• متفاوت ترین خودروی کیا موتورز در امارات! +عکس
  • متفاوت ترین خودروی کیا موتورز در امارات! +عکس
  • متفاوت ترین خودروی کیا موتورز در امارات! +عکس
  • متفاوت ترین خودروی کیا موتورز در امارات! +عکس
متفاوت ترین خودروی کیا موتورز در امارات! +عکسمتفاوت ترین خودروی کیا موتورز در امارات! +عکسمتفاوت ترین خودروی کیا موتورز در امارات! +عکسمتفاوت ترین خودروی کیا موتورز در امارات! +عکس

متفاوت ترین خودروی کیا موتورز در امارات! +عکس

عصر خودرو-نمایشگاه بین المللی صنایع دفاعی با نام انحصاری IDEX، یک رویداد دوسالانه است که به میزبانی ابوظبی(امارات) برگزار می شود و آنرا بزرگترین نمایشگاه و کنفرانس این حوزه در منطقه خاورمیانه می دانند.

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از عصر ایران، طی IDEX 2021 کمپانی کیا موتورز از یک خودروی تاکتیکی سبک مفهومی جدید رونمایی کرده که در قسمت کابین ظرفیت 4 سرنشین را دارد و در قسمت عقب نیز قابلیت جابجایی 10 سرباز به همراه تجهیزات آنها را دارد.

در این محصول جان سخت 3 تنی از شاسی آلیاژی قدرتمند و سیستم تعلیق مستقل در هر چرخ استفاده شده است.

کیا موتورز این محصول را برپایه یک خودروی ماژولار طراحی کرده که می تواند انواع مختلفی از محافظت بدنه و همچنین سلاح خودکار را میزبانی کند که این ویژگی با توجه به کاربرد خودرو در شرایط نظامی مختلف قابل تغییر است.

در قسمت پیشرانه نیز از نمونه دیزلی با استاندارد یورو5 که 225 اسب بخار خروجی دارد، استفاده شده است. این مجموعه با جعبه دنده 8 سرعته اتوماتیک هماهنگ می شود و سامانه تمام چرخ محرک نیز در وضعیت فعال قرار دارد.

Copyright © 2015 - Asrekhodro by Daustany