مدیران خودروکارمانیا

جاده هراز و کندوان باز شد

عصر خودرو- محورهای هراز و کندوان که به دنبال ترافیک سنگین و بارش برف و همچنین به منظور تخلیه بار ترافیکی در شب گذشته بسته شده بود، باز شد.

جاده هراز و کندوان باز شد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۱:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از ایرنا، دنبال سرد شدن هوا در برخی از استان های کشور بارش برف برخی از شهرستانهای غرب مازندران خصوصا محورهای کوهستانی کندوان و هراز را شب گذشته سفید پوش کرد.
  رئیس پلیس راه استان مازندران روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: ترافیک در جاده های هراز و کندوان از عصر روز گذشته نیمه سنگین و سنگین بود که بارش برف نیز موجب کندی در تردد و به تبع آن افزایش ترافیک شد.
  سرهنگ علیرضا قدمی افزود: با توجه به بارش برف در مسیر کوهستانی هراز و ترافیک، برای تخلیه بار از ساعت 12شب گذشته جاده هراز به مدت 3 ساعت از سمت تهران بسته شد و هم اکنون تردد در 2 مسیر رفت و برگشت این جاده در حال انجام است.
  وی گفت: در حال حاضر ترافیک در مسیر جنوب به شمال هراز نیمه سنگین و روان و در مسیر شمال به جنوب هراز روان است.
  رئیس پلیس راه استان مازندران با اشاره به بارش برف در شب گذشته افزود: با تلاش نیروهای راهداری در مسیرهای کندوان و هراز تردد توقف خودروها بدون مشکل انجام شد.
  سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای چالوس نیز روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مسیر کندوان که از ساعت 23 شب گدشته از میدان کرج به سمت چالوس برای تخلیه بار مسیر بسته شده بود در ساعت 2 بامداد باز شد.
  مهدی صفایی افزود: درحال حاضر این مسیر از سمت کرج به چالوس یکطرفه است و هم اکنون شاهد ترافیک نیمه سنگین در این محور کوهستانی به ویژه در محدوده های هزارچم، سیاه بیشه و پل زنگوله در مسیر جنوب به شمال هستیم.
  مسئول ایستگاه هواشناسی سیاه بیشه نیز وضعیت هوای این منطقه را ابری اعلام کرد و گفت : در حال حاضر درجه حرارت این منطقه یک درجه سانتی گراد است.
  کرمعلی اسدی افزود : در 24 ساعت آینده شاهد افزایش ابر همراه با بارندگی در منطقه خواهیم بود.
  ** محدودیت های ترافیکی
  براساس اعلام پلیس راه، تردد وسایل نقلیه از ساعت 14 روز جمعه 18 آبان از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مأمورین پلیس راه در محل ، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.
  علاوه بر این بر اساس اعلام پلیس راهور ، تردد انواع تریلر ، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس (کندوان ) و بالعکس کماکان ممنوع است .
  همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روز جمعه 18 آبان از رودهن به سمت آمل ممنوع است و از ساعت 15 تا 24 همان روز با اعلام مأمورین پلیس راه در محل ، از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) یک طرفه خواهد شد .
  مازندران حدود 11 هزار کیلومتر جاده اصلی و فرعی دارد و سالانه 400 میلیون تردد خودرویی در جاده های انجام می شود.

  برچسب ها
  کرمان موتورپورسعید
  مطالب مرتبط
  دکه مطبوعات
  • شماره ۴۳۳
  • شماره ۴۲۲
  • شماره ۴۲۲
  • شماره ۴۱۰
  • شماره ۴۰۹
  • خودرو امروز پلاس
  • خودرو امروز
  • شماره ۴۰۵
  • شماره ۴۰۵
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو