مدیران خودروکارمانیا

رئیس پلیس راهور تهران عنوان کرد؛

تهمیدات ترافیکی فینال جام باشگاههای آسیا/ممنوعیت پارک کنار اتوبان

عصر خودرو- رئیس پلیس راهور تهران با اعلام تهمیدات ترافیکی فینال جام باشگاه‌های آسیا گفت: هواداران از پارک خودرو در حاشیه اتوبان تهران-کرج بپرهیزند.

تهمیدات ترافیکی فینال جام باشگاههای آسیا/ممنوعیت پارک کنار اتوبان
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۸:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از مهر ، سردار محمدرضا مهماندار درباره تمهیدات پلیس راهور برای بازی پرسپولیس و کاشیما آنتلرز (فینال لیگ قهرمانان آسیا) اظهار کرد: مسائل ترافیکی، یکی از مسائل مهم این بازی است و به هرحال عده زیادی برای حضور در ورزشگاه اقدام می‌کنند.

  رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: با توجه به حضور تماشاگران از ابتدای صبح در ورزشگاه، به همین دلیل حضور همکاران پلیس راهور نیز (در محدوده ورزشگاه آزادی) از ابتدای صبح انجام شده است.

  وی افزود: در این طرح، همکاران از ابتدای صبح امروز در اطراف ورزشگاه و معابر منتهی به ورزشگاه آزادی مانند جاده مخصوص، اتوبان تهران ـ کرج و معابر ضلع شمالی ورزشگاه که به بزرگراه شهید حکیم ختم می‌شود، حضور پیدا کرده اند.

  مهماندار با اشاره به ممنوعیت توقف خودروها در اطراف خیابانهای ضلع شرقی و غربی ورزشگاه آزادی، تصریح کرد: همه موظف هستند خودروها را داخل پارکینگها پارک کنند؛ در صورت پرشدن و تکمیل ظرفیت پارکینگها به ناچار مجبوریم ورودیها به سمت ضلع شرقی و غربی ورزشگاه را ببندیم.

  وی متذکر شد: خواهشمندیم در صورت اعمال این محدودیتها، شهروندان با پلیس همکاری کنند، در واقع در حاشیه اتوبان تهران-کرج نیز اقدام به پارک خودرو نکنند، زیرا راه مسدود شده و برای دیگران مشکل پیش می‌آید، اگر خودروها در حاشیه اتوبان تهران-کرج یا محلهای غیرمجاز مانند ضلع غربی و شرقی ورزشگاه پارک شوند، حتماً توسط همکاران با جرثقیل به پارکینگ منتقل می‌شوند.

  وی به تمهیدات پلیس راهور تهران بزرگ در صورت قهرمان شدن پرسپولیس اشاره کرد و گفت: برای این موضوع نیز پیش‌بینی های لازم صورت گرفته، پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ فردا در آماده‌باش صددرصد خواهد بود و همکاران در تمامی میادین و معابر مهم شهر حضور پیدا می‌کنند.

  رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ یادآورد شد: اگر احیاناً مردم قصد برپایی شادی داشتند، کار کنترل ترافیک را انجام می‌دهیم اما خواهشمندیم در صورت قهرمانی، این برپایی شادی به نحوی نباشد که مزاحمت ترافیکی برای دیگران ایجاد کند و مجبوریم در صورت قهرمانی و شلوغی معابر، محدودیتهای ترافیکی اعمال کنیم.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط
  دکه مطبوعات
  • شماره ۴۳۳
  • شماره ۴۲۲
  • شماره ۴۲۲
  • شماره ۴۱۰
  • شماره ۴۰۹
  • خودرو امروز پلاس
  • خودرو امروز
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۵
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو