور
  مطالب مرتبط