• نسل دوم
  • نسل اول
  • کیا K8؛ معرفی خودرویی که جایگزین کادنزا در کیا موتورز می شود +عکس
  • کیا K8؛ معرفی خودرویی که جایگزین کادنزا در کیا موتورز می شود +عکس
  • کیا K8؛ معرفی خودرویی که جایگزین کادنزا در کیا موتورز می شود +عکس
نسل دومنسل اولکیا K8؛ معرفی خودرویی که جایگزین کادنزا در کیا موتورز می شود +عکسکیا K8؛ معرفی خودرویی که جایگزین کادنزا در کیا موتورز می شود +عکسکیا K8؛ معرفی خودرویی که جایگزین کادنزا در کیا موتورز می شود +عکس

کیا K۸؛ معرفی خودرویی که جایگزین کادنزا در کیا موتورز می شود +عکس

عصر خودرو-کادنزا یکی از محصولات کیا موتورز است که بواسطه حضور نسل اول آن در خیابان های کشورمان برای مخاطب کاملا شناخته شده، است.

به گزارش پایگاه خبری «عصر خودرو» به نقل از عصر ایران، نسل اول در سال 2009 روی خط تولید قرار گرفت و تا 2016 فعال بود. از سال 2016 تا 2021 تولید نسل دوم ادامه داشته اما اخیر تصاویری از یک محصول جدید با نام K8 منتشر شده که با توجه به اطلاعات موجود جانشین کادنزا در خط تولید کمپانی کره ای خواهد بود.

به اعتقاد کارشناسان و با توجه به آمار موجود، کاهش فروش کادنزا دلیل معرفی یک محصول جدید بوده تا شوک حاصل از این تغییرات موجب موفقیت سدان نیمه لوکس K8 باشد.

این سدان در مقایسه با مدل قبلی افزایش ابعاد داشته و در طول به 5015 میلیمتر رسیده است.

هنوز در رابطه با بخش فنی اطلاعات دقیقی منتشر نشده است اما از منظر طراحی بویژه در قسمت دماغه بسیار مدرن تر و جذاب تر از مدل های کادنزا به نظر می رسد.

استفاده از الگوی لوزی مانند در قسمت گریل(جلوپنجره) و هودلاین های(خط روی درپوش موتور) بسیار اثر گذار به همراه چراغ های اصلی مرموز موجب شده تا شانس موفقیت این محصول کیا در بازار جهانی افزایش یابد.

کیا K8 احتمالا در بهار 2021 رونمایی می شود. این محصول ابتدا در بازار کره جنوبی و مدتی بعد به بازارهای جهان خواهد رسید. هم اکنون قیمت کیا کادنزا 2020 در بازار آمریکا، با پیشرانه 3.3 لیتری 290 اسب ‌بخاری حدود 39 هزار دلار قیمت دارد.

Copyright © 2015 - Asrekhodro by Daustany